kosmetyki bez których nie mogę żyć!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-01, 15:44   #1
paulinkooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1

kosmetyki bez których nie mogę żyć!!!


kosmetyki które są niezbędne w mojej kosmetyczce to na pewno
1) Baza korygująca pod makijaż Różowa – rozświetlająca marki Sephora po której nałożeniu moja skóra jest jednolita bez niedoskonałości
2) po 2 podkład Perfecting Cover Foundation po którym idealnie kryje przy czym nie tworzy efektu maski ))
3) pędzle do makijażu nr 45 do pudru mineralnego , pędzel do nakładania cieni do powiek i cieniowania nr 21 (mam takie 2 ponieważ malowanie powiek cieniami z użyciem tych pędzli sprawia mi przyjemność)
4) róż Hydrating powder blush w kolorze 08 i 02 ( mam 2 róże bo świetnie się je rozprowadza sa łatwę w aplikacji
5) pomadka Manic long wearing lipstic w kolorze 13 bardzo długo utrzymuje sie na ustach ( właśnie mi sie kończy) na pewno zakupie ja ponownie)
6) no i wisienka na torcie podstawa mojej kosmetyczki to Mleczko do ciała i Płyn do kąpieli i pod prysznic o zapachu Truskawka malina nie potrafię używać innych produktów od kiedy poznałam ten zestaw ciagle go używam i wciąż zakupuje nowy miałam już z 9 opakowań i na pewno będzie jeszcze więcej
paulinkooo jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.