do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-06, 18:50   #1
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600

do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę


witam,
zakładam nowy wątek, bo poprzedni w którym się udzielałam jakoś umarł (a szkoda, bo mnie motywowało bardzo pisanie w nim )... do już istniejących wątków nie chciałam się dołączać, no bo jakoś tak... hmmm.. głupio jak już są takie dobrze znające się grupy

mój plan jest taki- do wakacji 2010 chce mieć piękne ciałko - może nie tyle co chude (jednak chudsze od obecnego ) , tylko ładnie wyrzeźbione, lekko umięsnione i jędrne najbardziej mi zależy na brzuszku i tyłku, jednak o resztę też walczę... odchudzanie i pracę nad sobą rozpoczęłam w listopadzie, pierwsze efekty już są - tłuszczyk już znika , pojawja się zarys mięsni

staram się jeść częściej i mniej... zrezygnowałam ze słodyczy, alkoholu, napojów gazowanych, fast foodów,chipsów, staram się jeść jak najmniej smażonych produktów, zwiększam ilość warzyw i owoców w diecie...unikam tłustych potraw, sosów, pieczywa białego ... piję codziennie co najmniej półtora litra wody (dodaję aqua slim ), oprócz tego zielona herbata...spożywam błonnik w proszku i od niedawna biorę therm line II... z diety to chyba tyle...
co do ruchu- na bieganie jak na razie dla mnie za zimno- planuję zacząć jak śnieg zniknie... staram się robić 2- 3 razy w tygodniu ten aerobik z deanne berry, oprócz tego raz w tygodniu chodzę na godzinny pilates (za darmo , na uczelni ) , codziennie na zmianę albo twister albo hula hop.... planuję zakupić agrafkę i skakankę no i robię co drugi dzień 8 minut abs albo tamilee... albo rózne ćwiczenia na brzucho które znam ... planuję dodać do tego jeszcze tamilee na tyłek

zapraszam do wspólnej walki o piękne ciałko i do motywowania się wzajemnie bo widzę po sobie, że to dużo daje
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 19:09   #2
apsik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 115
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Witam
No to się dołącze ! Mam nadzieję, że można

Również moim celem do wakacji jest - boskie ciało! Ajj Chce je ujędrnić, rozciągnąć a przede wszystkim musze schudnąć kilka kilo.
Mam nadzieję, że będziemy się razem motywować i nas jeszcze przybędzie tworząc nową grupkę
Anka jestem.
__________________
Cel 1. WAGA
65 - 64 - 63 - 62 - 61kg - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 kg

Cel 2. Regeneracja włosów i paznokci.
Cel 3. SZPAGAT - zrobię.
apsik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 19:35   #3
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Cytat:
Napisane przez apsik2 Pokaż wiadomość
Witam
No to się dołącze ! Mam nadzieję, że można

Również moim celem do wakacji jest - boskie ciało! Ajj Chce je ujędrnić, rozciągnąć a przede wszystkim musze schudnąć kilka kilo.
Mam nadzieję, że będziemy się razem motywować i nas jeszcze przybędzie tworząc nową grupkę
Anka jestem.
jasne że można to już jest nas dwie
ćwiczysz coś??? jakaś dieta ??? może dowiem się coś nowego
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 19:53   #4
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Witam
To może i ja dołączę
Może najpierw coś o mnie, jak miałam 17 lat to schudłam 30kg, przez 5 lat utrzymywałam tą wagę, niestety znowu zaczełam tyć, a wszystko przez moją miłość do słodyczy i inne wydarzenia w między czasie jestem na siebie zła że tak się zaniedbałam, ale czasu już nie wrócę, moge jedynie to naprawić, żeby lepiej się czuć.
Plan jest taki:
-5 małych posiłków dziennie
-0 słodyczy i fast food
-więcej warzyw i owoców
No i oczywiście ćwiczenia 6 dni w tygodniu(parę lat temu zdało to egzamin, to teraz też tak będzie)
W domu mam: orbitreka, leg magic, stepper, hula hop i płyty dvd z ćwiczeniami, tym razem nie będzie się to kurzyć w kącie

Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do siebie...
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 19:56   #5
apsik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 115
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Ćwiczyć, to zaczynam chodzić raz w tygodniu na basen :P
A w domu brzuszki, skakanka i rozciąganie, może mi się uda szpagat zrobić do czerwca
Diety nie mam jako takiej, jem po prostu mniej, wykluczyłam wodę gazowaną i nie jem po 18. Również więcej owoców i warzyw wprowadzam oraz mniej smażonych potraw
No i wodę - około 1,5 - 2litry dziennie.

A tak w ogóle to do zmiany najbardziej zmotywował mnie fakt, że rzucił mnie facet..

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez mysiunia85g Pokaż wiadomość

Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do siebie...
Jasne
Mam nadzieję, że wątek prędko nie padnie
Coś mi się wydaje, że będę tutaj najmłodsza..
__________________
Cel 1. WAGA
65 - 64 - 63 - 62 - 61kg - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 kg

Cel 2. Regeneracja włosów i paznokci.
Cel 3. SZPAGAT - zrobię.
apsik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 21:03   #6
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Cytat:
Napisane przez mysiunia85g Pokaż wiadomość
Witam
To może i ja dołączę
Może najpierw coś o mnie, jak miałam 17 lat to schudłam 30kg, przez 5 lat utrzymywałam tą wagę, niestety znowu zaczełam tyć, a wszystko przez moją miłość do słodyczy i inne wydarzenia w między czasie jestem na siebie zła że tak się zaniedbałam, ale czasu już nie wrócę, moge jedynie to naprawić, żeby lepiej się czuć.
Plan jest taki:
-5 małych posiłków dziennie
-0 słodyczy i fast food
-więcej warzyw i owoców
No i oczywiście ćwiczenia 6 dni w tygodniu(parę lat temu zdało to egzamin, to teraz też tak będzie)
W domu mam: orbitreka, leg magic, stepper, hula hop i płyty dvd z ćwiczeniami, tym razem nie będzie się to kurzyć w kącie

Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do siebie...
oczywiście że tak, witaj w kupie siła

Cytat:
Napisane przez apsik2 Pokaż wiadomość
Ćwiczyć, to zaczynam chodzić raz w tygodniu na basen :P
A w domu brzuszki, skakanka i rozciąganie, może mi się uda szpagat zrobić do czerwca
Diety nie mam jako takiej, jem po prostu mniej, wykluczyłam wodę gazowaną i nie jem po 18. Również więcej owoców i warzyw wprowadzam oraz mniej smażonych potraw
No i wodę - około 1,5 - 2litry dziennie.

A tak w ogóle to do zmiany najbardziej zmotywował mnie fakt, że rzucił mnie facet..

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------



Jasne
Mam nadzieję, że wątek prędko nie padnie
Coś mi się wydaje, że będę tutaj najmłodsza..
oj mam nadzieje, że już ok... kurczę a mnie zmotywowało to , że przez lato utyłam strasznie, nie mieściłam się w spodniach niektórych a to wszystko przez tragiczną dietę i tryb życia który prowadziłam... ciągle pizza , piwko itp...

a to ile masz lat , że niby tak młoda

ja właśnie skończyłam godzinna randkę z hula hop wiem ,że wieczoram to tak nie bardzo ćwiczyć ale chciałam odpocząć od nauki , a rano najczęściej zbyt późno wstaję i i tak się nie wyrabiam z niczym, więc gdybym miała jeszcze ćwiczyć to...
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 23:17   #7
roxis84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 26
Red face Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Witam.
Jestem tu nowa. Trafiłam oczywiście na stronkę i wątki gdyż od Nowego Roku także jestem na diecie.
Przygarnijcie mnie
Mam troszkę gorzej gdyż do końca marca muszę zrzucić z 10 kilo. Chciałabym więcej ale, ale.... zobaczymy.
Mam już ustalony cały plan diety i treningów. Mam nadzieję, że wszystkim nam się uda Razem raźniej
Miłej nocy.
roxis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 00:35   #8
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

witaj roxis
pewnie że cię przygarniemy

a ja nie moge spać- za ścianą impreza.... a jutro o 6 pobudka , ehhhh...



no i już rano.... nawet nie wiem kiedy mi minęły te 3 godziny snu....ehhh...
melduję się ze sniadankiem- skromnie , bo nie nadążam - serek danio wanilia z łyżką otrębów, grejfrut, zielona herbata... i na pilates pędzę, na szczęście o 10 zjem II śniadanie
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......

Edytowane przez Kitka:)
Czas edycji: 2010-01-07 o 06:35
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 06:52   #9
apsik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 115
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość

oj mam nadzieje, że już ok... kurczę a mnie zmotywowało to , że przez lato utyłam strasznie, nie mieściłam się w spodniach niektórych a to wszystko przez tragiczną dietę i tryb życia który prowadziłam... ciągle pizza , piwko itp...

a to ile masz lat , że niby tak młoda
Tak, teraz jest ok
chociaż musiałam się porządnie ogarnąć po tym wszystkim
Ja druga technikum jestem, teraz na samym początku lipca urodziny 18ste mam, więc gdyby mi się tak udało osiągnąć cel to bym sobie sprawiła całkiem fajny prezent

Ja dziś poszłam spać o 1.. Wstałam o 6, a zaraz do szkoły
Na śniadanko serek z bułką i pomidorkiem.
W szkole jakieś jabłko a co pózniej to zobaczymy




Cytat:
Napisane przez roxis84 Pokaż wiadomość
Witam.
Jestem tu nowa. Trafiłam oczywiście na stronkę i wątki gdyż od Nowego Roku także jestem na diecie.
Przygarnijcie mnie
Mam troszkę gorzej gdyż do końca marca muszę zrzucić z 10 kilo. Chciałabym więcej ale, ale.... zobaczymy.
Mam już ustalony cały plan diety i treningów. Mam nadzieję, że wszystkim nam się uda Razem raźniej
Miłej nocy.
No jasne, że przygarniemy
Witamy
A co, w maju jakieś wesele, że zamierzasz do tego czasu schudnąć?
Pytam z ciekawości
__________________
Cel 1. WAGA
65 - 64 - 63 - 62 - 61kg - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 kg

Cel 2. Regeneracja włosów i paznokci.
Cel 3. SZPAGAT - zrobię.
apsik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 10:30   #10
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

to niewiele młodsza ode mnie jesteś ja II rok studiów...ehhh.. i sesja coraz bliżej... dziś pani prowadząca pilates powiedziała, że to ostatnie zajęcia w tym semestrze.....

ja właśnie wróciłam do domku, idę jakąś pierś z kurczaka upiec może a o 13 z powrotem na uczelnie....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 15:10   #11
apsik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 115
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
to niewiele młodsza ode mnie jesteś ja II rok studiów...ehhh.. i sesja coraz bliżej... dziś pani prowadząca pilates powiedziała, że to ostatnie zajęcia w tym semestrze.....

ja właśnie wróciłam do domku, idę jakąś pierś z kurczaka upiec może a o 13 z powrotem na uczelnie....
A basen ?
Jak dla mnie świetna sprawa Tylko najgorzej mi się zebrać..
Miałam iść w tą niedzielę z rana, ale dostałam dziś @ więc odpada.. Jeszcze mam przez to taki brzuch napuchnięty i apetyt, że bym wszystko jadła..
Ćwiczenia też odpadają i ogólnie lipa, wszystko przeciwko mnie, a w dodatku mama szarlotkę upiekła. Moją ulubioną... :roll eyes:
__________________
Cel 1. WAGA
65 - 64 - 63 - 62 - 61kg - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 kg

Cel 2. Regeneracja włosów i paznokci.
Cel 3. SZPAGAT - zrobię.
apsik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 16:08   #12
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Cześć dziewczyny ja bym się chętnie dolączyłam bo w jednym takinm się udzielałam ,ale jakos ciezko mi to idzie bo tam dziewczyny sa juz zgrane Wiec jeśli można to byłoby miło

Waze 167 ,67 kg chciałabym zrzucic 10 ,a 12 to moje marzenie Zaczełam od poniedziałku dzis 4 dzien i idzie mi coraz lepiej dzisiaj się wreszcie zmobilizowałam do ćwiczen i zaliczylam 20 min na steperze
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 16:47   #13
apsik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 115
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ja bym się chętnie dolączyłam bo w jednym takinm się udzielałam ,ale jakos ciezko mi to idzie bo tam dziewczyny sa juz zgrane Wiec jeśli można to byłoby miło

Waze 167 ,67 kg chciałabym zrzucic 10 ,a 12 to moje marzenie Zaczełam od poniedziałku dzis 4 dzien i idzie mi coraz lepiej dzisiaj się wreszcie zmobilizowałam do ćwiczen i zaliczylam 20 min na steperze
No to jest już nas kilka
My się dopiero poznajemy
Jak coś to Anka jestem

Ja w sumie zjadłam dziś dwie bułki, jabłko, i wypiłam jogurt ACTIVIA. Podjadłam tam jeszcze troszku szarlotki
Niech mi tylko @ minie to się wezmę za skakankę i brzuszki..
__________________
Cel 1. WAGA
65 - 64 - 63 - 62 - 61kg - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 kg

Cel 2. Regeneracja włosów i paznokci.
Cel 3. SZPAGAT - zrobię.

Edytowane przez apsik2
Czas edycji: 2010-01-07 o 16:49
apsik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 17:59   #14
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Cytat:
Napisane przez apsik2 Pokaż wiadomość
A basen ?
Jak dla mnie świetna sprawa Tylko najgorzej mi się zebrać..
Miałam iść w tą niedzielę z rana, ale dostałam dziś @ więc odpada.. Jeszcze mam przez to taki brzuch napuchnięty i apetyt, że bym wszystko jadła..
Ćwiczenia też odpadają i ogólnie lipa, wszystko przeciwko mnie, a w dodatku mama szarlotkę upiekła. Moją ulubioną... :roll eyes:
myślałam o basenie ale... ten u mnie na uczelni to kicha straszna , podobno gdzieś tak trochę powyżej pasa sięga woda... a w stolicy nie znalazłam jakiegoś w miarę czystego albo mam jakąś fobię że coś załapię w takim brudnym basenie.... ale gdy jestem u siebie (bo z wawy nie pochodzę ) to często z TŻ jeździmy na basen ogólnie bardzo lubię pływać

też mam @ ale jakoś dziwnie w tym miesiącu nie czuję się przez to jakoś mega źle- może to dzieki temu therm line- wydaje mi się że ogólnie mam więcej energi dziś zrobiłam jeszcze 8 minut buns i mam zamiar jeszcze na twisterze pokręcić... no i nauka....mózg tez potrzebuje ćwiczeń, hehe kurczę tak bym chętnie zaczęła biegać ale ten śnieg mnie przeraża- totalnie nie wiem w jakich butach mogę to robić przy takiej pogodzie....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 18:29   #15
apsik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 115
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
myślałam o basenie ale... ten u mnie na uczelni to kicha straszna , podobno gdzieś tak trochę powyżej pasa sięga woda... a w stolicy nie znalazłam jakiegoś w miarę czystego albo mam jakąś fobię że coś załapię w takim brudnym basenie.... ale gdy jestem u siebie (bo z wawy nie pochodzę ) to często z TŻ jeździmy na basen ogólnie bardzo lubię pływać

też mam @ ale jakoś dziwnie w tym miesiącu nie czuję się przez to jakoś mega źle- może to dzieki temu therm line- wydaje mi się że ogólnie mam więcej energi dziś zrobiłam jeszcze 8 minut buns i mam zamiar jeszcze na twisterze pokręcić... no i nauka....mózg tez potrzebuje ćwiczeń, hehe kurczę tak bym chętnie zaczęła biegać ale ten śnieg mnie przeraża- totalnie nie wiem w jakich butach mogę to robić przy takiej pogodzie....
Mi się jakoś ostatnio nic nie chce..
Dokładnie, tak samo myślałam o bieganiu, ale jakoś nie wyobrażam sobie w śniegu tego robić.
Poczekam do marca-kwietnia jak nie będzie chlapy takiej no i się cieplej zrobi
A z tego co widziałam to normalnie w adidasach biegają.
Ja jestem z Krakowa i mam to szczęście, że wybudowali dość spory basen blok za moim blokiem, więc nie narzekam
__________________
Cel 1. WAGA
65 - 64 - 63 - 62 - 61kg - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 kg

Cel 2. Regeneracja włosów i paznokci.
Cel 3. SZPAGAT - zrobię.
apsik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 18:49   #16
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

o no to super masz z tym basenem....
a z bieganiem to też poczekam do wiosny mam nadzieje , że wtedy nie znajdę jakiegoś tłumaczenia żeby tego nie robić....
własnie skończyłam półgodzinna sesję z hula hop - mimo ogromnego siniaka na biodrze jakoś dałam radę- teraz twisterek a i zapomniałam dodać- od jutra chyba zabieram się za 6 weidera- mam nadzieję że dam radę
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 19:19   #17
olewonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 107
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Ja też chętnie się przyłączę Chcę zrzucić w sumie jakieś 4 kilogramy I będzie idealnie! Chcę to sobie udowodnić, że umiem Że jestem silna! i to pokaże Ja robilam 6tke weidera, byłyy faaaaaaaajne efekty , polecam
olewonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 19:25   #18
apsik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 115
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
o no to super masz z tym basenem....
a z bieganiem to też poczekam do wiosny mam nadzieje , że wtedy nie znajdę jakiegoś tłumaczenia żeby tego nie robić....
własnie skończyłam półgodzinna sesję z hula hop - mimo ogromnego siniaka na biodrze jakoś dałam radę- teraz twisterek a i zapomniałam dodać- od jutra chyba zabieram się za 6 weidera- mam nadzieję że dam radę
No super super, ale przez to wszystkie dziadki i babcie z osiedla (a mieszkam na jednym z większych osiedli Krakowa) zgromadzają się tam Nie to, żebym coś do nich miała, ale wkurza mnie ich tępo pływania i to, że nie potrafią się dostosować do tego, że jednym torem płynie się w tą, a drugim w tą stronę. Po prostu robią tam co chcą Dlatego jak już chodzę, to w soboty albo w niedzielę z samiuśkiego rana
Kiedyś próbowałam A6W ale to nie dla mnie Już lepiej mi się ćwiczyło z 8min ABS czy jakoś tak

Kurcze, gdzie reszta dziewczyn, same tu jesteśmy czy jak

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez olewonek Pokaż wiadomość
Ja też chętnie się przyłączę Chcę zrzucić w sumie jakieś 4 kilogramy I będzie idealnie! Chcę to sobie udowodnić, że umiem Że jestem silna! i to pokaże Ja robilam 6tke weidera, byłyy faaaaaaaajne efekty , polecam
Witamy
Mam nadzieję, że wszystkie tu udowodnimy że jesteśmy silne i wytrwale
__________________
Cel 1. WAGA
65 - 64 - 63 - 62 - 61kg - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 kg

Cel 2. Regeneracja włosów i paznokci.
Cel 3. SZPAGAT - zrobię.
apsik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 20:00   #19
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

jasne że damy radę

no a z niektórymi starszymi ludźmi często tak jest że wydaje im się że wszystko im wolno..... i często nie chcą się dostosować...

a tak poza tematem- zazdroszczę Ci tego krakowa... kiedyś byłam.. piękne miasto....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 22:57   #20
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Ach uwielbiam te wątki, bo strasznie motywują. A wakacje 2010 to mój ostateczny termin. Narazie próbuję schudnąć do studniówki, która jest za trochę ponad miesiąc. Chcę do tego czasu pozbyć się ok. 5kg. Jeśli trzeba będzie, to całej reszty chcę się pozbyć do wakacji,a jeśli taka waga będzie ok, to do wakacji utrzymać, ujędrnić ciałko itd. .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 07:20   #21
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

winyl witamy

ja dzis na śnaiadanko zjadłam parówkę i serek wiejski light z ogórkiem i grejfruta... i zielona herbata oczywiście do tego.
w ciągu dnia mam zamiar poćwiczyć ramiona, potem hula hop i twister....

teraz na uczelnie pędze.... miłego dnia
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 08:09   #22
milusia1991
Rozeznanie
 
Avatar milusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 639
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

puk puk :p Można się jeszcze dołączyc? Moja dieta MŻ znaczy się 1001 kalorii Chce dojśc jak narazie do 50 kilo. Byłam juz blisko celu miałam52,8 ale niestety przyszły święta a wraz z nimi obżarstwo :/ I tak dobiłam do 54,8. Ale już parę dni trzymam się dietki i na wadze dziś 54 ! Także lecimy w dół.


Mój wzrost to 167. Powodzenia dziewczyny

WINYL - znowu się spotykamy
__________________
61-48-47-46-45-----------------------------------------------------
To dziwne, że po niektórych mostach tak łatwo jest przejśc... a żeby wrócic wymaga to wysiłku, odwagi i trudu
milusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 09:43   #23
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
też mam @ ale jakoś dziwnie w tym miesiącu nie czuję się przez to jakoś mega źle- może to dzieki temu therm line- wydaje mi się że ogólnie mam więcej energi
To na pewno przez therm line, kiedyś go brałam i przyznam się że efekty po nim były, teraz zakupiłam therm line forte i zobaczę co będzie, bo zapas mam na 2 miesiące

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
własnie skończyłam półgodzinna sesję z hula hop - mimo ogromnego siniaka na biodrze jakoś dałam radę- teraz twisterek a i zapomniałam dodać- od jutra chyba zabieram się za 6 weidera- mam nadzieję że dam radę
Aż Ci zazdroszczę z tymi ćwiczeniami, ja w domu mam zwykłe hula hop, ale jakoś te kręcenie mi nie wychodzi, co chwilę mi spada i tak po 20 minutach mam już dość

Cytat:
Napisane przez apsik2 Pokaż wiadomość

Kurcze, gdzie reszta dziewczyn, same tu jesteśmy czy jak
Jestem jestem, jeden dzień mnie nie było a tu tyle postów
Postaram się pisać na bieżąco.

A ja mam już za sobą śniadanie 2 kromki chleba orkiszowego z serkiem bieluchem, a teraz zjadłam banana. Na obiad pewnie będzie grochówka i naleśniki z jabłkiem, oczywiście pieczone bez tłuszczu i bez dodatku cukru

Na razie jedyny ruch jaki mam, to wychodzenie na spacer z szczeniakiem co 3 godziny, choć pogoda do tego nie zachęca, dziś już miał deszcz padać, a zamiast deszczu jest śnieżyca

Witam nowe dziewczyny, w kupie zawsze raźniej

Edytowane przez mysiunia85g
Czas edycji: 2010-01-08 o 09:45
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 09:51   #24
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Witam Ja wlasnie kawe pije i zaraz biore sie za sniadanie -owsianke tylko tż mi całe mleko wypil
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 12:37   #25
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość
Witam Ja wlasnie kawe pije i zaraz biore sie za sniadanie -owsianke tylko tż mi całe mleko wypil
To Tż należy się lanie a swoja drogą śniadanie o tej porze?

Ja biorę therm line i ok. 15 będę się przepraszać z orbitrekiem
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 13:10   #26
Wiki4444
Przyczajenie
 
Avatar Wiki4444
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

witam! chętnie się dołączę również mam do schudnięcia ok. 4kg ale coraz trudniej jest mi zacząć dietę. Mój wzrost to 168cm teraz waże ok.56 kg zaznaczę że jeszcze w październiku ważyłam 53kg. Sama się dziwie że tyle przytyłam ale to zmiana pracy teraz więcej siedzę w domu i sięgam po jedzenie do tego ta zima tylko wzmacnia mój apetyt.Od jutra zaczynam dietę 1000 kal.
Wiki4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 13:52   #27
roxis84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 26
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

apsik2

Siedzę w fotomodelingu i umowa ode mnie tego wymaga. Jest ok Strasznie mało czasu na cokolwiek. Z pewnością jak znajdę więcej to napiszę jakie metody stosuję ja i jakie efekty uzyskałam. Trzymam za Was wszystkie kciuki.
Tak Was czytam co jecie... to ja raczej na głodówce jestem niż na stopniowym odchudzaniu. No ale trzeba... Pozdrawiam cieplutko młode damy

Edytowane przez roxis84
Czas edycji: 2010-01-08 o 13:55
roxis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 14:04   #28
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Cytat:
Napisane przez mysiunia85g Pokaż wiadomość
To Tż należy się lanie a swoja drogą śniadanie o tej porze?

Ja biorę therm line i ok. 15 będę się przepraszać z orbitrekiem
I daje cos to therma line ? Ja dzis wstalam o 10.20 z corunia wiec daltego tak pozno:P
Cytat:
Napisane przez Wiki4444 Pokaż wiadomość
witam! chętnie się dołączę również mam do schudnięcia ok. 4kg ale coraz trudniej jest mi zacząć dietę. Mój wzrost to 168cm teraz waże ok.56 kg zaznaczę że jeszcze w październiku ważyłam 53kg. Sama się dziwie że tyle przytyłam ale to zmiana pracy teraz więcej siedzę w domu i sięgam po jedzenie do tego ta zima tylko wzmacnia mój apetyt.Od jutra zaczynam dietę 1000 kal.
Ajj twoja waga to dla mnie marzenie ;> A dieta 1000 kcal to chyba zakazana
tu Poza tym wybacz ... ale z czego Ty się chcesz odchudzac ??

apsik Wybacz ... Kasia miło mi
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0

Edytowane przez Kasiamaja
Czas edycji: 2010-01-08 o 14:07
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 15:02   #29
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

Cytat:
Napisane przez mysiunia85g Pokaż wiadomość
To na pewno przez therm line, kiedyś go brałam i przyznam się że efekty po nim były, teraz zakupiłam therm line forte i zobaczę co będzie, bo zapas mam na 2 miesiące


Aż Ci zazdroszczę z tymi ćwiczeniami, ja w domu mam zwykłe hula hop, ale jakoś te kręcenie mi nie wychodzi, co chwilę mi spada i tak po 20 minutach mam już dość



Jestem jestem, jeden dzień mnie nie było a tu tyle postów
Postaram się pisać na bieżąco.

A ja mam już za sobą śniadanie 2 kromki chleba orkiszowego z serkiem bieluchem, a teraz zjadłam banana. Na obiad pewnie będzie grochówka i naleśniki z jabłkiem, oczywiście pieczone bez tłuszczu i bez dodatku cukru

Na razie jedyny ruch jaki mam, to wychodzenie na spacer z szczeniakiem co 3 godziny, choć pogoda do tego nie zachęca, dziś już miał deszcz padać, a zamiast deszczu jest śnieżyca

Witam nowe dziewczyny, w kupie zawsze raźniej
e nie ma co zazdrościć ja ci zazdroszczę tego orbitreka ........

a ja mam hula hop anionowe, jest wielkie i ciężkie ale dobrze się nim kręci... chociaż początki były trudne, ale idzie się nauczć... ja teraz robię sobie tak, że włączam film , oglądam i kręcę hula

po zajęciach dziś byłam na małych zakupach... kurczę mam nadzieję , że to przez te lustra i oświetlenie w sklepach mój zad tak strasznie wyglądał.... kurczę muszę się za niego wziąć.... a za bardzo nie wiem jak.....

a i witam wszystkie nowe kobitki coraz więcej nas jest, super
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 15:21   #30
ggabi11143
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 572
Dot.: do lata 2010 będziemy mieć piękne ciało :) razem damy radę

hej , moge sie przyłączyc ? mam 16-163 wzrostu ( niewiem dokładnie ) i waże 63 kg . chce zrzucić 10 kg conajmniej . mam nadzieje ze razem nam sie uda
__________________
www.toster.pl = fajne zdjęcia i ekstra filmiki
ggabi11143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.