Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-14, 19:12   #2941
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Witajcie dziewczyny, mam małe ogłoszenie parafialne

Szukam mocno żółtego, w miarę ciemnego kremu bb (coś jak Nc15/20 z maca - ogólnie uważane za jedne z jaśniejszych, dla nas to prawie mudżinki ). Nie ma czasem któraś z Was czegoś takiego - kupiła i się nie sprawdził? Swojego czasu lubiłam Skin Orange, ale jest już zbyt jasny. Chętnie się wymienię.

Przepraszam za mały off
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 18:47   #2942
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Oleczka24 Pokaż wiadomość
Bo koreańskie peelingi nie zdzierają skóry -mają delikatnie złuszczać, same Koreanki starają się stymulować zbytnio skóry, ponieważ można podrażnić, a zbyt zmęczona skóra nie wygląda ładnie od środka.
W Korei wolą enzymatyczne i delikatne zabiegi, albo kremy złuszczające, głównie dlatego że większość kobiet ma delikatną skórę.
Jak szukasz czegoś mocniejszego to nie peeling tylko srub np z Innisfree.
napisałąm wcześniej że nie szukam drobinkowego zdzieraka bo mam cerę naczynkową, miałam wcześniej mnóstwo azjatyckich enzymatyków w tym mizon apple peeling gel i on najmocniej ścierał naskórek a missha którą teraz kupiłam nawet nie powoduje ścierania się wałeczków naskórka tak słaby jest, stąd moje pytanie o coś mocniejszego
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 20:50   #2943
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
napisałąm wcześniej że nie szukam drobinkowego zdzieraka bo mam cerę naczynkową, miałam wcześniej mnóstwo azjatyckich enzymatyków w tym mizon apple peeling gel i on najmocniej ścierał naskórek a missha którą teraz kupiłam nawet nie powoduje ścierania się wałeczków naskórka tak słaby jest, stąd moje pytanie o coś mocniejszego
Wiesz co, jak ostatnio byłam w Hebe, to przy kasie były peelingi Purederm i po szybkim sprawdzeniu składu wzięłam go. Jest w porządku, dobrze usuwa suche skórki (złaziły mi ze 3 dni z nosa ).
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 10:10   #2944
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Wiesz co, jak ostatnio byłam w Hebe, to przy kasie były peelingi Purederm i po szybkim sprawdzeniu składu wzięłam go. Jest w porządku, dobrze usuwa suche skórki (złaziły mi ze 3 dni z nosa ).

Też mam ten peeling i uważam, że jest bardzo dobry porównywalny do Natural Cure Aqua Gel A i również mam cerę naczynkową i nadreaktywną.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 16:18   #2945
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A ja z kolei odradzam wszystkim te ''koreańskie'' kosmetyki z Hebe, u mnie sprawdziły się koszmarnie : alergia, zaczerwieniona skóra, wysypka, szczypanie, pieczenie... Nigdy więcej.

Z peelingów złuszczających polecam Baviphat Peach All-in-one peeling Gel. Przy używaniu raz na tydzień jest delikatny, ale jeśli komuś zależy na dogłębnym oczyszczeniu skóry, to można go używać 2-3 razy w tygodniu. Pachnie owocowo, ma świetne opakowanie, wystarczy na około pół roku. Cena około 50 zł, ale naprawdę warto.

A obecnie testuję The face shop Herb day cleansing cream - bardzo fajny krem do demakijażu, świetnie usuwa krem BB, przy tym pachnie orzeźwiająco i jest delikatny dla skóry. Konsystencja trochę tłusta, ale nie zapchał mnie, wręcz przeciwnie.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 19:31   #2946
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
A ja z kolei odradzam wszystkim te ''koreańskie'' kosmetyki z Hebe, u mnie sprawdziły się koszmarnie : alergia, zaczerwieniona skóra, wysypka, szczypanie, pieczenie... Nigdy więcej.

Z peelingów złuszczających polecam Baviphat Peach All-in-one peeling Gel. Przy używaniu raz na tydzień jest delikatny, ale jeśli komuś zależy na dogłębnym oczyszczeniu skóry, to można go używać 2-3 razy w tygodniu. Pachnie owocowo, ma świetne opakowanie, wystarczy na około pół roku. Cena około 50 zł, ale naprawdę warto.

A obecnie testuję The face shop Herb day cleansing cream - bardzo fajny krem do demakijażu, świetnie usuwa krem BB, przy tym pachnie orzeźwiająco i jest delikatny dla skóry. Konsystencja trochę tłusta, ale nie zapchał mnie, wręcz przeciwnie.
No ja wiem, że ten Purederm to najtańsze byle co, ale wzięłam bo na gwałt potrzebuję peelingu Na szczęście krzywdy nie zrobił.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 20:28   #2947
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
A ja z kolei odradzam wszystkim te ''koreańskie'' kosmetyki z Hebe, u mnie sprawdziły się koszmarnie : alergia, zaczerwieniona skóra, wysypka, szczypanie, pieczenie... Nigdy więcej.
U mnie to samo, jak widzę nazwę Purederm to już mną wstrząsa
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 18:38   #2948
dojczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 88
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy któraś z Was ma doświadczenie z Holika Holika Naked Face Covering BB? Jak wypadają jeśli chodzi o odcień, bardziej różowe czy żółte tony?
dojczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 18:18   #2949
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy istnieje filtr azjatycki, który nie ma w składzie silikonów i alkoholu? No i nie kosztuje więcej niż 50-60 zł?
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 11:35   #2950
oilia
Przyczajenie
 
Avatar oilia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 14
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej dziewczyny,
wiecie może, czy bb holika holika luminous silk wyszedł z produkcji? o.O chciałam zakupić drugie opakowanie, bo to jedyny bb, który się do tej pory na mnie sprawdził, a tu niespodzianka - na ebay widzę tylko 3 oferty, w jakichś chorych cenach (175-190zł?!), na stronie holiki i gmarket nie ma nic ._.
Z tego co kojarzę któraś z Was używa[ła] tego kremu, dlatego przychodzę z nadzieją, że może znacie jakieś sprawdzone miejsce, gdzie można ten bb dostać (w normalnej cenie)? albo czy są jakieś podobne do tego kremy z holiki? (mialam odcień #1, jestem bladziochem na miarę misshy #13 (ale #21 też pasowało ;D) ) Ehhh coś czuję, że znowu czeka mnie zabawa w próbki.

Edytowane przez oilia
Czas edycji: 2015-07-31 o 11:36
oilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 11:03   #2951
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez oilia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
wiecie może, czy bb holika holika luminous silk wyszedł z produkcji? o.O chciałam zakupić drugie opakowanie, bo to jedyny bb, który się do tej pory na mnie sprawdził, a tu niespodzianka - na ebay widzę tylko 3 oferty, w jakichś chorych cenach (175-190zł?!), na stronie holiki i gmarket nie ma nic ._.
Z tego co kojarzę któraś z Was używa[ła] tego kremu, dlatego przychodzę z nadzieją, że może znacie jakieś sprawdzone miejsce, gdzie można ten bb dostać (w normalnej cenie)? albo czy są jakieś podobne do tego kremy z holiki? (mialam odcień #1, jestem bladziochem na miarę misshy #13 (ale #21 też pasowało ;D) ) Ehhh coś czuję, że znowu czeka mnie zabawa w próbki.
Tak, już jakiś czas temu pisałam tu, żeby się zaopatrzyć w zapas (ja tak zrobiłam w styczniu ) bo wycofują z produkcji. Niestety. Mój ulubiony.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 12:12   #2952
mag_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 33
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Mam na wymianę próbki Lirikos Marine Wrinkle-Toxin Cream i Hera Modifier Cell-Bio Layer Belt (wersja do cery z rozszerzonymi porami), chętnie za próbki filtrów, np. Hera Sun Essence Gel lub nowego Ohui wersja Green do tłustej cery.


Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Czy istnieje filtr azjatycki, który nie ma w składzie silikonów i alkoholu? No i nie kosztuje więcej niż 50-60 zł?
Cen dokładnych nie pamiętam, ale z tych bez silikonów i alkoholu polecam Sevendrops Moringa Light Sunblock SPF50+ PA+++ i Aromatica Natural Tinted Sun Cream SPF30 PA++. Możesz jeszcze popatrzeć na filtry Whamisa i HoHo, ale spf mają niskie.
mag_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 14:14   #2953
oilia
Przyczajenie
 
Avatar oilia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 14
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Tak, już jakiś czas temu pisałam tu, żeby się zaopatrzyć w zapas (ja tak zrobiłam w styczniu ) bo wycofują z produkcji. Niestety. Mój ulubiony.
Kurczę, nie śledziłam uważnie wątku, odkąd znalazłam ten krem (Mam nauczkę na przyszłość, że nic nie trwa wiecznie ;D) Idę w takim razie poczynić zakupy próbkowe, oby coś się sprawdziło. T__T
oilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 19:45   #2954
Yunlee
Raczkowanie
 
Avatar Yunlee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 212
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej dziewczyny.
Przychodzę po poradę. Mam na oku parę koreańskich kosmetyków i po dłuuuuuuugich zastanowieniach i przeszukaniach ofert różnych sklepów (polskich i zagranicznych) plus ebaya, padło na sklep Roseroseshop (sprzedawca z ebaya). Swoją drogą - dobry wybór?
Mam cerę naczynkową, wrażliwą, mieszaną i odwodnioną (aż dziw, że jeszcze się na mnie trzyma ). Bardzo kusi mnie do zakupu ananasowy peeling firmy Skin Food i pianka do oczyszczania twarzy firmy It's skin (Mango White Cleansing Foam). Macie jakieś doświadczenia z tymi kosmetykami? A może coś polecacie do wyżej wymienionego typu skóry?
Jednak moim głównym problemem jest obawa narzucenia mi Vatu w UC.
Po podliczeniu kosztów wszystkich produktów (wyżej wymienione + parę maseczek), myślę, że zdecydowałabym się na przesyłkę K-packetem. Łączny koszt wyniósłby mnie $32,57, co w przeliczeniu daje około 125 złotych. Waszym zdaniem celnicy łapią paczki jak leci - po prostu loteria, czy jednak na takie paczuszki szansa jest mniejsza? (Paczka o wadze 0,72kg)
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
Yunlee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 14:58   #2955
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

tez przychodze do was po porade jestem raczkujaca w pielegnacji z uzyciem kosmetykow azjatyckich, ale jak dotad szczesliwie udaje mi sie trafic z zakupami. Niestety moje "guru" w tym wzgledzie czyli Azjatycki Cukier przestala prowadzic regularnie bloga wiec duzo kosmetykow przez nia polecanych jest niestety niedostepnych na ebay'u (albo ja ich nie potrafie znalezc).
A poszukuje dobrego kremu na zmarchy i przebarwienia. Jak dotad jestem zachwycona lotionem hada labo (jak tylko skoncze kremy z retinolem, ktore uzywam zaopatrze sie w mleczko) oraz serum VE z it's skin, VC tez mam ale moja cera chyba za bardzo nie przepada za witamina c. Wczoraj zamowilam human oligo repair z sidmoola i potrzebowalabym jeszcze jakiegos kremu a nie mam pomyslu. pomozecie?
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 17:54   #2956
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Yunlee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Przychodzę po poradę. Mam na oku parę koreańskich kosmetyków i po dłuuuuuuugich zastanowieniach i przeszukaniach ofert różnych sklepów (polskich i zagranicznych) plus ebaya, padło na sklep Roseroseshop (sprzedawca z ebaya). Swoją drogą - dobry wybór?
Mam cerę naczynkową, wrażliwą, mieszaną i odwodnioną (aż dziw, że jeszcze się na mnie trzyma ). Bardzo kusi mnie do zakupu ananasowy peeling firmy Skin Food i pianka do oczyszczania twarzy firmy It's skin (Mango White Cleansing Foam). Macie jakieś doświadczenia z tymi kosmetykami? A może coś polecacie do wyżej wymienionego typu skóry?
Jednak moim głównym problemem jest obawa narzucenia mi Vatu w UC.
Po podliczeniu kosztów wszystkich produktów (wyżej wymienione + parę maseczek), myślę, że zdecydowałabym się na przesyłkę K-packetem. Łączny koszt wyniósłby mnie $32,57, co w przeliczeniu daje około 125 złotych. Waszym zdaniem celnicy łapią paczki jak leci - po prostu loteria, czy jednak na takie paczuszki szansa jest mniejsza? (Paczka o wadze 0,72kg)
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Nie liczy sie waga tylko wartosc celna w ktora wchodzi towar plus koszt przesylki. W 90% paczki rejestrowane wpadaja w rece celnikow. W przypadku zwyklych przesylek listownych jest wieksze prawdopodobienstwo ze przepuszcza. Z tego co pamietam to przesylki do 45 euro sa zwolnione z vatu wiec powinno Ci sie udac.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 20:51   #2957
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 796
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

hej!
jestem początkująca jeżeli chodzi o kremy bb, miałam tylko 1 bb platinum z bio-essence.
Na początku stosowania platinum z bio-essence byłam zachwycona działaniem, natomiast po ok 1 miesiącu zauważyłam że troche mi twarz przesuszył - jednym słowem szukam dobrego zamiennika
Zastanawiam się nad Lioele wersji fioletowej.
Czy bardziej opłaca się kupic na wątku zamówieniowym na wizaz.pl czy może jednak zamawiać samodzielnie na ebay? Chciałabym zmówić jeszcze jakieś próbki, i Mizona
__________________
PROSZĘ KLIKNIJ W MÓJ LINK!!!!!

bizarrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 21:34   #2958
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
tez przychodze do was po porade jestem raczkujaca w pielegnacji z uzyciem kosmetykow azjatyckich, ale jak dotad szczesliwie udaje mi sie trafic z zakupami. Niestety moje "guru" w tym wzgledzie czyli Azjatycki Cukier przestala prowadzic regularnie bloga wiec duzo kosmetykow przez nia polecanych jest niestety niedostepnych na ebay'u (albo ja ich nie potrafie znalezc).
A poszukuje dobrego kremu na zmarchy i przebarwienia. Jak dotad jestem zachwycona lotionem hada labo (jak tylko skoncze kremy z retinolem, ktore uzywam zaopatrze sie w mleczko) oraz serum VE z it's skin, VC tez mam ale moja cera chyba za bardzo nie przepada za witamina c. Wczoraj zamowilam human oligo repair z sidmoola i potrzebowalabym jeszcze jakiegos kremu a nie mam pomyslu. pomozecie?
Gdzie dorwałaś human oligo repair i po ile??
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 14:10   #2959
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć dziewczyny!

Ja swoją przygodę z kosmetykami azjatyckimi zaczęłam, gdy nie mogłam kupić żadnego podkładu w naszych drogeriach, z powodu zbyt bladej cery. Grzebiąc wtedy w internecie trafiłam na informację o Skin79 Hot Pink i zakochałam się w nim bezgranicznie Z tego powodu moja kolekcja kremów BB wzbogaciła się o Vip Gold oraz Orange, choć bardzo się różnią, obydwa są dla mnie idealne.

Teraz leci do mnie krem wodny It's Skin WR Effector, który mam zamiar stosować pod oczy. Miała któraś z Was jakieś doświadczenia z nim?
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-18, 14:20   #2960
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Ja swoją przygodę z kosmetykami azjatyckimi zaczęłam, gdy nie mogłam kupić żadnego podkładu w naszych drogeriach, z powodu zbyt bladej cery. Grzebiąc wtedy w internecie trafiłam na informację o Skin79 Hot Pink i zakochałam się w nim bezgranicznie Z tego powodu moja kolekcja kremów BB wzbogaciła się o Vip Gold oraz Orange, choć bardzo się różnią, obydwa są dla mnie idealne.

Teraz leci do mnie krem wodny It's Skin WR Effector, który mam zamiar stosować pod oczy. Miała któraś z Was jakieś doświadczenia z nim?
przecież to są dość ciemne podkłady dajace wyrażny kolor
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 14:41   #2961
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
przecież to są dość ciemne podkłady dajace wyrażny kolor

Jak dla mnie o niebo jaśniejsze od podkładów dostępnych w naszych drogeriach
Też się nie będę zastanawiać, czy to jasne czy ciemne podkłady, grunt że mi się idealnie do cery dopasowują
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 15:21   #2962
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Gdzie dorwałaś human oligo repair i po ile??

Ja mam z Gmarket ale to absolutnie nic nie działa, przynajmniej u mnie

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez bizarrella Pokaż wiadomość
Czy bardziej opłaca się kupic na wątku zamówieniowym na wizaz.pl czy może jednak zamawiać samodzielnie na ebay? Chciałabym zmówić jeszcze jakieś próbki, i Mizona

My nie kupujemy w wątku zakupowym bb czy cc kremów tańszych marek, zamawiamy probki su:m37, sulwhasoo, Ohui itp.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 10:20   #2963
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Apropos sidmool "Dla osób, które nie chcą rezygnować z działania ekstraktu z korzenia Pueraria Mirifica, rozwiązaniem może być zakup ekstraktu w sklepie z półproduktami kosmetycznymi i mieszanie z esencją Sidmool, cena 20ml ekstraktu, to około 4,0$."
Dziewczyny, możecie mi podać namiary gdzie kupie ten składnik?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 20:18   #2964
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Gdzie dorwałaś human oligo repair i po ile??
na ebay'u sie pojawil
Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Ja mam z Gmarket ale to absolutnie nic nie działa, przynajmniej u mnie
to zobaczymy jak bedzie u mnie
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 20:01   #2965
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość

Teraz leci do mnie krem wodny It's Skin WR Effector, który mam zamiar stosować pod oczy. Miała któraś z Was jakieś doświadczenia z nim?
NIC kompletnie poza tym, że dobrze nawilżał, więc nakładałam go rano pod oczy pod krem z filtrem.

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
na ebay'u sie pojawil

to zobaczymy jak bedzie u mnie
Ok, dzięki!
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 10:39   #2966
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć dziewczyny, pliz doradźcie, który odcień Lioele Dollish Veil Vita wybrać, bo już wariuję

Od trzech lat(!) używam w kółko Hot Pink i mam już go serdecznie dość. Zwłaszcza pod koniec opakowania za każdym razem robi się taki gęsty, że można szpachlą nakładać. Poza tym nuda

Mam próbkę fioletowego i jest ok, ale trochę wchodzi w pory i też jakaś różowa jestem. Teoretycznie do mojej cery pasuje opis zielonego, ale co jak będzie za ciemny? Hot Pink był idealny w kolorze - szary i ziemisty. Fioletowy Dolish też ma dobry kolor.

Moja cera - bardzo jasna(! - stąd obawy co do ciemności zielonego), zwykle podkłady w kolorze Nude, bo chociaż cerę mam różową, to nie lubię tego podkreślać Ivory. Do tego zaczerwieniona na policzkach ciągle i tam też rozszerzone pory.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 15:07   #2967
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Zielony kiedyś miałam i był bardzo jasny do Dollish się przymierzałam, ale właśnie się boję, że będzie za ciemny.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 20:15   #2968
marchewka333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 95
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, pliz doradźcie, który odcień Lioele Dollish Veil Vita wybrać, bo już wariuję

Od trzech lat(!) używam w kółko Hot Pink i mam już go serdecznie dość. Zwłaszcza pod koniec opakowania za każdym razem robi się taki gęsty, że można szpachlą nakładać. Poza tym nuda

Mam próbkę fioletowego i jest ok, ale trochę wchodzi w pory i też jakaś różowa jestem. Teoretycznie do mojej cery pasuje opis zielonego, ale co jak będzie za ciemny? Hot Pink był idealny w kolorze - szary i ziemisty. Fioletowy Dolish też ma dobry kolor.

Moja cera - bardzo jasna(! - stąd obawy co do ciemności zielonego), zwykle podkłady w kolorze Nude, bo chociaż cerę mam różową, to nie lubię tego podkreślać Ivory. Do tego zaczerwieniona na policzkach ciągle i tam też rozszerzone pory.
Według mnie zielony Lioele Dollish też jest jasny (ale fioletowego nie używałam). Hot Pink mi pasował i Lioele też, jeśli chodzi o kolor. Tyle, że Hot Pink był bardziej "treściwy", a Lioele lżejszy i gdy miałam przesuszoną skórę, czasem podkreślał suche skórki.
marchewka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 23:02   #2969
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dla mnie nie było żadnej różnicy w odcieniu między Dollishami.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 23:34   #2970
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

dzięki dziewczyny, zamówiłam zielony i będę testować
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.