Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-08, 21:49   #421
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
ja mam problemy natury trądzikowej i pampered puss nie pokrywa przebarwien i wypryskow, konieczny jest korektor. ale jesli nie masz ich duzo, to moze z korektorem wystarczy.
radze wyprobowac obydwa odcienie.

mysle, ze celujesz w dobre kolory
wiec ja mam takie same problemy - tradzik i slady po nim

a korektorow ich uzywalas? jaki odcien jesli tak?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 10:15   #422
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

korektor meow mam tylko w odcieniu ocicat 2
i razem z podkladem w tym odcieniu sprawuje sie bardzo dobrze. tyle, ze jak pisalam, o ile w P.P byl to idealny kolor, tak FF jest dla mnie jednak zbyt szaroróżowy...
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 15:08   #423
GrRoxy
Raczkowanie
 
Avatar GrRoxy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Paryż / Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja ogólnie jestem baardzo zadowolona z podkładów meow. Nałożyłam na Humektan z pudrem bambusowym najmocniej kryjący i nawet przetrwał koncert rockowy. Duży plus Co prawda jak nakładam na mokro to mi się waży, jeszcze nie wiem co robię źle :P
__________________
Je veux te dévorer ton cœur
GrRoxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 20:47   #424
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hejka! Dziewczyny czy ja bym mogła prosić którąś z Was o pomoc w sprawie tych Meow? Nie chcę tu zaśmiecać wątku pytaniami więc proszę o priva! Przeczytałam rzecz jasna wszystkie posty, ale i tak mam troszkę pytań - najlepiej żeby była to osoba, która też zajmuje się zamówieniami tych minerałków. Z góry dziękuję!

Prośbę odwołuję Przeszłam na "wspólne zakupy" i właściwie już wszystko wiem. Wybaczcie!

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-03-09 o 21:08
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 10:29   #425
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

1. MeowCosmetics
2. Code: leprechaun
3. bezpłatna wysyłka


Gdzie ten kod trzeba wpisac? wpisuje w discount to dalej wysylka 7$ w gift nie dziala..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 10:45   #426
madziaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość

Gdzie ten kod trzeba wpisac? wpisuje w discount to dalej wysylka 7$ w gift nie dziala..
Hm... U mnie działa po wpisaniu w okienko "Discount coupon". Po wybraniu "recalculate" zmienia się w podsumowaniu "Shipping" na 0.00 $.
Informacja o kodzie jest z dzisiejszego
newslettera'a Meow więc powinno być w porządku. Może mają przejściowe problemy na stronie?
A może chodzi Ci o informację "
International Shipping: $7.95 Priority Mail Sample shipping rate will only apply to orders containing 20 or more samples and NO FULL SIZES. If your sample only order does not qualify it will ship First Class Mail. Orders w/full sizes will be invoiced."? Wygląda na to, że jest to stały wpis w formularzu, który pojawia się bez względu na to jaką opcję wysyłki wybierzesz.

Edytowane przez madziaczek
Czas edycji: 2010-03-14 o 10:57 Powód: dodatkowe informacje
madziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 17:20   #427
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

postanowiłam wrzucić swoje zdj bronzików z meow,
bardzo błyszczące!!
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 18:34   #428
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziekuje

W ogole nie wiem jakie kolory wybrac.. ponad rok temu dostalam od pastereczki sample MEOW, ale nie pamietam jak sie zachowywaly. Tzn przeswity mam ze nie bylo za dobrze, ale to tez odcienie byly biale jak tynk Sprobowalabym jeszcze raz, ALE KOLOROW MAJA TYLE ZE PO prpstu masakra
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 16:21   #429
Pampelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Witam wizażanki,
ciekawią mnie podkłady Meow zwlaszcza Pampered - jedyne "ale" to ta wysoka cena przesyłki.
Może mogłybyście doradzic odpowiedniki koloru Multi-Tasking z EDM albo Fair Linen z Joppa w Meow? ( myślałam o Bengal Frisky, Siamese Frisky, korat Frisky albo Sleek, Sphynx Sleek albo Frisky)
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie typy , bo intensywnie poszukuję podkładu przyjaznego dla mojej bardzo wrażliwej cery ( a Pampered Puss z Meow wygląda na dośc przyjazny).

Madziaczek - czy po wpisaniu tego kodu rzeczywiście wyślą za darmo? czy jednak zażądaja zapłaty za wysylkę?

Edytowane przez Pampelina
Czas edycji: 2010-03-17 o 17:02
Pampelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 18:50   #430
madziaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Pampelina Pokaż wiadomość
Madziaczek - czy po wpisaniu tego kodu rzeczywiście wyślą za darmo? czy jednak zażądaja zapłaty za wysylkę?
Przesłyka jest za darmo dla zamówień powyżej 25$ wysłanych do jutra (a właściwie do piątku do godz. 5 rano).
madziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 09:10   #431
profwitch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

a ja niedawno dostałam moje minerałki w wersji 21-30 g ;p Zamówiłam Charteroux 3- medium PP. W sumie wybrałam tego "kota" na podstawie próbek. Ale zaznaczam, że zamawiałam od 1 do 2 i okazało się że charteroux pp w odcieniu 2 jest niby idealny jak maźnełam się na twarzy palcem. Praktycznie nie było widać gdzie kończył się puder a zaczynała skóra. Niestety jak nałożyłam go na całą twarz to wyglądałam jak bym była chora, więc zamówiłam oo ton jaśniejszy ( w ciemno ;p ). Odcień medium nie jest strasznie ciemny ( trochę się tego obawiałam ) w sumei czuje, za jakieś 2-3 miesiące będe musiała zamówić jeszcze ciemniejszy żeby znowu nie starszyć bladą twarzą. Medium pasuje mi na zimę i jesień, ale na okres wiosny i lata będzie za jasny. A zaznaczam, że nie chodze na solarke ani nie ma z natury śniadej cery ( od typowa słowiańska uroda ;p ). Kłopoty z cerą mam ale nie jakieś wielkie, od czasu do czasu coś mi wyskoczy. Bardziej chciałam ukryć plamki po krostkach i w sumie formuła PP według mnie jest średnio kryjąca ( jeżeli nałoże z 2 warstwy ) i połprzezroczytsa jak nałoże 1 warstwę. Przy jakiś niespodziankach bez kolektora się nie obejdzie, choć stosuję patent że na dane miejsce nakładam pudru więcej i też ujdzie ;p. Ale co musze powiedzieć o tych minerałach, że apsolutnie są jedynym kosmetykiem który utrzymuje mat moje skóry w nienagannym stanie od rana do wieczora ( i to jeszcze jak nakremuje twarz - wcześniej po 4 h już mi makijaż spływał albo ścierał się/ ważył). No i kolejny nie zaprzeczalny plus to to, że naprawde pomaga na cerę i widzę poprawe stanu skóry ;] Planuje zakupić kolejne duże opakowanie podkładu ciemniejszego na lata i jakiś brązer i róż ;] choć koszty przesyłki są spore i udeżają mnie po kieszeni to uważam że opłaca się zainwestować ;]

Aha wymieszałam próbki meow w formułach PP i FF ( z tej samej rodziny kotów ) i szkoda że takiej nie można kupić bo dużo lepiej kryje, ale nie tworzy tynku jak FF

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

SORRY zamówiłam o ton CIEMNIEJSZY a niejaśniejszy ;p (zamiast pp- 2 zamówiłam pp - 3)
profwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 09:25   #432
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

a teraz sie na darmowa przesylke mozesz zalapac
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 18:40   #433
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Już wiem mniej więcej czego szukać:
Ze swoich zbiorów porobiłam testy na ręku i na szyi i szukam czegoś podobnego do Fair Warm VV z Lumiere, ew. Linen z EDM.

Mam szyję żółciutką i myślałam nad angorą.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 18:47   #434
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Już wiem mniej więcej czego szukać:
Ze swoich zbiorów porobiłam testy na ręku i na szyi i szukam czegoś podobnego do Fair Warm VV z Lumiere, ew. Linen z EDM.

Mam szyję żółciutką i myślałam nad angorą.
angora jest dużo bardziej żółta od linen, bez tej szarości - myślę, że jeśli szukasz czegoś podobnego do linen, abyssynian powinien się sprawdzić (tak na szybko, bez zerknięcia na próbki, bo ciemno);

jednak zerknęłam na te próbki: odrobinę bardziej żółty linen to manx 1 (sleek)
__________________
avatar





Edytowane przez Miciel
Czas edycji: 2010-03-18 o 18:55
Miciel jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 13:59   #435
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

A ja w końcu znalazłam swój kolor
Frisky Angora (w FF, więc nieco jaśnieszy od pozostałych formuł)
Jestem jasna (zwykle ludzie patrzą na mnie z przerażeniem i pytają czy dobrze się czuję) z wyraźnymi żółtymi tonami. Zabijają mnie wszelkie różowe i brzoskwiniowe tony, a Angora jest ślicznym chłodnym mocnym żółtkiem W końcu moja ręka pasuje do twarzy

Co prawda nie obraziłabym sie za małą kapkę zielonego... ale takiej żółto-zielonej tonacji jeszcze nie spotkałam, więc i tak jestem super szczęśliwa

Ale fakt - Angora ma na prawdę mocne chłodno-żółte tony, raczej przeznaczone dla azjatyckich karnacji.

Manx - też całkiem żółty, dla mnie odrobinę za mało.
Dodam jeszcze że obie rodziny w kolorze sleek, nie były dramatycznie za jasne dla mnie, po prostu za mało żółte.

Jak sobie pomyślę przez ile rodzin kolorystycznych przebrnęłam zanim "odkryłam" swoją, przechodzą mnie ciarki
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie

Edytowane przez gajkin
Czas edycji: 2010-03-25 o 14:28
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 15:48   #436
zora
Raczkowanie
 
Avatar zora
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 91
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja też muszę dolączyć do fanek kosmetyków meow. To u nich znalazałm idelany podkład. Tak jak Gajkin to Angora zarówno w formule FF jak i PaP w odcieniu nr 2, chociaż w 3 też nie wyglądam źle.

Opis Gajkin bardzo pasuje do mnie, też bym sie nie obraziła za kapkę zielonego ale azjatki to ja na pewno nie przypominam - naturalna jasna blondynka z bardzo jasną "trumiennie" bladą karnacją, w wyraźnymi zółto - zielonymi tonami.

Jestem już zdecydowana na zamowienia pelnowymiarowego opakowania. Z tym że zamówie 2 i 3, żebym latem mogła mieszać jak się troszkę przyrumienie.

Manx był dla mnie za różowy.
zora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 09:19   #437
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez zora Pokaż wiadomość
Ja też muszę dolączyć do fanek kosmetyków meow. To u nich znalazałm idelany podkład. Tak jak Gajkin to Angora zarówno w formule FF jak i PaP w odcieniu nr 2, chociaż w 3 też nie wyglądam źle.

Opis Gajkin bardzo pasuje do mnie, też bym sie nie obraziła za kapkę zielonego ale azjatki to ja na pewno nie przypominam - naturalna jasna blondynka z bardzo jasną "trumiennie" bladą karnacją, w wyraźnymi zółto - zielonymi tonami.

Jestem już zdecydowana na zamowienia pelnowymiarowego opakowania. Z tym że zamówie 2 i 3, żebym latem mogła mieszać jak się troszkę przyrumienie.

Manx był dla mnie za różowy.
Chyba mamy podobny odcień skóry
Dla mnie PaP już jest niestety za ciemny, raczej oscyluję między sleek i frisky. Azjatki również raczej nie przypominam Chodzi mi o to, że rodzina kolorystyczna jest stworzona z myślą o nich
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 11:00   #438
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny, czy Korat 0 w formule FF różni się bardzo odcieniem od Korata 0 w Pampered Puss?
Może któraś ma porównanie?
Bedę baaardzo wdzięczna
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 12:19   #439
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Znalazłam swój idealny odcień - Chartreaux 2. No dobra - jest ciut za jasny, więc następnym razem wezmę 3. Ale w końcu coś nie jest za żółte, za pomarańczowe, za zielone i za białe Formuła Flawless Feline jest bardzo delikatna, nie robi tapety, ale też nie kryje zbyt dobrze - mam aktualnie małe "pobojowisko" na twarzy i chwilowo jestem skazana na coś bardziej kryjącego.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 14:44   #440
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

jak by ktoś był zainteresowany mam na wymiane biga Korat 2 FF
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 19:52   #441
nove
Zadomowienie
 
Avatar nove
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Oslo
Wiadomości: 1 743
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Korat 0 w formule FF różni się bardzo odcieniem od Korata 0 w Pampered Puss?
Może któraś ma porównanie?
Bedę baaardzo wdzięczna
Tez bym sie chetnie dowiedziala, bo poki co wlasnie ten kolor (w PaP) mi podpasowal najbardziej. A nie pogardzilabym lepszym kryciem

Choc musze przyznac, ze przez to slabe krycie (sam podklad, musze sobie jakis primer kupic ), to na razie wszystkie testowane przeze mnie odcienie moga byc

Adusiu, skoro wychodzi nam ten sam odcien w Meow, mozesz mi podac, ktory podklad EDM pasuje Ci najlepiej? Chyba cos wspominalas o Fair Neutral, ale moge zle pamietac Bede wdzieczna
nove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 22:03   #442
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez nove Pokaż wiadomość
Tez bym sie chetnie dowiedziala, bo poki co wlasnie ten kolor (w PaP) mi podpasowal najbardziej. A nie pogardzilabym lepszym kryciem

Choc musze przyznac, ze przez to slabe krycie (sam podklad, musze sobie jakis primer kupic ), to na razie wszystkie testowane przeze mnie odcienie moga byc

Adusiu, skoro wychodzi nam ten sam odcien w Meow, mozesz mi podac, ktory podklad EDM pasuje Ci najlepiej? Chyba cos wspominalas o Fair Neutral, ale moge zle pamietac Bede wdzieczna
Tak, W EDM Fair Neutral ALE Fair Neutral jest mniej żółty/bardziej neutralny niż Korat. W Koracie widać żółtawe tony, a w Fair Neutral nie widać ani różowych, ani żółtych Ten kolor w EDM jest najblizszy Koratowi, bo inne są już bardziej różowe albo za ciemne. Ja właściwie mam ziemisty odcień cery, więc mi ten kolor też pasuje Szkoda, że nie wiedzialam, zrobiłabym Ci odsypkę do testów
a próbowałaś Siamese z Meow? Bardziej beżowy niż Korat, ale od biedy też może być
chociaż Ty chyba raczej żółtych podkładów potrzebujesz, prawda? Bo z tego co pamiętam miałaś taką "goldenową" cerę
Jeszcze zapytam, masz może porównanie Korata i Angory? Bo ja niestety nie wzięlam żadnych sampli tego drugiego koloru

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2010-04-05 o 22:04
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 06:20   #443
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

adusiadu, wydaje mi się, że mam oba odcienie, ale szczerze mówiąc jeszcze nie testowałam żadnych, nie robiłam zdjęć... Ale jak potrzebujesz, to się mogę z tym pośpieszyć
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 07:44   #444
profwitch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

w czasie świąt była promocja na stronie meow ;] trzeba było szukać ukrytych jajek z promocjami. Ja znalazłam kilka ale w sumie wykorzystałam promocje na darmową przesyłke światową dla zamówień powyrzej 25 dolców ;p Zamówiłam korektor do mojego Charterouxa 3 ( też w odcieniu 3 bo akurat korektory mają taki sam odcień jak podkład w formule PP) 2 bronzery i kilka probek ;] Już nie mogę się doczekać ;o

Dla mnie Charteroux 2 był za jasny a 3 troszke za ciemny ale w sumie na wiosne jest okej a formuła PP jest troche za mało kryjąca a FF troche za mocna. Ja wymieszałam sobie próbki z tymi formułami i na "zaatakowaną " twarz jest najlepsza, jak dla mnie bo dobrze kryje i nie wygląda jak tynk ;p

Zobaczymy jak korektor będzie się spisywał. Jak coś będe kupowała bigi w formule PP i FF i będe mieszać ;] Albo dodam troche korektor do podkładu dla lepszego krycia ;p
Jak już je dostane to będe kombinowac i o efektach na pewno napisze.
Mam w planach zakupić wszystko z rodziny charterouxa z moich kolorów ( podkłady w różnych formułąch, sunsplahs itp), i z 2 róże jeszcze i może jakieś cienie ;p
profwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:13   #445
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
adusiadu, wydaje mi się, że mam oba odcienie, ale szczerze mówiąc jeszcze nie testowałam żadnych, nie robiłam zdjęć... Ale jak potrzebujesz, to się mogę z tym pośpieszyć
Nie trzeba wczoraj i tak zamowiłam biga tzn. ten średni wymiar
Gdybyś miala Korata 0 i Angorę 0 to możesz kiedyś porównać, bo ciekawa jestem
Dziękuję
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 14:11   #446
nove
Zadomowienie
 
Avatar nove
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Oslo
Wiadomości: 1 743
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Odkopalam kamere i zrobilam zdjecia Mam Angore 1, ale ona jest z tych jasniejszych odcieni i 1 nasyceniem przypomina Korata 0. Zdjecia na mojej rece i w torebkach. Korat jest zdecydowanie bardziej bezowy. Angora to w sumie czysta zolc Ostatnio jej uzylam, zeby przyzolcic Persian, kiedy go uzylam na twarzy. Samej nie probowalam, choc moze powinnam
nove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 16:26   #447
zora
Raczkowanie
 
Avatar zora
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 91
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja też czekam na zamowienie z meow. Wyslane 31 marca 2010 r. Zamówiłam cztery bigi (te 30 gramowe) - angorę 2 w formule PaP i FF i angorę 3 w formule PaP i FF. Żeby uzysakć idenalny odcień muszę mieszać w obu formułach 2 i 3, w róznych proporcjach w zależności od formuły. Zamowiełam też pełnowymiarowe opakowanie 10 gram Tanned Tabby Light Golden Tan i trochę próbek.


JW miedzyczasie znalazłam idelany odcień (taki mix angory 2 i 3) z Pixi Cosmetic. To odcień Sienie 1, ale nawet ta lżejsza formuła robi mi tynk na twarzy.

Edytowane przez zora
Czas edycji: 2010-04-06 o 16:28
zora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 12:36   #448
profwitch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

zora to mamy widzę podobny gust i kolor skóry ;p też w planach mam zakup 30gramowych bigów z charterouxa 2 i 3 w formule PP i FF. No i też zamówiłam bronzer tanted tabby i ten ciemniejszy ;]
Jak już dostaniesz swoje zamówienie to opiszesz dokładnie jak kolory i odcienie się od siebie różnią bo z próbek wynika że między formułą PP i FF jest tak na moje oko o 1 ton różnicy. a chodzi mi dokładnie o to czy formula FF -3 będzie bardziej podobna do PP -2. nie wiem czy wiesz o co mi chodzi ;p
Jak byś wrzuciła fotki jak już przetestujesz zamówienie to była bym wdzięczna ;]
profwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 15:47   #449
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Szukam kolorku: coś jak Shaylee 0 z Pixie. Myślałam, że jestem żółta a w opisie tego wyszło, że żółto oliwkowa.
W czym szukać z MEOW?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 18:05   #450
marznia
Raczkowanie
 
Avatar marznia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny używam Golden Medium z EDM, ale jest trochę zbyt brzoskwiniowa i zbyt oliwkowa, myślicie, że w związku z tym odcień MANX będzie dla mnie odpowiedni czy źle celuję?
__________________
- Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna. -

marznia prosi o głosy na jej recenzje Garniera
marznia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.