Problem z zajściem w ciąże. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-20, 18:35   #31
katkax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2
Dot.: Problem z zajściem w ciąże.

witam,
nie za bardzo mam z kim dzielic swoje problemy, chcialabym by ktos udzielił mi rady , albo podzielił się swoją wiedzą na ten temat.
Do rzeczy . Mam 23 lata . Ginekologicznie badam sie juz przynajmniej od pełnoletnosci i regularnie odwiedzam swojego ginekologa . Cytologia i inne posiewy na bieżąco , prócz drobnych swędziałek a'la grzybicznych , nic poważniejszego sie nie dzialo. W dzieciństwie jedynie mialam problem z tarczycą.
Zaczęłam chodzic prywanie do ginekologa renomowanym szpitalu , obsluga super , lekarz jeszcze lepszy . Tylko własnie ...
Przy badaniu powiedzial ze mam cieńkie endometrium ,lecz wtedy nic mi to nie mowilo, wysłlam z gabinetu nie pytając .
Zaczęłam szperać w internecie, cokolwiek się dowiedziałam .
Przy kolejnej wizycie około dwa miesiące później poprosiłam o zmierzenie po raz kolejny . 2 mm - w połowie cyklu, powiedział , że bardzo cieniutkie .
Martwię się , chciałabym w najbliższym czasie zajść w ciążę , oboje z TŻ mamy stabilną sytuację , dobre zarobki , warunki itd. jedynie martwi mnie to ze przez to moje endometrium , nie tyle nie zajde w ciąże ale jak już zajdę to zarodek nie będzie miał szans przetrwać , Co radzicie ?
Jakie badania , dieta, co z tym robić ?
I co powiedzieć lekarzowi ?
Pozdrawiam ,
Dziękuję z góry za odpowiedzi.
katkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-20 19:35:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.