Eau d'Amour Givenchy- SZUKAM SPECA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-29, 21:03   #1
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948

Eau d'Amour pour Maman Givenchy- SZUKAM SPECA


dziewczyny proszę, powiedzcie mi cokolwiek o tym zapachu. mam ofertę wymiany na niego a zupelnie nie wiem z czym to sie je Opisy nut na zagranicznych portalach brzmia zachęcająco ale to nie to samo co konkretny opis własnymi słowami. Do czego podobny, jakie nutki, z czym wam sie kojarzy i jakie macie w zwiazku z nim odczucia. BARDZO proszę.
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 22:33   #2
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Smile Dot.: Eau d'Amour pour Maman Givenchy- SZUKAM SPECA

Cytat:
Napisane przez kama kama
dziewczyny proszę, powiedzcie mi cokolwiek o tym zapachu. mam ofertę wymiany na niego a zupelnie nie wiem z czym to sie je Opisy nut na zagranicznych portalach brzmia zachęcająco ale to nie to samo co konkretny opis własnymi słowami. Do czego podobny, jakie nutki, z czym wam sie kojarzy i jakie macie w zwiazku z nim odczucia. BARDZO proszę.
Miałam próbkę tego zapachu, zapamiętałam go jako świeży, przyjazny dla samopoczucia, ale uwaga! z wybijającą się nuta retro -kwiatu pomarańczy, który przez dobrych kilka chwil drażnił moje nozdrza. Dla osób mniej zorientowanych w temacie kwiat pomarańczy- podpowiadam nuta przewodnia w Addict Dior Trwałosć zapachu średnia.
__________________
Mam tajną misję do wykonania jako agent 321981125346
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 23:07   #3
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Eau d'Amour pour Maman Givenchy- SZUKAM SPECA

niedawno bylam nawet gotowa kupic te perfumki ale rozmyslilam sie, bo jednak nie podszedl mi do konca ten zapach jak dla mnie jest to zwykly, swierzo-slodko kwiatowy zapach jakich naprawde wiele. Nie ma zadnej indywidualnosci. Dodatkowo w pewnym momencie wyczulam jakas drazniaca nute, jakby octu(!) i jeszcze kilka kwasno-gorzkich akordow. Przypominaja mi troche nowa estee lauder exotic pleasures (ale moze dlatego, ze testowalam tego samego dnia i mogly zlac sie w moim nosie) i promesse cacharel. No i niestety trwalosc tez nie jest powalajaca, po 3 godz juz z nim slabiutko bylo.
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 23:26   #4
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Eau d'Amour Givenchy- SZUKAM SPECA

no to mam zagwostkę. addict raczej lubię, ale ogólnie jest dla mnie za słodki. ale tam ta retro nuta jest spotęgowana i cięzko mi teraz sobie wyobrazic delikatniejszą pomarańczę.
lalesiu--->czy poza pleasures cos ci moze innego przypomina?
czy ten zapach jest w jakikolwiek sposób podobny do romance ralph lauren albo freedom tommiego hilfingera? bo jakos tak zaczęłam go sobie wyobrazac. to pewnie przez porównania z promesse i exotic pleasures które maja w sobie mandarynkę, teraz tylko pytanie- czy w eau d'amour jest wyczuwalny grapefriut? innymi słowy: czy to raczej słodkawa pomarańcza czy gorzkawa mandarynka? (jezus mariaa pisanie o perfumach to naprawdę duże wyzwanie, własciwie wszystkie odwalamy tu niezlą robotę z treningu twórczości)

Edytowane przez kama kama
Czas edycji: 2006-03-30 o 00:14
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 09:52   #5
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Eau d'Amour Givenchy- SZUKAM SPECA

Cytat:
Napisane przez kama kama
no to mam zagwostkę. addict raczej lubię, ale ogólnie jest dla mnie za słodki. ale tam ta retro nuta jest spotęgowana i cięzko mi teraz sobie wyobrazic delikatniejszą pomarańczę.
lalesiu--->czy poza pleasures cos ci moze innego przypomina?
czy ten zapach jest w jakikolwiek sposób podobny do romance ralph lauren albo freedom tommiego hilfingera? bo jakos tak zaczęłam go sobie wyobrazac. to pewnie przez porównania z promesse i exotic pleasures które maja w sobie mandarynkę, teraz tylko pytanie- czy w eau d'amour jest wyczuwalny grapefriut? innymi słowy: czy to raczej słodkawa pomarańcza czy gorzkawa mandarynka? (jezus mariaa pisanie o perfumach to naprawdę duże wyzwanie, własciwie wszystkie odwalamy tu niezlą robotę z treningu twórczości)
do romance ralpha wg mnie absolutnie podobne nie jest, freedom nie znam (jedyne co znam hilfigera to t-girl, tommy girl i true star, a do zadnego nie jest ni grzyba nawet w najmniejszym stopniu podobne). ojeej, mi tez ciezko sie opisuje zapachy ja wyczuwam wlasnie slodka pomarancze, morzka mandarynke i jeszcze jakis kwas do tego, pewnie z cytryny troche taki chemiczny ten zapach na poczatku bardzo mi sie spodobal, ale po 2 psiknieciach zachal mnie silnie odrzucac
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.