czym farbowac włosy po stosowaniu henny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-21, 11:16   #1
Drucilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 4
GG do Drucilla

czym farbowac włosy po stosowaniu henny


Witam wszystkich !
Jestem tu nowa i od razu mam pytanie: od kilku lat używam koloryzujacych odżywek do włosów firmy ELD(tych w proszku), przeszukując forum natrafiłam na kilka postów, w których dowiedziałam się że farbowanie henna jest nie zdrowe dla włosa. Z tąd moje pytanie, chciałabym odstawić farby z hnną, ale nie wiem jaka farba pokryje moje włosy po dotychczasowym stosowaniu w/w farb ziołowych i czy jest to wogóle moąliwe. Pomóżcie co mam zrobić??
Drucilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 13:03   #2
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: czym farbowac włosy po stosowaniu henny

Witaj..ja myślę, że to zależy jeszcze od tego jaki odcień z henny miałaś...ja farbowałam orzechem laskowym z Venity, ale balsamem i później nie miałam problemów z przejściem na zwykłą farbę do włosów - odcienie brązów i czerń (ja akurat Garnierem i Wellą - Wellaton) a farbowałam farbą..hmm może jakieś 3 tygodnie od zastosowania henny? albo 2? nie pamiętam już.
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 14:17   #3
Drucilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 4
GG do Drucilla
Re: czym farbowac włosy po stosowaniu henny

Jesli chodzi o kolor to mam miedziany i taki też chciałabym uzyskać farbując się teraz. Moja mam również długo farbowała się ziołami a potem w odstępie około miesiąca ufarbowała się farba Garnier Color Naturals i pokryło jej tylko odrosty a reszta włosów wogóle sie nie ufarbowała i wyglądało to bardzo brzydko. Dlatego pytam czym się ufarbowac żeby dobrze to wyglądało.
Drucilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 14:50   #4
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: czym farbowac włosy po stosowaniu henny

wiesz..nie można zagwarantować, że Tobie nie stanie się to samo co Twojej mamie..to dużo zależy od rodzaju włosów..na Ciebie może to mieć wpływ na mnie nie...ja zafarbowałam henną na rozjaśniane włosy (wcale nie było niespodzianek, jakie niektórym mogą się zdarzyć) a potem, mając jeszcze hennę i tak mi chwyciła zwykła farba, a jak już mówiłam zastosowałam Wellaton z Welli - farbę i pokryła mi włosy w całości, a potem Garnier Color Naturals bo chciałam zmienić kolor poprzedniej
więc hmm ja u siebie zawsze stosuję metodę prób i błędów...i to również chyba jest najlepsze w Twoim przypadku, bo jak nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz... jedynie jak nic nie wyjdzie może Ci być szkoda wydanych pieniędzy...no o ile oczywiście jeszcze włosy na tym nie ucierpią
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 19:12   #5
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: czym farbowac włosy po stosowaniu henny

Odczekalam okolo 3 tyg, dopracowalam sie centymetrowych odrostow i wiecej nie wytrzymalam, pofarbowalam sie LondaColor, dosc ladnie chwycila. Wybralam kolor zblizony do tego co mialam na glowie (miedz tycjana), naodrostach wyszla troche jasniej, a reszta wlosow ladnie blyszczala. Teraz mam na glowce szamponetke Palette, kolor kasztan.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.