Mięśnie brzucha :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-10, 10:33   #1
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829

Mięśnie brzucha :)


Dziewczyny, mam płaski brzuszek, zero tłuszczu, ale chciałabym sobie wyrzeźbić kaloryfer Może nie taki, jak mają kulturyści, ale chciałabym, żeby mięśnie były zarysowane. Przeszukałam forum i internet, polecają brzuszki, ćwiczyłam codziennie 25 brzuszków przez 2 miesiące, zdrowo się odżywiałam, ale nawet delikatnego zarysu nie ma Mogę liczyć na waszą pomoc?
Przepraszam, jeśli zły wątek, lub powielam. Proszę o konkretne ćwiczenia
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 11:04   #2
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Mięśnie brzucha :)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam płaski brzuszek, zero tłuszczu, ale chciałabym sobie wyrzeźbić kaloryfer Może nie taki, jak mają kulturyści, ale chciałabym, żeby mięśnie były zarysowane. Przeszukałam forum i internet, polecają brzuszki, ćwiczyłam codziennie 25 brzuszków przez 2 miesiące, zdrowo się odżywiałam, ale nawet delikatnego zarysu nie ma Mogę liczyć na waszą pomoc?
Przepraszam, jeśli zły wątek, lub powielam. Proszę o konkretne ćwiczenia
Tinkerbell, Ciebie wszędzie pełno, więc przecież i na fitness musiałaś zawitać

na brzuch polecam ćwiczenia z Tamilee Webb z serii I want those.... na chomiku można znaleźć jej "I want those ABS". Ja ćwiczę już od miesiąca i widzę efekty. wiem, że mam już pod tłuszczykiem kaloryfer, bo wykonuję cały ten program. jeszcze tylko muszę zrzucić kilka kg i kaloryfer w końcu się ujawni.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 11:13   #3
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Mięśnie brzucha :)

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Tinkerbell, Ciebie wszędzie pełno, więc przecież i na fitness musiałaś zawitać

na brzuch polecam ćwiczenia z Tamilee Webb z serii I want those.... na chomiku można znaleźć jej "I want those ABS". Ja ćwiczę już od miesiąca i widzę efekty. wiem, że mam już pod tłuszczykiem kaloryfer, bo wykonuję cały ten program. jeszcze tylko muszę zrzucić kilka kg i kaloryfer w końcu się ujawni.

Dzięęęę kuuuu jęęęę! Od dzisiaj się biorę znów za ćwiczenia :3
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 11:14   #4
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Mięśnie brzucha :)

http:// ivaldir. wrzuta. pl/film/4GFMg0KuhfS/chce_miec_taki_brzuch_-tamilee_webb (3 spacje)

ja ćwiczę z tego i program tummy tuck z brazil butt lift polecam
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 17:39   #5
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Mięśnie brzucha :)

a może Aerobiczna Szóstka Weidera albo ABS II ? Te ćwiczenia też ładnie rzeźbią mięśnie brzucha
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 18:38   #6
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mięśnie brzucha :)

25 brzuszków wydaje mi się za mało. Zwykłe brzuszki też nic nie dają. Trzeba ćwiczyć mięśnie dolne, mięśnie górne, skośne. Ćwiczeń na brzuszek jest naprawdę DUŻOOO!!
Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 10:20   #7
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mięśnie brzucha :)

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
25 brzuszków wydaje mi się za mało. Zwykłe brzuszki też nic nie dają. Trzeba ćwiczyć mięśnie dolne, mięśnie górne, skośne. Ćwiczeń na brzuszek jest naprawdę DUŻOOO!!
nie wydaje sie a jest za malo
to tak jakby jednorazowe wejscie na 2 pietro schodami traktowac jako trening aerobowy :P

25..dla 25 nie ma nawet co stroju zakladac... ;D

konkretnie trzeba sie zabrac i 25owszem ale minut.
boli strasznie ale coz.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 13:50   #8
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: Mięśnie brzucha :)

Aby widać było mięśnie brzucha potrzebne jest ekstremalne odtłuszczenie tej okolicy aby pokazały się zarysy mięśni, separacja mięśni. Można mieć oczywiście zupełnie płaski brzuch, natomiast bez widocznych mięśni-stopień odtłuszczenia jest na to zbyt mały, nie da się dojść do takich efektów bez naprawdę idealnie utrzymanej diety...

Inna sprawa-trening. 25 brzuszków to nic-już pomijam fakt, że brzuszki to przeżytek i nikt już ich nie poleca-strasznie kontuzjogenne ćwiczenie i w dodatku mało skuteczne-odrywając mocno plecy od podłogi znaczna część wysiłku przesuwana jest z mieśni brzucha na plecy właśnie, kark, kręgosłup stwarzając ryzyko kontuzji a oprócz tego na mięśnie ud, które zgięte (często pod łóżkiem czy szafą dla niby stabilizacji) odwalają sporą część roboty za brzuch.
Aby pokazały się mięśnie brzucha-powinno się ćwiczyć z obciążeniem większym niż samo obciążenie własnego ciała. Programy typu a6w czy ABS, ABS II też są godne polecenia-pod warunkiem, że wykonywane są sumiennie i prawidłowo technicznie.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
konkretnie trzeba sie zabrac i 25owszem ale minut.
boli strasznie ale coz.
A któż to ćwiczy na czas? Trening siłowy ćwiczy się w seriach, z konkretną ilością powtórzeń i trzymając się konkretnych przerw między seriami a nie na czas. Poza tym zasuwanie brzuszków przez 25 minut mija się z celem tak samo jak i zrobienie 25 brzuszków i koniec.
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 20:54   #9
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Mięśnie brzucha :)

Cytat:
Napisane przez Lady_Kala Pokaż wiadomość
Aby widać było mięśnie brzucha potrzebne jest ekstremalne odtłuszczenie tej okolicy aby pokazały się zarysy mięśni, separacja mięśni. Można mieć oczywiście zupełnie płaski brzuch, natomiast bez widocznych mięśni-stopień odtłuszczenia jest na to zbyt mały, nie da się dojść do takich efektów bez naprawdę idealnie utrzymanej diety...

Inna sprawa-trening. 25 brzuszków to nic-już pomijam fakt, że brzuszki to przeżytek i nikt już ich nie poleca-strasznie kontuzjogenne ćwiczenie i w dodatku mało skuteczne-odrywając mocno plecy od podłogi znaczna część wysiłku przesuwana jest z mieśni brzucha na plecy właśnie, kark, kręgosłup stwarzając ryzyko kontuzji a oprócz tego na mięśnie ud, które zgięte (często pod łóżkiem czy szafą dla niby stabilizacji) odwalają sporą część roboty za brzuch.
Aby pokazały się mięśnie brzucha-powinno się ćwiczyć z obciążeniem większym niż samo obciążenie własnego ciała. Programy typu a6w czy ABS, ABS II też są godne polecenia-pod warunkiem, że wykonywane są sumiennie i prawidłowo technicznie.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------



A któż to ćwiczy na czas? Trening siłowy ćwiczy się w seriach, z konkretną ilością powtórzeń i trzymając się konkretnych przerw między seriami a nie na czas. Poza tym zasuwanie brzuszków przez 25 minut mija się z celem tak samo jak i zrobienie 25 brzuszków i koniec.
Dokładnie, poza tym, aby było widać mięśnie trzeba je zbudować A do tego, aby je zbudować tak samo jak do tego, aby było je widać jest potrzebna odpowiednia dieta oraz trening
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 12:31   #10
defuckto
Raczkowanie
 
Avatar defuckto
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 149
Dot.: Mięśnie brzucha :)

ja mam ten sam 'problem' a raczej cel do lata chcę sobie wyrzeźbić kaloryferek i ogólnie mięśnie na całym ciele. Najbardziej zależy mi na brzuchu. Parę lat temu po A6W miałam się czym pochwalić po cyklu robiłam 100 brzuszków, i po 50 brzuszków hmm bocznych (nie wiem jak to nazwać ;P) na mięśnie skośne. 25 brzuszków to nic ;P
od jutra zaczynam 30 day shred z Jilian Michaels i liczę na ogólne wyrzeźbienie sylwetki
__________________

21.06.2011 - aparatka (góra)
11.10.2011 - dół

Zapuszczam i dbam o włosy

jaki piękny jest ten świat.. tylko czarne, białe..
defuckto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 12:58   #11
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mięśnie brzucha :)

Cytat:
Napisane przez Lady_Kala Pokaż wiadomość
A któż to ćwiczy na czas? Trening siłowy ćwiczy się w seriach, z konkretną ilością powtórzeń i trzymając się konkretnych przerw między seriami a nie na czas. Poza tym zasuwanie brzuszków przez 25 minut mija się z celem tak samo jak i zrobienie 25 brzuszków i koniec.

bron boze nie mowie ze zegarkiem w reku ma robic brzuszki 25min..
chodzilo mi raczej o to ze troche czasu trzeba na cwiczenia na brzuch poscwiecic a nie zrobic 25 brzuszkow.
doskolnale wiem ze serie przerwy itp.
a 25min uzylam adekwatnie do 25 brzuszkow)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 18:17   #12
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Mięśnie brzucha :)

Cytat:
Napisane przez defuckto Pokaż wiadomość
ja mam ten sam 'problem' a raczej cel do lata chcę sobie wyrzeźbić kaloryferek i ogólnie mięśnie na całym ciele. Najbardziej zależy mi na brzuchu. Parę lat temu po A6W miałam się czym pochwalić po cyklu robiłam 100 brzuszków, i po 50 brzuszków hmm bocznych (nie wiem jak to nazwać ;P) na mięśnie skośne. 25 brzuszków to nic ;P
od jutra zaczynam 30 day shred z Jilian Michaels i liczę na ogólne wyrzeźbienie sylwetki
serio? a z jakiego poziomu startujesz? Nie uważasz, że to trochę za późno? No chyba, że do lata w 2013/14/15 lub dalej
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 19:07   #13
alka_u
Przyczajenie
 
Avatar alka_u
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 17
Dot.: Mięśnie brzucha :)

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
serio? a z jakiego poziomu startujesz? Nie uważasz, że to trochę za późno? No chyba, że do lata w 2013/14/15 lub dalej
Jeśli masz niewielką ilość tkanki tłuszczowej, to jak najbardziej możliwe jest wyrzeźbienie sobie brzucha do lata... jeśli powiedzmy planujesz wybrać się na urlop w lipcu Półtora miesiąca ćwiczeń na poważnie plus dieta i będą super efekty!
alka_u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 13:27   #14
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: Mięśnie brzucha :)

Raczej nie wyrzeźbienie tylko odsłonięcie co najwyżej, o ile jest co odsłaniać...

A przed rzeźbą jest jeszcze masa (której budowanie u kobiet to proces dłuuugi i pełen poświęceń)
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 14:05   #15
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Mięśnie brzucha :)

Cytat:
Napisane przez alka_u Pokaż wiadomość
Jeśli masz niewielką ilość tkanki tłuszczowej, to jak najbardziej możliwe jest wyrzeźbienie sobie brzucha do lata... jeśli powiedzmy planujesz wybrać się na urlop w lipcu Półtora miesiąca ćwiczeń na poważnie plus dieta i będą super efekty!
trzeba najpierw mieć w czym, jestem tutaj długo i może 1% (nawet nie sądzę, że aż tyle) dziewczyn miałaby w czym rzeźbić
Cytat:
Napisane przez Lady_Kala Pokaż wiadomość
Raczej nie wyrzeźbienie tylko odsłonięcie co najwyżej, o ile jest co odsłaniać...

A przed rzeźbą jest jeszcze masa (której budowanie u kobiet to proces dłuuugi i pełen poświęceń)
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 19:34   #16
poziomkaag
Rozeznanie
 
Avatar poziomkaag
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 729
Dot.: Mięśnie brzucha :)

Cytat:
Napisane przez Lady_Kala Pokaż wiadomość
Aby widać było mięśnie brzucha potrzebne jest ekstremalne odtłuszczenie tej okolicy aby pokazały się zarysy mięśni, separacja mięśni. Można mieć oczywiście zupełnie płaski brzuch, natomiast bez widocznych mięśni-stopień odtłuszczenia jest na to zbyt mały, nie da się dojść do takich efektów bez naprawdę idealnie utrzymanej diety...

Cytat:
Napisane przez Lady_Kala Pokaż wiadomość
Raczej nie wyrzeźbienie tylko odsłonięcie co najwyżej, o ile jest co odsłaniać...

A przed rzeźbą jest jeszcze masa (której budowanie u kobiet to proces dłuuugi i pełen poświęceń)

eh, wiem, że to napewno już wszystko było poruszane i opisane, ale ja się w tym wszystkim gubię

ćwiczę od około pół roku w miarę regularnie, zrobiłam brazil butt lift, trochę biegam, kręcę hula hopem (ok 20 min codziennie), czasem tylko 8 min abs z youtuba. staram się ćwiczyć codziennie w miarę możliwości, chociaż czasem, kiedy jest dużo pracy zdarzy mi się nie ćwiczyć 2,3 dni pod rząd.
moim ulubionym programem na brzuch jest tummy tuck z BBL. ogólnie ćwiczenia na brzuch, mimo, że wykonuję dokładnie, nie męczą mnie, czuję tylko, że mięśnie się napinają i pracują, ale nigdy nie jest tak, że "nie umiem już wytrzymać". wnioskuję więc, że mam w miarę wzmocnione te partie (trochę tych godzin przećwiczonych już jednak mam za sobą xD)

mój brzuch wygląda mniej więcej tak http://25.media.tumblr.com/tumblr_m3...lcf3o1_250.jpg
choć czasem, zaraz po ćwiczeniach i kiedy mało zjem wygląda lepiej.

chciałabym osiągnąć efekt chociaż zbliżony do tego http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2...xbyzo1_500.jpg
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m3...dxno1_1280.jpg

z drugiej strony nie chcę chudnąć, może jedynie minimalnie, ale jestem szczupła i nie wydaje mi się, że powinnam chudnąć (mam bmi 19). czy tylko w ten sposób można uzyskać widoczne mięśnie brzucha?

co do diety, to jem normalnie śniadanie (jakąś owsiankę, kanapki), obiad, kolację + przakąski różne (np. orzechy, jogurty czy coś ), staram się ograniczać słodycze, jem sporo owoców i warzyw. wydaje mi się, że odżywiam się w miarę zdrowo, ale może na coś szczególnie powinnam zwrócić uwagę?

szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, co kryje się pod pojęciem MASA. wydawało mi się, że jeśli będę trzaskać te ćwiczenia na brzuch wyrobią mi się mięśnie.

teraz mam już mętlik w głowie i tylko analizuję, czy biegając nie spalam mięśni i czy w odpowiednich porach ćwiczę.
baaardzo proszę, czy mógłby mi ktoś to rozjaśnić, jak ćwiczyć? obecnie mam sporo czasu i jestem w stanie się poświęcić.

Edytowane przez poziomkaag
Czas edycji: 2012-05-15 o 19:36
poziomkaag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 23:59   #17
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: Mięśnie brzucha :)

W sumie można powiedzieć, że jest pewna różnica pomiędzy widocznymi mięśniami brzucha a umięśnieniem całego ciała. Jeśli chodzi o brzuch to kluczową sprawą jest niski poziom tkanki tłuszczowej po to by odsłonić mięśnie w tym rejonie-i jeżeli do niskiego poziomu tłuszczu się zejdzie to mięśnie już będą widoczne, bo przecież każdy z nas je posiada-tylko mniej lub bardziej sprawne i różnej jakości. Sprawa jest o tyle trudna, że można być szczupłym, nawet mieć płaski brzuch a gorset mięśniowy często nie jest widoczny-dlatego, że jednak jest to miejsce gdzie tkanka tłuszczowa jest dość mocno utrwalona i ciężko się jej pozbyć (szczególnie kłopotliwe są dolne partie brzucha) do tego stopnia. Dieta jest tutaj absolutną podstawą, każde odstępstwo od diety jest od razu widoczne właśnie na brzuchu. Co i jak jeść? Jeść należy regularnie co 3-4 godziny w niewielkich ilościach. Powinno nam wyjść 5-6 posiłków dziennie-to pozwala dostarczać makroskładniki pokarmowe dla naszego organizmu cały czas, podkręca metabolizm wymuszając ciągłe uruchamianie procesów trawiennych, częstsze trawienie dostarczanych posiłków=większa liczba spoczynkowo spalanych kalorii. Każdy posiłek powinien składać się z pełnowartościowych, złożonych węglowodanów (płatki owsiane, ryż, kasza gryczana, razowy makaron, ciemne pieczywo...), białka (mięso, ryby, białka jaj, twaróg, serek wiejski, odżywka białkowa itd...) oraz zdrowych tłuszczów (oleje tłoczone na zimno-oliwa z oliwek, z pestek winogron, wiesiołka, ryżowy, orzecha włoskiego, pestek dyni, lniany a także ryby i orzechy). Ilości poszczególnych makroskładników pokarmowych na każdy posiłek najlepiej wyliczyć dla siebie-biorąc pod uwagę naszą wagę, aktywność oraz cele. Należy pamiętać o błonniku pokarmowym w diecie, witaminach i minerałach oraz piciu dużej ilości niegazowanej wody. Wrogiem płaskiego brzucha jest szczególnie nabiał, który lubi "wzdymać", zalewać. To tak w wielkim skrócie.
Dieta na umięśniony brzuch musi być dobrze przemyślana,przestrzegana i dopięta na ostatni guzik.
A trening? Zrezygnowałabym z wszelkich programów ćwiczeniowych dostępnych na you tube a wzięła się za porządny trening stricte siłowy. Jeżeli twierdzisz, że nic nie czujesz podczas realizowania tych treningów to coś jest ewidentnie nie tak bo mięśnie brzucha mają to charakterystyczne (podobnie jak np łydki), że podczas ćwiczenia okropnie pieką-i to jest znak, że mięsień pracuje (niech ktoś spróbuje wykonać poprawnie technicznie serię spięć brzucha bez uczucia tego charakterystycznego palenia i pieczenia...)
Zatem program stricte siłowy, da się wykonać w domu. Ćwiczenia w seriach, spięcia, wznosy nóg nad klatkę, warto poszukać takich ćwiczeń chociażby na atlasie kulturystycznym. Jednak aby uwidocznić mocniej mięśnie, uwypuklić je konieczny będzie trening z obciążeniem większym niż obciążenia własnego ciała.
No i równolegle aeroby-chociaż ze 3 razy w tygodniu aby móc równocześnie z treningiem siłowym (i stosowaną stale dietą!) odsłaniać brzuch spalając zalegającą tam tkankę tłuszczową.

To taki wielki skrót, bo tak naprawdę w tych tematach można by kilka książek napisać
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 08:01   #18
poziomkaag
Rozeznanie
 
Avatar poziomkaag
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 729
Dot.: Mięśnie brzucha :)

bardzo Ci dziękuję, właśnie o taki skrót mi chodziło
poziomkaag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.