Podróż samolotem- lotnisko w helsinki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-30, 17:28   #1
dano1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1

Podróż samolotem- lotnisko w helsinki


Witam!
W czerwcu wylatuję z synem do usa liniami finnair. Lecimy z krakowa - przesiadk a w helsinkach, lot do chicago. Szukam informacji i opinii na temat lotów tymi liniami do usa , aczkolwiek do tej pory na nic ciekawego nie trafiłam. Dodam ,że to mój pierwszy w życiu lot i stres mnie zżera. Pomyślałam ,że może tutaj ktoś miał już doświadczenie z tymi liniami lub lotniskiem w helsinkach i będzie mógł mi co nieco pomóc.jak taka przesiadka wygląda i czy na tym lotnisku trzygodzinny czas na przesiadkę jest wystarczający?
dano1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 21:49   #2
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Podróż samolotem- lotnisko w helsinki

W zeszłym roku leciałam Finnairem do Chin, stop też w Helsinkach. Same linie są OK, nie ma się czego obawiać, choć w ekonomicznej luksusów nie ma, a i dość kiepskie jedzenie, a na trasie Warszawa-Helsinki w ogóle jedzenia brak.

3h to aż nadto czasu, bagaż i tak zostanie nadany od razu do docelowej miejscowości, więc tylko Ty się musisz przemieścić z jednego samolotu do drugiego. Także nie ma powodu do stresu.

Życzę udanej podróży.
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 10:28   #3
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Podróż samolotem- lotnisko w helsinki

Helsinki to małe kameralne lotnisko - więc na pewno się nie zgubicie itp - prędzej zanudzicie
Same linie finnair są w porządku (ja leciałam warszawa-helsinki-bangkok). Wiadomo klasa ekonomiczna to tylko 30cm więcej niż mieli niewolnicy na statkach z afryki więc cudów nie będzie. Ja zamówiłam przy rezerwacji posiłek wegetariański i był bardzo dobry - nie wiem jak pozostałe.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 16:13   #4
superanitka
Przyczajenie
 
Avatar superanitka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8
Dot.: Podróż samolotem- lotnisko w helsinki

Linie finnair jak każde inne Odnośnie lotniska w Helsinkach to bardzo małe, jeśli będziesz miała tam spędzić kilka godzin to wyjdź na zewnątrz i niepodoal jest galeria handlowa. Będziesz musiała tylko wziąć taksówkę. Jednak cudów po tej galerii nie oczekuj
superanitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-28 16:13:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.