Porod na Polnej w Poznaniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 20:42   #1
mloda069
Raczkowanie
 
Avatar mloda069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 128
Smile

Porod na Polnej w Poznaniu


Czesc wszytskim mam pytanko czy rodzila moze ktoras z was albo ma zamiar rodzic na Polnej w szpitalu??czy wiecie cos moze o tamtym szpitalu??jakies pinie??Dajcie znac jak cos wiecie
mloda069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 13:07   #2
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez mloda069 Pokaż wiadomość
Czesc wszytskim mam pytanko czy rodzila moze ktoras z was albo ma zamiar rodzic na Polnej w szpitalu??czy wiecie cos moze o tamtym szpitalu??jakies pinie??Dajcie znac jak cos wiecie


Cześć,miałam tam rodzić,ale w ostatniej chwili zmieniłam zdanie,w ostatnich tygodniach nasłuchałam sie raczej negatywnych opinii na temat tego szpitala,ale co człowiek to opinia.
Za to szczerze z reką na sercu mogę Ci polecić szpital na lutyckiej,10 stycznia właśnie tam urodziłam córcie,naprawde świetny personel jak na sali porodowej jak i juz na oddziale poporodowym,położne naprawde świetne,zawsze służące pomocą leżalam tam 6 dni (bo mała miała żółtaczke) i naprawde nie spotkałam sie z czymś niemiłym.
Aha i też bardzo dobra i fachowa opieka nad maluszkami na oddziale noworodkowym.
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 23:43   #3
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 11:29   #4
aniak2888
Raczkowanie
 
Avatar aniak2888
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 258
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

ja rodziłam na polnej prawie 5 lat temu i wspominam poród bardzo żle teraz w grudniu rodziłam tam poraz drugi i było zdecydowanie lepiej personel miły i nie mam się do czego czepić wszystko zależy na kogo się trafi
aniak2888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 15:16   #5
mloda069
Raczkowanie
 
Avatar mloda069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 128
Thumbs up Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Ja bede rodzic wlansie tam ale prywatnie i bede miala cesarskie i chcialam sie dowiedziec jakie sa opinie na ten temat.
mloda069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 16:41   #6
ivvv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

TO może tak przy okazji, któras z Was miała doświadczenia przy leczeniu niepłodności, albo jakiś inny kontakt z dr Derwichem??? Ja tam się leczę już 3 rok i nic z tego nie wynika, nie mogę sie doprosic doktora aby wziął mnie na oddział i przebadał mój cykl....niestety nie stać mnie na leczenie prywatne, dlatego lecze sie na Polnej....a moze polecicie jakiegoś innego lekarza???
ivvv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 17:21   #7
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ivvv Pokaż wiadomość
TO może tak przy okazji, któras z Was miała doświadczenia przy leczeniu niepłodności, albo jakiś inny kontakt z dr Derwichem??? Ja tam się leczę już 3 rok i nic z tego nie wynika, nie mogę sie doprosic doktora aby wziął mnie na oddział i przebadał mój cykl....niestety nie stać mnie na leczenie prywatne, dlatego lecze sie na Polnej....a moze polecicie jakiegoś innego lekarza???
ja akurat doświadczenia nie mam,ale kuzynka chodziła do doktora Wandelta,miała z meżem kompleksowe badania,ocena cyklu ,jajeczkowania,ocena fazy lutealnej,badania na poziom hormonów,ruchliwość plemników i t.p,po 6 miesiacach zaszła w ciąże,teraz jest w 7 miesiącu,dziecko rozwija sie prawidłowo.Rozmawiałam też ostatnio z Położną co przychodzi do ćorci i jakoś zeszliśmy na temat niepłodności i też polecała tego doktora,podobno to dobry specjałista właśnie w tych sprawach.Kiedyś pracował na Polnej,teraz już chyba tylko prywatnie(ale pewna nie jestem)
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie

Edytowane przez ira21
Czas edycji: 2009-02-25 o 17:24
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 19:07   #8
mloda069
Raczkowanie
 
Avatar mloda069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 128
Thumbs up Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Ja chodze do doktora Gindy i on tez przyjmuje na Polnej i nie tylko prywatnie i jestem zadowolona z niego!!
mloda069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 13:00   #9
jadwisiamink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Ja leczylam się u dr Wandelta na niepłodność i nie polecam, brak podstawowych badań hormonalnych które jak sie póxniej okazało były przyczyną niepłodnosci, dr Wandelt nie jest specjalistą w dziedzinie niepłodności, owszem przeprowadza iui ale chyba nie bardzo ma o tym pojęcie, były bardzo bolesne podczas gdy u innego lekarza nawet nie poczułam kiedy je zrobił. najlepszym dowodem na to jestem ja 3 lata leczenia u dr Wandelta i nic 4 miesiace u dr Derwicha i jestem w ciązy.
jadwisiamink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 13:13   #10
AnnaS30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Ja równiez szykuję się do porodu na Polnej ale słyszałam wiele negatywnych opinii i szczerze mówiąc- BOJĘ SIĘ...
AnnaS30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 00:40   #11
Kikunia81
Rozeznanie
 
Avatar Kikunia81
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Hej, też zamierzam rodzić na Polnej. Słyszałam wiele niepochlebnych opinii na temat tamtejszego personelu, ale mi głównie zależy na profesjonalizmie i nowoczesnym sprzęcie. Prawda jest taka, że jeżeli cokolwiek złego dzieje się z dzieckiem urodzonym w innym szpitalu i tak odsyłają je karetką na oddział neonatologii na Polnej, tak więc wolę chuchać na zimne i nie ryzykować. Wolę poświęcić swój komfort psychiczny dla bezpieczeństwa dziecka.
Kikunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 21:08   #12
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez mloda069 Pokaż wiadomość
Ja bede rodzic wlansie tam ale prywatnie i bede miala cesarskie i chcialam sie dowiedziec jakie sa opinie na ten temat.

witam,
chciałabym się zapytać co to znaczy że będziesz rodzić na Polnej prywatnie? Bedziesz miała cc na własne życzenie czy z jakiś wskazań medycznych?
Jeśli nie chcesz pisać na forum to napisz mi info na priv
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 09:04   #13
jadwisiamink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Niestety, ale Polna jedzie tylko na " dobrym sprzęcie" i pewnie tylko dlatego jeszcze ktokolwiek chce tam rodzić. Jestem w temacie bo sama szukam szpitala i o Polnej to się tyle nasłuchałam że wołami mnie tam nie zaciągną. Po pierwsze zzo to fikcja, niby jest ale i tak nie dostaniesz,w 7 przypadkach moich znajomych zawsze ta sama gadka , anestezjolog jest na operacji i nie może teraz przyjść, proszę czekać, oczywiście nigdy nie przychodzi. Nie ma opcji opłaconej położnej przy porodzie, w tym szpitalu jest to jakby nielegalne i jesli cos takiego załatwiasz to nigdy nie masz pewności czy twoja położna cie nie wyroluje, lub będzie akurat po dyżurze więc nie będzie mogła sobie przyjść do pracy od tak, lub akurat będzie na dyżurze ale bedziesz jedną z 20 rodzących w tym czasie więc zapomnij że będzie przy tobie siedziała. Opieka poporodowa , pielegniarki zachowują się jakby pracowały tam za karę. Full studentów,nie polecam dla wstydliwych i wrażliwych dziewczyn, a to ze możzna sie nie zgodzić na obecnośc studentów to fikcja nr 2.
jadwisiamink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 09:23   #14
Kikunia81
Rozeznanie
 
Avatar Kikunia81
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez jadwisiamink Pokaż wiadomość
Niestety, ale Polna jedzie tylko na " dobrym sprzęcie" i pewnie tylko dlatego jeszcze ktokolwiek chce tam rodzić. Jestem w temacie bo sama szukam szpitala i o Polnej to się tyle nasłuchałam że wołami mnie tam nie zaciągną. Po pierwsze zzo to fikcja, niby jest ale i tak nie dostaniesz,w 7 przypadkach moich znajomych zawsze ta sama gadka , anestezjolog jest na operacji i nie może teraz przyjść, proszę czekać, oczywiście nigdy nie przychodzi. Nie ma opcji opłaconej położnej przy porodzie, w tym szpitalu jest to jakby nielegalne i jesli cos takiego załatwiasz to nigdy nie masz pewności czy twoja położna cie nie wyroluje, lub będzie akurat po dyżurze więc nie będzie mogła sobie przyjść do pracy od tak, lub akurat będzie na dyżurze ale bedziesz jedną z 20 rodzących w tym czasie więc zapomnij że będzie przy tobie siedziała. Opieka poporodowa , pielegniarki zachowują się jakby pracowały tam za karę. Full studentów,nie polecam dla wstydliwych i wrażliwych dziewczyn, a to ze możzna sie nie zgodzić na obecnośc studentów to fikcja nr 2.
Dziwna ta Twoja opinia... Moja koleżanka urodziła tam przed kilkoma dniami śliczną, zdrową córeczkę. Wcześniej leżała przez 3 tygodnie w tym szpitalu. Kilkakrotnie zresztą ją tam odwiedziłam.
Twoja fikcja nr 2 - jak najbardziej można nie zgodzić się na obecność studentów.
Jeżeli opłacisz położną to w jej interesie jest to, żeby Cię nie "wyrolować". Jeżeli ona nie będzie mogła, odda Cię w opiekę koleżanki.
Jest 7 sal porodowych, więc 20 kobiet na raz nie może rodzić
Jeżeli chodzi o znieczulenie, np. w szpitalu świętej rodziny nie doprosisz się nawet o głupi dolargan, będą zbywać, że jeszcze nie...jeszcze nie, a potem powiedzą, że już za późno i trzeba rodzić. To również autentyczny przypadek znajomej.
Kikunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 09:34   #15
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Treść usunięta

Edytowane przez madabell
Czas edycji: 2010-10-28 o 17:35
madabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 08:36   #16
jadwisiamink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

fakt, nie rodziłam na Polnej, i rodzić nie będę, nie chce się przekonać czy te " plotki' to plotki czy nie. na Polnej leżałam na ginekologii i to mi wystarczy.
Widzisz, ty masz inną opinie o sw. Rodzinie, ze niby tam zzo nie dają, a ja wiem że daja i nie ma z tym problemu. w św. Rodzinie opłacasz położną i dostajesz rachunek, a na Polnej dajesz kase pod stołem, o czymś to chyba świadzczy? czyżby o nielegalności pobierania opłat przez położne? jesli jest to nielegalne to jaką masz pewność że przyjedzie? A jesli akurat ordynator będzie miał dyżur to czy zaryzykuje wywalenie z pracy dla 500zł?????? Nie sądzę. Co do studentów, to owszem możesz się nie zgodzić na ich obecność, i jest jeden opis dziewczyny na necie która tak zrobiła,właśnie na Polnej, i uwierz mi że badanie które wykonał jej lekarz zaraz po tym jak musiał wyprosic swoich studentów z sali było niezapomniane. O niewybrednych komentarzach z jego strony nie wspomnę.
Ale mimo wszystko mówię, to jest moja opinia, trochę z autopsji aczkolwiek nie z porodówki, trochę ze slyszenia.
jadwisiamink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 20:41   #17
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Witam!
Ja rodziłam na Polnej w kwietniu. Cesarka położenie miednicowe. Jak miałam skurcze zadzwoniłam na izbę przyjęć z pytaniem, czy jest otwarta, bo często się okazuje po przyjeździe, że nie ma miejsc. Dlatego polecam dzwonić.
leżałam sobie cichutko na korytarzu, bo nie było miejsca i czekałam na cięcie. Po 3 godzinach już byłam pocięta. Sprawnie poszło w sumie
Później trochę gorzej bo nie mogłam się ruszyć po znieczuleniu a dali mi dziecko i nie mogłam dosięgnąć dzwonka bo tylko ręce miałam sprawne i nie miałam kogo poprosić o pomoc...
Potem przewieźli mnie na oddział i tam było różnie. Zależy od tego, kto jest na zmianie. Raz były fajne kobity i pomagały we wszystkim, a innym razem starały się zatruć życie.
Na Polnej jest duży ruch i miejsc na salach poporodowych zawsze jest za mało dlatego jednostka ma małe znaczenie. Liczy się przerób. Ja urodziłam w poniedziałek a wypisali mnie w środę bo potrzebne było łóżko...W domu okazało się że mam jakieś zakażenie i pojechałam na Polną. Kazali brać paracetamol bo miałam 39 stopni w cieniu ....
Dobrze, że mam fajną gin. Zrobiła mi badania krwi i dała antybiotyk...
Polna jest jedynym rozwiązaniem jak coś jest nie tak, ale jak wszystko przebiega prawidłowo to nie wiem po co się pchać do tego kołchozu
Następny poród raczej na Lutyckiej bo kilka opinii słyszałam i wszystkie pochlebne
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 22:07   #18
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Chciałabym troszkę odkurzyć wątek, czy są jakieś mamuśki które rodziły ostatnio na Polnej??
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 12:27   #19
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez jadwisiamink Pokaż wiadomość
Niestety, ale Polna jedzie tylko na " dobrym sprzęcie" i pewnie tylko dlatego jeszcze ktokolwiek chce tam rodzić. Jestem w temacie bo sama szukam szpitala i o Polnej to się tyle nasłuchałam że wołami mnie tam nie zaciągną. Po pierwsze zzo to fikcja, niby jest ale i tak nie dostaniesz,w 7 przypadkach moich znajomych zawsze ta sama gadka , anestezjolog jest na operacji i nie może teraz przyjść, proszę czekać, oczywiście nigdy nie przychodzi. Nie ma opcji opłaconej położnej przy porodzie, w tym szpitalu jest to jakby nielegalne i jesli cos takiego załatwiasz to nigdy nie masz pewności czy twoja położna cie nie wyroluje, lub będzie akurat po dyżurze więc nie będzie mogła sobie przyjść do pracy od tak, lub akurat będzie na dyżurze ale bedziesz jedną z 20 rodzących w tym czasie więc zapomnij że będzie przy tobie siedziała. Opieka poporodowa , pielegniarki zachowują się jakby pracowały tam za karę. Full studentów,nie polecam dla wstydliwych i wrażliwych dziewczyn, a to ze możzna sie nie zgodzić na obecnośc studentów to fikcja nr 2.
chciałabym się ustosunkować do tego postu, choć post już trochę "starawy" moja koleżanka z pracy rodziła 4 lata temu na Polnej, mówiła mi, że prawda, ze to masówka, mnóstwo kobiet, ale nie czuła się zaniedbana. Miała opłaconą położną, ale że musiała mieć cesarkę, więc własciwie położna nie była wtedy potrzebna, natomiast potem jej pomagała przy dziecku. Ogólnie zadowolona ze szpitala. Ja jestem w 32 tc i zamierzam rodzić na Polnej, tam jest moja gin, poza tym kilka razy leżałam na oddziale ginekologicznym (miałam 2 operacje na Polnej i byłam przyjmowana na różne badania) i nie mogę słowa złego powiedzieć na opiekę. Owszem, bywały bardzo sympatyczne pielegniarki i salowe i bywały mniej sympatyczne. Ale nie spotkałam się z niemiłym traktowaniem. O innych szpitalach sie nie wypowiem, bo nie znam ich. Wiem tylko, że moja znajoma rodziła na Lutyckiej i w sumie co do porodu i opieki po porodowej nie miała zastrzeżeń, to w tym szpitalu stwierdzili u jej córeczki poważną wadę serca. Proszę sobie wyobrazic zdenerwowanie mojej znajomej i jej męża, totalnie załamani, skonsultowali jednak to z innym specjalistą i okazało się, że wada serca chyba rozpłynęła się w powietrzu, bo wszystko jest ok. Myślę, że trudno powiedzieć coś o szpitalu, zalezy dużo na jakich ludzi się trafi.
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 19:11   #20
Padip
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Polna nadal ma złe opinie i to nie tylko porodówka. Niedawno będąc ze skierowaniem na badania prenatalne w 14 tyg ciąży zostałam zignorowana, pani w gabinecie była raczej zajęta wszystkim a nie pomaganiem pacjentom. Dodzwonić się do oddziału nie można, badanie prenatalne wykonuje się we wczesnych tygodniach, ku mojemu zdziwieniu na polnej trzeba się pół roku wcześniej zarejestrować ( i pewnie jeszcze zaplanować ciążę co do dnia - po prostu w głowie się to nie mieści ) aby się wogóle tam dostać w ramach NFZ .W takim razie jaki sens robienia badań prenatalnych ? Po utracie pierwszego "zdrowego" dziecka w 41 tyg ciąży w Wielkanoc (co do porodu rodziłam na Lutyckiej - zastrzeżeń nie mam, ale podejście pewnego pana lekarza w momencie gdy się zgłaszaliśmy wcześniej gdy dziecko żyło pozostawia wiele do życzenia , mamy teraz żal do siebie, że wtedy nie kłóciliśmy się o to aby wykonano ktg, być może życie potoczyło by się inaczej) br. brak mi nadziei w cały ten system "rodzenia po ludzku" w naszym kraju , skoro podejście ludzi w państwowych placówkach jest na zasadzie : po co pani przyszła, to nie nasz problem, niech sobie pani idzie gdzie indziej... bo tak zostałam potraktowana. Nie pytano o nic, o powód skierowania itp.
Padip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:58   #21
Einode
Raczkowanie
 
Avatar Einode
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 379
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
chciałabym się ustosunkować do tego postu, choć post już trochę "starawy" moja koleżanka z pracy rodziła 4 lata temu na Polnej, mówiła mi, że prawda, ze to masówka, mnóstwo kobiet, ale nie czuła się zaniedbana. Miała opłaconą położną, ale że musiała mieć cesarkę, więc własciwie położna nie była wtedy potrzebna, natomiast potem jej pomagała przy dziecku. Ogólnie zadowolona ze szpitala. Ja jestem w 32 tc i zamierzam rodzić na Polnej, tam jest moja gin, poza tym kilka razy leżałam na oddziale ginekologicznym (miałam 2 operacje na Polnej i byłam przyjmowana na różne badania) i nie mogę słowa złego powiedzieć na opiekę. Owszem, bywały bardzo sympatyczne pielegniarki i salowe i bywały mniej sympatyczne. Ale nie spotkałam się z niemiłym traktowaniem. O innych szpitalach sie nie wypowiem, bo nie znam ich. .
Ja również tam rodziłam i z całym sercem mogę polecić.
To była moja trzecia wizyta tam (dwie poprzednie nie porodowe) i nigdy nie narzekałam. Po porodzie miałam bardzi dobrą opiekę. Wiadomo,ze humorzaste położne też się zdarzały, ale z tym musimy się liczyć wszędzie.
Nie mam żadnych zastrzeżeń i nawet mi jedzenie smakowało
Einode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 09:12   #22
Aniusia_O
Raczkowanie
 
Avatar Aniusia_O
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 295
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Ja bym prosiła też o wypowiedzenie się mamuś, zwłaszcza po cesarce w klinice na Polnej.
Jestem w ciąży bliźniaczej i mam stamtąd lekarza, planowałam tam rodzić, bo przy bliźniętach może być naprawdę różnie, zwłaszcza że często rodzą się wcześniakami. Wyszłam z założenia że Polna to jednak najlepszy sprzęt i najlepsza opieka dla moich dzieci, ale czy mam rację? Podpowiedzcie, bo różne rzeczy czytam i jednak opinie z reguły są negatywne
__________________
Maksiu 05.07.2008- zdrowy synek
Aniołek +24.10.2009[*] 6tc poronienie samoistne
Aniołek +24.01.2011[*] 10tc puste jajo płodowe
Adaś i Szymek 17.04.2012- zdrowe chłopaki
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć
Aniusia_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 20:16   #23
KathyIsabel0707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Jeśli chcecie podzielić się swoją opinią dotycząca satysfakcji z opieki podczas porodu i w połogu w szpitalach poznańskich, proszę o wypełnienie ankiety https://docs.google.com/forms/d/1b-m...8wwNg/viewform

Kasia
KathyIsabel0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 17:11   #24
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Ja urodziłam w poniedziałek a wypisali mnie w środę bo potrzebne było łóżko...W domu okazało się że mam jakieś zakażenie i pojechałam na Polną. Kazali brać paracetamol bo miałam 39 stopni w cieniu ....
moja szwagierka miała identycznie, tylko że u niej skończyło się to skrzepami na dodatek, wylądowała na parę dni w pobliskim szpitalu (już nie na Polnej) i tam ją "wyprowadzili" z tego. Fakt, że po 3 dniach od cesarki wyszła ze szpitala.
I na dodatek straszyli ją, że urodzi kalekie dziecko
a jest całe i zdrowe, po co straszą, skoro na USG i badaniach wszystko widać?

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniusia_O Pokaż wiadomość
Wyszłam z założenia że Polna to jednak najlepszy sprzęt i najlepsza opieka dla moich dzieci, ale czy mam rację? Podpowiedzcie, bo różne rzeczy czytam i jednak opinie z reguły są negatywne
Polna to największa masówka, ale i największe doświadczenie w tego typu porodach, choć moja znajoma w ciąży bliźniaczej nie szyła stamtąd (przeoczyli genetyczną chorobę, którą lekarze z naszego szpitala wpisali do karty, a oni to pominęli ). Głośna sprawa, po której dwóch lekarzy zostało skazanych
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 10:47   #25
Tatyana
Raczkowanie
 
Avatar Tatyana
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wlkp :)
Wiadomości: 171
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

Ja rodziłam tam cztery lata temu i mam mieszane uczucia ale przaważają dobre Jest to masówka tak zwana ale jest tam najlepszy sprzęt. Położne i pielęgniarki różnie, humorzaste czasem jak ktoś napisał, ale wiadomo, jak ktoś chce być jak księżniczka traktowany to się zawiedzie, bo nikt nie ogarnia tylu pacjentek. Była tam bardzo miła doradczyni laktacyjna, bardzo w porządku pani psycholog przychodziła do koleżanki z sali. Właśnie, sale po porodzie są dwu osobowe. Sale porodowe wypasione. w trakcie porodu położna sama zaproponowała mi prysznic dla odprężenia
Tak się złożyło że mój mały strasznie płakał nocą i nie wołana przyszła pielęgniarka. Okazało się że mały miał gorączkę. Rano zrobili badania i wyszło zakażenie. Trafił na oddział neonatologii, na którym opieka była bardzo dobra, konkretni pediatrzy i sprzęty. Przyszedł czas wy pisania mnie do domu ale mój lekarz prowadzący ciążę załatwił mi jeszcze jedną dobę żebym mogła chodzić do synka.
Teraz jestem w ciąży bliźniaczej i na pewno tam chcę urodzić.
__________________
Gabriel <3 16.01.2009
Blanka <3 & Nina <3 08.09.2013
Tatyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 10:09   #26
finezja1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Porod na Polnej w Poznaniu

witam
nie chcę opisywać tego co się wydarzyło podczas mojego porodu w tym szpitalu, ale to co tam przeżyłam, to był horror, to trauma na całe życie, jeśli ktoś nie ma kasy na opłacenie odpowiedniego lekarza,to niech sie tam nie wybiera, ja podpisuję się pod każdą negatywną wypowiedzią ponieważ ukazują one tę właściwą prawdę

nazwa szpitala - wyrafinowana
sprzęt - byc moze również
ale opieka - poniżej wszystkich kryteriów

potrafią popełnić "błąd w sztuce" i nie przyznać sie do tego a mało tego - nie przyjąć ponownie do szpitala aby ten błąd naprawić
finezja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.