Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-24, 05:35   #361
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Kaledonia, dzięki za opinię. A masz jakieś spostrzeżenia co do kół piankowych? Dadzą radę po polnej drodze i śniegu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brałabym pompowane, nie piankowe. Umęczysz się takim wózkiem na wsi, do tego zimą. To jest wózeczek do miasta, na zakupy, na podróże i ewentualnie do spania, z racji dużego siedziska.
Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a do jakiego wzrostu wg Was bb cameleon jest wygodny do prowadzenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie przeszkadzają ci już małe koła z przodu
To wózek dla niskich osób.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 06:50   #362
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Brałabym pompowane, nie piankowe. Umęczysz się takim wózkiem na wsi, do tego zimą. To jest wózeczek do miasta, na zakupy, na podróże i ewentualnie do spania, z racji dużego siedziska.

Nie przeszkadzają ci już małe koła z przodu
To wózek dla niskich osób.
Kaledonia, no ja właśnie do miasta na czwarte piętro bez windy a śnieg i polne drogi doraźnie, gdybym chciała się przejść na przedmieścia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 07:05   #363
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Brałabym pompowane, nie piankowe. Umęczysz się takim wózkiem na wsi, do tego zimą. To jest wózeczek do miasta, na zakupy, na podróże i ewentualnie do spania, z racji dużego siedziska.

Nie przeszkadzają ci już małe koła z przodu
To wózek dla niskich osób.
Kaledonia szukam po prostu tego czegoś najlepszego dla nas, a między mną a mężem jest prawie 30 cm różnicy wzrostu i to co dla niego jest lekkie, dla mnie już mniej ;-) cos czuję że będzie po prostu klasyczna gondola a potem poszukam lżejszej spacerówki, bo chyba idealne dla nas 2w1 nie istnieje ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 07:40   #364
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Kaledonia, no ja właśnie do miasta na czwarte piętro bez windy a śnieg i polne drogi doraźnie, gdybym chciała się przejść na przedmieścia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valco wózki zobacz jeszcze, są z tego co kojarzę lżejsze nawet od BJ, a podobne.
Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Kaledonia szukam po prostu tego czegoś najlepszego dla nas, a między mną a mężem jest prawie 30 cm różnicy wzrostu i to co dla niego jest lekkie, dla mnie już mniej ;-) cos czuję że będzie po prostu klasyczna gondola a potem poszukam lżejszej spacerówki, bo chyba idealne dla nas 2w1 nie istnieje ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I to będzie najlepsze rozwiązanie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 18:30   #365
panterka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Witam,
co myślicie o wózku firmy Wiejar, model Evado, 3 w 1 ? Polska firma, wózek kosztuje około 1700 zł.
panterka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 10:30   #366
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Mój po zdjęciach z netu stwierdził, że w cameleonie wysokość gondoli w kolanach.. Więc to chyba wózek dla lalek :-P ale spacerówka już spoko - ta ok ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My pierwszy wozek mieliśmy Mima Xari i tam wysokość gondoli była super wg niego. Teraz celujemy w Buffalo, ale nie mamy gdzie się przymierzyć do niego Jeśli nie podpasuje to kupujemy znowu Mimę (błąd ze sprzedaliśmy po pół roku nieudanych starań)
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 10:16   #367
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Dziewczyny, a baby design husky 2w1 z pakietem zimowym? Zrezygnowałam już z opcji wnoszenia wózka na 4 piętro i szukam czegoś stabilnego i uniwersalnegorodzę na przełomie listopada i grudnia stąd ta opcja zimowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-28, 10:22   #368
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Ja ze swojej strony polecam iCandy Peach. Jest to naprawdę świetny wózek i super się go prowadzi. Uważam, że jest drogi ale warto za niego zapłacić. Jest bodajże Peach i Peach 2016, gdzie rączka nie jest piankowa (o ile się nie mylę).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 12:29   #369
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a baby design husky 2w1 z pakietem zimowym? Zrezygnowałam już z opcji wnoszenia wózka na 4 piętro i szukam czegoś stabilnego i uniwersalnegorodzę na przełomie listopada i grudnia stąd ta opcja zimowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam w końcu bd dotty. Stelaż i wygląd taki sam jak w husky. Chyba tylko różnią się materiałami i tym winterpackiem. Jeśli nie trzeba wózka nosić to fajna opcja. Gondola łatwo się wypina, wózek fajnie się prowadzi (wypróbowane na 3latce :P). Myślę że dobry wybór na zimę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 14:22   #370
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w końcu bd dotty. Stelaż i wygląd taki sam jak w husky. Chyba tylko różnią się materiałami i tym winterpackiem. Jeśli nie trzeba wózka nosić to fajna opcja. Gondola łatwo się wypina, wózek fajnie się prowadzi (wypróbowane na 3latce :P). Myślę że dobry wybór na zimę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eemmaa, dzięki za opinię w takim razie ja już prawie się zdecydowałam na tego husky wiem, że kupiły mnie te ciepłe tkaniny i winterpack, no ale to tylko świadczy o tym, że mają dobry marketing oby nam baby designy dobrze służyły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 12:00   #371
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Mam dotty. Musze sie go pozbyc. Uzywalismy rok. Fajny wozek, ale jesli duzo podrozujesz to bardzo klopotliwy w transporcie. Zajmuje duzo miejsca.
Ma swietna amortyzacje, ale nam amortyzatory pordzewialy. Zglosilismy do serwisu i stwierdzili ze to z winy uzytkownika!!! Wozek trzymany w domu. Wscieklam sie na firme.
Teraz mamy valco snap 4 trend. Sklada sie jedna reka i jest polowe lzejszy niz dotty.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 07:57   #372
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mam dotty. Musze sie go pozbyc. Uzywalismy rok. Fajny wozek, ale jesli duzo podrozujesz to bardzo klopotliwy w transporcie. Zajmuje duzo miejsca.
Ma swietna amortyzacje, ale nam amortyzatory pordzewialy. Zglosilismy do serwisu i stwierdzili ze to z winy uzytkownika!!! Wozek trzymany w domu. Wscieklam sie na firme.
Teraz mamy valco snap 4 trend. Sklada sie jedna reka i jest polowe lzejszy niz dotty.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Ano właśnie! Ja bym nikomu z 4 piętra nie polecała takiego Baby Design, bo to są ciężkie wózki.
O Valco wiem, że są lekkie i fajne. Gondolę do nich można montować. Spacerówka duża.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 11:21   #373
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ano właśnie! Ja bym nikomu z 4 piętra nie polecała takiego Baby Design, bo to są ciężkie wózki.
O Valco wiem, że są lekkie i fajne. Gondolę do nich można montować. Spacerówka duża.
Ja sobie pomyslalam, że będę stelaż zostawiać na dole a z samą gondolą na górę biegać. Ale... zrezygnowałam w końcu z tego baby design. Na żywo jakoś do mnie nie przemówił szukam dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 14:58   #374
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Ja sobie pomyslalam, że będę stelaż zostawiać na dole a z samą gondolą na górę biegać. Ale... zrezygnowałam w końcu z tego baby design. Na żywo jakoś do mnie nie przemówił szukam dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pomysł nie jest zły z wnoszeniem samej gondolki, ale zwróć uwagę, że gondole w wózkach 2w1 takich jak Baby Design, Tako czy Jedo są ciężkie. Waga samej gondoli to 6kg.
Valco 2kg mniej. Lżejsze gondolki ma też Jane.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 15:01   #375
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Pomysł nie jest zły z wnoszeniem samej gondolki, ale zwróć uwagę, że gondole w wózkach 2w1 takich jak Baby Design, Tako czy Jedo są ciężkie. Waga samej gondoli to 6kg.
Valco 2kg mniej. Lżejsze gondolki ma też Jane.
Masz rację, dzwignelam sobie taką jedną na pusto w sklepie i już była ciężka a co dopiero z dzieciaczkiem, którego waga rośnie z dnia na dzieńdzięki, popatrzę na Valco i Jane. Może coś mi się spodoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 16:53   #376
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

kochane, proszę jeszcze o opinie nt. wózeczka Bexa http://allegro.pl/bexa-ideal-new-2w1...626662391.html widzę, że chyba dam radę z wagą gondoli

Ale chciałabym Was zapytać, jaki materacyk do wózka jest lepszy: piankowy czy kokosowy? A koła żelowe faktycznie zachowują się tak, jak pompowane? Mam możliwość kupić ten wózek też z pompowanymi.

No i ogólnie, jak się Wam widzi?
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 17:54   #377
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Czy spacerówka składa się w 1 kawałku ? Zamierzasz wnosić osobno stelaż, a osobno siedzisko ?

Jako głęboki może ok, a co potem ? Będziesz wnosić osobno dziecko, a potem jeszcze chodzić 2 razy raz po stelaż, a raz po siedzisko
Wysokość oparcia w tych wózkach i szerokość siedziska - wygląda na niewielką spacerówkę na dużym stelażu.

Szukałabym wózka, który albo nie ma przekładanego siedziska (jak Baby Jogger, Valco, Britax motion, Joie, niektóre Peg Perego) z możliwością montażu lekkiej gondoli z wygodnym uchwytem, albo spacerówki coś jak Jane, Peg Perego Book plus składanej razem ze stelażem.

W tym sklepie kupuję zabawki, ale mają też fajne promocje na wózki

http://www.mulan.pl/jane-gondola-micro.html
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 18:42   #378
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Czy spacerówka składa się w 1 kawałku ? Zamierzasz wnosić osobno stelaż, a osobno siedzisko ?

Jako głęboki może ok, a co potem ? Będziesz wnosić osobno dziecko, a potem jeszcze chodzić 2 razy raz po stelaż, a raz po siedzisko
Wysokość oparcia w tych wózkach i szerokość siedziska - wygląda na niewielką spacerówkę na dużym stelażu.

Szukałabym wózka, który albo nie ma przekładanego siedziska (jak Baby Jogger, Valco, Britax motion, Joie, niektóre Peg Perego) z możliwością montażu lekkiej gondoli z wygodnym uchwytem, albo spacerówki coś jak Jane, Peg Perego Book plus składanej razem ze stelażem.

W tym sklepie kupuję zabawki, ale mają też fajne promocje na wózki

http://www.mulan.pl/jane-gondola-micro.html
Nie, zrezygnowałam z wnoszenia stelażu i będę go zostawiać na dole albo w wózkowni jednak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 11:00   #379
gann
Raczkowanie
 
Avatar gann
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 30
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Czas się odezwać, nie tylko śledzić wątek Spodziewam się pociechy w listopadzie i szukam zwinnego wózka dla wysokich rodziców, który sprawnie się prowadzi głównie po mieście, ale poradzi też sobie na spacerze w lesie i nie wybije mi dziecka na krzywym chodniku. Mieszkam na podwyższonym parterze, więc niewielkie schodki będę mieć codziennie do pokonania.

Na ten moment myślę o:
- ABC Design Salsa 4 - bardzo mało opinii mogę znaleźć na temat tego wózka i to mnie trochę martwi :/ Nie wiem na ile jego piankowe koła poradzą z bardziej wymagającym podłożem.... macie może jakieś opinie?

- Britax B-motion 4 plus - przyznam szczerze, że trochę się w nim wczoraj zakochałam - szczególnie w systemie składania spacerówki jedną ręką. Jednak zdecydowany MINUS - spacerówka nie jest przekładana przodem do rodzica - z Waszego doświadczenia - CZY NAPRAWDĘ JEST TO NIEZBĘDNA FUNKCJA? :conf used:

- Valco Baby Snap 4 Trend - nie analizowałam na żywo, ale z tego co wyczytałam jest dość podobny do Britaxa BM4Plus i ma tę samą "wadę"

- Peg-Perego Book Plus S Pop up - słyszałam, że cena jest zbyt wysoka jak za taką jakość... wiecie coś może?

- Jane Muum Reverse - polecany tutaj, niestety nie widzę, by był gdzieś do obejrzenia w Poznaniu

Bardzo będę Wam wdzięczna za pomoc, bo naprawdę mam wielki mętlik w glowie
gann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-29, 16:23   #380
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez gann Pokaż wiadomość
Czas się odezwać, nie tylko śledzić wątek Spodziewam się pociechy w listopadzie i szukam zwinnego wózka dla wysokich rodziców, który sprawnie się prowadzi głównie po mieście, ale poradzi też sobie na spacerze w lesie i nie wybije mi dziecka na krzywym chodniku. Mieszkam na podwyższonym parterze, więc niewielkie schodki będę mieć codziennie do pokonania.

Na ten moment myślę o:
- ABC Design Salsa 4 - bardzo mało opinii mogę znaleźć na temat tego wózka i to mnie trochę martwi :/ Nie wiem na ile jego piankowe koła poradzą z bardziej wymagającym podłożem.... macie może jakieś opinie?

- Britax B-motion 4 plus - przyznam szczerze, że trochę się w nim wczoraj zakochałam - szczególnie w systemie składania spacerówki jedną ręką. Jednak zdecydowany MINUS - spacerówka nie jest przekładana przodem do rodzica - z Waszego doświadczenia - CZY NAPRAWDĘ JEST TO NIEZBĘDNA FUNKCJA? :conf used:

- Valco Baby Snap 4 Trend - nie analizowałam na żywo, ale z tego co wyczytałam jest dość podobny do Britaxa BM4Plus i ma tę samą "wadę"

- Peg-Perego Book Plus S Pop up - słyszałam, że cena jest zbyt wysoka jak za taką jakość... wiecie coś może?

- Jane Muum Reverse - polecany tutaj, niestety nie widzę, by był gdzieś do obejrzenia w Poznaniu

Bardzo będę Wam wdzięczna za pomoc, bo naprawdę mam wielki mętlik w glowie
Z mojego doświadczenia nie polecałabym kół piankowych, moim zdaniem zdaja egzamin na płaskim tówbym terenie, oczywiscie da sie bimi jechać ale dla mnie na codzień byłoby to nie komfortowe.

Co do siedziska chy wszystko zależy od dziecka i kiedy go przesadzisz do spacerówki - pewnie jeśli poczekasz aż pociecha sama bedzie siedzieć, koło 8 miesiaca, to będzie już na tyle ciekawe świata że powinno być ok, jeśli wcześniej to może być to problem. Ale tak jak mówie trochę zależy to od charakteru dziecka

Też rozważałam Peg Perego, ale w sklepie mi powiedzieli że to tylko wózek na miejski teren.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
insta: agatalac

Edytowane przez agatala
Czas edycji: 2017-08-29 o 16:25
agatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 10:22   #381
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Najbardziej "przyszłościowy" jest Britax. Gondola duża. Siedzisko spacerówki duże i wystarczy do końca. Spacerówka składa się też w 1 kawałku. Budka spacerówki i gondoli duża i skutecznie chroni.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 17:11   #382
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Który lepiej się sprawdzi na wsi, i ma hamulec zwalniany cała stopą a nie jej czubkiem? Espiro Next czy Roan Marita? A w ogóle wózek na paskach czy amortyzatorach?
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 06:46   #383
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cześć! Bardzo przydatnych rzeczy się dowiedziałam czytając wątek. Póki co wózek wybieram ze względu na wygląd, ale wiem, że to powinno być jednym z ostatnich kryteriów. Podzielcie się jakimiś wskazówkami dla całkowitego nowicjusza w temacie.

Jak na razie mam upatrzone Mutsy Igo albo Evo. Pod uwagę jeszcze brałam Bebetto Luca, ale po negatywnych opiniach wyczytanych w internecie się wycofam.

Co myślicie o wózkach Hartana?
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 16:59   #384
scharlot
Raczkowanie
 
Avatar scharlot
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Hej
Widzę ze jest sporo mam które znają się na wózkach Rodzę w styczniu końcówka, i kompletnie juz zwariowałam jaki wózek wybrać. Chcę używany ponieważ potem planuje przejście na porządną spacerówke myślałam o peg pergo. Mieszkamy w mieście i na 3 pętrze, wózek planuje zostawiać na dole czasem będzie wnoszony na góre lub do piwnicy. I tu moja prośba kochane Mamusie co polecacie ? Na zimę do małego miasta ? Zastanawiałam się nad xlanderem lub używanym mutsy ? ale może wy coś polecicie
__________________
Walka samej ze sobą !
wielkie odchudzanie
było 83 jest 74 bedzie ! 63
scharlot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 08:12   #385
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez scharlot Pokaż wiadomość
Hej
Widzę ze jest sporo mam które znają się na wózkach Rodzę w styczniu końcówka, i kompletnie juz zwariowałam jaki wózek wybrać. Chcę używany ponieważ potem planuje przejście na porządną spacerówke myślałam o peg pergo. Mieszkamy w mieście i na 3 pętrze, wózek planuje zostawiać na dole czasem będzie wnoszony na góre lub do piwnicy. I tu moja prośba kochane Mamusie co polecacie ? Na zimę do małego miasta ? Zastanawiałam się nad xlanderem lub używanym mutsy ? ale może wy coś polecicie
A nie myślałaś o Bugaboo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 16:37   #386
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez scharlot Pokaż wiadomość
Hej
Widzę ze jest sporo mam które znają się na wózkach Rodzę w styczniu końcówka, i kompletnie juz zwariowałam jaki wózek wybrać. Chcę używany ponieważ potem planuje przejście na porządną spacerówke myślałam o peg pergo. Mieszkamy w mieście i na 3 pętrze, wózek planuje zostawiać na dole czasem będzie wnoszony na góre lub do piwnicy. I tu moja prośba kochane Mamusie co polecacie ? Na zimę do małego miasta ? Zastanawiałam się nad xlanderem lub używanym mutsy ? ale może wy coś polecicie
Nie znam realiów małego miasta, o którym piszesz, ale zimą to z racji małych gondolek ani X lander ani Mutsy się nie sprawdzą.
Poszukaj używanych wózków Jedo czy Roan, klasycznych, miękkich, a jeśli trochę drożej to nawet Emmaljunga ( ja lubię prowadzić te na skrętnych kołach).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 17:44   #387
scharlot
Raczkowanie
 
Avatar scharlot
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie znam realiów małego miasta, o którym piszesz, ale zimą to z racji małych gondolek ani X lander ani Mutsy się nie sprawdzą.
Poszukaj używanych wózków Jedo czy Roan, klasycznych, miękkich, a jeśli trochę drożej to nawet Emmaljunga ( ja lubię prowadzić te na skrętnych kołach).
realia mojego małego miasta sa dośc ok bo mam wszędzie chodniki nie będzie wyrtepów kamieni no chyba ze gdzies przypadkowo na wycieczce myslę ze koło czerwca/lipca przesiadziemy się juz na spacerówkę, rozglądnę się za tym Jedo używanym nie biorę pod uwagę zakupu nowego wózka i wydania 2-3 tysięcy na pare miesięcy skoro potem chce tylko spacerówke bez zestawu 3w1
Dziękuje za rade
__________________
Walka samej ze sobą !
wielkie odchudzanie
było 83 jest 74 bedzie ! 63
scharlot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 18:24   #388
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez scharlot Pokaż wiadomość
realia mojego małego miasta sa dośc ok bo mam wszędzie chodniki nie będzie wyrtepów kamieni no chyba ze gdzies przypadkowo na wycieczce myslę ze koło czerwca/lipca przesiadziemy się juz na spacerówkę, rozglądnę się za tym Jedo używanym nie biorę pod uwagę zakupu nowego wózka i wydania 2-3 tysięcy na pare miesięcy skoro potem chce tylko spacerówke bez zestawu 3w1
Dziękuje za rade

Możesz się zdziwić, jak bardzo amortyzowany wózek przydaje się w małym mieście Ja też dopiero jeżdżąc spostrzegłam, jak wysokie są krawężniki, jak daremne podjazdy dla wózków i ile się trzeba namanewrować.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 16:14   #389
scharlot
Raczkowanie
 
Avatar scharlot
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;77079471]Możesz się zdziwić, jak bardzo amortyzowany wózek przydaje się w małym mieście Ja też dopiero jeżdżąc spostrzegłam, jak wysokie są krawężniki, jak daremne podjazdy dla wózków i ile się trzeba namanewrować.[/QUOTE]

polecasz jakiś wózek ?
__________________
Walka samej ze sobą !
wielkie odchudzanie
było 83 jest 74 bedzie ! 63
scharlot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 17:39   #390
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez scharlot Pokaż wiadomość
polecasz jakiś wózek ?
A jak wagowo? Jeśli nie robi Ci dużego problemu trochę cięższy wózek, to np. Roan Marita, na bank znajdziesz używkę, bo to popularne wózki, od dawna na rynku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 5 (0 użytkowników i 5 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 15:15:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.