praktyki w salonie kosmetycznym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-14, 12:11   #1
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007

Praktyki w Krakowie


Hejka Mam pytanko do dziewczyn z Krakowa, czy któraś z Was nie widziała ofert o poszukiwanie praktykantek w salonach? Szkola miala mi zagwarantowac praktyke ale niestety nie wyszlo Jesli ktoras by przypadkiem cos zobaczyla to bardzo prosze o kontakt. Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 15:08   #2
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Praktyki w Krakowie

A.... że tak spytam... która szkoła?



Rozglądnę się chętnie, i tak rozglądam się właśnie, ale za salonem samym w sobie, pod kątem usług

Pozdrawiam
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 17:42   #3
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Re: Praktyki w Krakowie

To szkola na Wietora
Dziekuje za rozgladanie sie Sama tez probuje i jak cos wyjdzie to dam znac
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 18:02   #4
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Praktyki w Krakowie

April007 napisał(a):
> To szkola na Wietora


Nie znam To jest studium? Możesz coś więcej napisać?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 18:18   #5
magda_golus
Przyczajenie
 
Avatar magda_golus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
GG do magda_golus
praktyki w salonie kosmetycznym

znacie moze adresy salonow kosmetycznych ktore przyjmuja praktykantki w Poznaniu... tylko mam na mysli takie w ktorych na prawde mozna sie czegos nauczyc a nie tylko robic kawe
__________________
Nie zatrzymuj czasu i nie bądź, aby być.
Zetrzyj żale z twarzy i kochaj, aby żyć.

magda_golus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 18:58   #6
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

myślę, że po prostu najlepiej przejść po dobrych salonach i popytać, w niektórych naprawdę chętnie przyjmują. Ja tak znalazłam staż w Krakowie
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 22:49   #7
magda_golus
Przyczajenie
 
Avatar magda_golus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
GG do magda_golus
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

mam kuzyke w Krakowie na kosmetologi na UJ a tak na marginesie... Krakowhmmm piekne miasto
__________________
Nie zatrzymuj czasu i nie bądź, aby być.
Zetrzyj żale z twarzy i kochaj, aby żyć.

magda_golus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-30, 08:06   #8
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 08:41   #9
Kimberly
Przyczajenie
 
Avatar Kimberly
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

nie wiedzialam że na uj jest kosmetologia a na którym wydziale?
zaocznie czy dziennie?
Kimberly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 11:24   #10
szisza
Przyczajenie
 
Avatar szisza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

magda ja takze zaczynam szukac praktyk bo musze miec na lato, chodzie do studium kosetyczego anieli goc, a ty jaka szkole robisz?
__________________
Pozdrawiam
szisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 09:57   #11
amii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
praktyki

jestem na 2 roku studium kosmetycznego i chce isc na praktyki, jednak zauwazylam ze to nie jest takie latwe.Chodzilam po kilku zakladach i niestety albo sie okazywalo ze gabinet nie ma uprawnien na przyjmowanie praktykantek albo kosmetyczka byla tak nieuprzejma ze nie chcialo sie tam wracac.Moze poradzicie mi jakies gabinety ale sprawdzone przez was same. Mieszkam w Gdyni.
amii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 14:50   #12
darijka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 25
praktyki kosmetyczne

Witam, studiuje kosmetologię na pierwszym roku.. muszę odbyć 130 godzin praktyk w ramach studiów.. mieszkam niedaleko Poznania. szukalam czegos u siebie ale pani kosmetyczka powiedziała mi ze nie ma uprawnien zeby przyjmowac praktykantki. Nie wiecie moze o jakie uprawnienia chodzi? myslalam ze uda mi sie znaleźć cos blisko domu a tak.. musze szukac w poznaniu. tyle ze nie wiem nawet gdzie. znacie jakies namiary na salony kosmetyczne ktore maja uprawnienia by przyjmowac praktykatnki?Najlepiej coś w obrebie Poznania ( Górczyn, Dębiec), Lubonia, Komornik.. chciałam odbyc praktyki akurat w lipcu... i zakładam ze im szybciej je sobie zaklepie tym większa szansa ze na lipiec mi przypadną.. dlatego pomózcie proszę
darijka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 19:13   #13
Spark20
Przyczajenie
 
Avatar Spark20
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Praktykaw

Witam!
Jestem przerazona, jestems tudentka kosmetologii i szukam juz ponad tydzien praktyk, nikt nie chce praktykantek w krakowie? dlaczego???????????


moze wy znacie jakis krakowski salon urody przychylnie nastawiony do praktykantek?

byłabym ogromnie wdzieczna ;*
__________________
Uśmiech jest dobry na wszystko...
Spark20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 21:41   #14
aleksandryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Unhappy Praktyki kosmetyczne w Szczecinie

Pani Beato, mam pytanie odnośnie praktyk kosmetycznych, które chciałabym odbyć w salonie kosmetycznym. Ze względu na mój wiek (28 lat - prawie ) wybrałam formę nauki w postaci kursów kosmetycznych, żeby krócej to trwało. Nie chcę tutaj dyskutować czy to wystarczające do objęcia stanowiska kosmetyczki (moim zdaniem liczą się umiejętności, które posiadłam przed kursem, a kurs tylko uzupełnia i wzbogaca moją dotychczasową wiedzę). Zresztą kurs będę odbywać w Pani salonie... ale oczywiście się nie podlizuję :P Mam pytanie czy jest szansa, żebym po odbytym kursie kosmetycznym mogła jeszcze odbyć gdzieś praktyki? Trochę podpatrzeć, sama coś wykonać... Nie zależy mi na wynagrodzeniu za ten wysiłek, niekoniecznie chcę otrzymywać za to pieniążki. Chciałabym poznać pracę kosmetyczki w praktyce, ale też otrzymać jakiś papier o odbyciu tego rodzaju praktyk. Czy to w ogóle gdziekolwiek w Szczecinie możliwe? Bardzo mi na tym zależy. Wiem, że to zawód stworzony dla mnie... ale raczej nie mam czasu na odbycie 3-letniego studium, a i tak nie wiem czy mnie by przyjęto na praktyki. Proszę o pomoc.
(Prawie) kosmetyczka z pasją
aleksandryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 22:10   #15
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Praktyki - kosmetologia

Witam wszystki wizazanki!
Mam maly problem zwiazany z praktykami na studiach - do konca wrzesnia musze zdac zeszyt praktyk z indeksem, a ja nic nie mam zalatwione, najgorsze jest to,ze pracuje i nie mam mozliwosci wyrobienia 160 godzin praktyk. Po pierwszym roku musze miec zaliczony manicure, pedicure i henne, pracuje w studiu pielegnacji dloni, bede mogla chociaz manicure zaliczyc u siebie w saloniku i tym sposobem zmniejszyc o 1/3 liczbe godzin, czy trzeba wszystko zaliczyc w jednym miejscu? bo tam jakas umowa jeszcze jest do spisania z gabinetem. I takie pytanko czy wie ktoras z was gdzie w Poznaniu moglabym owe praktyki odbyc, lub ewentualnie prowadzi ktoras z was gabinet, lub pracuje w nim i moglaby mi to ulatwic troszke?
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:33   #16
sun_20
Raczkowanie
 
Avatar sun_20
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 52
Dot.: Praktyki - kosmetologia

Nie wiem jak jest u Ciebie na uczelni, ja studiuje w Krakowie i nie musimy odbywac praktyk w jednym miejscu. Jak np chcesz zrobić w dwóch salonach to trzeba mieć dwie umowy. Moze warto zapytać się o przedłuzenie terminu realizacji praktyk? Może u Ciebie tez jest taka możliwość. Pozdrawiam
__________________
8.08.2009 godz 14:00 Nasz ślub
sun_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 14:12   #17
beataj86
Raczkowanie
 
Avatar beataj86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Trzebinia/Kraków
Wiadomości: 56
praktyki doradzcie

Dziewczynki proszę doradźcie gdzie można isc na praktyki kosmetyczne. Jaki salon możecie polecić? Nie orientujecie się w którym salonie byłaby możliwość po praktykach zostania przyjętym do pracy? Chodzi mi o Kraków. Bardzo was prosze doradźcie!
beataj86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 18:48   #18
Alicja1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
praktyki w salonie kosmetycznym

Czy moglby mi ktos polecic jakiś dobry salon kosmetyczny w Krakowie w którym moglabym odbyc praktyke?

Jestem na 2 roku kosmetologi i zalezy mi aby trafic na wymagajaca nauczycielke w salonieu ktorej bede mogla sie duzo nauczyc.
Alicja1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:54   #19
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Praktyki kosmetyczne

Witam,
Mam do Was pytanie, czy któraś z Was załatwiała może praktyki kosmetyczne w salonie w Krakowie?

Bardzo proszę o odpowiedź

Z góry dziękuję i wszystkich pozdrawiam
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 10:24   #20
Lucia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
praktyki w salonie kosmetycznym (Rzeszów)

Hej! Mam pytanie - czy ktoś orietnuje się może w jakich salonach kosmetycznych w Rzeszowie byłaby możliwość odbycia 4-tygodniowych praktyk? Chodzę od salonu do salonu i wszędzie słyszę, że praktykantek nie przyjmują
Lucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:35   #21
Ewcia999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Praktyki Kosmetologia

Witam. Studiuje kosmetologie i chcialabym zeby ktos napisał jak wypełnic dziennik praktyk. Albo czy mogłby mi ktos przesłac skany dzienniczka?? I prosze o pomoc i nie potrzebuje wpisów niemiłych osob typu nie wiem co wpisac to twoja praktyka lub zrob praktyke bo to wazne. Otoz odbylam praktyke i nawet staz tylko potrzebuje pomocy z dziennikiemn. Z gory dziekuje pozdrawiam
Ewcia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 07:25   #22
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Praktyki Kosmetologia

Szukaj na chomiku,tam jest dużo takich skanow.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:28   #23
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Praktyki Kosmetologia

Jeśli odbywałaś praktyki, to miałaś jakiś zakres obowiązków. Trzeba wpisać to, czym się zajmowalaś, i nie, żebym była niemiła czy mało pomocna, ale wypelnienie dzienniczka praktyk jest proste.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 17:40   #24
honeypuff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 70
praktyki

dziewczynki kochane ;p
znacie moze jakis dobry zaklad kosmetyczny w koszalinie ktory przyjmuje praktykantki ???
honeypuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 12:23   #25
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Question Praktyki w salonie kosmetycznym.

Dziewczyny, do czerwca muszę zrobić praktyki w jakimś salonie kosmetycznym . Ale w ogóle niewiem co i jak. Czy ja sama mam szukać salonu, który mnie przyjmnie, czy szkoła ma mi to załatwiać? Jak wygląda sprawa z praktykami? co trzeba pozałatwiać, czy muszę mieć jakiś dokument czy co. Nie wiem totalnie nic, w szkole wcale się nie pytam bo w sekretariacie każdej osobie mówią co innego.
Może mi jeszcze jakaś dobra koleżanka, która odbywała praktyki napisze jak mniej więcej wyglądają i do czego praktykantki dopuszczają w salonie, a do czego nie.
Z góry dzięki
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 15:44   #26
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Praktyki w salonie kosmetycznym.

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do czerwca muszę zrobić praktyki w jakimś salonie kosmetycznym . Ale w ogóle niewiem co i jak. Czy ja sama mam szukać salonu, który mnie przyjmnie, czy szkoła ma mi to załatwiać? Jak wygląda sprawa z praktykami? co trzeba pozałatwiać, czy muszę mieć jakiś dokument czy co. Nie wiem totalnie nic, w szkole wcale się nie pytam bo w sekretariacie każdej osobie mówią co innego.
Może mi jeszcze jakaś dobra koleżanka, która odbywała praktyki napisze jak mniej więcej wyglądają i do czego praktykantki dopuszczają w salonie, a do czego nie.
Z góry dzięki
Pewnie sama musisz sobie znaleźć praktyki. Zapytaj nauczycielke może szkoła ma np. umowę z jakimś salonem i szkoła Cie wyśle.
Nie musisz mieć żadnego dokumentu, chyba że kosmetyczka w salonie w którym znajdziesz praktyki będzie tego wymagała tzn. książeczka sanepidu zdaje się.
A co byś miała robić na tych praktykach to musiałabyś się umówić z osobą która Cie przyjmuje
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 17:07   #27
Jassmine
Raczkowanie
 
Avatar Jassmine
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 158
GG do Jassmine Send a message via Skype™ to Jassmine
Dot.: Praktyki w salonie kosmetycznym.

Ja kiedyś robiłam je w taki sposób, że od szkoły pobierałam umowę w 2 egzemplarzach którą podpisywał własciciel salonu i dyrekcja około 2-3 m-cy przed praktykami. Salon znalazłam sama. To co można wykonywać zależy od właściciela i pracowników, ja się specjalizuję w makijażu, a nie wykonywałam go klientkom na praktyce bo to było zarezerwowane dla szefowej Co nie przeszkadza mi teraz na tym zarabiać Ale za to miałam okazje wykonywać zabiegi laserem, który nie zawsze jest na wyposażeniu każdego salonu. powinni Ci powiedzieć co masz robić, pokazac. Powodzenia!
__________________
moje portfiolio
www.malujmnie.pl lub
www.jassmine.maxmodels.pl
Jassmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 19:04   #28
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Praktyki w salonie kosmetycznym.

JA tez wkrotce odbywam praktyki ale wole jeszcze poczekac i czegos sie nauczyc bo czuje ze cos tam na praktykach bede robic(mowila p.kosmetyczka ze mam sie jeszcze nauczyc ile moge bo bede cos robic)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 12:07   #29
majka_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Praktyki w salonie kosmetycznym.

moja koleżanka dosyć długo czegoś szukała...a jak znalazła to babka powiedziała jej na wejściu, że to ona jej powinna płacić za możliwość nauki i pracy w prawdziwym gabinecie na prawdziwych drogich sprzętach :/
majka_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 09:37   #30
RagaTulip
Przyczajenie
 
Avatar RagaTulip
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Praktyki w salonie kosmetycznym.

Cytat:
Napisane przez majka_78 Pokaż wiadomość
moja koleżanka dosyć długo czegoś szukała...a jak znalazła to babka powiedziała jej na wejściu, że to ona jej powinna płacić za możliwość nauki i pracy w prawdziwym gabinecie na prawdziwych drogich sprzętach :/

Moje koleżanki również usłyszały taki tekst (!!) Sama jestem w poszukiwaniu praktyki, ale do tej pory słyszę, że nie przyjmują, albo widze te ich miny z szyderczym uśmieszkiem, a też nie mam ochoty myć podłóg i parzyć kawy, bo do tej pory moje koleżanki, które już odbyły swoją "praktykę" ukończyły raczej kurs super sprzątaczki :/
Ja rozumiem, że możemy nie umieć wszystkiego, ale właśnie po to są te praktyki, aby zobaczyć jak to wszytsko wygląda. Zresztą myślę, że demakijaż nie jest już dla nas żadną filozofią i tyle mogłybyśmy robić...ehhh...szukam dalej, może wkońcu trafie na normalne traktowanie praktykanki.
__________________
" Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje! "
RagaTulip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-16 14:40:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.