Spódnica jest, bluzka jest i co dalej???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-15, 12:35   #1
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812

Spódnica jest, bluzka jest i co dalej????


Spódnica w kolorze ceglastym, do pół łydki, szyfonowa, marszczona, w pasie czarna gumka (z H&M, dla ułatwienia) - zdjęcie wzięłam z Allegro, podobny model, tyle, że moja do pół łydki i CEGLASTA nie czerwona (na necie zdjęcia nie znalazłam).
Do niej mam bluzkę w kolorze rudym - zdjęcie w załaczeniu (ciemniejsza niż na fotce).
Oba kolory świetnie współgrają -wierzcie mi

I teraz, co dalej? Buty?? Co na wierzch - żakiet?? Może sweter - w załaczniku jaki mam, jasny beż, krótki, trochę taki włochaty (ładnie pasuje kolorystycznie do bluzki i spódnicy)?

Co mam - czarne, klasyczne, skórzane czółenka (kryta platforma, obcas ok.10cm), również czarne i skórzane, ale lakierowane czółenka (bez platformy, 8cm), szare, skórzane klasyczne kozaki (gładkie, bez klamr, kontrastowych szwów, etc.). No i UGGI.

Żakiety- czarny, taliowany, rękaw 3/4, granatowy i czerwony (oba długie rękawy, taliowane)

Kopertówki - czarna i granatowa z czarnymi wypustkami (mogę cos dokupić)

Z biżu mam np. bransoletkę (tygrysi wzór) i kolczyki (głowy tygrysów) - złoto-brązowe (Kappahl, jesli kojarzycie) - nie mogę znaleźć zdjęć, aparatu nie mam W złoto iść?

Buty nie muszą być zimowe, impreza (nie jakakiś nadęty raut, takie spotkanie ludzi, co się dawno nie widzieli, raczej bardziej na luzie) będzie w lokalu, podjadę samochodem.

Aha, warunek jest taki, że spódnica i bluzka muszą być. Niestety nie kupię juz nic innego (i kasa i czas).

Dziękuję za wszelkie rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spódnica.jpg (7,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg K800_Pretty.jpg (30,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sheer-lace-knit-jumper-light-pink-beige-306760_photo.jpg (20,6 KB, 10 załadowań)
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 14:34   #2
Diedra
Raczkowanie
 
Avatar Diedra
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 122
Dot.: Spódnica jest, bluzka jest i co dalej????

Ja poszłabym w czerń i brązy do tego zestawu - brązów nie wspomniałaś, więc pozostałabym przy czarnym żakiecie. Skoro rękaw 3/4, to koniecznie ciekawa bransoleta Czółenka czarne, mat lub błysk w zależności od tego, jaką biżuterię dobierzesz. Kopertówka czarna. Myślę, że super na wieczór w lokalu. Co na szyję - masz jakąś niewielką apaszkę, którą ciekawie udrapujesz? Coś, co stworzy całość z bransoletą?

Ojjj, kuszą mnie te brązy... jakiś kasztan, gorzka czekolada?

Edytowane przez Diedra
Czas edycji: 2011-10-15 o 14:38
Diedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 19:02   #3
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: Spódnica jest, bluzka jest i co dalej????

braz
aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 20:08   #4
Doti666
Raczkowanie
 
Avatar Doti666
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 333
Dot.: Spódnica jest, bluzka jest i co dalej????

czarny taliowany żakiet, czarne klasyczne czółenka, czarna kopertówka, na ręke bransolete też raczej czarna albo ew. ciemnobrązowa+takie same kolczyki, ja bym już złota w to nie mieszała no chyba, że coś delikatnego.
__________________
Click to give food
Doti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 09:39   #5
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Spódnica jest, bluzka jest i co dalej????

Dzięki O ile nie mam w sumie problemów z ciuchami, tak w przypadku tej spódnicy poległam

Mnie w sumie też kuszą brązy (trochę się boję, że mnie czerń przytłoczy, z drugiej to bezpieczna opcja i ładnie kontrastuje z rudym), tym bardziej, że to moja ulubiona tonacja. Poszukam, może jakiś przystępny cenowo żakiet się trafi.

Tak, brązowe bransolety mam, zapomniałam wspomnieć o nich.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.