Zapomniałam wziąć tabletki Lesine i miałam stosunek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-20, 11:16   #1
milosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1

Zapomniałam wziąć tabletki Lesine i miałam stosunek


Witam. Zapomniałam wziąć tabletki Lesine minęło więcej niż 24 h ale mnie niż 48 h i uprawiałam stosunek z moim facetem. Pierw sprawiłam pieszczotami że doszedł, następnie kochaliśmy się z użyciem prezerwatywy (czas ok. 20 min), potem on wytarł swojego członka w chusteczkę, a następnie uprawialiśmy seks bez zabezpieczeń. I w trackie tego stosunku bez zabezpieczenia z jego członka wydzielił się preejajkulat. Moje pytanie brzmi, czy mogłam zajść w ciążę ? Dodam jeszcze że jestem w 3 tyg brania antykoncepcji.
milosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 13:12   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Zapomniałam wziąć tabletki Lesine i miałam stosunek

Tak, uprawiając seks mozesz zajść w ciążę.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 00:11   #3
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Zapomniałam wziąć tabletki Lesine i miałam stosunek

Cytat:
Napisane przez milosa Pokaż wiadomość
Witam. Zapomniałam wziąć tabletki Lesine minęło więcej niż 24 h ale mnie niż 48 h i uprawiałam stosunek z moim facetem. Pierw sprawiłam pieszczotami że doszedł, następnie kochaliśmy się z użyciem prezerwatywy (czas ok. 20 min), potem on wytarł swojego członka w chusteczkę, a następnie uprawialiśmy seks bez zabezpieczeń. I w trackie tego stosunku bez zabezpieczenia z jego członka wydzielił się preejajkulat. Moje pytanie brzmi, czy mogłam zajść w ciążę ? Dodam jeszcze że jestem w 3 tyg brania antykoncepcji.
Skoro to trzeci tydzień to NIE BIERZ już tabletek! Potraktuj dzień zapomnienia jako pierwszy dzień przerwy 7-dniowej i po upływie tego czasu zacznij następny blister, tak się zwykle robi jak się zapomni tabletki w trzecim tygodniu. Wystarczyło przeczytać ulotkę...
Ale jeśli po tym zapomnieniu wzięłaś kolejne pigułki to namieszałaś i wtedy owszem, mogłaś zajść w ciążę. Zrób za jakiś czas test.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-22 01:11:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.