Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 19:25   #4201
cheloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 263
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A co polecacie do cery z bliznami, przebarwieniami po tradziku: hydrolat z kocanki czy olej tamanu? Na razie jestem splukana i musze zdecydowac sie na jedno z nich

A od tygodnia uzywam serum flavo c i hydrolatu oczarowego, cera robi sie ladniejsza, jasniejsza Z serum pewnie nieco przesadzam, bo stosuje w niewielkiej ilosci 2 razy dziennie, ale nie mam zadnych skutkow ubocznych poki co
cheloni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 20:35   #4202
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

[QUOTE=sylazbarc;26657289]

Cytat:
Napisane przez sylazbarc Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dylemat...

Teraz karmie jeszcze piersią (3 miesiąc) i do tej pory stosowałam serum migdałowe, ale nadal moich zaskórników na brodzie i nosie nic nie rusza jedynie co to serum zwojowało to gładsza skóra, delikatna i tyle jak po peelingu.

Myślicie, że mogę coś z BHA spróbować ? :conf used:
A może spróbuj cos takiego na oczyszczenie ?
http://idaalia.blogspot.com/2011/04/...ani-mitti.html

Można poczytać opinie na róznych forach o maskach z miodli indyjskiej, jest też wiele innych masek w zależności od problemów.

Sama mam zamiar wypróbować tego typu specyfiki. |Ja dodatkowo mam brązowe przebarwienia - trochę sobie z nimi chyba peeling radzi. Nie mam ochoty wrócic do mojej zaskórnikowej, nierównej cery (wyglądała jak skórka pomarańczowa), powiększone pory, brak gładkiej cery i trądzik hormonalny najprawdopodobniej po którym zostaja małe bliźnienki i na pewno nie wygląda jak trądzik młodzieńczy.

Wszytkie zele do mycia twarzy nie pomagały - zwracam uwage na sls, ostatnio miałam zel do mycia z olejkiem z drzewa herbacianego i jedynie on był całkiem ok. Sam olejek herbaciany też do końca sobie nie radził. Teraz jak poprawiła mi się cera to dopiero widzę w jakim stanie kiedyś była.

Jedyne co przynosiło jako takie oczyszczenie to glinka zielona, peelingi ale to też chyba nie do końca.

Chcę kupić olejki myjące z BU, hydrolanty miałam i ok ale bez rewelacji. Pozostaje mi chyba kuracja kwasami, ale jak podczas karmienia nie mozna to i to odpada. Wdalszym ciągu szukam.
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 07:56   #4203
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziewczyny dostalyscie juz swoje paczki? ja zlozylam zamowienie w poniedzialek zaraz po wielkanocy i jeszcze nci nie przyszlo
a sklep znowu zamkniety , kurcze ale im sie biznes kreci )
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 09:32   #4204
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Kochana, ja złożyłam zamówienie 12.04 i przedwczoraj wysłali...
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 10:00   #4205
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
dziewczyny dostalyscie juz swoje paczki? ja zlozylam zamowienie w poniedzialek zaraz po wielkanocy i jeszcze nci nie przyszlo
a sklep znowu zamkniety , kurcze ale im sie biznes kreci )

BU znow zamkniete? Ja uwazam, ze to gruba pzresada, jak maja takie problemy, niech zatrudnia wiecej ludzi. Pierwszy raz spotykam sie z czyms takim w przypadku sklepu internetowego. Troche to sa zarty z Klientow. Nie mozna niczego zaplanowac, bo ciagle zamykaja i otwieraja. Mialam zrobic zakupy, ale w takim razie ptrzerzuce sie chyba na mazidla
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 10:04   #4206
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
BU znow zamkniete? Ja uwazam, ze to gruba pzresada, jak maja takie problemy, niech zatrudnia wiecej ludzi. Pierwszy raz spotykam sie z czyms takim w przypadku sklepu internetowego. Troche to sa zarty z Klientow. Nie mozna niczego zaplanowac, bo ciagle zamykaja i otwieraja. Mialam zrobic zakupy, ale w takim razie ptrzerzuce sie chyba na mazidla
Popieram. Też chciałabym zamówić kilka hydrolatów i znów muszę czekać. Nie dość, że termin realizacji długi to jeszcze cały czas jakieś przerwy :/
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 12:05   #4207
Evita_
Raczkowanie
 
Avatar Evita_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mam pytanie, jak stosujecie serum azelo-oliwkowe, na wilgotną, na suchą twarz...? W opisie jest napisane, że ma nawilżać, a mnie wysusza...
Evita_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 12:09   #4208
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Popieram. Też chciałabym zamówić kilka hydrolatów i znów muszę czekać. Nie dość, że termin realizacji długi to jeszcze cały czas jakieś przerwy :/

Jeśli chciałabyś same hydrolaty to polecam jednak mazidła, bo na bu się nie odczekasz. Ja z mazideł dostałam paczkę w 3 dni.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 12:22   #4209
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Evita_ Pokaż wiadomość
Mam pytanie, jak stosujecie serum azelo-oliwkowe, na wilgotną, na suchą twarz...? W opisie jest napisane, że ma nawilżać, a mnie wysusza...
Nakłada się na suchą skórę. Wysuszenia nie zaobserwowałam, może dlatego, że na dzień używam kremu nawilżającego (?).

Też mnie już denerwują te ich przerwy... Długi czas realizacji... Do tego nigdy żadnych promocji. Mogliby zatrudnić więcej osób, skoro nie wyrabiają się w czasie. Istna kpina z Klienta - jak już ktoś zauważył wcześniej.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.

Edytowane przez Shazney
Czas edycji: 2011-05-04 o 12:23
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 13:19   #4210
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

no dokladnie
jesli dobrze pamietam to do 8 maja chyba..
a najsmieszniejsze jest to ze dopiero otowrzyli 25 kwietnia po przerwie i co, 1.5tyg i znowu trzeba bylo zamknac?
poza tym co ich tak dlugo trzyma ze wysylka 10 dni roboczych?? nawet poczta paczka do irlandii tyle nie idzie.. troche zenada zwlaszcza ze wysylka tez nie tania
mi sie akurat nie spieszy ale w obecnych czasach przede wszytskich szybki serwis (10 dni to przesada) i satysfakcja klienta to podstawa dzialalnosci ale widocznie nie zalezy im ... na co tylko moze sie cieszyc konkurencja bo klienci sie przezuca do nich..
wystarczylo by tylko ze mazidla tez by wprowadzily podobne gotowe do wymieszania odwazone produkty.. i cale BU w tym momecie leci na dno

jak ktos juz zauwazyl, skoro sie nie wyrabia to sie zatrudnia dodatkowych pracownikow, kurcze chyba skoro biznes sie tak kreci to stac ich na to.. !!

ale mozliwe ze ktos tam nie pracuje 8h dziennie tylko np. wraca po pracy i wieczorami obsluguje sklep.. kto wie...
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 13:31   #4211
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez cheloni Pokaż wiadomość
A co polecacie do cery z bliznami, przebarwieniami po tradziku: hydrolat z kocanki czy olej tamanu? Na razie jestem splukana i musze zdecydowac sie na jedno z nich

A od tygodnia uzywam serum flavo c i hydrolatu oczarowego, cera robi sie ladniejsza, jasniejsza Z serum pewnie nieco przesadzam, bo stosuje w niewielkiej ilosci 2 razy dziennie, ale nie mam zadnych skutkow ubocznych poki co
Oj jak kasiorki brak to na blizne i przebarwienia po tradziku dobrze sprawdzi sie olej tamanu,wiec na niego bym postawila. Bo jednak hydrolat dasz rade zastapic innym "tonikiem" a oleju tamanu juz nie;d

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Evita_ Pokaż wiadomość
Mam pytanie, jak stosujecie serum azelo-oliwkowe, na wilgotną, na suchą twarz...? W opisie jest napisane, że ma nawilżać, a mnie wysusza...
Ja przecieram twarz plynem micelarnym,poczekam az wyschnie i wtedy nakladam azelo na sucha twarz. Mnie w ogole nie wysusza. Jest to dla mnie numer 1 w walce z wszelkimi niedoskonalosciami;d

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
no dokladnie
jesli dobrze pamietam to do 8 maja chyba..
a najsmieszniejsze jest to ze dopiero otowrzyli 25 kwietnia po przerwie i co, 1.5tyg i znowu trzeba bylo zamknac?
poza tym co ich tak dlugo trzyma ze wysylka 10 dni roboczych?? nawet poczta paczka do irlandii tyle nie idzie.. troche zenada zwlaszcza ze wysylka tez nie tania
mi sie akurat nie spieszy ale w obecnych czasach przede wszytskich szybki serwis (10 dni to przesada) i satysfakcja klienta to podstawa dzialalnosci ale widocznie nie zalezy im ... na co tylko moze sie cieszyc konkurencja bo klienci sie przezuca do nich..
wystarczylo by tylko ze mazidla tez by wprowadzily podobne gotowe do wymieszania odwazone produkty.. i cale BU w tym momecie leci na dno

jak ktos juz zauwazyl, skoro sie nie wyrabia to sie zatrudnia dodatkowych pracownikow, kurcze chyba skoro biznes sie tak kreci to stac ich na to.. !!

ale mozliwe ze ktos tam nie pracuje 8h dziennie tylko np. wraca po pracy i wieczorami obsluguje sklep.. kto wie...
No tak z tymi 10 dniami roboczymi,ale oni maja wyraznie tam zaznaczone,ze czesci skladowe danego produktu wykonuja sami i stad ten dlugi czas oczekiwania. Ale i tak jest to irytujace. Podobnie jak to,ze realizuja zamowienie dopiero po wplynieciu pieniedzy kasy na konto. Tylko z drugiej strony mysle,ze wiedza iz moga sobie na to pozwolic bo po 1 nie kazdy potrafi sam krecic wlsnych kremow po drugie wiedza ze jest popyt na ich produkty. Chociaz coraz czesciej spotykam sie z krytyczna ocena ich podejscia i nie wiem czy z czasem nie beda tracic klientow przez to.
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 13:33   #4212
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Wpłaciłam pieniądze za paczkę 14 kwietnia, zaś dostałam ją dopiero w poniedzialek

Teraz zabieram się za stosowanie nowych produktów ( serum migdałowe, peeling z bromelainą).

Zauważyłam ostatnio jak świetnie działa na mnie żel hialuronowy plus olej z pestek malin. Cera, potraktowana wieczorem tym olejem rano jest jednolita, przebarwienia potrądzikowe są mniej widoczne, jakieś drobne zaczerwienienia znikają w tempie ekspresowym. A na początku bardzo nie lubiłam tego oleju, za to jak zaczełam stosować go na wilgotną twarz to jestem zachwycona.
Oleju zostało mi na kilka zastosowań, następny jest tamanu ( co prawda nie znoszę jego zapachu, ale działa calkiem ok).
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 13:43   #4213
Evita_
Raczkowanie
 
Avatar Evita_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja przecieram twarz plynem micelarnym,poczekam az wyschnie i wtedy nakladam azelo na sucha twarz. Mnie w ogole nie wysusza. Jest to dla mnie numer 1 w walce z wszelkimi niedoskonalosciami;d
A ja myję wieczorem twarz olejkiem myjącym, a następnie nakładam serum, od razu mi się wchłania i mam wrażenie wysuszonej skóry, może potem powinnam jeszcze jakiś olej położyć, albo coś...
Evita_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 14:45   #4214
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dla mnie szybka obsluga to podstawa. Biorac pod uwage, ze wiekszosc osob wykonuje przedplate, aby nie przeplacac za i tak droga przesylke, to wychodzi na to, ze nasze pieniadze sa zamrozone 2-3 tygodnie. I nie uwazam, ze jest to ok. Oczywiscie plus za uczciwosc, uprzedzaja, ze to trwa tak dlugo. Ale dla mnie oznacza to tyle, ze wole skorzystac z innego sklepu, tym bardziej, ze troche sie tego potworzylo. I jesli bedzie tak dalej, to naprawde nie wrozy BU nic dobrego.

Na ostatnie zamowienie czekalam ponad 2 tygodnie, zamowilam dosc duzo, a nie dostalam nawet jednej probki. czyli w sumie - dluga realizacja zamowinia, dosc wysokie koszty przesylki, zero probek kontra gotowe zestawy...tylko czekac az inne sklepy to podchwyca.
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 15:04   #4215
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Kurcze,znowu przerwa?
Faktycznie nie zachęcają klientów..
Chciałam robić zamówienie bo kończy mi się bambus z jedwabiem..
Ma ktoś może go na zbyciu?
Albo puder perłowy tez chętnie bym przygarnęła.
Link do wymianki w podpisie,a poza wątkiem tez mam jeszcze kilka rzeczy.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 16:26   #4216
behata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 135
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny jesteście bardziej doświadczone, dlatego zwracam się do Was z pytaniem: które serum będzie bardziej odpowiednie na zlikwidowanie przebarwień potrądzikowych- flavo C czy azelo?
__________________
Moje zdjęcia:
KLIK & KLIK
behata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 17:15   #4217
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Wpłaciłam pieniądze za paczkę 14 kwietnia, zaś dostałam ją dopiero w poniedzialek

Teraz zabieram się za stosowanie nowych produktów ( serum migdałowe, peeling z bromelainą).

Zauważyłam ostatnio jak świetnie działa na mnie żel hialuronowy plus olej z pestek malin. Cera, potraktowana wieczorem tym olejem rano jest jednolita, przebarwienia potrądzikowe są mniej widoczne, jakieś drobne zaczerwienienia znikają w tempie ekspresowym. A na początku bardzo nie lubiłam tego oleju, za to jak zaczełam stosować go na wilgotną twarz to jestem zachwycona.
Oleju zostało mi na kilka zastosowań, następny jest tamanu ( co prawda nie znoszę jego zapachu, ale działa calkiem ok).
A ile mniej więcej kropli tego oleju kładziesz na twarz? I twarz bardoz wilgotna czy lekko wilgotna ?
Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Na ostatnie zamowienie czekalam ponad 2 tygodnie, zamowilam dosc duzo, a nie dostalam nawet jednej probki. czyli w sumie - dluga realizacja zamowinia, dosc wysokie koszty przesylki, zero probek kontra gotowe zestawy...tylko czekac az inne sklepy to podchwyca.
Ja pierwszy raz u nich zamawiałam i tylko dwa produkty. Napisałam w prywatnej wiadomości które próbki mnie interesują i mi dali
magne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 18:36   #4218
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

To mnie się przynajmniej udało wstrzelić między jedną przerwę a drugą - ale status zamówienia wciąż "w realizacji". W sumie jedyne, co mnie trzyma przy BU to fakt, że wszystko jest tak skonstruowane, ze trudno by było cokolwiek zepsuć przy mieszaniu. Ale właśnie otwarłam mazidła i nie wiem czy następny raz nie będzie już u nich - w sumie mają większy wybór olejów i hydrolatów, ciekawe tylko czy jakość jest podobna, np, czy jeśli jakiś olej z Bu działa na mnie świetnie, to czy ten "mazidłowy" będzie taki sam.
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:51   #4219
Aventia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Jestem strasznie zrażona tym, ile trwa realizacja zamówienia na BU. Ja też złożyłam zamówienie tuż po świętach i nie mogę się doczekać. Na ZSK zamówiłam tego samego dnia i paczka przyszła błyskawicznie. Jest kilka produktów, które chciałabym sobie teraz zamówić, ale się waham, bo pewnie będą na czerwiec
Aventia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 19:51   #4220
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Linka_ Pokaż wiadomość
To mnie się przynajmniej udało wstrzelić między jedną przerwę a drugą - ale status zamówienia wciąż "w realizacji". W sumie jedyne, co mnie trzyma przy BU to fakt, że wszystko jest tak skonstruowane, ze trudno by było cokolwiek zepsuć przy mieszaniu. Ale właśnie otwarłam mazidła i nie wiem czy następny raz nie będzie już u nich - w sumie mają większy wybór olejów i hydrolatów, ciekawe tylko czy jakość jest podobna, np, czy jeśli jakiś olej z Bu działa na mnie świetnie, to czy ten "mazidłowy" będzie taki sam.
Ja się też powoli przerzucam na mazidła i ZSK, ale wciąż sa pewne produkty BU bez których żyć nie mogę (np. serum 3xROSE ).
Jednak hydrolaty zamawiać będę już tylko w mazidłach, bo tańsze, w ciemnym szkle (!) i większy wybór pojemności. Dzięki temu np. kończę w bólach 50 ml masakrycznej kocanki i cieszę sie, że nie miałam 200 z BU No i mazidła uwielbiam za próbeczki, zawsze dostaję to o co poproszę
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:02   #4221
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Buuuu Czekałam z zamówieniem na koleżankę, bo też miała coś wziąć i zrobili przerwę...

Chyba się nie doczekam w takim razie, a tak chciałam wypróbować nowe rzeczy Ale to serum 3xRose też mnie kusi teraz strasznie, choć trochę się boję, że mnie zapcha... Ale zapach róży uwielbiam, więc wiele bym dała za takie działanie aromaterapeutyczne (na razie zadowalam się różanym olejkiem do ciała).

Ach to BU...
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:24   #4222
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
No i mazidła uwielbiam za próbeczki, zawsze dostaję to o co poproszę
Ej czyli co, prosisz o próbkę czegoś i to dostajesz?? Nie wiedziałam że tak można... Płacisz za to dodatkowo?
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:40   #4223
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Ja się też powoli przerzucam na mazidła i ZSK
Bez serum flavo C nie wyobrażam sobie funkcjonowania, więc właśnie przeglądam mazidłowy receptariusz - dziewczyny, przyznam, że ciężko mi się w tym połapać, ale jestem zdesperowana Czy któraś z Was próbowała kręcić serum z wit C sama? Ech, idę się przekopać przez tysiące postów na wątku mazidlanym
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 07:31   #4224
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja wpłaciłam 18.04 a dostałam paczkę wczoraj. Tyle ze mi się nie spieszyło, ale jak komu się spieszy to ten sklep nie zachwyca szybkością realizacji...
No i rzeczywiście mogliby dorzucić jakieś gratisy czy zrobić promocje

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2011-05-05 o 07:35
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 08:54   #4225
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magne Pokaż wiadomość
A ile mniej więcej kropli tego oleju kładziesz na twarz? I twarz bardoz wilgotna czy lekko wilgotna ?

Ja pierwszy raz u nich zamawiałam i tylko dwa produkty. Napisałam w prywatnej wiadomości które próbki mnie interesują i mi dali
Kładę na twarz około 5-6 kropli i twarz jest taka prosto po myciu nie osuszona ręcznikiem.
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 09:32   #4226
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez White Demon Pokaż wiadomość

Dwa tygodnie temu złożyłam pierwsze zamówienie na BU i czekam...

Oto lista moich skromnych zakupów:
- Hydrolat oczarowy,
- Hydrolat z kwiatu kocanki EKOLOGICZNY,
- Maseczka morska z perłami,
- Maseczka wulkaniczna z limonką,
- Olej tamanu EKOLOGICZNY,
- Olejek myjący - bezzapachowy,
- Peeling enzymatyczny,
- Puder bambusowy,
- Serum na okolice oczu i naczynka,
- Serum-olejek na blizny,
- Serum-olejek regulujący LEMON EKO,
- Żel hialuronowy 1%,
- Zestaw - serum migdałowe AHA 10%.
Wczoraj przyszła paczka Zrobienie kosmetyków zajęło mi cały wieczór Mój mąż na wszelki wypadek przygotował gaśnicę, a syn stwierdził, ze strasznie to wszystko śmierdzi

Muszę stwierdzić, że o ile byłam już bardzo zła na BU za dłuuugi czas oczekiwania na przesyłkę o tyle to co zobaczyłam w paczce spowodowało, że całkowicie im wybaczyłam: wszystko jest bardzo starannie popakowane i przygotowane tak, że nawet dziecko by sobie z tym poradziło!

Wczoraj wieczorem umyłam twarz olejkiem myjącym, nałożyłam maseczkę morską, przetarłam twarz hydrolatem oczarowym i nałożyłam serum migdałowe oraz serum pod oczy.
Dziś rano użyłam hydrolat z kocanki, żel hialuronowy z olejem tamanu, serum pod oczy oraz puder bambusowy. Twarz troszkę poszczypuje, ale jest przyjemne gładka i pory wyraźnie obkurczone (cerę mam tłustą z tendencją do zapychania - zaskórników, dużo przebarwień po trądziku i dużo rozszerzonych porów) i pachnę tak...hm...ziołowo . Zobaczymy co będzie dalej
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:54   #4227
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez White Demon Pokaż wiadomość

Wczoraj wieczorem umyłam twarz olejkiem myjącym, nałożyłam maseczkę morską, przetarłam twarz hydrolatem oczarowym i nałożyłam serum migdałowe oraz serum pod oczy.
Dziś rano użyłam hydrolat z kocanki, żel hialuronowy z olejem tamanu, serum pod oczy oraz puder bambusowy. Twarz troszkę poszczypuje, ale jest przyjemne gładka i pory wyraźnie obkurczone (cerę mam tłustą z tendencją do zapychania - zaskórników, dużo przebarwień po trądziku i dużo rozszerzonych porów) i pachnę tak...hm...ziołowo . Zobaczymy co będzie dalej
powoli bo może Ci się cera zbuntować
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:22   #4228
jeanett
Raczkowanie
 
Avatar jeanett
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

hej dziewczyny, od niedawna (ponad 2 tyg) stosuje pare produktow z bu, wiec narazie jeszcze nie wypowiem sie za duzo, ale napisze ,ze przed chwila cos nabroiłam i siedze z prazkami czerwonymi pod oczami, 1 raz cos takiego mi sie stalo, i przypuszczam , ze dlatego ,ze za szybko polozylam kosmetyki na siebie. uzyłam falvo c na cala twarz i ja wiem hmm za pare minut z eco linea Ava rewitalizujacy krem pod oczy, i zrobilam tak jak zawsze z tym , ze spieszylo mi sie (haha a teraz siedze i czekam az zejdzie) i wydaje mi sie , ze wczesniej nalozylam krem niz zawsze- a przeciez pisze jak byk ze nawet z 15 min odczekac ;/ mam nadzieje , ze przez to ta reakcja a nie ,ze nagle mi to tak na mnie dziala. ten kremik juz od dawna stosuje wiec nie moglo mnie tak podraznic chyba, albo przesadzilam z wit c.. hm.. , oszczegam w kazdym razie, przed pospiechem bo mozna wygladac jak czerwona panda
Co do falvo to narazie napisze, ze bardzo fajnie rozswietla twarz !!! i to jest super, na opinie czy usuwa jakies przebarwienia musze dlugo poczekac.
jeanett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:44   #4229
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
powoli bo może Ci się cera zbuntować
Wiem, wiem Ale tak trudno się oprzeć jak ma się tyle fajnych, nowych i tak obiecujących rzeczy pod ręką
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:14   #4230
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
Ej czyli co, prosisz o próbkę czegoś i to dostajesz?? Nie wiedziałam że tak można... Płacisz za to dodatkowo?
Tak, do tej pory robiłam 3 zamowienia i za każdym razem prosiłam o 2-3 próbki olejów oraz maseł. Próbeczki są zapakowane w 5 ml pojemniczki, i jesli chodzi o oleje, to taka ilość do stosowania na twarz starcza na długo. Jeszcze nie tknęlam próbki oleju z truskawki np. bo wykańczam czarną porzeczkę i konopny

A zeby nie było tak całkiem OT, raz poprosiłam na BU o próbki i dostałam uprzejmą odp. ze oni probek nie dają, ale za to dali mi kupon na 4% zniżki. Co przy moich zakupach za 200 zl praaawie wyszlo na przesylkę . Zawsze coś, ale i tak kocham mazidła za próbeczki
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.