zabawa w stylistkę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-11, 18:48   #1
niemampomyslu111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 64
GG do niemampomyslu111
Talking

zabawa w stylistkę :)


Jestem młodą osobą i jak to na ogół u takich osób bywa - nie mogę odnaleźć własnego stylu...

Mam rude (farbowane) włosy,szaro niebieskie oczy i jasną karnację (trudno jest mi się opalić, a nawet jeśli się uda to po peelingu twarzy skórę mam biała jak kartka papieru). Bardzo lubię podkreślać usta (i najczęściej stosuję do tego cudowną różową szminkę.Usta wyglądają na pełniejsze a używajaąc samego błyszczyka mam malutkie,wąskie usta.). Jednak bardzo lubię bawić się także kolorami cieni do oczu. I mam problem bo obawiam się, że zbliżam się do niebezpiecznej granicy i coraz bardziej się boję,żebym nie wyglądała jak klaun (rozumiecie...rude włosy,różowe usta a do tego jeszcze oczy pomalowane na niebiesko...). Jakie makijaże polecacie dla rudowłosych? chciałabym aby usta były podkreślone ale żeby nie odmawiać sobie też mocniejszego makijażu oczu. (Może makijaż z podkreślonymi oczami i inny makijaż z podkreślonymi ustami osobno?). Lubię kobiecość,elegancję i szyk. Na ogół chodzę ubrana w czerń,czerwień,spokojne zielenie,szarości. Bardzo podobają mi się kobiety z ciemnymi oczami i włosami, myślałam nawet żeby się tak zrobić ale wszyscy odradzają mi i mówią, że w rudych wyglądam najlepiej... nie wiem co robić... chce sobie kupić soczewki ale nie wiem jaki kolor - błękit, jasny szary,brązowy,czarny,ziel ony? Bardzo lubię kolory ale nie chce też wyglądać zbyt kolorowo,chcę trochę tajemniczości,elegancję a zarazem delikatność i kobiecość. Zabawcie się w stylistki i doradźcie mi coś, liczę na waszą wyobraźnię bo ja mam zbyt bujną i sama się już w niej pogubiłam
niemampomyslu111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 22:27   #2
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: zabawa w stylistkę :)

a może wreszcie coś naturalnego? nie kupuj soczewek, podkreśl kolor oczu, jaki dała Ci natura. Żeby dobrać dla Ciebie odpowiedni makijaż, potrzebne byłyby zdjęcia, wtedy widać czy masz np ciemną oprawę oczu, czy masz duże oczy, jakie masz kości policzkowe itp. Odważ się pokazać, a dziewczyny, które dysponują jakimiś ciekawymi programami na pewno coś dla Ciebie wymyślą.

Pozdrawiam
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 23:04   #3
niemampomyslu111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 64
GG do niemampomyslu111
Dot.: zabawa w stylistkę :)

Niestety mam jasną oprawę oczu i zupełny brak kości policzkowych (jestem taka pyzowata). Co do tej naturalności to wiem, nie przesadzam nigdy z niczym,nawet nie używam żadnych fluidów,różów itd.,jeśli maluję mocno usta to oczy podkreślam tylko tuszem. Wyglądam mimo wszystko naturalnie ale ostatnio zauważyłam,że zbyt dużo rzeczy mi się podoba i chcę wszystko naraz... co do soczewek to tak czy siak muszę kupić bo mam wadę, więc chciałabym mieć z nich przy okazji jakąś radość w postaci fajnego kolorku. Wymieniłam już soczewki jakie mi się podobają ale nie wiem, czy np czarne,brązowe oczy pasowałyby rudej dziewczynie..chyba nie.... nie wiem już sama

Edytowane przez niemampomyslu111
Czas edycji: 2010-07-11 o 23:07
niemampomyslu111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 08:08   #4
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: zabawa w stylistkę :)

zeby bawic sie w stylistow potrzebujemy twojego foto
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.