Depilator silk'n glide - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-11, 14:57   #1
7tyska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 17

Depilator silk'n glide


witam

wczoraj wieczorkiem oglądając TV wpadła mi w oko reklama tego urządzenia ,które wydaje się być cudem... zapewnienia ,że usuwa trwale owłosienie z każdego obszaru ciała , w przeciwieństwie nie tylko ciemnego , ale także jasnego, czy innego koloru niz czarne w przeciwieństwie do klasycznego lasera. Gwarantuje trwałe usunięcie owłosienia bądź jego wyraźne osłabienie , również w tgo ,które ma inny kolor niż czarne, z tym ,ze wymaga więcej powtórzeń. Miał ktoś z tym urządzeniem do czynienia, rzeczywiście działa, czy to kolejna wielka reklamowa ściema, która nic w rzeczywistości z włosami zwłaszcza jasnymi nie zrobi?
7tyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 15:12   #2
asty88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Depilator silk'n glide

Witam. Wznawiam temat - czy któraś z Was jest szczesliwą posiadaczka tego urzadzenia? Jest ono dosc popularne w sieciach hipermarketów. Chcialabym nabyc urzadzenie, bo cena nie jest jakos szczegolnie wysoka, ale ciezko znalezc opinie na temat tego urzadzenia. Prosze o odpowiedzi - interesuje mnie model depilatora laserowego Silk'n Glide 50 000. Z góry dziekuje.
asty88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 15:34   #3
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Depilator silk'n glide

Ma sporo zagranicznych opinii - z ktorych wynika, ze dostaje okolo 3 na 5 gwiazdek, zaden cud, dla niektorych ok, na niektorych w ogole nie dziala.
meowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 01:43   #4
ko_maj_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 13
Dot.: Depilator silk'n glide

Hej, też szukam opinii na temat tego depilatora. Jesli w miedzyczasie któras z Was z niego korzystała, to chetnie przeczytam opinie
ko_maj_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 15:12   #5
4d11b0f8511caebcd3fc6b9ace779aa9d194e070_628428f230d10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Depilator silk'n glide

Hej! Mam ten depilator, a dokładnie ten zielony na 50.000 impulsów.

Też szukałam o nim opinii, ale niestety jest ich niewiele - zwłaszcza tych których szukałam czyli potwierdzających ego działanie. Mimo to zdecydowałam się go kupić, ponieważ był w promocji i z pewnego źródła, więc miałam gwarancję, że kupuję oryginalne urządzenie, a to bardzo ważne, bo podróbki tylko wyglądają tak samo, nic nie usuwają i w ten sposób psują tylko rynek.

Póki co, nie zauważyłam jakiś szczególnych efektów, a stosuję na prawie całe ciało :P tzn. stopy, łydki, pachy, bikini, wąsik i tzw. "dzikie włosy" czyli pojedyncze czarne włosy np. na szyi, w okolicy dekoltu i pępka.
Używam go dopiero od września, a pierwszych efektów powinnam się spodziewać jakieś 3-4 miesiące od rozpoczęcia kuracji. Na ten moment mogę Wam tyle powiedzieć. Chętnie się podzielę wrażeniami za jakieś 2-3 miesiące. Ale jakbym zapomniała to szturchnijcie mnie na privie, albo coś
4d11b0f8511caebcd3fc6b9ace779aa9d194e070_628428f230d10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 14:39   #6
4d11b0f8511caebcd3fc6b9ace779aa9d194e070_628428f230d10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Depilator silk'n glide

Faktycznie trzeba mnie było szturchnąć. Już pędzę z wieściami i moim zdaniem na temat "kuracji".

Mamy początek maja, cały czas używam tego sprzętu, a tak po prawdzie regularnie i poprawnie używałam go przez jakieś 4-5 miesięcy. Bardzo mnie to zmęczyło i mam niejednoznaczne odczucia co do depilatora. Teraz używam go po swojemu.

Jakiś efekt jest. To z pewnością - ale nie jest to, to czego oczekiwałam wydając tyle pieniędzy i męcząc się tyle czasu.

Zacznę od tego, że od jakichś 4-5 lat nie używałam maszynki pod pachami, a na nogach od jakiś 8, ponieważ NIENAWIDZĘ maszynki do golenia i odkąd nauczyłam się używać wosku to woskowałam nogi, a potem kupiłam najprostszy, zwykły depilator Philipsa i do usuwania wszystkich niepożądanych włosków na ciele używałam depilatora. Włosy rosną mi bardzo szybko i są czarne i mocne (oczywiście wszędzie poza głową, bo jestem blondynką o rzadkiej czuprynie), a golenie maszynką rano kończyło się ostrą szczeciną już po południu tego samego dnia, podrażnieniami i wrastającymi włosami. Po wosku lub depilatorze mam spokój na jakieś 4 dni, a czasem w porywach do 7. Więc powrót do maszynki na 5 miesięcy był bardzo męczący, ponieważ podczas "kuracji" depilatorem silk'n glide włosy należy golić i nie wolno ich wyrywać, bo psujemy efekt. Bardzo liczyłam na uwolnienie od ciągłej depilacji. Chciałam mieć nareszcie tak długie przerwy między depilacjami jak koleżanki...

Przez pierwsze 1,5 miesiąca błyskałam co tydzień, a później zeszłam do przepisowego raz na 2 tygodnie.

Największy efekt zauważyłam pod pachami, ponieważ zniknęło mi chyba 40-50% włosków, a te co zostały są dużo jaśniejsze i delikatniejsze, więc nareszcie jak odrastają to nie widać ich z daleka! Ale prze pierwsze 3 miesiące nie było ŻADNEGO efektu. To bardzo demotywujące, bo robisz i robisz, stosujesz wszystko jak należy, włoski ci wrastają, a tu długo, długo nic... I na to trzeba być przygotowanym, - pierwsze efekty faktycznie widać dopiero ok. 4 miesiąca.

Na nogach bez szału, bo zniknęło mi może ok. 20% włosków, więc efekt dość marny. Ale mam pewne podejrzenia co do przyczyny.

W strefie bikini to efektu nie ma żadnego, więc nie ma co pisać...

Jeśli chodzi o porównanie pach do nóg, to wydaje mi się, że pachy mają dużo mniejszą powierzchnię i znacznie łatwiej jest "błyskać" dokładnie raz obok razu i nie robić mijaków. I może dlatego efekt jest lepszy. Na nogach też się przykładałam i starałam się szczelnie błyskać, ale jak widać chyba mi nie wyszło :P Co do bikini to nie mam teorii na to dlaczego mogło nie zadziałać - może inna struktura włosa? Nie wiem.

Tak jak pisałam, wytrzymałam ok. 5 miesięcy stosując silk'n glide zgodnie z instrukcją. Potem zastąpiłam maszynkę moim starym depilatorem, ale błyskam silk'n glidem w dalszym ciągu mniej więcej raz na 2 tygodnie lub jak sobie przypomnę. I wydaje mi się, że pod pachami w dalszym ciągu jest postęp - co prawda minimalny, ale zawsze. Robię teraz eksperyment w strefie bikini hehehe błyskam tylko pół tzn. z prawej strony :P I będę obserwować czy jest jakaś różnica :P

Pewnie podejmę kolejną próbę zgodnie z instrukcją, ale dopiero w zimie. Jak już wydałam taką kasę to chcę wycisnąć tyle ile się da.

Podsumowując: Nie jestem w stanie polecić sprzętu z czystym sumieniem, ale z pewnością nie jest to bubel, który nic nie robi. Uważam również, że duże znaczenie mają różnice pomiędzy włosami u różnych ludzi i u niektórych może działać lepiej.
4d11b0f8511caebcd3fc6b9ace779aa9d194e070_628428f230d10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 17:55   #7
Ilayla
Raczkowanie
 
Avatar Ilayla
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Depilator silk'n glide

Użyłam tego depilatora póki co 6-7 razy przez 2 miesiące na najwyższej mocy na nogi i mam wrażenie, że jeśli po użyciu silk'n glide depiluję nogi zwykłym depilatorem efekty są lepsze, jakbym dzięki temu pozbywała się tych spalonych włosków. Również w miejscach, w których błyskałam kilkukrotnie (3-4 błyśnięcia pod rząd, mimo że producent zaleca błyskanie jednokrotne) widzę lepsze efekty. Nie pozbyłam się wielu włosków, ale jakiś progres jest.
__________________
Ilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 13:30   #8
malinka100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 534
Dot.: Depilator silk'n glide

mam pytanie macie instrukcje w j polskim? kupilam ten depilator a nie bardzo wiem jak go uzywac poziom wiem jak ustawic ale co oznacza ten "piorun" co poswietla sie na czerwono
malinka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 13:30:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.