Olejek Rycynowy Do Rzęs? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-05, 15:43   #121
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

ja stosuje olejek rycynowy od wtorku, dwa razy zdiennie (rano i wieczorem) moge sobie na to pozwolic gdyz mam wakacje nic nie robie i nie musze chodzic umalowana
najgorsze jest to ze sporo rzes mi wypadło wlasnie w lipcu podczas praktyk wakacyjnych przy demakijazu czy tez malowaniu rzes teraz musze w jakis sposob naprawic ten ubytek i to w ekspresowym tempie
licze bardzo ze mi olejek rycynowy w tym pomoze, jak widze po opiniach dziewczyn moze zdziala on cud
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 18:08   #122
olaolaola90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 180
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
ja stosuje olejek rycynowy od wtorku, dwa razy zdiennie (rano i wieczorem) moge sobie na to pozwolic gdyz mam wakacje nic nie robie i nie musze chodzic umalowana
najgorsze jest to ze sporo rzes mi wypadło wlasnie w lipcu podczas praktyk wakacyjnych przy demakijazu czy tez malowaniu rzes teraz musze w jakis sposob naprawic ten ubytek i to w ekspresowym tempie
licze bardzo ze mi olejek rycynowy w tym pomoze, jak widze po opiniach dziewczyn moze zdziala on cud

mnie pomógł po miesiącu stosowania jak przestałam to efekt się trochę utrzymywał, ale potem znów zaczęły wypadać, muszę powtórzyć, chociaż to trochę uciążliwe - ja stosowałam na noc na brwi i rzęsy i rano miałam zaczerwienione oczka, ale jakoś da się przeżyć. I u mnie nie było problemu z barwieniem pościeli... bo on niby może tworzyć takie ciemne tłuste plamy(?)
olaolaola90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 21:58   #123
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

po 3 dniach rzęsy są miękkie i elastyczne

u mnie po tygodniu, półtora już przestały wypadać (miałam problem z tym, demakijaże etc, lubie mocno wytuszowane rzęsy chyba to przez to..)

teraz mam przerwe. od jutra zaczynam znowu
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 15:43   #124
Not Afraid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Wiadomości: 5
GG do Not Afraid
Wink Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Ten olejek jest super !. ; D . Moje rzęsy stały się mocniejsze, nie wypadają już, są ciemniejsze ;D. A były naprawdę okropne ... No praktycznie to prawie ich nie było ; D x D. Prawie wszystkie mi wypadły ;// . Ale na szczęście olejek pomógł ;D. heh . Za miesiąc moja ciocia wychodzi za mąż więc musze wyglądać olśniewająco x D. haha ;pp. I musze mieć idealny make - up więc muszę mieć piękne rzęsy ;D. . Jak narazie idę w dobrym kierunku chodź wiem że w 1 miesiąc nie będę miała rzęs jak z bajki ale dobra chociaż mała poprawa ; D
Not Afraid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 15:48   #125
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Ja niestety nie dołączę do fanek olejku rycynowego.. Stosuję go już chyba z rok ( z jakimiś przerwami na tydzień-dwa ) ale niestety efekty mizerne, jedyny plus jest taki, że nie wypadają aż tak bardzo, ale wzmocnienia/ przyciemnienia/ wydłużenia niestety nie ma
zresztą z WAXem do włosów mam to samo.. mnóstwo dziewczyn uważa go za cudowny środek, a stan moich włosów jeszcze pogorszył
jakaś dziwna chyba jestem
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 12:37   #126
klaudia15105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 39
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Czesc kobitki Wlasnie niedawno dowiedzialam sie o zbawczej sile olejku i juz dzis go nabylam, wieczorem pierwsza aplikacja, no i...zobaczymy jakie to da efekty,musze sie ubroic w cierpliwosc,ale miejmy nadzieje,ze efekty beda. Ja tez jestem wielbicielka mocno wytuszowanych rzes,ale od kiedy znacznie sie oslabily(przy demakijazu wypadaja srednio 3 rzeski z jednego oczka),to musze zastopowac z tuszem.Nigdy nie mialam jakis pieknych dlugich rzes,w przeciwienstwie do mojej siostry,ktora na piekna firane naturalnych rzesisk:/ ale mam nadzieje,ze i u mnie olejek cos zdziala
klaudia15105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 13:14   #127
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

stosuje olejek rycynowy od wtorku (3 sierpnia) i w sumie wiedze poprawe juz mi tyle rzes nie wypada sa jakby bardziej elastyczne - mamm nadzieje ze to nie jest tylko moje wobrazenie. nakladam olejek dwa razy dziennie rano i wieczorem. nie musze teraz sie malowac mam wakacje nie pracuje wiec moge sobie pozwolic na takie eksperymenty i w sumie wykorzystam ten wolny czas
mam nadzieje ze coraz to lepiej bedzie i bede mogla zaobserwowac zmiany w grubosci rzes czy tez w dlugosci
wczoraj jak pomalowalam sobie zwyklym tuszem rzesy wydawalo mi sie ze naprawde widze spora poprawe (tfu tfu zeby nie zapeszyc)
narazie olejek stosuje tylko do paznokci oraz rzes moze skusze sie jeszcze na wlosy ale to juz bedzie wiekszy hardcore jak dla mnie
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 19:11   #128
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

no właśnie, chyba sie skuszę użyć olejek na paznokcie

malina19
jakie efekty są na paznokciach? co robi olejek z nimi? ;>
bylabym wdzieczna za odpowiedz: )

ps. slyszalam ze jak sie naklada olejek na wlosy, są bardzo tluste, a wiec po aplikacji trzeba min 2 razy umyc wlosy!
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:30   #129
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
malina19
jakie efekty są na paznokciach? co robi olejek z nimi? ;>
bylabym wdzieczna za odpowiedz: )

ps. slyszalam ze jak sie naklada olejek na wlosy, są bardzo tluste, a wiec po aplikacji trzeba min 2 razy umyc wlosy!
ogolnie nie wiem jaki ogolny wplyw maja na paznokcie ale jak stosuje go na nie to paznokcie mi sie tak nie lamia, skorki mam zadbane i z nim apuszczanie pazurkow nie jest mi w ogole straszny 'co do wlosow to wiem ale podobno tez wplywa na porost i przyciemnia czyli to co teraz potrezbuje, dwukrrotne myscie wlosow czy tez posiadanie oleju we włosach (w szczegolnosci oleju kokosowego, oleju ze slodkich migdałów nie jest tematem mi obcym), obawiam sie tylko tego ze jest to olej dosc gesty i ze zanim go naloze przejdzie mi cala ochota na niego musze sie nad nim zastanowic
narazie stosuje go tylko na rzesy i paznokcie
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 13:04   #130
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
ogolnie nie wiem jaki ogolny wplyw maja na paznokcie ale jak stosuje go na nie to paznokcie mi sie tak nie lamia, skorki mam zadbane i z nim apuszczanie pazurkow nie jest mi w ogole straszny 'co do wlosow to wiem ale podobno tez wplywa na porost i przyciemnia czyli to co teraz potrezbuje, dwukrrotne myscie wlosow czy tez posiadanie oleju we włosach (w szczegolnosci oleju kokosowego, oleju ze slodkich migdałów nie jest tematem mi obcym), obawiam sie tylko tego ze jest to olej dosc gesty i ze zanim go naloze przejdzie mi cala ochota na niego musze sie nad nim zastanowic
narazie stosuje go tylko na rzesy i paznokcie
Jest nafta kosmetyczna do włosów z dodatkiem olejku rycynowego, myślę że można dodatkowy jeszcze dolać olejku do niej i wymieszać dobrze bo żeby go nakładać bez niczego to chyba za gęsty jest. Ja dodatkowo dodawałam jajco (samo żółtko) i kilka kropel cytrynki i włoski miałam miodzio, grube i nie wypadały.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 07:11   #131
Not Afraid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Wiadomości: 5
GG do Not Afraid
Red face Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Ja też mam zamiar smarować ten olejek na paznokcie, bo zaczęły mi się rozdwajać i są bardzo słabe :/. Ale nie wiem po ilu minutach zmywa się ten olejek i jak go nakładać ... Tak normalnie ?. Naprzykład tak jak lakier do paznokci pędzelkiem ? ; p. Czy wacikiem wetrzeć ? ; p
Not Afraid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 23:32   #132
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Stosuję od prawie miesiąca z 4-5 razy w tygodniu na noc i nie widzę zmian.
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 12:01   #133
pettiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar pettiteAngel
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

od dzisiaj próbuję olejku na rzęsy i pazury
__________________
Dbam o siebie!
pettiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 13:40   #134
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez olaolaola90 Pokaż wiadomość
mnie pomógł po miesiącu stosowania jak przestałam to efekt się trochę utrzymywał, ale potem znów zaczęły wypadać, muszę powtórzyć, chociaż to trochę uciążliwe - ja stosowałam na noc na brwi i rzęsy i rano miałam zaczerwienione oczka, ale jakoś da się przeżyć. I u mnie nie było problemu z barwieniem pościeli... bo on niby może tworzyć takie ciemne tłuste plamy(?)
No właśnie. Ja stosuję ten olejek od 3tygodni na rzęsy i brwi. Ogólnie efekty zadowalające, rzęsy nie wypadają - przyciemniło mi jasne końcówki rzęs i moje jasne brwi. No i brwi są bardziej miękkie^^ Nie nałożyłam olejku dzisiejszej nocy,ani na dzień również. Zaczerwienienia utrzymują się już długo,nie wygląda to estetycznie,co zaczyna mnie martwić,bo boję się, że już się ich nie pozbędę i nie wiem co mam myśleć o tym. Moje obawy są słuszne czy nadal mogę używać tego olejku?

A, co do włosów i olejku - ja już tam nie ryzykuję - po 1 razie po umyciu było dobrze,zgubiłam tyle włosów co zawsze, jednak następnego ranka wyciągnęłam cały pęk bez przeczesania - co u mnie się nie zdarzało. Dlatego ja już boję się ponownego zastosowania olejku na włosach Widocznie nie polubiły siebie nawzajem .
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 17:27   #135
Weerisia
Przyczajenie
 
Avatar Weerisia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Kiedyś stosowałam go na rzęsy, ale bardzo krótko ponieważ jestem troszke leniwa i często również zapominałam go nałożyć
chyba znowu zacznę używać ale juz regularnie
Weerisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 20:10   #136
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

jakies poltora miesiaca temu tez uzywalam olejku na rzesy ale ze jestem leniwa czasem nie chcialo mi sie go nakladac i efektow sie nie doczekalam

a tak w ogole to mam pytanie, gdzies w necie przeczytalam ze olejek naklada sie przez tydzien i potem robi tydzien przerwy i tak ciagle. Bo jak sie przerw nie zrobi to rzesy moga wypadac... Prawda to, czy moge uzywac olejku non stop?
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 07:02   #137
Nikoru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 39
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Ja używam od kilku miesięcy non stop i rzęsy mi nie wypadają. Mam wręcz wrażenie, że nawet mniej niż kiedyś.
Nikoru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 13:35   #138
Mijus
Rozeznanie
 
Avatar Mijus
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 515
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Ja właśnie zaczęłam stosować olejek - 1 dzień, i modlę się o to aby zadziałał, ponieważ aktualnie moje rzęsy są w mega fatalnym stanie. Wyglądają tak jakbym obcięła je sobie nożyczkami.
Powód - przedłużanie rzęs... Zachciało mi się upiększyć oko, a wyszło jak zawsze. Oczywiście efekt sztucznych rzęs był boski, ale niestety nie mogłam się przyzwyczaić, przeszkadzały mi na basenie, wiecznie uważać żeby się nie pomoczyły, przy jeździe na rowerze miałam wrażenie że wiatr mi wywinie powieki na drugą stronę, no i brak możliwości najzwyklejszego potarcia oka. No i wczoraj - ja nie mądra dziewuszka usunęłam rzęsy sama jak się okazało w większości ze swoimi. Sama śmiałam się do siebie w lustrze ze swojej głupoty - nie dosyć że sama się oszpeciłam i do tego 350 zł poszło w błoto.....oj głupia baba ze mnie
Olejku pomóż!!!!
Mijus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 15:36   #139
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Ja od poniedziałku stosuje olejek i także sie modlę, by mi pomógł
Zastanawiam się po jakim czasie efekt będzie widoczny, czy w ogóle będzie?
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 18:18   #140
Isabells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 155
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Ja zaczynam stosować olejek od wtorku - jestem jak pozszywana z różnych kawałków - włosy ciemnobrązowe, niemal czarne, brwi - jasno brązowe, a rzęsy blond, niemal przezroczyste. I mam nadzieję, że olejek przyciemni - zwłaszcza rzęsy.
Bo są długie i gęste, ale ich praktycznie nie widać, a tusz mnie drażni i chyba nie mam talentu do jego nakładania... (częściej trafiam szczoteczką w oko niż w rzęsy bo ręka mi się trzęsie)
Isabells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 19:34   #141
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Dziewczyny nie chcę wyjść na głupią ,ale w końcu muszę spytać:Olejek rycynowy to taki w buteleczce jak np.po kroplach na serce,czy kroplach żołądkowych i pisze na nim że pomaga na rozwolnienie?Bo co chwila się z nim spotykam na wizażu,kupiłam a aptece,a tu taki zonk i w sumie to nie wiem czy ja coś źle kupiłam czy to tak ma pisać??
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 19:36   #142
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie chcę wyjść na głupią ,ale w końcu muszę spytać:Olejek rycynowy to taki w buteleczce jak np.po kroplach na serce,czy kroplach żołądkowych i pisze na nim że pomaga na rozwolnienie?Bo co chwila się z nim spotykam na wizażu,kupiłam a aptece,a tu taki zonk i w sumie to nie wiem czy ja coś źle kupiłam czy to tak ma pisać??
Tak, to ten.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 19:42   #143
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Tak, to ten.
Ok,dzięki.W takim razie biorę się za używanie
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 07:06   #144
Isabells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 155
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Użyłam już kilka razy i na całe szczęście mnie on nie przeszkadza i łatwo mi się go rozsmarowuje. Tak więc na razie jest dobrze
Isabells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:27   #145
Justuchnaa
Raczkowanie
 
Avatar Justuchnaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 122
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Hej dziewczyny
Widzę dużo fanek oleju rycynowego
Również i ja go stosuję. Nagrałam 2-częściowy film o pielęgnacji rzęs (i brwi), więc jeśli jesteście zainteresowane, to obejrzyjcie
Warto przekazywać dalej dobre rzeczy)

To linki do cz. I i cz. II:
http://www.youtube.com/watch?v=kVPzdxt4Op0
http://www.youtube.com/watch?v=UQyxzc7SzME
__________________
http://youtube.com/Justuchna
Justuchnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 23:12   #146
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

ja już jakiś czas stosuję olejek i szczerze mówiąc efektu żadnego nie zauwazyłam..

zaczęłam go używac z powodu wypadania rzęs, chciałam je odżywić, ale liczyłam też na to, że moje rzęsy się zagęszczą czy wydłużą..
czytając fora, natknęłam się na różne odpowiedzi.
Niektóre dziewczyne są zachwycone efektem, a inne rozczarowane, nie widząc żadnej różnicy..

Używam go już hmm.. pewnie niecały miesiąc, codziennie na noc i wciąż liczę na to, że coś w końcu zacznie się dziać!
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 14:11   #147
milvea
Przyczajenie
 
Avatar milvea
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cześć dziewczyny
Ja również zakupiłam właśnie ten olejek i dzisiaj sobie użyję. Wiadomo długie gęste rzęsy to ozdoba każdej kobiety. Jednak przede wszystkim zależy mi na używaniu tego olejku na brwi. Z natury mam włosy ciemny blodn, troszkę mysie i takie też są moje brwi Bardzo bym chciała je trochę przyciemnić i wzmocnić bo nie jestem z nich zadowolona nawet jak je wyreguluję. Czy któraś z was też stosowała na brwi? Widać efekty ?
milvea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 15:41   #148
Justuchnaa
Raczkowanie
 
Avatar Justuchnaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 122
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Mam sygnały od dziewczyn, że przy długim stosowaniu nieco przyciemnia, nie tylko rzęsy, ale i brwi. Ja mam rzęsy i brwi czarne, więc nie powiem Ci czy przyciemnia. Jednak wzmacnia je na pewno. Zresztą działa tak samo na brwi, rzęsy i włosy.
__________________
http://youtube.com/Justuchna
Justuchnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 16:31   #149
milvea
Przyczajenie
 
Avatar milvea
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Super już się nie mogę doczekąć efektów ehh najgorzej z cierpliwością.
Justuchnaa widzę, że zrobiłaś fajny filmik na yt o olejku rycynowym
milvea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 19:48   #150
happymassive
Przyczajenie
 
Avatar happymassive
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 6
GG do happymassive
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Od jutra (jeśli nie zapomnę zajść do apteki i kupić olejku) zaczynam kurację wzmacniającą rzęsy. ;-) Oby efekty były!
__________________
Włosomaniaczka.
Aktualnie włosy do łopatek.



Stosuję:
- szampon i maskę Henna WAX Treatment.
- tabletki Capivit Piękne Włosy.

Avatar.
happymassive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-02 02:20:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.