Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-21, 11:22   #331
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

a mi dermatolog pomogl
tylko, że kuracja to nie tak hop siup i pryszczy nie ma...
poza tym masci, kremy to nie wszystko, odpowiednia dieta, witaminki i cere doprowadzisz do porzadku
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:30   #332
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

A moim zdaniem "czas trądziku" trzeba poprostu przeczekać. Owszem dermatolog, kremy, maści i te wszystkie są pomocne, ale jeśli nie będziesz wyciskac i skubać wszystko minie... Jak będziesz stara, to będziesz mieć zmarszczki - każdy wiek ma swoje minusy i plusy, kolej rzeczy;P
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 14:21   #333
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Majka Kurczaczek Pokaż wiadomość
A moim zdaniem "czas trądziku" trzeba poprostu przeczekać. Owszem dermatolog, kremy, maści i te wszystkie są pomocne, ale jeśli nie będziesz wyciskac i skubać wszystko minie... Jak będziesz stara, to będziesz mieć zmarszczki - każdy wiek ma swoje minusy i plusy, kolej rzeczy;P
Nie każdy trądzik jest spowodowany dojrzewaniem. Może to byc np. nadmiar męskich hormonów albo np. alergia na gluten. I nie każdy tradzik znika po okresie dojrzewania. Czesto zmagja sie z nim osoby po 20-stce a nawet po 30-stce
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 14:42   #334
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Tak, nie każdy, ale nie powinniśmy zaraz rozmyślać o najgorszych sytuacjach. Trądzik, który nie jest spowodowany dojrzewaniem rozpoznaje się i zaczyna leczyć dopiero po okresie młodzieńczym, w okresie dojrzałości pełnej. Więc nasza koleżanka ma jeszcze czas.
__________________
POCAŁUNEK JEST OSTATNIM PRZYKŁADEM LUDOŻERSTWA
Dimitrios Kamburoglu

ZA WARGAMI, KTÓRE CAŁUJĄ, SĄ ZĘBY, KTÓRE GRYZĄ
Iason Evangelu
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 14:49   #335
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Majka Kurczaczek Pokaż wiadomość
Tak, nie każdy, ale nie powinniśmy zaraz rozmyślać o najgorszych sytuacjach. Trądzik, który nie jest spowodowany dojrzewaniem rozpoznaje się i zaczyna leczyć dopiero po okresie młodzieńczym, w okresie dojrzałości pełnej. Więc nasza koleżanka ma jeszcze czas.
Nie jestem taka pewna. Jesli na np. zaburzenia hormonalne wskazuja też inne czynniki robi sie badania, podobnie jak na alergie pokarmowa. Dzieki takim badaniom można wykryc przyczyne i ją leczyc nawet w okresie dojrzewania I nie dramatyzuje, tylko poprostu stwierdzam fakty
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 15:02   #336
gosia140
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 966
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

A poza tym im wczesnie pójdzie się do specjalisty i przynajmniej trochę podleczy tradzik, tym mniej blizn w przyszlości. Dlatego droga Olsonex warto pójśc do dermatologa.
Pozdrawiam
gosia140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 07:33   #337
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Marwari, karla_92 i gosia140 macie rację!

olsonex, uwierz mi, te kosmetyki, które rzekomo pomogły Twojej koleżance czy komukolwiek innemu niekoniecznie mogą być dobre dla Ciebie.
Lepiej leczyć cerę konsultując się z lekarzem, czy na własny rachunek kombinując z różnymi kosmetykami?
W moim otoczeniu są ludzie, którzy walczą z trądzikiem już kilka lat (zaczynało się na przełomie 5-6 klasa szkoły podstawowej - 1 klasa gimnazjum lub później), oczywiście są pod opieką dermatologa. Naprawdę widać efekty leczenia.
Pozbycie się tego problemu nie zajmie Ci miesiąca, dwóch. Trzeba być systematycznym, pamiętać o wizytach i stosować się do zaleceń lekarza.
I wcale nie uważam, że jest za wcześnie na wizytę u dermatologa!
Jest wręcz wskazana!
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 11:10   #338
gosia140
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 966
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Dokładnie, nie wiadomo czy te kosmetyki nie pogarszają jeszcze stanu twojej buźki, dlatego warto udac się do specjalisty, im wczesniej on Cie ''obejrzy'' tym lepiej
gosia140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:20   #339
olsonex
Raczkowanie
 
Avatar olsonex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 96
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

A przecież każdy nie chodzi z tym problemem od razu do dermatologa... Każdy z Was już u niego był ? Nie można sobie poradzić z tym problemem samemu ?...
olsonex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:43   #340
gosia140
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 966
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Zależy w jakim stopniu zaawansowania jest ten problem. Ale naprawdę przy tak młodej cerze istnieje ryzyko, że próbowaniem samemu zniszczysz sobie buźkę i zostaną Ci nieestetyczne blizny, dlatego najkorzystniejszym wyjściem jest dermatolog
Pozdrawiam i trzymam kciuki
gosia140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:48   #341
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez olsonex Pokaż wiadomość
A przecież każdy nie chodzi z tym problemem od razu do dermatologa... Każdy z Was już u niego był ? Nie można sobie poradzić z tym problemem samemu ?...
Idź do tego lekarza. Mi nie pomógł, ale może ty trafisz na lepszego specjaliste. Ja jutro bedę dzwonić, żeby się zapisac do innego dermatologa, może ten coś zdziała...
__________________
POCAŁUNEK JEST OSTATNIM PRZYKŁADEM LUDOŻERSTWA
Dimitrios Kamburoglu

ZA WARGAMI, KTÓRE CAŁUJĄ, SĄ ZĘBY, KTÓRE GRYZĄ
Iason Evangelu
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 19:57   #342
ekstrawagancja
Wtajemniczenie
 
Avatar ekstrawagancja
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Dermatolog do której ja chodze jest świetna. co prawda wizyta kosztuje dość sporo no ale opłacało sie. Nie miałam bardzo duzo trądziku, ale na tyle zeby mnie doprowadzic do szału (czyt. 5 na czole.) ale ejstem przewrażliwiona na tym punkcie. Więc udałam sie do taj pani. Przepisała mi krem na dzień i na noc. i teraz jest pięknie!. Zero trądizku. jedyne co nie znika tak szybko to -wągry. ale cóż. Poczekam troche. A moze sie udam do kosmetyczni na oczyszczanie twarzy. polecam DERMATOLOGA te kremy typu: nive, ziaja... nie sa przstosowane do każdego rodzaju skóry. w moim przypadku pogarszały spaawe zamias poprawy. ;/ a dermatolog dopasuje krem do twojej cery
__________________
włosy.
cel na 2012.

ekstrawagancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 20:17   #343
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Nie jestem taka pewna. Jesli na np. zaburzenia hormonalne wskazuja też inne czynniki robi sie badania, podobnie jak na alergie pokarmowa. Dzieki takim badaniom można wykryc przyczyne i ją leczyc nawet w okresie dojrzewania I nie dramatyzuje, tylko poprostu stwierdzam fakty
To są słowa mojej lekarki, sama gdy poszłam pierwszy raz sądziłam tak, jak Ty, ale teraz wiem, że się myliłam

A do koleżanki "Ekstrawagancja" to możesz podać nazwy tych kremów, miejsce zakupu?? Jeśli w aptece to czy kupiłaś na recepte?? Ile kosztuje??
__________________
POCAŁUNEK JEST OSTATNIM PRZYKŁADEM LUDOŻERSTWA
Dimitrios Kamburoglu

ZA WARGAMI, KTÓRE CAŁUJĄ, SĄ ZĘBY, KTÓRE GRYZĄ
Iason Evangelu
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:25   #344
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez olsonex Pokaż wiadomość
A przecież każdy nie chodzi z tym problemem od razu do dermatologa... Każdy z Was już u niego był ? Nie można sobie poradzić z tym problemem samemu ?...
Trądzik to choroba skóry. Czasem trądzik poprostu trzeba przeczekac (tak jak pisala Majka) ale masci które przepisze lekarz złagodzą objawy (może nie na poczatku, trzeba testowac je poprostu po kolei). Z tego co wiem to Twój "przypadek" nie jest bardzo cięzki wiec bedzie go łatwiej wyleczyc. Ja bym poszla do tego lekarza, niech obejrzy twarz. Sama tradziku nie wyleczysz, zwlaszcza drogeryjnymi kosmetykami. Pomoc moga ewentualnie domowe sposoby np. różne maseczki, ale zanim bys którejs spróbowala to musisz sporo o nich poczytac bo niektóre moga sprawic ze twarz zacznie przypominac buraka pokrytego jeszcze wieksza iloscia krost. Napewno nie radze maseczki z cynamonu Ale za inne też sie radze nie brac no chyba że apteczne np. zielona glinka

Cytat:
Napisane przez Majka Kurczaczek Pokaż wiadomość
To są słowa mojej lekarki, sama gdy poszłam pierwszy raz sądziłam tak, jak Ty, ale teraz wiem, że się myliłam
Juz raz to pisalam ale sie usunęło Otóż chodzi mi o to że tradzik w tym wieku moze byc spowodowany również innymi czynnikami. Ale prawdą jest że zapoźno albo nawet wcale sie ich nie wykrywa bo każdy sadzi ze to dojrzewanie. I wydaje mi sie ze jesli długotrwale leczenie nie przynosi skutkow to warto zrobic sobie różne badania, przedewszystkim pod kątem hormonów, ale to niestety dość kosztowne Czy to co pisze to według Twojej lekarki bzdura? Bo tak naprawde to juz troche nie rozumiem o co w tym chodzi
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 22:24   #345
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Trądzik to choroba skóry. Czasem trądzik poprostu trzeba przeczekac (tak jak pisala Majka) ale masci które przepisze lekarz złagodzą objawy (może nie na poczatku, trzeba testowac je poprostu po kolei). Z tego co wiem to Twój "przypadek" nie jest bardzo cięzki wiec bedzie go łatwiej wyleczyc. Ja bym poszla do tego lekarza, niech obejrzy twarz. Sama tradziku nie wyleczysz, zwlaszcza drogeryjnymi kosmetykami. Pomoc moga ewentualnie domowe sposoby np. różne maseczki, ale zanim bys którejs spróbowala to musisz sporo o nich poczytac bo niektóre moga sprawic ze twarz zacznie przypominac buraka pokrytego jeszcze wieksza iloscia krost. Napewno nie radze maseczki z cynamonu Ale za inne też sie radze nie brac no chyba że apteczne np. zielona glinka



Juz raz to pisalam ale sie usunęło Otóż chodzi mi o to że tradzik w tym wieku moze byc spowodowany również innymi czynnikami. Ale prawdą jest że zapoźno albo nawet wcale sie ich nie wykrywa bo każdy sadzi ze to dojrzewanie. I wydaje mi sie ze jesli długotrwale leczenie nie przynosi skutkow to warto zrobic sobie różne badania, przedewszystkim pod kątem hormonów, ale to niestety dość kosztowne Czy to co pisze to według Twojej lekarki bzdura? Bo tak naprawde to juz troche nie rozumiem o co w tym chodzi
No właśnie długotrwałe, a ta dziewczyna jeszcze nie zaczęła sie wcale leczyć!!
Mi lekarka powiedziała tak, jak napisałam. Swoją drogą moja jedna wypowiedź też znikła :/ W tej wiadomości napisałam, że dermatolog dokładnie mi powiedziała: dziewczyno nikt nie zrobi Ci badań w tym wieku, bo w Twoim wieku hormony nie sa jeszcze ustatkowane. Będziemy leczyć na trądzik młodzieńczy. Ta wypowiedź mnie ucieszyła swoją drogą.
Sama jak szłam pierwszy raz to miałam wiele pytań więc dość dużo chyba wiem.
Tak więc utrzymuje teze, że dziewczyna ma jeszcze czas na rozmyślanie o trądziku innym niż młodzieńczy.
Co do zielonej glinki - polecam, zajefajna skóra jest po niej, i pryszcze szybciej znikaja, bo się wysuszają, ale po te maseczce radze nałożyć krem nawilżający.
__________________
POCAŁUNEK JEST OSTATNIM PRZYKŁADEM LUDOŻERSTWA
Dimitrios Kamburoglu

ZA WARGAMI, KTÓRE CAŁUJĄ, SĄ ZĘBY, KTÓRE GRYZĄ
Iason Evangelu
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 09:41   #346
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Majka Kurczaczek Pokaż wiadomość
No właśnie długotrwałe, a ta dziewczyna jeszcze nie zaczęła sie wcale leczyć!!
Mi lekarka powiedziała tak, jak napisałam. Swoją drogą moja jedna wypowiedź też znikła :/ W tej wiadomości napisałam, że dermatolog dokładnie mi powiedziała: dziewczyno nikt nie zrobi Ci badań w tym wieku, bo w Twoim wieku hormony nie sa jeszcze ustatkowane. Będziemy leczyć na trądzik młodzieńczy. Ta wypowiedź mnie ucieszyła swoją drogą.
Sama jak szłam pierwszy raz to miałam wiele pytań więc dość dużo chyba wiem.
Tak więc utrzymuje teze, że dziewczyna ma jeszcze czas na rozmyślanie o trądziku innym niż młodzieńczy.
Co do zielonej glinki - polecam, zajefajna skóra jest po niej, i pryszcze szybciej znikaja, bo się wysuszają, ale po te maseczce radze nałożyć krem nawilżający.
Ale ja pisze tak ogólnie. Nie akurat o Autorce wątku. I nie wysyłam jej od razu na badania, zreszta skoro piszesz ze w Tym wieku by nic nie wykryli. A w "Twoim wieku" tzn. ile? Bo ja słyszlam że juz w wielu 16 lat można zrobic takie badania i jak cos wyjdzie nie tak to można nawet zaczac przyjmowac hormony (tzn. niektórzy lekarze juz przepisują) tylko pytanie czy w tym wieku ktos by sie zgodził Niby na jakis czas ma sie spokój, a potem organizm może byc tak rozregulowany że masakra:/
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 11:11   #347
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ale ja pisze tak ogólnie. Nie akurat o Autorce wątku. I nie wysyłam jej od razu na badania, zreszta skoro piszesz ze w Tym wieku by nic nie wykryli. A w "Twoim wieku" tzn. ile? Bo ja słyszlam że juz w wielu 16 lat można zrobic takie badania i jak cos wyjdzie nie tak to można nawet zaczac przyjmowac hormony (tzn. niektórzy lekarze juz przepisują) tylko pytanie czy w tym wieku ktos by sie zgodził Niby na jakis czas ma sie spokój, a potem organizm może byc tak rozregulowany że masakra:/
Obecnie mam 16 (z Twojej nazwy wnioskuję, że masz tyle samo), ale jak zaczęłam chodzic do dermatologa to miałam gdzieś koło 13 - nie pamietam dokładnie, ale jakoś tak będzie.
__________________
POCAŁUNEK JEST OSTATNIM PRZYKŁADEM LUDOŻERSTWA
Dimitrios Kamburoglu

ZA WARGAMI, KTÓRE CAŁUJĄ, SĄ ZĘBY, KTÓRE GRYZĄ
Iason Evangelu
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:45   #348
noemi92
Przyczajenie
 
Avatar noemi92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Cool Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Olsonex poradze ci tylko domowe sposoby które mi pomagają jeśli robi je się regularnie. Na podgrążone oczy namoczone herbatą płatki kosmetyczne a na pryszcze maseczka z drożdży-łyżka drożdży i 2 łyżki mleka.
Jak coś pomoże daj znać pozdrawiam!!
noemi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 09:33   #349
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez noemi92 Pokaż wiadomość
Olsonex poradze ci tylko domowe sposoby które mi pomagają jeśli robi je się regularnie. Na podgrążone oczy namoczone herbatą płatki kosmetyczne a na pryszcze maseczka z drożdży-łyżka drożdży i 2 łyżki mleka.
Jak coś pomoże daj znać pozdrawiam!!
Ale taka zwykła herbata?? Czarna?? Ekspresowa czy sypana??
__________________
POCAŁUNEK JEST OSTATNIM PRZYKŁADEM LUDOŻERSTWA
Dimitrios Kamburoglu

ZA WARGAMI, KTÓRE CAŁUJĄ, SĄ ZĘBY, KTÓRE GRYZĄ
Iason Evangelu
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 20:24   #350
olsonex
Raczkowanie
 
Avatar olsonex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 96
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez noemi92 Pokaż wiadomość
Olsonex poradze ci tylko domowe sposoby które mi pomagają jeśli robi je się regularnie. Na podgrążone oczy namoczone herbatą płatki kosmetyczne a na pryszcze maseczka z drożdży-łyżka drożdży i 2 łyżki mleka.
Jak coś pomoże daj znać pozdrawiam!!
Testowałam już te 2 opcje, żadne nie pomogła... może coś innego... ??
olsonex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 20:26   #351
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez olsonex Pokaż wiadomość
Testowałam już te 2 opcje, żadne nie pomogła... może coś innego... ??
Glinka? Dermatrolog?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 20:28   #352
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Olsonex zapomniałam o jednym sposobie domowym, który mnie pomógł, a mianowicie przecieranie twarzy mlekiem jako tonik. Ja szybko pozbyłam się w ten sposób pryszczy jednak co kilka tygodni warto zrobić małą przerwę, bo przestaje działać.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 22:55   #353
olsonex
Raczkowanie
 
Avatar olsonex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 96
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

... A może macie jakąś maseczke - cud ?? Mam jeszcze pytanie... Zamówiłam sobie plasterki nivea około rok temu... i jak ich używam, to prawie żaden wągier mi nie wychodzi, tylko te takie malutkie, co nie mają tego czegoś czarnego... co mam zrobić żeby te czarne też wychodziły, albo, żeby nie było ich widać ??
olsonex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 23:08   #354
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Olsonex zapomniałam o jednym sposobie domowym, który mnie pomógł, a mianowicie przecieranie twarzy mlekiem jako tonik. Ja szybko pozbyłam się w ten sposób pryszczy jednak co kilka tygodni warto zrobić małą przerwę, bo przestaje działać.
Myślisz ze może byc mleko sojowe? Soja jest ponoc pomaga na trądzik no ale to mleko które mam w domu ma cukier z trzciny cukrowej wiec juz chyba niezadobrze o_O

Cytat:
Napisane przez olsonex Pokaż wiadomość
... A może macie jakąś maseczke - cud ?? Mam jeszcze pytanie... Zamówiłam sobie plasterki nivea około rok temu... i jak ich używam, to prawie żaden wągier mi nie wychodzi, tylko te takie malutkie, co nie mają tego czegoś czarnego... co mam zrobić żeby te czarne też wychodziły, albo, żeby nie było ich widać ??
Na każdego dziala co innego. Musisz sama popróbowac Jest wątek o domowych sposobach na trądzik no ale żebys potem nie miala do kogos pretensji ze Ci cos zaszkodziło bo tak tez może byc
Co do tych plasterków to nie pomoge bo nigdy nie używalam. Wągry mam ale juz sie do nich przyzwyczaiłam po tych 4latach Poprostu ich juz nie zauważam
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 23:10   #355
whipsterXD
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: spod sklepu, jak każdy menel :D
Wiadomości: 1 207
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Głowa nad wrzątek :P niby to jest jakis sposob...ale buzka czerwona
whipsterXD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 23:14   #356
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez whipsterXD Pokaż wiadomość
Głowa nad wrzątek :P niby to jest jakis sposob...ale buzka czerwona
Haha to jest dobre Myślalam ze sie zesikam ze śmiechu jak mi koleżanka mówiła ze nachyla sie nad gotującym garnkiem Ale cere rzeczywiscie ma super W ciagu 3 lat nie widzialam u niej ani jednego pryszcza Tylko że ponoc pory sie potem niedomykają i w ogóle niektórzy nie polecają
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 23:16   #357
whipsterXD
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: spod sklepu, jak każdy menel :D
Wiadomości: 1 207
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Haha to jest dobre Myślalam ze sie zesikam ze śmiechu jak mi koleżanka mówiła ze nachyla sie nad gotującym garnkiem Ale cere rzeczywiscie ma super W ciagu 3 lat nie widzialam u niej ani jednego pryszcza Tylko że ponoc pory sie potem niedomykają i w ogóle niektórzy nie polecają
nie u każdego to się sprawdza :P
alee mozna sprobowac... ja to mam problem z sucha cera...pryszczy nie mam chyba ze czasami powyskakuja ale schodza ;p
whipsterXD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 12:16   #358
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Myślisz ze może byc mleko sojowe? Soja jest ponoc pomaga na trądzik no ale to mleko które mam w domu ma cukier z trzciny cukrowej wiec juz chyba niezadobrze o_O
Prawdę mówiąc nie wiem jakie mleko sie nadaje. Ja używałam tego co po prostu stało w lodówce bez większego rozważania. Z tym cukrem trzcinowym też wydaję mi się, że nie za dobry pomysł, ale może poczytaj wątek o usuwaniu pryszczy mlekiem. Jest w pytaniach do kosmetyczki.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 13:53   #359
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Ehh, moim problemem również są wągry(pryszcze baaaardzo sporadycznie). Mam skórę mieszaną - wągry wychodzą mi na brodzie, nosie, pomiędzy nosem a policzkiem, troszeczkę na policzku no i czoło.
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 14:01   #360
whipsterXD
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: spod sklepu, jak każdy menel :D
Wiadomości: 1 207
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Ehh, moim problemem również są wągry(pryszcze baaaardzo sporadycznie). Mam skórę mieszaną - wągry wychodzą mi na brodzie, nosie, pomiędzy nosem a policzkiem, troszeczkę na policzku no i czoło.
też mam wągry na nosie i pomiedzy nosem a policzkami... najlepiej chodzić do kosmetyczki systematycznie ;p lub zobacz wyżej moja rade : głowa nad wrzątek ;]
whipsterXD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.