Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-30, 22:11   #2311
Askaaa05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 23
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Mam nadzieje że sie rozkręci.. zobaczymy jutro, aktualnie nic nie leci, ale pojawiły się brązowe skrzepy, chyba ciąże można wykluczyć?
Askaaa05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-30, 22:21   #2312
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez takasobieja2323 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny czy możecie mi powiedzieć czy ten test jest nieważny czy coś znaczy?
Wygląda na to, że negatywny. Aczkolwiek dziwny ten test. Jestem przyzwyczajona do tych "płytkowych". Jaka to firma?
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 00:20   #2313
Islandia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Co mi dolega?

Witam. Ostatni stosunek miałam pod koniec października, był on zabezpieczony. 5 dni później dostałam miesiączke. 2 tygodnie temu zaczęłam gorączkować. Zemdlałam, kręciło mi się w głowie. 4 dni temu dostałam znowu miesiączke, jednak jest ona zdecydowanie słabsza niż poprzednio, jednak równie bolesna. Teraz często mam mdłości przez cały dzień.Czy jest szansa, że jestem w ciąży? W przeciwnym razie co może mi dolegać?
Islandia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 07:40   #2314
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Co mi dolega?

Cytat:
Napisane przez Islandia123 Pokaż wiadomość
Witam. Ostatni stosunek miałam pod koniec października, był on zabezpieczony. 5 dni później dostałam miesiączke. 2 tygodnie temu zaczęłam gorączkować. Zemdlałam, kręciło mi się w głowie. 4 dni temu dostałam znowu miesiączke, jednak jest ona zdecydowanie słabsza niż poprzednio, jednak równie bolesna. Teraz często mam mdłości przez cały dzień.Czy jest szansa, że jestem w ciąży? W przeciwnym razie co może mi dolegać?
W ciąży nie jesteś, ale warto się wybrać do lekarza. Nic dziwnego, że miesiączka była słabsza skoro organizm ewidentnie niedomagał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 09:30   #2315
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Co mi dolega?

Cytat:
Napisane przez Islandia123 Pokaż wiadomość
Witam. Ostatni stosunek miałam pod koniec października, był on zabezpieczony. 5 dni później dostałam miesiączke. 2 tygodnie temu zaczęłam gorączkować. Zemdlałam, kręciło mi się w głowie. 4 dni temu dostałam znowu miesiączke, jednak jest ona zdecydowanie słabsza niż poprzednio, jednak równie bolesna. Teraz często mam mdłości przez cały dzień.Czy jest szansa, że jestem w ciąży? W przeciwnym razie co może mi dolegać?
Jakbyś była w ciąży i miała okres to byłby jakiś fenomen medyczny. A jeszcze większy jakbyś w nią zaszła od zabezpiecznego stosunku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 11:50   #2316
takasobieja2323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

test z firmy facelle
takasobieja2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 12:54   #2317
lovefrusciante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny jak interpretować ten test? 2 dni spóźnia mi się okres, test zrobiony dzisiaj rano. Cieszyć się? krew dopiero w poniedziałek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 47392894_256789121658546_7450132168078000128_n.jpg (220,2 KB, 66 załadowań)
lovefrusciante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-01, 12:59   #2318
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Test pozytywny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 13:02   #2319
lovefrusciante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Aż się boję tak go interpretować żeby nie cieszyć się na zapas
lovefrusciante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 21:03   #2320
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Gratuluję, jesteś w ciąży
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 23:01   #2321
lovefrusciante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziękuję i pozdrawiam )
lovefrusciante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-02, 10:50   #2322
leonkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć wszystkim, mam taki problem i niewiem co o tym myśleć, otóż 3 cykle temu odstawiłam tab. anty po 2 latach, następnie kolejne cykle miałam miałam co 28 dni, od 2 cykli współżyjemy z mężem bez zabezpieczenia, okres powinnam mieć ok 27, nie pojawił się, piersi też mnie nie bolały do wczoraj, dzisiaj rano wstałam i bolą już dość intensywnie, wczoraj miałam jednorazowe plamienie ( brązowy zabarwiony śluz) widoczny tylko na papierze, dzisiaj już po nim ani śladu, nie boli mnie podbrzusze jak na okres, ani nic typowego, mam za to dziwny ból jakby macicy, jakby ciągnięcie kłucie, pobolewanie ciężko nazwać nie uporczywy ale odczuwalny, zrobiłam dwa testy 29 i 01 negatywne, lekarz umówiony za 10 dni, teraz się zastanawiam czy może być to jednak ciąża mimo negatywnych testów, a może torbiel jajników? jednak czy po jednym cyklu mógłby się na tyle rozwinąć żeby dawać objawy ? jeśli chodzi o owulacje to z obserwacji mogłabym powiedzieć że wystąpiła koło 17 stego, być może któraś z Was miała taki przypadek, wiem że nikt nie jest wróżką jednak martwi mnie to "ciągniecie w macicy" niewiem czy czekać te 10 dni czy jednak szukać jakiegoś lekarza na już. :conf used:
leonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 11:40   #2323
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez leonkaa Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim, mam taki problem i niewiem co o tym myśleć, otóż 3 cykle temu odstawiłam tab. anty po 2 latach, następnie kolejne cykle miałam miałam co 28 dni, od 2 cykli współżyjemy z mężem bez zabezpieczenia, okres powinnam mieć ok 27, nie pojawił się, piersi też mnie nie bolały do wczoraj, dzisiaj rano wstałam i bolą już dość intensywnie, wczoraj miałam jednorazowe plamienie ( brązowy zabarwiony śluz) widoczny tylko na papierze, dzisiaj już po nim ani śladu, nie boli mnie podbrzusze jak na okres, ani nic typowego, mam za to dziwny ból jakby macicy, jakby ciągnięcie kłucie, pobolewanie ciężko nazwać nie uporczywy ale odczuwalny, zrobiłam dwa testy 29 i 01 negatywne, lekarz umówiony za 10 dni, teraz się zastanawiam czy może być to jednak ciąża mimo negatywnych testów, a może torbiel jajników? jednak czy po jednym cyklu mógłby się na tyle rozwinąć żeby dawać objawy ? jeśli chodzi o owulacje to z obserwacji mogłabym powiedzieć że wystąpiła koło 17 stego, być może któraś z Was miała taki przypadek, wiem że nikt nie jest wróżką jednak martwi mnie to "ciągniecie w macicy" niewiem czy czekać te 10 dni czy jednak szukać jakiegoś lekarza na już. :conf used:
Najpewniej organizm wraca do normy po tabletkach i stąd te zawirowania. Według mnie nie ma się czym stresowac. Szanse na ciąże niskie skoro testy wyszły negatywne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 02:08   #2324
Seiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hejka dziewczyny Aż głupio mi pytać o takie rzeczy bo czuję się jak gówniara, ale już mam mętlik w głowie 😌 W każdym razie, przedwczoraj uprawiałam seks z chłopakiem w pozycji "na jeźdźca". Niestety, gumka postanowiła pęknąć w finałowym momencie. Jednak część spermy po prostu wypłynęła pod wpływem grawitacji gdy się podniosłam. Jaka jest szansa na ciążę, biorąc pod uwagę te fakty oraz to, że było to ok 8 dni przed spodziewanym okresem? Nie mielibyśmy nic przeciwko dziecku ale chcę wiedzieć na co się przygotować. Pozdrawiam
Seiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 08:38   #2325
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Seiko Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny Aż głupio mi pytać o takie rzeczy bo czuję się jak gówniara, ale już mam mętlik w głowie 😌 W każdym razie, przedwczoraj uprawiałam seks z chłopakiem w pozycji "na jeźdźca". Niestety, gumka postanowiła pęknąć w finałowym momencie. Jednak część spermy po prostu wypłynęła pod wpływem grawitacji gdy się podniosłam. Jaka jest szansa na ciążę, biorąc pod uwagę te fakty oraz to, że było to ok 8 dni przed spodziewanym okresem? Nie mielibyśmy nic przeciwko dziecku ale chcę wiedzieć na co się przygotować. Pozdrawiam
Moim zdaniem szansa jest. Część spermy zawsze wypłynie po finale
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 08:47   #2326
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Seiko Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny Aż głupio mi pytać o takie rzeczy bo czuję się jak gówniara, ale już mam mętlik w głowie 😌 W każdym razie, przedwczoraj uprawiałam seks z chłopakiem w pozycji "na jeźdźca". Niestety, gumka postanowiła pęknąć w finałowym momencie. Jednak część spermy po prostu wypłynęła pod wpływem grawitacji gdy się podniosłam. Jaka jest szansa na ciążę, biorąc pod uwagę te fakty oraz to, że było to ok 8 dni przed spodziewanym okresem? Nie mielibyśmy nic przeciwko dziecku ale chcę wiedzieć na co się przygotować. Pozdrawiam
Szansa jest.
T0 bez znaczenia, że duża część spermy wypłynęła. Nie jest potrzebna cała. Plemniki poszły i tak tam, gdzie mialy iść.
Jak nie chcecie dziecka, to polecam tabletkę "po".
Ale jeśli nie macie nic przeciwko, to po prostu czekajcie
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 13:15   #2327
Seiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No właśnie osiągnęliśmy ten etap kiedy nie ma paniki, po prostu chciałam wiedzieć na co się nastawić
Seiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 19:04   #2328
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Seiko Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny Aż głupio mi pytać o takie rzeczy bo czuję się jak gówniara, ale już mam mętlik w głowie 😌 W każdym razie, przedwczoraj uprawiałam seks z chłopakiem w pozycji "na jeźdźca". Niestety, gumka postanowiła pęknąć w finałowym momencie. Jednak część spermy po prostu wypłynęła pod wpływem grawitacji gdy się podniosłam. Jaka jest szansa na ciążę, biorąc pod uwagę te fakty oraz to, że było to ok 8 dni przed spodziewanym okresem? Nie mielibyśmy nic przeciwko dziecku ale chcę wiedzieć na co się przygotować. Pozdrawiam
Teraz to już po ptokach, ale na przyszły raz dobrze mieć testy owulacyjne pod ręką, bo zakładając że masz regularne cykle, to 8 dni przed spodziewanym okresem raczej nie miewa się dni płodnych nawet przy krótkich cyklach. Oczywiście zawsze coś może pójść inaczej niż zwykle, może wcale nie masz regularnych cykli, może miałaś przesuniętą owulację w cyklu, ale wtedy zrobienie testu pomoże określić, czy ryzyko jest duże czy niewielkie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 11:37   #2329
craliv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hejka! Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne i właśnie zaczynam 4 opakowanie. W niedzielę przyjelam tabletkę o stałej porze czyli o godzinie 13:00. Wieczorem tego samego dnia doszło do stosunku i chłopak skończył we mnie w środku. W poniedziałek zapomniałam wziąć tabletkę i przyjęłam ją we wtorek ok godziny 9:30. I zaraz o godzinie 13:00 (bo dzisiaj jest wtorek) wezmę 2 tabletkę zgodnie z moim blistrem. Jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże ? Dodam iż jest to ostatnia tabletka z 1 tygodnia
craliv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-04, 13:16   #2330
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez craliv Pokaż wiadomość
Hejka! Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne i właśnie zaczynam 4 opakowanie. W niedzielę przyjelam tabletkę o stałej porze czyli o godzinie 13:00. Wieczorem tego samego dnia doszło do stosunku i chłopak skończył we mnie w środku. W poniedziałek zapomniałam wziąć tabletkę i przyjęłam ją we wtorek ok godziny 9:30. I zaraz o godzinie 13:00 (bo dzisiaj jest wtorek) wezmę 2 tabletkę zgodnie z moim blistrem. Jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże ? Dodam iż jest to ostatnia tabletka z 1 tygodnia
Bardzo niewielkie.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-08, 17:09   #2331
Sandra_a00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Kochałam się z moim chlopakiem 28 pazdziernika(z prezerwatywa+ wyjął zanim doszedł) 4 dni później dostałam okresu, kolejny stosunek był 2 grudnia(jak poprzedni) moje miesiączki spoznialy mi się jak dotąd maks.3 dni, a teraz to juz tydzień.

Czy jest możliwość żebym była w ciąży?

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Zapomniałam dodać że cały listopad dość sporo się stresowałam
Sandra_a00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-08, 17:11   #2332
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Sandra_a00 Pokaż wiadomość
Kochałam się z moim chlopakiem 28 pazdziernika(z prezerwatywa+ wyjął zanim doszedł) 4 dni później dostałam okresu, kolejny stosunek był 2 grudnia(jak poprzedni) moje miesiączki spoznialy mi się jak dotąd maks.3 dni, a teraz to juz tydzień.

Czy jest możliwość żebym była w ciąży?

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Zapomniałam dodać że cały listopad dość sporo się stresowałam
Nie ma możliwości ciąży.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-08, 17:14   #2333
Sandra_a00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Czyli przez stres może mi się aż tak spozniac okres?
Sandra_a00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-08, 19:57   #2334
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Sandra_a00 Pokaż wiadomość
Czyli przez stres może mi się aż tak spozniac okres?

Tak.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 16:59   #2335
susiii1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 19
Nie mogę już sobie poradzić... niech ktokolwiek przeczyta

Nie wiemmczy dobry wątek, jestem tu nowa... więc przepraszam. Mam prawie 20 lat i ogólnie mam problem z nerwami, wykryto mi zaburzenia różne i stany lękowe więc podejdźcie trochę do mnie wyrozumialej, prosze.. a więc jeszcze nie uprawiałam seksu gdyż zwyczajnie to byłoby dla mnie zle i stresujące potem. A więc jedyne co robiłam z chłopakiem to 3tyg temu palcowka etc. Nigdy nie mialam z nim styku narzadami bezposrednio, z jego nasieniem tylko na rece ale zawsze szlam to myc..albo wytrzec.

Rzecz w tym, że 2 tyg temu bylam w szpitalu i nie ukrywam, jestem panikarą to bardzo sie ustresowalam tam. Dwa cale dni w leku totalnym i stresie przed wynikami. Jestem zdrowa ale nie wiem czy ten stres miał wpływ gdyz miałam badanie z kontrastem rtg. Okres spoznia mi sie już 6 dni i wariuje. Dotychczasz byl jak w zegarku, nie wiem co z nim jest, raz tylko 3 dni sie spoznil... jedyny z objawow okresow to pojawily mo sie pryszcze i czasem odczuwam klucie lewego jajnika jak w okres ale jego nadal brak od tylu dni... az w panice zrobilam rano test ciazowy paskowy z apteki i wyszedl negatywny. Jutro chyba powtorze test i jak wyjdzie negatywny to nie jestem w ciąży?? Brzmie jak chora psychicznie, nie mam z kim pogadać :/ to fobia a nie ciąża?? Dodam, ze od paru dni mam dziwny objaw gdyz mam mocne parcie na pecherz, co chwile. Wysikam sie i w sekunde znowu tak jest tylko wstane. Czy to to sobie wmowilam ? Nerwica czy ciaza? Chodze do psychiatry..
susiii1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 09:33   #2336
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Nie mogę już sobie poradzić... niech ktokolwiek przeczyta

Cytat:
Napisane przez susiii1 Pokaż wiadomość
Nie wiemmczy dobry wątek, jestem tu nowa... więc przepraszam. Mam prawie 20 lat i ogólnie mam problem z nerwami, wykryto mi zaburzenia różne i stany lękowe więc podejdźcie trochę do mnie wyrozumialej, prosze.. a więc jeszcze nie uprawiałam seksu gdyż zwyczajnie to byłoby dla mnie zle i stresujące potem. A więc jedyne co robiłam z chłopakiem to 3tyg temu palcowka etc. Nigdy nie mialam z nim styku narzadami bezposrednio, z jego nasieniem tylko na rece ale zawsze szlam to myc..albo wytrzec.

Rzecz w tym, że 2 tyg temu bylam w szpitalu i nie ukrywam, jestem panikarą to bardzo sie ustresowalam tam. Dwa cale dni w leku totalnym i stresie przed wynikami. Jestem zdrowa ale nie wiem czy ten stres miał wpływ gdyz miałam badanie z kontrastem rtg. Okres spoznia mi sie już 6 dni i wariuje. Dotychczasz byl jak w zegarku, nie wiem co z nim jest, raz tylko 3 dni sie spoznil... jedyny z objawow okresow to pojawily mo sie pryszcze i czasem odczuwam klucie lewego jajnika jak w okres ale jego nadal brak od tylu dni... az w panice zrobilam rano test ciazowy paskowy z apteki i wyszedl negatywny. Jutro chyba powtorze test i jak wyjdzie negatywny to nie jestem w ciąży?? Brzmie jak chora psychicznie, nie mam z kim pogadać :/ to fobia a nie ciąża?? Dodam, ze od paru dni mam dziwny objaw gdyz mam mocne parcie na pecherz, co chwile. Wysikam sie i w sekunde znowu tak jest tylko wstane. Czy to to sobie wmowilam ? Nerwica czy ciaza? Chodze do psychiatry..



Nerwica.
nawet jakbyś jakimś cudem(!) doznała niepokalanego poczęcia, to na objawy ciążowe typu częstsze siusianie, byłoby o wiele, wiele za wcześnie.


Przestań schizować.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 17:08   #2337
makakaka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 40
Dot.: Nie mogę już sobie poradzić... niech ktokolwiek przeczyta

Spokojnie, okres najprawdopodobniej spóźnia Ci się przez silny stres. Skoro test jest negatywny, to znaczy, że nie jesteś w ciąży. Parcie na pęcherz to też objawy stresu.
makakaka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 19:39   #2338
karolina3388
Raczkowanie
 
Avatar karolina3388
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej dziewczyny, nie wiem co myśleć, zamiast krwawienia z odstawienia dostalam tylko białego sluzu z niteczkami krwi i nic więcej. Mam coś takiego pierwszy raz Czy to się rozkręci? Wszystkie tabletki brałam prawidłowo
karolina3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 20:04   #2339
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, nie wiem co myśleć, zamiast krwawienia z odstawienia dostalam tylko białego sluzu z niteczkami krwi i nic więcej. Mam coś takiego pierwszy raz Czy to się rozkręci? Wszystkie tabletki brałam prawidłowo
No chyba jednak nie pierwszy, miesiąc temu też panikowałaś



Tym stresem tylko sobie krwawienie przesuwasz.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 22:26   #2340
Przemeo181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Sorki,nie wiem jak tu na telefonie nowy komentarz pod postem wstawić więc napiszę to jako odpowiedź.

Otóż mojej dziewczynie w listopadzie spóźnił się okres około 5 dni,lecz jeszcze pierwszego dnia którego miała dostać okres to dostała lekkiego krwawienia i nic więcej,po pięciu dniach dostała okresu sporego z przerwami na jeden dzień,lecz brzuch bolal ją srogo.

Okres trwał tyle ile miał trwać,z bólami i krwawieniem.

Dzisiaj wieczorem zemdlała po powrocie do domu w swoim pokoju,dziewczyna choruje na tarczycę i jest to jej pierwszy taki przypadek że tak się jej stalo.

Wczoraj po stosunku dzisiejszego dnia bolało ją podbrzusze,myślę czy to przez kształt męskiej rodzonej broni czy czego... oczywiscie nie bolało ją to tak mocno,żeby narzekała ale lekko bolało.

Co jest nie tak że zemdlała kobitki? Nie stawiam tu raczej ciąży,po tym pierwszym krwawieniu dostała stresu co nie miara,prawidłowo dostaje 30 dnia bo ma nieokrzesany ten okres..,a kalendarzyk jej pokazywał że dostanie 25 listopada. Czy wy macie tak że przed okresem dostajecie lekkiego krwawienia a za kilka dni dostajecie mocnego ? Zabezpieczam się z partnerką cały czas i kończę poza nią.

Czy to ta tarczyca tak wpływa ..? Ostatnio robila badania i dobrze wyszły a dziś taki psikus ze zemdlala..bardzo proszę o pomoc..
Przemeo181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.