Makijaż w odcieniach brązu, a srebrne dodatki...Bardzo proszę o pomoc!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-30, 10:42   #1
sstokrottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 75

Makijaż w odcieniach brązu, a srebrne dodatki...Bardzo proszę o pomoc!!!


Niedługo mam bal gimnazjalny. Moja sukienka jest koloru jakby turkusowego, ale ma metaliczny, satynowy połysk. Buty, torebkę, kolczyki i bransoletkę mam srebrne. Z wisiorka zrezygnowałam, bo mam dość długie kolczyki. Mój problem to makijaż. Jestem bardzo bladą szatynką o bardzo jasnej karnacji, mam intensywnie zielone oczy i trochę piegów (ale dają się zakryć dobrym kryjącym podkładem). Nie wiem tylko jakie wybrać kolory. Typowy smoky eyes odpada, bo po prostu mi nie pasuje, przytłacza mnie, wyglądam na zmęczoną. Dlatego dolną powiekę muszę podkreślać delikatnie. Myślałam o odcieniach brązu i złota, żeby ładnie wymodelować powiekę, żeby wyglądała na lekko rozmytą, przydymioną i aby podkreślić zieleń moich tęczówek. Bardzo mi ładnie w brązie na powiekach. Tylko nie wiem czy nie będzie się gryzł ze srebrnymi dodatkami...Jak myślicie?? Brązowy makijaż oczu bardzo mi się podoba, bo jako tako samego go nie widać, ale jest i ładnie podkreśla oko. Rozważam też drugą opcję- srebro ale wpadające w stal. Jak myślicie?? Moje wątpliwości pojawiły się stąd, że zauważyłam, iż nie najlepiej mi w mocnym makijażu oczu, a cienie w ciemnych, szarawych odcieniach zmieniają na pojej skórze kolor na jakby niebieskawo-zielono-siny:/

Tym samym jak myślicie, czy brąz na powiekach będzie pasować do mojej sukienki i dodatków?? Dodam, że usta potraktuję korektorem i jasnym błyszczykiem...
sstokrottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 12:47   #2
sstokrottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 75
Dot.: Makijaż w odcieniach brązu, a srebrne dodatki...Bardzo proszę o pomoc!!!

Jak uważacie, będzie pasować, czy nie??
sstokrottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 18:42   #3
sstokrottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 75
Dot.: Makijaż w odcieniach brązu, a srebrne dodatki...Bardzo proszę o pomoc!!!

??


---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Ktokolwiek??
sstokrottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 19:57   #4
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Makijaż w odcieniach brązu, a srebrne dodatki...Bardzo proszę o pomoc!!!

Piszesz o bardzo delikatnym brazie, ktorego- jak sama okreslasz nie widac, tylko modeluje oko, wiec nie wiem dlaczego miałaby nie pasowac.
Jezeli jednak boisz sie tego polaczenia to sprobuj moze z szarosciami, nie zucaja sie w oczy, a rownie ładnie mozna wymodelowac oko jak brazem.
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.