Proszę o pomoc drogie Wizażanki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-16, 10:18   #1
asia13.04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Exclamation

Proszę o pomoc drogie Wizażanki


Dzień dobry Drogie Wizażanki!!!
Od kilku tygodni przyglądam się temu forum ponieważ od dwóch miesięcy staramy się z mężem o naszą Pierwszą Fasokę, jak dotąd niestety nieskutecznie.
W ostatnich dniach niestety zaczęła mnie niepokoić moja temperatura ciała. Niestety nie mierzę temperatury w czasie trawiania cyklu ( teraz wiem ze to błąd ) a od kilku dni moja temperatura utrzymuje się na poziomie 37,4 - 37,7. NIe jestem przeziebiona i nie mam żadnych innych objawów chorobowych dlatego też zaczęłam się niepokoić.
Gdzieś wyczytałam że podczas pierwszych tygodni ciąży temperatura ciała kobiety rosnie więc wiedziona nadzieją że mamy już swoją Fasolkę wczoraj 4 dni przed spodziewaoną @ ( powinna się rozpocząć 18/06 ) zrobiłam sobie test, ale niestety wyszedł negatywny.
Prawdę powiedziawszy nie odczuwam w zasadzie żadnych objawów ciąży o jakich Wy piszecie, może tylko troszkę częsciej w ciągu dnia odwiedzam toaletę i jestem trochę senna. Poza tym w dniu wczorajszym zaobserwowałam dodatkowo przeparwienia na skórze pomiędzy piersami i tuż pod nimi. Myślałam najpierw że jest to odciśnięcie od bielizny ale jak do tej pory przebarwienia te się utrzymują.
Proszę pomóżcie mi odpoweidzieć na nurtujące mnie pytania czy pomimo wczorajszego negatywnego testu mogę mieć jeszcze nadzieję ze te malutkie objawy mogą świadczyć o rozwijającym się we mnie nowym życiu?
Będę Wam wszystkim niezmiernie wdzięczna za zainteresowanie i pomoc.
Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam.
asia13.04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 10:36   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Proszę o pomoc drogie Wizażanki

podwyższona temperatura i senność moze świadczyć o ciąży
Test zrób jeszcze raz najlepiej 18.06 lub zaraz po jeśli miesiączka sie nie pojawi.
Nie wiem czy na częstsze oddawanie moczu nie jest za wczesnie, bo jest ono powodowane uciskiem powiekszającej się macicy na pęcherz, a na tym etapie macica chyba jeszcze nie uciska...

Powiem ci na swoim przykładzie, starania zaczelismy od stycznia, ale te pierwsze były takie byle jakie, bardziej liczylismy że ... ot moze sie uda, w lutym zaczelam mierzyć temperaturę, w marcu kupiłam test owulacyjny i już
Objawy: temperatura pow 37, mdliło mnie przy jeździe samochodem - kupiłam test ciązowy, później dołączyła senność i to wszystko.
Test zrobiłam chyba w dniu miesiączki i druga kreska wyszła słaba, ale była, więc jeżeli ty zrobiłaś na 4 dni przed to byc może że była niewidoczna.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 10:54   #3
Minia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 150
Dot.: Proszę o pomoc drogie Wizażanki

Z testem lepiej trochę poczekaj. Ja nie pogłam się powstrzymać i pierwszy test zrobiłam ok. 5 dni przed spodziewaną miesiączką. Wyszedł negatywny, rozczarownie straszne chociaż był to dopiero pierwszy m-c starań. Kolejny zrobiłam kilka dni po terminie miesiączki i wtedy już były dwie wyraźne krechy. U mnie nie było na początku właściwie żadnych objawów typu mdłości, bolesne piersi itp. Pojawiły się one dopiero jak już wiedziałam, że jestem w ciąży. Podwyższona temperatura to był jedyny objaw ale dla mnie wtedy mało przekonujący bo przecież test był negatywny. Ja czułam jeszcze ból ( czasem dość silny ) w okolicach prawej pachwiny ( bo wtedy z prawego jajnika było jajeczko ). Myślałam, że to np wyrostek ale taki ból odczuwa się czasem przy zagnieżdzaniu zarodka.

Cierpliwości chociaż wiem jakie to trudne. Trzymam kciuki żeby się udało!
Minia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 11:45   #4
asia13.04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: Proszę o pomoc drogie Wizażanki

Kochane Wizażanki
Bardzo dziękuję Wam za zainteresowanie moim problemem i za podzielenie się ze mną Waszymi doświadczeniami.
Z Waszych porad wynika, że nic więcej nie mogę zrobić jak tylko czekać do dnia spodziewanej @ ( dobrze ze to już niedługo bo chyba nie dam rady wytrzymać dłużej w takim napięciu). Tak bardzo chciałabym podzielić się z Wami w przyszłym tygodniu Szczęsliwą nowiną, mam nadzieję ze może tym razem starania moje i męża nie będą bezowocne.
Bardzo Was proszę trzymajcie za mnie kciuki.
Z pewnością odezwę się do Was jak tylko coś się zmieni w mojej sytuacji bez względu na to jaki będzie wynik końcowy.
Jeszcze raz dziękuję Wam gorąco za rady i słowa otuchy.
Pozdrawiam Was gorąco.
asia13.04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 09:02   #5
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Proszę o pomoc drogie Wizażanki

Szkoda,że wcześniej nie mierzyłaś temperatury,bo jednorazowy pomiar niestety o niczym nie świadczy.Temperatura zmienia się nawet u zdrowej,nieciężarnej kobiety (u wszystkich) - nie zawsze wynosi 36,6.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.