Tubylcy :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-25, 22:03   #1
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686

Tubylcy :D


No dziewczyny przyznajcie sie podobają Wam się chłopacy, mężczyźni w kraju w którym obecnie jesteście?

Ja co do Anglików mam mieszane uczucia jakies około 10 - 20 % z nich mnie jakos z wyglądu zainteresowało, a jak jest u Was ?
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 14:49   #2
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Tubylcy :D

U mnie "tubylcy" to przedsawiciele kazdej rasy i mieszanki kulturowej - sila rzeczy jakas czesc musi mi sie podobac
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 20:01   #3
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Tubylcy :D

Szkoci kompletnie mi sie nie podobaja, nie spotklam ani jednego faceta, ktory bylby przystojny [ TZ powinien to przeczytac ].
Jesli chodzi o pozostalych 'tubylcow' to wsrod zamieszkujacych Glasgow indyjczykow czy pakistanczykow znalazloby sie pare sztuk, ktore ewentualnie moglyby sie podobac
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 12:05   #4
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Tubylcy :D

W Austrii "tubylcy" nie naleza do najprzystojnieszych... ale w Wiedniu to mozna przeciez spotkac prawdziwa mieszanke kulturowa... W gorszych dzielnicach, metrze niestety duzo tzw. "zuli" albo facetow z brzuszkiem Przystojniakow nie spotyka sie czesto... ale mi to nie przeszkadza, bo ja swojego TZ "tubylca" przystojniaka mam codziennie blisko siebie Poza tym oprocz austriackiej plynie w nim rowniez chorwacka krew tak wiec multi kulti
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 09:27   #5
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Tubylcy :D

Anglicy mi się nie podobają. Młodsi są strasznie przerysowani i przestylizowani, a starsi to typowi przedstawiciele narodu brytyjskeigo.
Sąpewnie wyjątki, ale jakoś nie mam do nich szczęścia. Co mi nie przeszkadza, bo mam swojego polskiego TZ.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 00:31   #6
pati24_szkocja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 15
Dot.: Tubylcy :D

Szkoci nie są zbyt piękniGeneralnie obserwując mieszanki kulturowe stwierdzam że Polacy wypadają w rankingu bardzo korzystnie
pati24_szkocja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 18:31   #7
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Tubylcy :D

we Frankfurcie wg badań statystycznych 1/4 to Niemcy, reszta przyjezdni.
Czasami jest na czym oko zawiesić
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-08, 10:26   #8
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Tubylcy :D

W Danii jest calkiem sporo przystojnych mezczyzn. Zarowno pochodzenia arabskiego, jak i Dunczykow z dziada pradziada. Zreszta, to zalezy od tego, co sie komu podoba. Ja preferuje poludniowy typ urody, ale na niektorych Skandynawach tez mozna zawiesic oko . Bardzo rowniez lubie Hindusow, ale tutaj jest ich jak na lekarstwo.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 22:14   #9
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Tubylcy :D

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
W Danii jest calkiem sporo przystojnych mezczyzn. Zarowno pochodzenia arabskiego, jak i Dunczykow z dziada pradziada. Zreszta, to zalezy od tego, co sie komu podoba. Ja preferuje poludniowy typ urody, ale na niektorych Skandynawach tez mozna zawiesic oko . Bardzo rowniez lubie Hindusow, ale tutaj jest ich jak na lekarstwo.
Hvid to chyba powinnas przyjechac do UK, Indusi tutaj to najliczniejsza mniejszosc

W ogole sa tu wszystkie rasy i moze oni i przystojni, ale ja jakos gustuje w polskich chlopakach No i moj TZ tez Polak.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 20:06   #10
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Tubylcy :D

W Norwegii tez przystojnych jak na lekarstwo. Sporo tu takich wychudzonych,niskich jakis takich nijakich mezczyzna bardziej powiedzialabym zniewiescialych chlopcow. I chyba prawdziwych Norkow z dziada,pradziada to tu garstka.Dawno nie widzialam 2 metrowego VIKINGA. Wiekszosc to mieszanki, no i oczywiscie Kurdowie,Irakijczycy i inni. na tych to czasem mozna oko zawiesic Oczywiscie moj TZ Polak, szukalam wysokiego i znalazlam
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 20:57   #11
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Tubylcy :D

aaliyah - to fakt, tam jest bardzo duzo Hindusow . Podobalo mi sie w Londynie, bardziej niz w Danii.
Mnie sie mieszanki podobaja. Podoba mi sie mieszanie krwi, kultur itd. Zreszta, przeciez sama wyszlam za maz za Dunczyka, ale on jest malo dunski, chociaz z dziada pradziada, cala rodzina Dunczycy,bez mieszanej krwi . Jestem jak to sie mowi familiens sorte far ( czarna owca ), czyli jedyna nie Dunka . Zartuje oczywiscie, bo rodzina jest fajna i chociaz tesciowa panikowala kiedy mieszkal w Polsce, to przezyla jakos to wydarzenie
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-20, 13:41   #12
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Tubylcy :D

Ja pamietam jak tu przyjechałam, to podobali mi sie Hindusi i co nie którzy Kurdowie. Ale w miare jak tutaj mieszkam, coraz mniej mi sie podobaja, a wszytsko przez to jak sie zachowuja i maja podejscie do innych.. Zdecydowanie wole Polaków i Anglikow.
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 14:01   #13
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Tubylcy :D

Cytat:
Napisane przez Bling Pokaż wiadomość
W Norwegii tez przystojnych jak na lekarstwo. Sporo tu takich wychudzonych,niskich jakis takich nijakich mezczyzna bardziej powiedzialabym zniewiescialych chlopcow.
Moge sie pod tym podpisac, zmieniajac tylko nazwe kraju na: Szwecja Mlode pokolenie to naprawde, jak pisala Bling: chlopcy. A starsi , wystarczy spojrzec na panow z zespolu ABBA Poza tym Szwedzi wygladaja jak rodzina. Jesli nie maja domieszki obcej krwi- (chocby polskiej)- sa do siebie podobni, jak rodzenstwo: te same nosy (musze przyznac, ze b.ksztaltne), budowa czaszki, osadzenie oczu, czy charaktrystyczne usta (waskie, jakby "zaciete")
Spotkalam tylko jednego Szweda, ktory wyglada jak Wiking z "13 wojownika"- na imie ma Ulf, ok. 2.05 m wzrostu, i smieje sie jak niedzwiedz
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 13:10   #14
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Tubylcy :D

nie podobaja mi sie holendrzy,sa wysocy, wiekszosc to bladyni,uroda nie grzesza i stylem rowniez,jak narazie nie spotkalam przystojnego holendra
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 14:07   #15
Sweetie
Raczkowanie
 
Avatar Sweetie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 206
Dot.: Tubylcy :D

Sky1980, mam przeciwne zdanie o Holendrach. Pewnie wiesz dlaczego -moj TZ to Holender , ale nie tylko dlatego ...Ostatnimi czasy jezdze czesto pociagami, i tam naprawde czasem jest na kim oko zawiesic . Braku stylu nie moge im tez zarzucic - za to jesli o holenderki to zupelnie inna sprawa
To oczywiscie tez zalezy od tego co sie lubi....Bo ja osobiscie (ze wzgledu na swoj wzrost i zamilowanie do obcasow) lubie tylko wysokich facetow...
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments, that take our breath away.
Sweetie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 14:14   #16
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Tubylcy :D

no coz, Irlandczycy tez do najprzystojniejszych nie naleza...szczupli, rzadko wysocy...
tylko w miejscu pracy spotkalam moze 4-5 atrakcyjnych na jakies 200 osob....
a na miescie to w ogole masakra.
Irlandczycy w polowie sa obrzydliwi, chudzi, z beznadziejnymi fryzurami ze az sie niedobrze robi....z brzydkimi zebami...
druga polowa jest normalna i zadbana.
a reszta?
Nie znosze tej czekoladowej skory Pakistanczykow wiec mnie sie w ogole oni nie podobaja! wrecz...brrrrr:/
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 22:41   #17
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Tubylcy :D

spedzilam treoche czasu w Grecji i musze stwierdzić , ze mozna tam spotkac duuuuuuuuuuuuuuuuzo wiecej fajnych facetów niz w Polsce. ja gustuje w poludniowym typie urody, wiec taam mialam raj wiekszosc jest przystojnych, niektorzy tylko sa za bardzo metroseksualni np. stringi, biale spodnie czy japonki...
__________________
PUDER MINERALNY LOREAL,KAMIWAZA,plastry wyszczup,matrix,biala perla,art deco https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=296552
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 11:33   #18
kiara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 36
Dot.: Tubylcy :D

Ja jestem w Holandii i podobaja mi sie Holendrzy.Jak narazie widzialam tutaj spora ilosc przystojniakow i to nie tylko blondynow.Sa tez przystojni bruneci. A najwazniejsze jest to, ze sa wysocy a nie jakies tam liliputy))
kiara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:32   #19
nobilistka
Raczkowanie
 
Avatar nobilistka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 225
Dot.: Tubylcy :D

A mi na widok paru anglikow az nogi w kolanach sie ugieły, takie cukiereczki. Ale fakt mi podoba sie brytyjski typ urody, zwłaszcza z bakami. Hindusi są mali i okropni, na niektórych arabach mozna zawiesic oko. Przyznam że jak pierwszy raz przyjechałam do polski po 9 miesiacach pobytu w Londynie, stwierdziłam że nasi polscy chłopcy są całkiem całkiem.
nobilistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 17:39   #20
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Tubylcy :D

Cytat:
Napisane przez nobilistka Pokaż wiadomość
A mi na widok paru anglikow az nogi w kolanach sie ugieły, takie cukiereczki. Ale fakt mi podoba sie brytyjski typ urody, zwłaszcza z bakami. Hindusi są mali i okropni, na niektórych arabach mozna zawiesic oko. Przyznam że jak pierwszy raz przyjechałam do polski po 9 miesiacach pobytu w Londynie, stwierdziłam że nasi polscy chłopcy są całkiem całkiem.
Ja raz na jakiś czas bywam w Anglii i rzeczywiście, jest czasem na co popatrzeć Ogólnie młodzi Anglicy są zadbani, wysocy ( ! ) nie mowię o typowym, brzuchatych Anglikach pod pięćdziesiątkę Jednak jest też dużo rudzielców z króliczymi ząbkami.... wrrr :P i jeszcze włosy na żel, straszne
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 13:13   #21
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Tubylcy :D

W Finlandii, a dokladnie w Helsinkach, w pubach lansowanych na irlandzkie, angielskie lub czeskie mozna spotkac ludzi z kazdej czesci Europy, wiec jest w czym wybierac, ale jak sie wyjdzie poza centrum i przyjzy sie tubylcom to czuje sie w jak w filmie o zombi. Znajomi finczycy tlumacza to melancholijnoscia, dla mnie to depresja ktora przeklada sie na wyglad :P dokladnie chodzi mi o styl ubierania sie (ghotic), dlugie wlosy, w wiekszosci przefarbowane na czarno, makijaz, ciezkie ciuchy i buty i dlugie plaszcze. Ja sie ich boje
szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.