Pure Helath and Fitness- praca konsultant ds. sprzedaży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-13, 09:50   #1
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118

Pure Helath and Fitness- praca konsultant ds. sprzedaży


Witam,
Ostatnio aż roi się w internecie od ofert w pracy w Pure, miałam nawet przyjemność zostać zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, zafascynowana byłam strasznie, wszystko super do tego karta członkowska za free.
Jednak nagle mój entuzjazm opadł. Poczytałam opinie i niestety ta praca podobno nie wygląda tak jak słyszałam, czyli nie jest to stanie za ladą w klubie i sprzedawanie kart członkowskich. Z tego co wyczytałam, jest się naganiaczem, chodzi się po ulicy i zagania ludzi do klubu!!

Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym związane? być może ktoś pracował albo pracuje w tym klubie? Może informacje które ja zdobyłam nie są prawdziwe? Być może warto się tą ofertą zainteresować?
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 11:26   #2
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Pure Helath and Fitness- praca konsultant ds. sprzedaży

Mam średnie doświadczenia z tym klubem. Swego czasu mocno wydzwaniały do mnie dziewczyny z klubu, żeby przyjść i wykorzystać darmową wejściówkę, której nawet na oczy nie widziałam. Zarejestrowałam się na ich stornie internetowej i stąd mieli mój numer, który nadużywali potem przez dobre klika miesięcy wydzwaniając z ofertą. Wyczytałam też (chyba nawet tu na wizażu), że jest problem z rozwiązaniem umowy z nimi i sobie finalnie darowałam. To tyle co mogę Ci podpowiedzieć, ale podejrzewam, że praca konsultanta opierała by się właśnie głownie na takim, czasem natrętnym, naganianiu klientów, bo przecież liczą się tylko wyniki...
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...

Edytowane przez anetka_m
Czas edycji: 2012-09-13 o 11:27
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 16:33   #3
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Pure Helath and Fitness- praca konsultant ds. sprzedaży

koleżanka tam pracowała, ale z tego co mi się wydaję już tam nie pracuje, dawno jej tam nie widziałam. mówiła, że zarobki super, ale praca okropna.. ona też myślała, że będzie stać na recepcji i wpuszczać do klubu itd. okazało się, że musi dziennie wcisnąć jakoś dwie umowy, a jak nie to wywalają.. tam się ciągle ludzie zmieniają, a ja sama się na takie wciskanie umowy dałam nabrać.
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o włosy
olivien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 19:20   #4
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Pure Helath and Fitness- praca konsultant ds. sprzedaży

Czyli jak zawsze- na początku wszystko wygląda super a okazuje się niewypałem. Mnie również początkowo zainteresowały te wysokie zarobki jednak przejrzałam na oczy jak zapoznałam się z nazwą stanowiska "konsultant ds. sprzedaży"- w innej branży nawet bym na to nie spojrzała ale klub fitness i siłownia- niby fajnie jednak myślę że na dłuższą mete nie będzie się to niczym różniło od sprzedaży ubezpieczeń albo innego badziewia;/
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 15:54   #5
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Pure Helath and Fitness- praca konsultant ds. sprzedaży

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Poczytałam opinie i niestety ta praca podobno nie wygląda tak jak słyszałam, czyli nie jest to stanie za ladą w klubie i sprzedawanie kart członkowskich. Z tego co wyczytałam, jest się naganiaczem, chodzi się po ulicy i zagania ludzi do klubu!!
Potwierdzam. Ścigała mnie przez pewien czas taka konsultantka z Pure, mimo, że mówiłam wyraźnie, że oferta mnie nie interesuje bo uczęszczam na inną siłownię. Dzwoniła do mnie klika razy dziennie.
Dostałam od niej w centrum handlowym darmową wejściówkę ale nie miałam czasu skorzystać a ona potem wydzwaniała przez cały miesiąc.
W życiu nie chciałabym tak pracować. Szczególnie w tej siłowni- wołami tam ludzi nie zaciągną bo lokalizacja taka sobie a ceny wręcz absurdalnie wysokie.
Lepiej poszukaj sobie innego zajęcia. Już chyba praca w Avon jest sensowniejsza- wrzucisz oferty na allegro albo na inny portal i masz spokój. A tu, choćbyś na głowie stanęła, to chyba szans na sukces nie masz bo po prostu polityka sprzedaży tej firmy jest do bani.
Zwłaszcza biorąc pod uwagę siłę nabywczą mieszkańców Krakowa.
Z takimi cenami i parciem na snobizm to może można działać w Warszawie ale nie w Krakowie. Tu większość populacji to studenci czyli zupełnie inne zarobki i struktura wydatków.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 22:02   #6
rudaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Pure Helath and Fitness- praca konsultant ds. sprzedaży

A ja powiem tak ilekroć szukałam informacji o mojej przyszłej pracy zawsze, ale to zawsze były one negatywne, a potem okazywało się, że wcale nie jest tak źle wręcz przeciwnie jest bardzo ok. Zaczęłam się zastanawiać z czego to wynika i doszłam do jednego wniosku za każdym razem ludzie skarżyli się na to, że trzeba pracować! Wątek jest o opinie dotyczące pracy na stanowisku konsultant ds. sprzedaży a Wy narzekacie, że trzeba ludziom coś sprzedawać... Dokładnie tak samo było kiedy pracowałam w sklepach, na forach dziewczyny narzekały dokładnie na to samo, że sprzedawca ma za zadanie sprzedawać. Mówicie, że trzeba coś wciskać no niestety jest olbrzymia konkurencja i trzeba po prostu dysponować jakimiś umiejętnościami sprzedażowymi, a pisząc że myślałyście że będziecie stać na recepcji może w ogóle leżec co tam stać... Dziewczyny nie ma nic za darmo życie jest stresujące, a w pracy się pracuje...
rudaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 10:36   #7
ziooomeekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Pure Helath and Fitness- praca konsultant ds. sprzedaży

Praca konsultanta jest naprawdę męcząca.. Ja pracowałam tam jako serwis sprzątający, wszyscy konsultanci narzekali, bo nie dość, że muszą chodzić po galerii i wciskać ludziom ulotki i umowy, to jeszcze ciągle zwiększali im targety co do umów i, i tak większość konsultantów pozwalniali. Sama jestem "ofiarą" ich chorej polityki, kłamstwa, fałszerstwa, wieczne pretensje, mobbing... Nikomu nie polecam podejmowania się pracy w tym klubie, bo w każdym praca wygląda tak samo. Człowiek się dla nich nie liczy, tylko zysk, jak idziesz na l4 to szukają już nowego pracownika, obiecują umowy o pracę, a po 3 miesiącach próbnych dostajesz znowu umowę zlecenie. Nie warto się męczyć w takich warunkach.
ziooomeekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-02 11:36:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.