Internet przy sobie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-11, 08:40   #1
bordilady
Przyczajenie
 
Avatar bordilady
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19

Internet przy sobie


pracuje w firmie, w ktorej czesto jestem wysylana w rozne podroze, najczesciej delegacje do wwy, a moja praca to glownie dzialanie przez neta - bez niego jak bez reki. moge to robic przez tel, tzn sparwdzac poczte, odpowiadac, miec stale polaczenie z klientami. i tutaj sie zastanawiam nad oferta niektorych operatorow. czy znacie moze pakiety play online? rozwazam ich zakup, tzn. podpowiedz szefowej, bysmy przeszly do playa: http://web.playmobile.pl/pl/play-abo...e-w-telefonie/
podobno to najtansze z mozliwych rozwiazan, gdy chce sie miec neta w tel i nie trzeba targac w podroz kompa, czego nie cierpie.
__________________
trend i wygoda! na celowniku nowa kolekcja ecco!
bordilady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 20:56   #2
TerraKotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Thumbs up Dot.: Internet przy sobie

Rzeczywiście oferta jest idealna dla prawdziwej businesswoman - nie trzeba wszędzie targać ze sobą laptopa.
Ze mnie żadna wielka businesswoman (przynajmniej jeszcze nie) ale z mobilnego internetu korzystam bardzo często, a teraz, mając pakiet Play Online, już bez ograniczeń. Oferta jest tania, działa bez zastrzeżeń i z pewnością limit starczy na swobodne surfowanie przez cały miesiąc (ja mam 1 GB). Polecam.
__________________
Being a woman is a terribly difficult task, since it consists principally in dealing with men.
Joseph Conrad

TerraKotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 21:40   #3
bordilady
Przyczajenie
 
Avatar bordilady
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Internet przy sobie

tak mysle, ze wlasciwie to chyba nie ma opcji patrzac na porwnanie, gdzie indziej drozej. a my dzis wlasnie wyjazd mialysmy i zostawilysmy biuro pod okiem czujnej, acz nowej osobki. ciezko bylo bez neta... :/
__________________
trend i wygoda! na celowniku nowa kolekcja ecco!
bordilady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 23:03   #4
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Internet przy sobie

Cytat:
Napisane przez bordilady Pokaż wiadomość
pracuje w firmie, w ktorej czesto jestem wysylana w rozne podroze, najczesciej delegacje do wwy, a moja praca to glownie dzialanie przez neta - bez niego jak bez reki. moge to robic przez tel, tzn sparwdzac poczte, odpowiadac, miec stale polaczenie z klientami. i tutaj sie zastanawiam nad oferta niektorych operatorow. czy znacie moze pakiety play online? rozwazam ich zakup, tzn. podpowiedz szefowej, bysmy przeszly do playa: http://web.playmobile.pl/pl/play-abo...e-w-telefonie/
podobno to najtansze z mozliwych rozwiazan, gdy chce sie miec neta w tel i nie trzeba targac w podroz kompa, czego nie cierpie.
Mam jakieś niejasne wrażenie że płacą Ci za pisanie takich rzeczy.
Jeżeli faktycznie byłabyś pracownicą która intensywnie korzysta z internetu poza biurem, a zwykły laptop jest za ciężki, to zapewne nie męczyłabyś się z telefonem tylko tylko kupiłabyś małego laptopa zwanego inaczej netbookiem i do niego internet mobilny.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.