Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-29, 13:10   #2431
limone17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 45
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mateusz0987 Pokaż wiadomość
A gdzie polecacie tanio depilacje dla faceta pleców, barków i szyi w warszawie? Grubsze włosy.
Polecam dowolny gabinet z laserem light sheer (lub innym diodowym), gdzie są aktualnie promocje. Musisz pamietać, ze jak już się zdecydujesz, to trzeba wykonać minimum 5-6 zabiegów. Gładka skóra wyglada super, ale po 2-3 zabiegach uzyskuje się nieregularne przerzedzenie włosów, fatalny efekt estetyczny.
limone17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 17:26   #2432
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mot Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał tak jak ja, jestem po 3 serii depilacji laserem Light sheer Duet, nie mam żadnych łysych placków, gdzie nie rosną włosy. Jakbym miała ocenić to w % to może 1 może 2% mniej włosów po 3 seriach, ostatnia była 10 tygodni temu, więc dokładnie widzę jak jest. Robiłam nogi, bikini i pachy. Myślę iść na 4 zabieg, ale już do innego salonu i zobaczyć czy będę miała chociaż 20% mniej włosów. Włosy po zabiegach wypadały, ale jak wypadły to odrosły może miałam robione za małą mocą
Przyczyn może być kilka: albo była źle dobrane parametry albo trafiałaś na złą fazę wzrostu włosa albo masz problemy hormonalne. Ja jestem jakoś 8-9 tygodni po drugim zabiegu LSD i na bikini i pod pachami jest fajny efekt, natomiast na nogach niestety prawie wszystko odrosło- fakt, że są to cieńsze włosy, ale nadal muszę je golić codziennie lub co 2. dzień, łysych placów na łydkach nie widzę Ostatnio czytałam na jakimś zagranicznym forum, że w anagenie na nogach jest zaledwie 20% włosów, a sam telogen trwa ok. pół roku i że 10 tygodni to zdecydowanie za krótki odstęp przy depilacji nóg. Jedna kobieta też wypowiadała się, że była 2 razy na laserze przy przerwie bodajże 4-5 m-cy i mało co włosów jej zostało, także ja już nie wiem jak to jest z tymi odstępami, ale myślę, że to kwestia indywidualna, bo jednak każdemu w innym tempie odrastają włosy.

Edytowane przez For3verYoung
Czas edycji: 2014-06-29 o 17:30
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 10:25   #2433
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Przyczyn może być kilka: albo była źle dobrane parametry albo trafiałaś na złą fazę wzrostu włosa albo masz problemy hormonalne.

[...] także ja już nie wiem jak to jest z tymi odstępami, ale myślę, że to kwestia indywidualna, bo jednak każdemu w innym tempie odrastają włosy.
Zdecydowanie zgadzam się z Tobą! Nic dodawać nie trzeba.


Ja zrobiłam przerwę - widzę, że przerzedziły mi się włoski ( o niebo lepiej), jednak w tym roku nie mam możliwości dbania i latania z filtrem, zasłaniać się, dlatego robię znowu przerwę na upalny okres. Zaobserwuję przez ten czas wzrost włosków. I spróbuję w innym czasie zacząć. Planuje również, że w tym roku zacznę wcześnie powrót.

Moim zdaniem 3 zabiegi są dla tych, co mają delikatne włoski.
Tak jak napisała limone17, 5-6 to minimum dla innych...

Pozdrowienia i powodzenia w walce !
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 12:50   #2434
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie zgadzam się z Tobą! Nic dodawać nie trzeba.


Ja zrobiłam przerwę - widzę, że przerzedziły mi się włoski ( o niebo lepiej), jednak w tym roku nie mam możliwości dbania i latania z filtrem, zasłaniać się, dlatego robię znowu przerwę na upalny okres. Zaobserwuję przez ten czas wzrost włosków. I spróbuję w innym czasie zacząć. Planuje również, że w tym roku zacznę wcześnie powrót.

Moim zdaniem 3 zabiegi są dla tych, co mają delikatne włoski.
Tak jak napisała limone17, 5-6 to minimum dla innych...

Pozdrowienia i powodzenia w walce !
Z tą ilością zabiegów to myślę, że też jest kwestia indywidualna, ale wg. mnie laser lepiej chwyci czarne, mocne włosy na jasnej skórze niż słabsze włoski. Mam porównanie, na nogach miałam ciensze wlosy niz pod pachami czy bikini, a efekt jest zdecydowanie gorszy, ale wiadomo u każdego laser inaczej zadziała. Ja narazie nie wiem czy zrobić przerwę na wakcje czy za 2 tyg. pójśc na 3. zabieg, ale wizja unikania słońca przez całe lato jakoś mnie przeraża
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 21:20   #2435
mot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[/QUOTE]Ja jestem jakoś 8-9 tygodni po drugim zabiegu LSD i na bikini i pod pachami jest fajny efekt, natomiast na nogach niestety prawie wszystko odrosło- fakt, że są to cieńsze włosy, ale nadal muszę je golić codziennie lub co 2. dzień, łysych placów na łydkach nie widzę Ostatnio czytałam na jakimś zagranicznym forum, że w anagenie na nogach jest zaledwie 20% włosów, a sam telogen trwa ok. pół roku i że 10 tygodni to zdecydowanie za krótki odstęp przy depilacji nóg. Jedna kobieta też wypowiadała się, że była 2 razy na laserze przy przerwie bodajże 4-5 m-cy i mało co włosów jej zostało, także ja już nie wiem jak to jest z tymi odstępami, ale myślę, że to kwestia indywidualna, bo jednak każdemu w innym tempie odrastają włosy.[/QUOTE]

To daj znać jakie będziesz mieć efekty po 3 serii, bo ja po 1 serii widziałam efekty, po 2 miałam wysyp (podobno tak się dzieje) a po 3 serii włosy jak były tak są(robiłam w LaserCosmeticSalon bez znieczulenia)

Edytowane przez mot
Czas edycji: 2014-06-30 o 21:22
mot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 21:03   #2436
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mot Pokaż wiadomość
To daj znać jakie będziesz mieć efekty po 3 serii, bo ja po 1 serii widziałam efekty, po 2 miałam wysyp (podobno tak się dzieje) a po 3 serii włosy jak były tak są(robiłam w LaserCosmeticSalon bez znieczulenia)
W LaserCosmeticSalon w Lublinie robiłaś? Ja jeszcze nie wiem kiedy pójdę na 3 zabieg- pewnie już po wakacjach. U mnie po 1. zabiegu na nogach był dobry efekt, a na bikini i pachach dużo odrosło- teraz po 2. jest odwrotnie więc obawiam się, że po trzecim znów mogą odrosnąć. A Ty kiedy miałaś ten 3. zabieg robiony i przy jakiej mocy? bo to trochę dziwne, że włosy nadal są, już co najmniej 50- 60% powinno wypaść.
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 11:48   #2437
mot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
W LaserCosmeticSalon w Lublinie robiłaś? Ja jeszcze nie wiem kiedy pójdę na 3 zabieg- pewnie już po wakacjach. U mnie po 1. zabiegu na nogach był dobry efekt, a na bikini i pachach dużo odrosło- teraz po 2. jest odwrotnie więc obawiam się, że po trzecim znów mogą odrosnąć. A Ty kiedy miałaś ten 3. zabieg robiony i przy jakiej mocy? bo to trochę dziwne, że włosy nadal są, już co najmniej 50- 60% powinno wypaść.
Zabieg miałam ok. 11 tygodni temu, robiłam w Rzeszowie i nie wiem jaką miałam moc, bo maszyna była tak ustawiona że nie widziałam a nie zapytałam. Ale mam oliwkową skórę, więc myślę, że ta moc nie była zbyt duża. Na drugi dzień nic mi nie było, mogłam robić peelingi itp. Teraz widzę promocje w innym salonie, więc może pójdę na bikini i pachy, nogi na razie zostawiam bo już się opaliły, więc muszę czekać, ale tak mi włoski wrastają, że mało się nie wścieknę tak swędzi. Włoski na nogach są słabsze ale i tak muszę golić codziennie i to podrażnienie po goleniu wrrrrrr
Pani na drugim zabiegu mówiła, że może nastąpić wysyp włosków. To ja może i po 3 serii dalej mam wysyp??

Edytowane przez mot
Czas edycji: 2014-07-02 o 11:50
mot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 22:50   #2438
charakter_czarny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

który salon w Krakowie polecacie i dlaczego ?
ewentualnie Wieliczka
charakter_czarny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 14:56   #2439
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mot Pokaż wiadomość
Teraz widzę promocje w innym salonie,
A te promocje też w Rzeszowie? Jeśli tak, to proszę o nazwę salonu
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 00:45   #2440
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mot Pokaż wiadomość
Zabieg miałam ok. 11 tygodni temu, robiłam w Rzeszowie i nie wiem jaką miałam moc, bo maszyna była tak ustawiona że nie widziałam a nie zapytałam. Ale mam oliwkową skórę, więc myślę, że ta moc nie była zbyt duża. Na drugi dzień nic mi nie było, mogłam robić peelingi itp. Teraz widzę promocje w innym salonie, więc może pójdę na bikini i pachy, nogi na razie zostawiam bo już się opaliły, więc muszę czekać, ale tak mi włoski wrastają, że mało się nie wścieknę tak swędzi. Włoski na nogach są słabsze ale i tak muszę golić codziennie i to podrażnienie po goleniu wrrrrrr
Pani na drugim zabiegu mówiła, że może nastąpić wysyp włosków. To ja może i po 3 serii dalej mam wysyp??
No nie wiem, ale chyba już jakieś łyse placki powinny się pojawiać, skoro po jednym zabiegu na nogach usuwa się ok. 20% włosów. Może rzeczywiście była za niska moc i włosy się tylko osłabiły albo masz zbyt ciemną skórę , a wtedy laser nie działa tak efektywnie jak przy jasnej (ja nogi miałam dużo ciemniejsze od bikini czy pach i myślę, że dlatego właśnie efekt jest gorszy).
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 09:10   #2441
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja już po pierwszym zabiegu depilacji widziałam znaczną różnicę, po drugim troszkę mniejszy efekty - ale Panie w gabinecie mnie poinformowały, że tak może być więc byłam spokojna Po trzecim znowu fajnie i teraz jestem po 4 zabiegu i kontynuuje przez wakacje bo opalać się nie zamierzam. Pachy mam już zakończone ale rozpoczęłam dużo wcześniej innym laserem i kończyłam zabiegi Vectusem a nowe partie już robię tylko nim Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów bo wiem, że TO działa
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-06, 00:01   #2442
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Ja już po pierwszym zabiegu depilacji widziałam znaczną różnicę, po drugim troszkę mniejszy efekty - ale Panie w gabinecie mnie poinformowały, że tak może być więc byłam spokojna Po trzecim znowu fajnie i teraz jestem po 4 zabiegu i kontynuuje przez wakacje bo opalać się nie zamierzam. Pachy mam już zakończone ale rozpoczęłam dużo wcześniej innym laserem i kończyłam zabiegi Vectusem a nowe partie już robię tylko nim Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów bo wiem, że TO działa
Ja po 1. zabiegu na nogach widzialam dużą roznicę, na bikini i pachach prawie w ogóle, a po 2 . zabiegu odwrotnie, na nogach dużo włosów odrosło, zwłaszcza na łydkach, a na pachach i bikini efekt jest super. Teraz robię jednak przerwę na wakacje, a jesienią nie wiem czy nie zmienić LS na Vectus, skoro on sam mierzy poziom melaniny, więc może na nogach miałabym lepszy efekt. Czy przy vectusie jest mniejszy ból w porównaniu do LS?
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 11:39   #2443
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Ja po 1. zabiegu na nogach widzialam dużą roznicę, na bikini i pachach prawie w ogóle, a po 2 . zabiegu odwrotnie, na nogach dużo włosów odrosło, zwłaszcza na łydkach, a na pachach i bikini efekt jest super. Teraz robię jednak przerwę na wakacje, a jesienią nie wiem czy nie zmienić LS na Vectus, skoro on sam mierzy poziom melaniny, więc może na nogach miałabym lepszy efekt. Czy przy vectusie jest mniejszy ból w porównaniu do LS?
Mnie bardzo te zabiegi nie bolą - tzn odczuwam ale nie jest to ból. Ale żeby był mniejszy dyskomfort podczas zabiegu to Pani dodatkowo mi chłodzi takimi woreczkami skórę przed strzałami więc myślę że to powoduje że zabieg jest ok a z tym mierzeniem melaniny to jest fajne że parametry są super dobrane do mojej karnacji
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 19:31   #2444
mot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
A te promocje też w Rzeszowie? Jeśli tak, to proszę o nazwę salonu
promocja jest w salonie do konca lipca. Medycyna estetyczna.Salon kosmetyki laserowej. Tylko, że tam mają tylko light sheer z małą głowicą

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
W LaserCosmeticSalon w Lublinie robiłaś? Ja jeszcze nie wiem kiedy pójdę na 3 zabieg- pewnie już po wakacjach. U mnie po 1. zabiegu na nogach był dobry efekt, a na bikini i pachach dużo odrosło- teraz po 2. jest odwrotnie więc obawiam się, że po trzecim znów mogą odrosnąć. A Ty kiedy miałaś ten 3. zabieg robiony i przy jakiej mocy? bo to trochę dziwne, że włosy nadal są, już co najmniej 50- 60% powinno wypaść.
Teraz miałam zabieg robiony pachy 30 a bikini 28, ale Light Sheer małą głowicą, nie wiem czy to duzo czy malo. Bolało mnie mniej nie Duetem, i skóra po zabiegu też wygląda innaczej, tzn mam takie popalone włoski. Wcześniej takiego "efektu" nie miałam.
mot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 20:10   #2445
vvishyou
Raczkowanie
 
Avatar vvishyou
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja jestem po 4 zabiegach na łydki, bikini i pachy.
Też Wam odrastają słabsze włoski na łydkach?, bo kurcze obawiam się, że laser już ich nie wychwyci, a one ciągle odrastają..
Jestem po light sheer.
vvishyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 20:52   #2446
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez vvishyou Pokaż wiadomość
Ja jestem po 4 zabiegach na łydki, bikini i pachy.
Też Wam odrastają słabsze włoski na łydkach?, bo kurcze obawiam się, że laser już ich nie wychwyci, a one ciągle odrastają..
Jestem po light sheer.
Na łydkach jestem po 3 i odrastaja mi pojedyńcze neilicznie sztuki, najwiecej na kolanach, ale takei jasniutki, niewodoczne i na razie nie planuje 4 zabiegu w zwiazku z tym. Poczekam do jesieni czy wiecej odrosnie ich. Bo w tej chiwli nie ma sensu zabieg.
Natomiast po pachami mialam 6 i tak jakies 2-3 włoski sie pojawią, ale jasniutkie i bardzo słabe. Na biki po 6 sesjach jestem i tam niestety na głebokim troszke odrosło, bo babka w tym miejscu sie bala i leciala za deliaktnie :/
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 21:07   #2447
vvishyou
Raczkowanie
 
Avatar vvishyou
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na łydkach jestem po 3 i odrastaja mi pojedyńcze neilicznie sztuki, najwiecej na kolanach, ale takei jasniutki, niewodoczne i na razie nie planuje 4 zabiegu w zwiazku z tym. Poczekam do jesieni czy wiecej odrosnie ich. Bo w tej chiwli nie ma sensu zabieg.
Natomiast po pachami mialam 6 i tak jakies 2-3 włoski sie pojawią, ale jasniutkie i bardzo słabe. Na biki po 6 sesjach jestem i tam niestety na głebokim troszke odrosło, bo babka w tym miejscu sie bala i leciala za deliaktnie :/
U mnie w Sosnowcu (swoją drogą bardzo polecam Laser De Lux) Pani powiedziała, żebym zostawiła sobie włoski do następnego razu i wtedy zobaczymy czy laser w ogóle wychwyci (bo może być tak, że są zbyt jasne niestety).
U mnie najbardziej odrastają włoski na łydkach.
vvishyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 21:14   #2448
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez vvishyou Pokaż wiadomość
U mnie w Sosnowcu (swoją drogą bardzo polecam Laser De Lux) Pani powiedziała, żebym zostawiła sobie włoski do następnego razu i wtedy zobaczymy czy laser w ogóle wychwyci (bo może być tak, że są zbyt jasne niestety).
U mnie najbardziej odrastają włoski na łydkach.
Własnie tam chodziłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 21:34   #2449
vvishyou
Raczkowanie
 
Avatar vvishyou
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie tam chodziłam


No widzisz .
U mnie bikini bardzo fajny efekt, tak samo pachy, a te nieszczęsne łydki
vvishyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-22, 21:39   #2450
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez vvishyou Pokaż wiadomość
No widzisz .
U mnie bikini bardzo fajny efekt, tak samo pachy, a te nieszczęsne łydki
Ale przestałam chodzić w trakcie. Zmieniłam na dueta w Gliwicach.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 21:56   #2451
vvishyou
Raczkowanie
 
Avatar vvishyou
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale przestałam chodzić w trakcie. Zmieniłam na dueta w Gliwicach.
I jak oceniasz, jest lepszy?
Na pewno szybsze zabiegi .
vvishyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 22:21   #2452
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mot Pokaż wiadomość
promocja jest w salonie do konca lipca. Medycyna estetyczna.Salon kosmetyki laserowej. Tylko, że tam mają tylko light sheer z małą głowicą
Dzięki Wybrałam się do nich dzisiaj na depilację pach. Nie miałam tego w planach na najbliższe miesiące, ale uznałam, że za taką cenę skorzystam.

Co do małej głowicy, to osobiście i tak wolę małą. Tzn. przy pachach to wiadome, ale jak miałam robione bikini małą i dużą, to lepsze efekty miałam po małej.

Cytat:
Napisane przez mot Pokaż wiadomość
Teraz miałam zabieg robiony pachy 30 a bikini 28, ale Light Sheer małą głowicą, nie wiem czy to duzo czy malo. Bolało mnie mniej nie Duetem, i skóra po zabiegu też wygląda innaczej, tzn mam takie popalone włoski. Wcześniej takiego "efektu" nie miałam.
Akurat w tym salonie moc jest do 40 J/cm^2. A w innych modelach LS może być do 100. Nie jestem w żaden sposób specjalistką, ale słyszałam wielokrotnie, że przy LS moc poniżej 30 jest bez sensu i tylko osłabia włoski, a nie niszczy. Nie wiem, na ile to prawda.

Ja pachy miałam dzisiaj mocą 36 i już chwilę po zabiegu nie miałam śladu (zero zaczerwienień, podrażnień etc.) mimo, że mam jasną skórę i dość ciemne włoski (na pewno nie blond). Ale na ile skuteczny był ten zabieg to okaże się za kilka tygodni
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 13:13   #2453
fakeshake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny prosze was o pomoc :P szukam juz od kilku dobrych godzin ale nigzie nie moge znalezć świeżych informacji gdzie w POZNANIU z najlepszym efektem zorbie depilacje laserowa okolic bikini ?
fakeshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 16:28   #2454
goodbyaccident
Raczkowanie
 
Avatar goodbyaccident
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 100
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

W Poznaniu to przykro mi, ale nie wiem... z pewnością znajdą się jakieś pomocne dziewczyny
__________________
Z pasją do fitness, zdrowego odżywiania i szczęścia! blog: www.goodbyaccident.com
goodbyaccident jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 23:40   #2455
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej, robiłam sobie dzisiaj głębokie bikini Vectusem w Mediderm, przyznam, że bolało jak nie powiem co miałam zwiększoną moc bo to był druzgi raz i skóra mnie paliła niemiłosiernie po zabiegu, ale po dwóch trzech godzinach wszystko wróciło do normy załapałam się nieświadomie na promocję, polecam bo do końca miesiąca jest 25% zniżki na ciało i 15% na twarz, może któraś z Was skorzysta
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 23:43   #2456
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej :hej:
Czy w Warszawie godne polecenia są tylko Mediderm i Studio Laser? Strona salonu Estetico brzmi zachęcająco - ceny również. W internecie jest sporo niepochlebnych opinii o oddziale w Łodzi, ale co Łódź to nie Warszawa, o której opinii znaleźć niestety nie mogę...

Będę wdzięczna za pomoc

Corii, nie wiedziałam, że Ty też tu

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Hej, robiłam sobie dzisiaj głębokie bikini Vectusem w Mediderm, przyznam, że bolało jak nie powiem co miałam zwiększoną moc bo to był druzgi raz i skóra mnie paliła niemiłosiernie po zabiegu, ale po dwóch trzech godzinach wszystko wróciło do normy załapałam się nieświadomie na promocję, polecam bo do końca miesiąca jest 25% zniżki na ciało i 15% na twarz, może któraś z Was skorzysta
Spadasz mi z nieba z tym Medidermem Jeżeli polecasz to super, jutro obadam salon jeśli jest czynny w soboty
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 23:56   #2457
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez pati_pz Pokaż wiadomość
Hej :hej:
Czy w Warszawie godne polecenia są tylko Mediderm i Studio Laser? Strona salonu Estetico brzmi zachęcająco - ceny również. W internecie jest sporo niepochlebnych opinii o oddziale w Łodzi, ale co Łódź to nie Warszawa, o której opinii znaleźć niestety nie mogę...

Będę wdzięczna za pomoc

Corii, nie wiedziałam, że Ty też tu

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------



Spadasz mi z nieba z tym Medidermem Jeżeli polecasz to super, jutro obadam salon jeśli jest czynny w soboty
Naprawdę polecam, robię tam nie tylko depilację ale i zamykałam naczynka na łydce, i jak do tej pory wszystko jest super, personel jest przemiły i chętnie oraz cierpliwie udziela odpowiedzi na milion moich pytań
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 13:30   #2458
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

robiłam w różnych miejscach i różna partie ciała, no wiem z doświadczenia, że jak się wybierze dobre miejsce to na pewno efekty są dobre i się utrzymują bardzo długo, jakby któraś potrzebowała namiarów na dobry gabinet pisać
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 18:31   #2459
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ktoś może poleci jakiś salon w Bydgoszczy z LS? ;>
__________________


Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 12:09   #2460
editha90
Raczkowanie
 
Avatar editha90
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 45
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mot Pokaż wiadomość
promocja jest w salonie do konca lipca. Medycyna estetyczna.Salon kosmetyki laserowej. Tylko, że tam mają tylko light sheer z małą głowicą.
Rozumiem, że polecacie ten salon? Nie przebrnę przez tyle stron, dlatego chciałabym się dowiedzieć - miałyście tam robione zabiegi? I jak efekty?
editha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.