Pomocy, nie umiem pozbyć się zielonych wlosow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-16, 22:22   #1
maaswa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 3

Pomocy, nie umiem pozbyć się zielonych wlosow


Cześć dziewczyny ! Mam ogromny problem... około 2 miesięcy temu farbowałam włosy farba Colorista ta najciemniejszą niebieska, która na moich włosach wyszła niestety zielona. Nie potrafie pozbyć się tego koloru w żaden sposób... farbowanie/rozjaśnianie nie pomaga... macie jakiś pomysł ?
maaswa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 16:30   #2
glam_girly
Przyczajenie
 
Avatar glam_girly
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 15
Dot.: Pomocy, nie umiem pozbyć się zielonych wlosow

Cytat:
Napisane przez maaswa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ! Mam ogromny problem... około 2 miesięcy temu farbowałam włosy farba Colorista ta najciemniejszą niebieska, która na moich włosach wyszła niestety zielona. Nie potrafie pozbyć się tego koloru w żaden sposób... farbowanie/rozjaśnianie nie pomaga... macie jakiś pomysł ?
A byłaś u fryzjera? Niepotrzebnie sobie zniszczysz włosy ciągłym farbowaniem i rozjaśnianiem na ślepo...
__________________
Gdyby kobiety ubierały się tylko dla jednego mężczyzny, nie trwałoby to tak długo...
glam_girly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 23:22   #3
maaswa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy, nie umiem pozbyć się zielonych wlosow

Byłam , fryzjerka rozjaśniała mi włosy. Niestety po tym "wspaniałym" zabiegu włosy wypadają garściami...
maaswa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 15:47   #4
glam_girly
Przyczajenie
 
Avatar glam_girly
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 15
Dot.: Pomocy, nie umiem pozbyć się zielonych wlosow

Cytat:
Napisane przez maaswa Pokaż wiadomość
Byłam , fryzjerka rozjaśniała mi włosy. Niestety po tym "wspaniałym" zabiegu włosy wypadają garściami...
O niee tak Ci współczuję. Masz jakąkolwiek ZAUFANĄ fryzjerkę w okolicy, która mogłaby to naprawić? Do której nie wiem chodzi koleżanka, której opini ufasz, albo mama czy ciocia?
Ja to się boję rozjaśniania i ogólnie farbowania w domu, bo kupiłam farbę mojej mamie z wodą rozjaśniającą i jak ja jej to wymieszałam i nałożyłam, to spoko, a potem sama sobie zrobiła i włosy wyszły jaskrawożółte. Ona potem we własnym zakresie położyła na to ciemny brąz i się po prostu męczyła z ciemnymi włosami, które jej nie pasują, ale nie wiem jak się pozbyć zielonego, bo tego nie miałyśmy okazji testować.
__________________
Gdyby kobiety ubierały się tylko dla jednego mężczyzny, nie trwałoby to tak długo...
glam_girly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 06:11   #5
maaswa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy, nie umiem pozbyć się zielonych wlosow

Właśnie kwestia jest taka ze mam jednego takiego fryzjera, tyle ze zapisałam się na wizytę do niego w zeszłym tyg, a będzie miał czas dopiero w listopadzie 😱😱😱 szczerze Ci powiem już z własnego doświadczenia - nie rozjaśniaj sama włosów. Już miałam okazje robić takie eksperymenty na włosach ze dziwie się, że jeszcze je mam. Wszystkie kolory są spoko, jakoś większego problemu nie miałam z nimi nigdy, ale zielony to chyba będzie moja nauczka do końca życia.
maaswa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 23:07   #6
kroliczka1986
Raczkowanie
 
Avatar kroliczka1986
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tuszyn
Wiadomości: 191
Dot.: Pomocy, nie umiem pozbyć się zielonych wlosow

Kolor zielony należy zneutralizować czerwonym barwnikiem. Jeśli włosy są lekko zielone można nałożyć na nie koncentrat pomidorowy i potrzymać ok. 1h. Jeżeli zieleń jest bardziej widoczna można użyć czerwonej płukanki. Jeszcze mocniej zadziała farba z cyfrą 6 po przecinku (najlepiej jaśniejsza o dwa tony od docelowego koloru).
__________________
kroliczka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 12:14   #7
glam_girly
Przyczajenie
 
Avatar glam_girly
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 15
Dot.: Pomocy, nie umiem pozbyć się zielonych wlosow

Cytat:
Napisane przez maaswa Pokaż wiadomość
Właśnie kwestia jest taka ze mam jednego takiego fryzjera, tyle ze zapisałam się na wizytę do niego w zeszłym tyg, a będzie miał czas dopiero w listopadzie 😱😱😱 szczerze Ci powiem już z własnego doświadczenia - nie rozjaśniaj sama włosów. Już miałam okazje robić takie eksperymenty na włosach ze dziwie się, że jeszcze je mam. Wszystkie kolory są spoko, jakoś większego problemu nie miałam z nimi nigdy, ale zielony to chyba będzie moja nauczka do końca życia.
Kurcze, to musi być na serio dobry fryzjer, jeśli trzeba tyle czekać. Ja do mojego idę jutro, zobaczymy, z czym wrócę... ale lubię go bardzo
__________________
Gdyby kobiety ubierały się tylko dla jednego mężczyzny, nie trwałoby to tak długo...
glam_girly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-28 13:14:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.