Pytania młodej i niedoświadczonej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-03, 14:27   #1
pat110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7

Pytania młodej i niedoświadczonej


Cześc wszystkim Na poczatku chciałam opwiedzieć, ze jestem nowa na tym forum ale bardzo mi sie tu podoba. Przejrzałm wszystki wątki dotyczące fitnessu bo to ostatnio bardzo mnie inetresuje i mam pare pytanek.Pewnie juz na ten temat byla mowa ale ja jednak zapytam - moze ktoś zechce mi odpowiedzieć a jak nie to tez wporzadku. Na wstępie mam 168 cm wzrostu i waze 53 kg. W sumie jedynym moim zmartwieniem są nogi -tzn. wewnętrzna ich strona. Od 3 miesięcy ćwicze na siłowni - głownie orbitrek ok 40 min, rowerek 30 minu, bieznia 25 min noi czasami stepper - jednak tego ostaniego sie obawiam bo wyczytałam w którymś z wątków ze mogą sie od niego zrobić mięsnie a tego nie chce - chce tylko wyszczuplić nogi. No i moje pytanie właśnie jest takie czy te wymienione pzreze mnie ćwiczenia pomogą mi osiągną cel czy nie bardzo???. Aha zapomaniałam dodać, zę wykonuje jeszcze przysiady z hantlami no i wdomu trochec tez ćwicze nogi (8 minuts legs) i takie tam. Jak ktoś moze mi udzielić rady to bardzo prosze będe bardzo wdzięczna. Z góry dzięki. Pozdrowionka
pat110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 19:21   #2
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Pytania młodej i niedoświadczonej

Wyszczuplanie zależy głównie od jedzenia, więc trochę trudno zgadnąć, czy te ćwiczenia pomogą Ci osiągnąć cel. Generalnie to chyba strasznie długo je robisz (ponad półtorej godziny pewnie ze 2-3 razy w tyg.); wydaje mi się, że stosunek nakładu czasu do skuteczności treningu nie jest tu specjalnie korzystny.
Ale skoro robisz to od kilku miesięcy, to po osiągniętych wynikach sama widzisz przecież, czy i jak działa, prawda?
Na forum jest wiele rad dotyczących wyszczuplania, dziwne, że ich nie znalazłaś
W razie problemów, mamy tu w prawym górnym rogu wyszukiwarkę.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.