Problem z włosami pomocy :( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-06, 00:49   #61
nasta555na
Raczkowanie
 
Avatar nasta555na
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 38
Dot.: Problem z włosami pomocy :(

A więc tak : na pierwszy ogień kupiłam podstawe tzn Waxa do ciemnych włosów. Jednak zobaczyłam w składzie sls więc przerzuciłam sie na saszetki Waxa innej firmy gdzie jest napisane że nie mają silikonów,sls itd i używam aż do teraz
Olej kokosowy jak już pisałam który nie sądze żeby cokolwiek pomógł
Tabletki silica juz od jakiegos czasu (kupiłam juz 2 opakowanie i biore)
Różne maski do włosów. Przestałam farbować włosy nie używam prostownicy i często susze zimnym nawiewm suszarki jak mam troche czasu... Wczoraj podciełam wkońcu końcówki (kupiłam jakies nożyczki fryzjerskie tanie wiec pewnie pic na wode ale zobaczymy) i od tygodnia serum na końcówki Avon o którym sie tutaj sporo dobrego naczytałam i odżywke w sprayu glis kur oil nutritive do rozdwajających sie włosów. Oprócz tego szampon dla dzieci babydream chociaz juz przestałam stosować bo mi sie skończył i nie mam okazji kupić. To chyba tyle ogównie jeszcze szampony ziołowe (teraz dowiedziałam sie ze wysuszają włosy wiec nie kupuje) noi jakies odżywki ze zwykłych sklepów wiec myśle że oprócz silikonów mało dają. Najbardzie to stop z prostownicą i wax przez ten cały czas myśle że to mi najbardziej pomogło. Zobaczymy co z glis kurem i serum będzie. Musze zapytać bo mnie nachodzi to pytanie. Martwi mnie troche to serum z avonu bo wiele dobrych opini jest na jego temat a on ma przeciez alkohol w sobie aż smierdzi na kilometr i czy to nie jest tak że on wysusza włosy a raczej końcówki o ktore teraz musze szczególnie dbać? Boje sie troche stosowaći mam mieszane uczucia... Może ktoś odpowie?
nasta555na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 12:22   #62
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Problem z włosami pomocy :(

drozdze bardzo pomagaja sprobuj
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.