1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-03, 18:16   #31
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

ja we wrześniu idę do liceum przyznam,że jedyne,czego się obawiam,to egzamin i rekrutacja,aha no i kocenie,rzecz jasna.czytając wasze wypowiedzi już chciałabym iść do szkoły średniej
tylko trochę szkoda będzie rozstawać się z klasą.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 16:34   #32
Miss Foch
BAN stały
 
Avatar Miss Foch
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 84
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Cytat:
Napisane przez emememsik
Miss, czego żałujesz?
Teraz strasznie żałuje ze nie przepisałam sie juz na początku pierwszej klasy, gdyż moja klasa jest niezgrana, potworzyly sie grupki, kazdy obgaduje, wyśmiewa każdego.Nie mowiac juz o tym ze nad jedna dziewczyna znencano sie psychicznie i nieraz fizycznie rpzez co wyladowała w szpitalu.Miala atak padaczki i coś jeszcze ( nie wnikam w to)
staram sie uniakc tej klasy jak tylko moge.
Pocieszam sie tylko tym że zostalo mi niecaly tok nauki.
Miss Foch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 18:12   #33
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

i ja dołączam do grona pierwszoklasistek musze przyznac ze ja w ogóle sie nie bałam nowej szkoly... moze dlatego ze szłam tam z grupą znajomych. no i w ogóle przechodziłam koło tego lo przez 3 lata gim. Własciwie moje liceum jest pare metrów od gim :P :P hehe

Bardzo lubie swoja kalse nie ma dnia bez napadów śmiechu. Naprawde czasem wracam do ddomu z bolacym ze smiechu brzuchem i zapłakanymi oczkami :p Oczywiscie u nas tez sa grupki, to chyba jest nie do unikniecia ;] ale nie wojujemy ze sobą. Chociaz ostatnio... no ale wole o tym nie wspominać.

Pozdrawiam wszystkie pierwszoklasistki i pierwszoklasistów oczywiscie
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 18:29   #34
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Do pierwszej klasy wejsc i zżyć sie jest stosunkowo latwo - wszyscy jestescie na równych prawach. Gorzej jest "wpasowac" się w już istniejące i zgrane otoczenie.
pozdrawiam
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 19:13   #35
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

ja jestem w drugiej klasie juz LO hih ale rozpoczecie roku szkolnego i rownoczesnie pierwszej klasy na dlugo mi zostanie w pamieci nie zapomne tych wszystkich ludzi ehe chłopcow takich wysoookich :P w mojej szkole mialam juz troche znajomych ale balam sie ze bedzie jakos dziwnie:P ale pierwsza klasa byla super moja klasa w pierwszym roku byla supcio, wiekszkosc dla siebie mila itd a teraz to widac kto jaki jest naprawde:P coz tak bywa musze zaznaczyc ze w mojej klasie jest 24 dziewczyny i jeden chlopak hehe ale jest sympatycznie powiem Wam ze chcialabym teraz znow pojsc do jakiejs nowej szkoly nowa szkola=nowi ludzie=nowe zycie mnie w gimnazjum wszyscy znali i mialam wrogow ale tez przyjaciol a jak poszlam do LO nikt mnie nie znal, no moze kilka osob i bylo mi jakos lepiej a wogole z nowa szkola przyszla moja milosc obecna hihi ciekawe co bym teraz robila jakbym poszla do innej szkoly ajj gimnazjalistki nic sie nie bojcie bedzie lajtowo buziaczki;*
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 19:15   #36
legnA_kraD
Przyczajenie
 
Avatar legnA_kraD
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Ja także miałam pewne obawy przed LO, ale na szczęście okazało się, że jestem w jednej klasie z moją koleżanką (znam ją 11 lat ), po dwóch dzniach jednak postanowiłam się przepisać ( z klasy dziennikarskiej na mat-inf ), nie pasowała mi atmosfera w klasie i wogóle zastanawiałam się co ja tu robie po 3 latach w klasie matematyczno-informatycznej. W nowej klasie dość szybko się zaklmatyzowałam (znałam ok 10 osób). I nie żałuję, że się przeniosłam!! Aha w mojej szkole raczej nie było "kocenia", w gimnazjum tak ale w LO juz nie... bardziej nas "kocili" nauczyciele
__________________
Dark_Angel
legnA_kraD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 19:23   #37
Agu5ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 77
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Ja tez naleze do zaszczytnego grona (hehe ) pierwszoklasistek i juz minelo pierwsze polrocze i ja czuje sie jakbym chodzila do tej szkoly od poczatku swiata atmosfera fantastyczna, klase tez mam fajna i w miare zgrana ( choc niestety jak zawsze sa male wyjatki), nauczyciele w miare, tylko nauki duzo.. :/ nie to co w gimnazjum co na lekcjach robilo sie to co sie chcialo eh.. :P stare dobre czasy heeh :P czasem chce sie wrocic do gima ale w liceum tez jest fajnie zawsze niezla szyda idzie na lekcjach, przerwach, wogole caly czas.. tylko nie wiem jak ja przezyje jak trzecie klasy pojda w tym roku ze szkoly ;( bo tam sa najlepsi.. hmm.. koledzy hehe jest na kogo popatrzec i zawsze jest tak jakos ciekawiej, a teraz jak pojda to my bedziemy juz w 2 klasie i przyjda mlodsi i juz tak glupio bedzie.. jednak najlepiej to jest w 1 klasie eh ale zbieglam z tematu :P w kazdym razie jak narazie jest fajnie, zobaczymy czy dotrwam do matury tylko mam male problemy bo nie wiem za bardzo kim chce byc w przyszlosci i co studiowac i co zdawac na maturze wiec nie wiem do czego sie bardziej przykladac a do czego nie, bo z tego co slyszalam to o przygotowaniu do matury trzeba juz myslec od pierwszej klasy, prwada? a ja jestem w klasie jezykowej wiec pola do popisu zabardzo nie mam bo na anglistyke sie nie wybieram, a poszlam tu tylko ze wzgledu iz wlasnie nie wiem co cce robic wiec stwierdzialam ze sobie przynajmniejj jezyki podszkole.. tylko co dalej?
Agu5ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 14:52   #38
Patkanatka
Przyczajenie
 
Avatar Patkanatka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Może odnowimy wątek? We wrześniu idę do 1 klasy i trochę się boję, że nikt nie będzie chciał ze mną gadać..

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Co myślicie o spotkaniu zapoznawczym? Dobry pomysł?
Patkanatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 14:57   #39
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: 1 klasa liceum-jak to jest być w nowej szkole

Trochę bez sensu, przecież w szkole i tak się poznacie. Poza tym do września skład klasy może się jeszcze zmienić.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-02 15:57:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.