Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-21, 00:47   #2011
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
To zdawaj relację, czy daje radę na kropki

A poza tym, co byś/cie polecała/ły do demakijażu twarzy? Przy tych temperaturach mam wrażenie, że nie domywam zestawu filtr+bb, a na biochemii olejki są na bazie oleju słonecznikowego, który mnie masakrycznie zapycha
olej rzepakowy+lactacyd (tak, ten płyn do higieny intymnej).

Masujesz olejem dobre 3-5 minut (dobra okazja, żeby się uczyć metody Tanaki ), na to potem dajesz lactacyd i zmywasz.

Ale licz się z nieznacznym pogorszeniem stanu cery przez pierwszych kilka dni. U mnie tak było, ale po około tygodniu skóra wyglądała już lepiej, niż zanim zaczęłam.

A co do peelingujących skarpetek, polecam VOV. Też koreańskie, trochę tańsze od holika holika i baaardzo dobre.

Edytowane przez nosferatku
Czas edycji: 2014-07-21 o 08:08
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 19:50   #2012
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Wpisalam sobie w google "skarpety złuszczające"... Poprzednio oglądałam efekty tylko na aukcji... Ekhm gdybym coś jadła...

Kurna, idę znowu moczyć nogi, bo mi ani drgnie! Wnerwię się zaraz...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 11:31   #2013
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ma ktoś porównanie między ZA Perfect Solution Restoring Collagen Cream, a Iope Super Vital Cream Bio Intensive?
ZA tańszy, ale Iope kusi swoimi filmikami:
https://www.youtube.com/watch?v=yM7W5zdxMfI
https://www.youtube.com/watch?v=Be9snUnfjAI

A może polecacie coś innego co poprawia sprężystość i elastyczność skóry?
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 11:53   #2014
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, chciałam ostrzec przed użytkownikiem ebay cityshop80, dostałam podróbki zestawu próbnego Laneige White Plus Renew :/ Co dziwne, ma on 100% pozytywów. Zorientowałam się, jak tylko otworzyłam wczoraj wieczorem Skin Refiner - na pierwszy rzut oka zupełnie nie ta konsystencja, nie ten zapach. Z emulsją i z essence to samo - co do kremu pod oczy, to nie wiem bo nie miałam (dlatego tym razem kupiłam inny zestaw próbny, który go ma). Po opakowaniu essence nawet ciężko poznać, że coś nie tak, dopiero sam kosmetyk wzbudza podejrzenia. Chciałam załączyć zdjęcia do porównania ale niestety nie wchodzą, nawet po zmniejszeniu :/ Chyba potem wrzucę na bloga...
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 12:02   #2015
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja tak na szybko:
Czy pianka oczyszczająca może działać tak, że oczyszczajac twarz pojawiają się jakieś krostki..? Wiem, bez sensu trochę...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 12:05   #2016
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47419470]Ja tak na szybko:
Czy pianka oczyszczająca może działać tak, że oczyszczajac twarz pojawiają się jakieś krostki..? Wiem, bez sensu trochę...[/QUOTE]

Tak mi się działo po drogeryjnych produktach do mycia, w ramach wysuszenia skóry . Azjatyckie nigdy krzywdy mi nie zrobiły. Jakiej pianki używasz?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 12:12   #2017
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Tak mi się działo po drogeryjnych produktach do mycia, w ramach wysuszenia skóry . Azjatyckie nigdy krzywdy mi nie zrobiły. Jakiej pianki używasz?
Pojawiło mi się na policzku kilka takich czerwonych dziwnych maluteńkich krostek i nie wiem, czy to zbieg okoliczności... Choć takiego czegoś wcześniej nie odnotowywałam . Czoło wydaje się być lepsze, bo to na nim przeżywam jakiś atak krostek, nie wiem czemu . No i chciałam na nosie rozjaśnić kropki. Używam próbek skinfood white egg pore, znalazłam nawet skład przedwczoraj.

Aha, wczoraj jak myłam policzki, to trochę już miałam później czerwone. Chyba powinnam rzadziej go używać na tę strefę. W dotyku jednak nie są wysuszone, szorstkie ani nic z tych rzeczy. Być może to chodzi po prostu o cerę naczynkową, że mi się czerwienią, bo jednak za silne

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2014-07-23 o 12:14
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 12:23   #2018
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47419650]Pojawiło mi się na policzku kilka takich czerwonych dziwnych maluteńkich krostek i nie wiem, czy to zbieg okoliczności... Choć takiego czegoś wcześniej nie odnotowywałam . Czoło wydaje się być lepsze, bo to na nim przeżywam jakiś atak krostek, nie wiem czemu . No i chciałam na nosie rozjaśnić kropki. Używam próbek skinfood white egg pore, znalazłam nawet skład przedwczoraj.

Aha, wczoraj jak myłam policzki, to trochę już miałam później czerwone. Chyba powinnam rzadziej go używać na tę strefę. W dotyku jednak nie są wysuszone, szorstkie ani nic z tych rzeczy. Być może to chodzi po prostu o cerę naczynkową, że mi się czerwienią, bo jednak za silne [/QUOTE]

Uwielbiam tę piankę, moja ulubiona . Ona rzeczywiście dobrze oczyszcza i może jest za agresywna do Twojej cery. Używaj raz dziennie.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 13:10   #2019
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam ostrzec przed użytkownikiem ebay cityshop80, dostałam podróbki zestawu próbnego Laneige White Plus Renew :/ Co dziwne, ma on 100% pozytywów. Zorientowałam się, jak tylko otworzyłam wczoraj wieczorem Skin Refiner - na pierwszy rzut oka zupełnie nie ta konsystencja, nie ten zapach. Z emulsją i z essence to samo - co do kremu pod oczy, to nie wiem bo nie miałam (dlatego tym razem kupiłam inny zestaw próbny, który go ma). Po opakowaniu essence nawet ciężko poznać, że coś nie tak, dopiero sam kosmetyk wzbudza podejrzenia. Chciałam załączyć zdjęcia do porównania ale niestety nie wchodzą, nawet po zmniejszeniu :/ Chyba potem wrzucę na bloga...
A to nie jest jakiś stary zestaw? Kupuję w Laneige od około roku i takiego zestawu nigdy nie dostałam, dostaję zawsze ten z maseczką na noc.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 13:27   #2020
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
A to nie jest jakiś stary zestaw? Kupuję w Laneige od około roku i takiego zestawu nigdy nie dostałam, dostaję zawsze ten z maseczką na noc.
Nie, nowy , ten: http://www.ebay.pl/itm/261513419629?...84.m1497.l2649
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 14:05   #2021
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam ostrzec przed użytkownikiem ebay cityshop80, dostałam podróbki zestawu próbnego Laneige White Plus Renew :/ Co dziwne, ma on 100% pozytywów. Zorientowałam się, jak tylko otworzyłam wczoraj wieczorem Skin Refiner - na pierwszy rzut oka zupełnie nie ta konsystencja, nie ten zapach. Z emulsją i z essence to samo - co do kremu pod oczy, to nie wiem bo nie miałam (dlatego tym razem kupiłam inny zestaw próbny, który go ma). Po opakowaniu essence nawet ciężko poznać, że coś nie tak, dopiero sam kosmetyk wzbudza podejrzenia. Chciałam załączyć zdjęcia do porównania ale niestety nie wchodzą, nawet po zmniejszeniu :/ Chyba potem wrzucę na bloga...
Chciałam od niego zamówić

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47419650]Pojawiło mi się na policzku kilka takich czerwonych dziwnych maluteńkich krostek i nie wiem, czy to zbieg okoliczności... Choć takiego czegoś wcześniej nie odnotowywałam . Czoło wydaje się być lepsze, bo to na nim przeżywam jakiś atak krostek, nie wiem czemu . No i chciałam na nosie rozjaśnić kropki. Używam próbek skinfood white egg pore, znalazłam nawet skład przedwczoraj.

Aha, wczoraj jak myłam policzki, to trochę już miałam później czerwone. Chyba powinnam rzadziej go używać na tę strefę. W dotyku jednak nie są wysuszone, szorstkie ani nic z tych rzeczy. Być może to chodzi po prostu o cerę naczynkową, że mi się czerwienią, bo jednak za silne [/QUOTE]

Mam to samo po kremie mojego R. - mój się nieoczekiwanie skończył i pożyczyłam ze 2 razy. Może faktycznie zbyt agresywna dla ciebie.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 14:54   #2022
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Wiesz od kiedy dodają go do zakupów? W kwietniu dostałam taki jak w załączniku, przy poprzednich zakupach też taki i teraz dalej go dają, dlatego zapytałam czy to nie jest stary zestaw.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cc32c319-5f28-4006-9bf4-f880464ff331.jpg (28,1 KB, 3 załadowań)

Edytowane przez loua
Czas edycji: 2014-07-23 o 14:56
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 15:11   #2023
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Wiesz od kiedy dodają go do zakupów? W kwietniu dostałam taki jak w załączniku, przy poprzednich zakupach też taki i teraz dalej go dają, dlatego zapytałam czy to nie jest stary zestaw.
Nie wiem. Ja właśnie miesiąc temu kupiłam ten zestaw 5-cio częściowy, który masz w załączniku od rubyruby, więc na pewno był oryginalny.

Teraz kupiłam czteroczęściowy, w którym są: refiner, essence, emulsion i eye cream bo zależało mi na miniaturce tego kremu pod oczy. Z wyglądu wszystko jest niby identyczne, jak w tamtym, dopiero jak po otwarciu zorientowałam się, że coś nie gra, porównałam z tamtymi miniaturkami od ruby (na szczęście wciąż mam, z resztkami kosmetyków) i różnice są widoczne gołym okiem. Szkoda, że nie mogę tu załadować zdjęć. Tak czy siak, konsystencja i zapach są kompletnie różne, a sprzedawca jeszcze się upiera, że to oryginały Przecież widzę i czuję, że są kompletnie inne! Zwrócił mi kasę i poprosił o omijanie swojego sklepu na przyszłość, lol. Ale przysięgam, że te kosmetyki nie pachną, jak te od ruby tylko takim cytrynowym proszkiem do szorowania i konsystencja jest kompletnie inna. Dlatego się wkurzyłam, że sprzedawca się upiera. Jeszcze opakowanie po eye cream było prawie puste, ledwo coś udało mi się z niego wydobyć

EDIT: Ok, za duże załączniki. Chwila, zmniejszę je i spróbuję ponownie.

Po lewej te od ruby, po prawej od cityshop.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ebay 096 laneige2.jpg (32,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ebay 095 laneige.jpg (27,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ebay 097 laneige2.jpg (36,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ebay 100 laneige2.jpg (32,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ebay 103 laneige2.jpg (43,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ebay 102 laneige2.jpg (26,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ebay 1012 laneige2.jpg (36,4 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2014-07-23 o 15:23
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 20:17   #2024
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Ma ktoś porównanie między ZA Perfect Solution Restoring Collagen Cream, a Iope Super Vital Cream Bio Intensive?
ZA tańszy, ale Iope kusi swoimi filmikami:
https://www.youtube.com/watch?v=yM7W5zdxMfI
https://www.youtube.com/watch?v=Be9snUnfjAI

A może polecacie coś innego co poprawia sprężystość i elastyczność skóry?
I ja zainteresowana zakupem czegoś podobnego. Iope co ma takiego cudownego w składzie i jaką ma konsystencję? Wiesz może coś więcej na jego temat?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 13:29   #2025
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Ma ktoś porównanie między ZA Perfect Solution Restoring Collagen Cream, a Iope Super Vital Cream Bio Intensive?
ZA tańszy, ale Iope kusi swoimi filmikami:
https://www.youtube.com/watch?v=yM7W5zdxMfI
https://www.youtube.com/watch?v=Be9snUnfjAI

A może polecacie coś innego co poprawia sprężystość i elastyczność skóry?
Czytam o tym kremie ZA, na blogu jakaś dziewczyna napisała że miała chwilowy wysyp i grudki pod oczami ale zniknęły, no i że skóra trochę tłusta się stała Ryzykowałabym z IOPE bo to dobra firma tylko trochę zbyt mocno perfumują swoje produkty jak na mój gust
Skąd właściwie ta firma ZA jest? Z Chin? Kiedyś mocno zainteresował mnie ich bb krem(tylko nie pamiętam jaki) , zachwyty nad nim czytałam i nawet szukałam swatchy, na ebayu ale nic znaleźć nie mogłam na blogach anglojęzycznych
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 18:18   #2026
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47397547]Wpisalam sobie w google "skarpety złuszczające"... Poprzednio oglądałam efekty tylko na aukcji... Ekhm gdybym coś jadła...

Kurna, idę znowu moczyć nogi, bo mi ani drgnie! Wnerwię się zaraz...[/QUOTE]

Jak tam, ruszyło się coś?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:28   #2027
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
I ja zainteresowana zakupem czegoś podobnego. Iope co ma takiego cudownego w składzie i jaką ma konsystencję? Wiesz może coś więcej na jego temat?
Patrząc na skład, to nie wiem co w nim takiego cudownego jest, że recenzje ma tak dobre Jutro wstawię skład, mam dwa trochę się różniące, a nie wiem teraz, który jest aktualny. Większość koreańskich blogerek pisze, że krem naprawdę poprawia jędrność skóry.
Według recenzji wydaje się dość gęsty, na pewno na dzień będzie za ciężki.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Czytam o tym kremie ZA, na blogu jakaś dziewczyna napisała że miała chwilowy wysyp i grudki pod oczami ale zniknęły, no i że skóra trochę tłusta się stała Ryzykowałabym z IOPE bo to dobra firma tylko trochę zbyt mocno perfumują swoje produkty jak na mój gust
Skąd właściwie ta firma ZA jest? Z Chin? Kiedyś mocno zainteresował mnie ich bb krem(tylko nie pamiętam jaki) , zachwyty nad nim czytałam i nawet szukałam swatchy, na ebayu ale nic znaleźć nie mogłam na blogach anglojęzycznych
ZA to chyba Shiseido na rynek chiński. Mieli albo dalej mają krem BB 12in1 czy coś takiego Dość tanie w Chinach.

Wysyp mnie odstraszył Myślałam o nim, bo chyba Elle z HK uznało go za najlepszy krem w jakiejś tam kategorii, ale może jednak IOPE lepsze, choć substancji zapachowych, to oni nie żałują, dla mnie też za mocno pachną.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 23:13   #2028
djprinzesin
Rozeznanie
 
Avatar djprinzesin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: JaponiA
Wiadomości: 724
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

ZA w Japonii produkowane sa w Wietnamie! Polki zawsze pelne, rzadko kto kupuje...


odterazwjaponii.blogspot. com

Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
djprinzesin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 07:29   #2029
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez djprinzesin Pokaż wiadomość
ZA w Japonii produkowane sa w Wietnamie! Polki zawsze pelne, rzadko kto kupuje...


odterazwjaponii.blogspot. com

Sent from my iPhone using Tapatalk
Na moim też jest napisane 'made in Vietnam' Pełne półki mówisz? A właśnie dopiero co ten krem kolagenowy dostał trzecie miejsce w japońskim rankingu cosme za pierwsze półrocze 2014
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 15:12   #2030
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Na moim też jest napisane 'made in Vietnam' Pełne półki mówisz? A właśnie dopiero co ten krem kolagenowy dostał trzecie miejsce w japońskim rankingu cosme za pierwsze półrocze 2014
"made in Taiwan" też jest a jak się kolor tego tajwańskiego różni
http://looknookhook.wordpress.com/20...n-bb-cream-uv/


ja już się zamartwiam czym się będę smarować późniejszą jesienią i zimą. Teraz nie mam problemu tylko dlatego że szyja i dekolt nieco mi się ozłociły więc ekstremalnie jasnego podkładu nie potrzebuję na razie. Ale niedługo znowu będę na całym ciele super jasna(twarz już mi blednie jeszcze bardziej- Anthelios działa). I co tu kupić w przyszłości:no niewiem: Jak coś w miarę jasne to tłuste, zapycha, warzy się Do podkładów nie chcę wracać bo mnie wysuszają, zresztą tylko minerały i dla makijażystów(MAP Kryolan) mają jasne kolory ale na skórze prezentują się tragicznie

Jeżeli obecne tu bladziochy coś znajdą jasnego to proszę podzielcie się info na forum
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 13:16   #2031
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Niebawem odpiszę na poprzednie posty, bo już mam wyrobione zdanie...



Dziewczyny co sądzicie o Etude House Baking Powder? Kosmetyk można kupić w saszetkach, więc super sprawa na testy (szkoda, że polskich nie można tak kupować ). Widziałam, że jest kilka rodzajów, jedna jest nawilżająca, a reszta to nie wiem...na jednej pisze deep cleansing, na innej pore cleansing...Dziwne, bo myślałam, że każda ma głęboko oczyszczać pory. Pewnie to więc jakiś chwyt marketingowy? Nie wiem, czy warto szukać składów, więc najpierw zapytałam tutaj.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 14:23   #2032
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47463884]Dziewczyny co sądzicie o Etude House Baking Powder? Kosmetyk można kupić w saszetkach, więc super sprawa na testy (szkoda, że polskich nie można tak kupować ). Widziałam, że jest kilka rodzajów, jedna jest nawilżająca, a reszta to nie wiem...na jednej pisze deep cleansing, na innej pore cleansing...Dziwne, bo myślałam, że każda ma głęboko oczyszczać pory. Pewnie to więc jakiś chwyt marketingowy? Nie wiem, czy warto szukać składów, więc najpierw zapytałam tutaj.[/QUOTE]

Ooo, to była jedyna pianka z bardzo wielu, która mnie wysuszyła . Zapomniałam o tym koszmarku. Miałam tą niebieską. Nie polecam.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 15:30   #2033
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ooo, to była jedyna pianka z bardzo wielu, która mnie wysuszyła . Zapomniałam o tym koszmarku. Miałam tą niebieską. Nie polecam.
^ Też nie polecam, strasznie wysusza skórę. Sprawdziłaby się chyba tylko dla cery bardzo tłustej. Ja mam normalną i niestety to nie dla mnie .
Także używałam wersji niebieskiej, jest jeszcze różowa, rzekomo mniej podrażniająca - ale trudniej ją dostać (nawet próbki) i jest droższa.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 15:43   #2034
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ooo, to była jedyna pianka z bardzo wielu, która mnie wysuszyła . Zapomniałam o tym koszmarku. Miałam tą niebieską. Nie polecam.
Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
^ Też nie polecam, strasznie wysusza skórę. Sprawdziłaby się chyba tylko dla cery bardzo tłustej. Ja mam normalną i niestety to nie dla mnie .
Także używałam wersji niebieskiej, jest jeszcze różowa, rzekomo mniej podrażniająca - ale trudniej ją dostać (nawet próbki) i jest droższa.

Dzięki A więc zapominam o niej



Odnośnie skarpetek- jestem zawiedziona Wtedy, kiedy pisałam, że nic się nie dzieje, wieczorem zaczęło. Postanowiłam nic nie pisać, tylko dopiero o efektach końcowych. Byłam pełna nadziei, jak widziałam te płaty skóry (tej normalnej, na której się zbytnio nie chodzi- jeśli wiecie o co chodzi). Z pięt zeszła skóra, fakt, ale nie miałam jakoś zbytniego problemu z tym- po prostu musiałam często nawilżać i używać tarki, było ok. Liczyłam na usunięcie dwóch zgrubień, których nabawilam się chodząc po 10 godzin w obcasach (na sródstopiu, tam gdzie jest nacisk). Niestety, one zostały. Nie wiem dlaczego, widocznie skarpety działają na tą delikatną skórkę bardziej, a z tym twardszym już mają problem... Sądzę, że już nic nie drgnie, choć nie używam jeszcze tarki, by ocenić, czy na 100%. Załuję w sumie, że tyle czasu na to poświęciłam, musiałam się ukrywać , a to czego chciałam mi nie usunęło. Tylko na tym mi zależało. Nie wiem, czy kupię jeszcze raz, raczej nie, bo skoro działa na to, z czym problemu nie mam, to po co. Zainteresuję się czymś punktowym, słyszałam kiedyś o jakimś kremie (chyba Scholl) z kwasami, którym smaruje się owe problematyczne miejsca i ma usuwać zgrubienie. I nie będę musiała ukrywać stóp

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Jak tam, ruszyło się coś?

Ruszyło, ruszyło, tylko nie tam, gdzie trzeba

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Mam to samo po kremie mojego R. - mój się nieoczekiwanie skończył i pożyczyłam ze 2 razy. Może faktycznie zbyt agresywna dla ciebie.

Przestałam nim czyścić policzki (choć i tak robiłam to może 30 sec), w sumie zrobiłam 2 dni przerwy ogólnie od pianki. Coś mnie "czerwoności" dopadają.

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Uwielbiam tę piankę, moja ulubiona . Ona rzeczywiście dobrze oczyszcza i może jest za agresywna do Twojej cery. Używaj raz dziennie.

Używam raz dziennie, wieczorem tylko. Ale jak widać policzki i tak się zbuntowały
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 16:13   #2035
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Po tych kilku dniach myślenie kupiłam w końcu IOPE Super Vital Cream Bio Intensive. Myślałam jeszcze nad Hera Age Away Modifier, ale kupię najwyżej jak IOPE nie będzie działać.

Skład podany przez Amore Pacific:
Camellia Sinensis Leaf Extract, Water, Glycerin, Butylene Glycol, Squalane, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Niacinamide, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Cyclopentasiloxane, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetyl Ethylhexanoate, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Hydrogenated Olive Oil Lauryl Esters, Acetyl Glucosamine, Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Stearyl Behenate, Pentaerythrityl Distearate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, DI-C12-13 Alkyl Malate, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Propanediol, Beta-Glucan, Pisum Sativum (Pea) Extract, Selaginella Tamariscina Extract, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Tocopherol, Portulaca Oleracea Extract, Polyacrylate-13, Polysorbate 20, Polyisobutene, Ethylhexylglycerin, Sodium Polyacrylate, Dextrin, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Calcium Pantetheine Sulfonate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Methoxy PEG-114/Polyepsilon Caprolactone, Ubiquinone, Ascorbic Acid, Caffeic Acid, Copper Tripeptide-1, Chitosan, Hydrolyzed Millet, Zinc DNA, Pentylene Glycol, Decyl Glucoside, Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Tocopheryl Acetate, Polyacrylic Acid, Lecithin, Alcohol, Titanium Dioxide, Beta-Carotene, Caprylyl Glycol, Cholesteryl Hexyl Dicarbamate Pullulan, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Fragrance, CI 19140, CI 15985
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 00:08   #2036
djprinzesin
Rozeznanie
 
Avatar djprinzesin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: JaponiA
Wiadomości: 724
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Na moim też jest napisane 'made in Vietnam' Pełne półki mówisz? A właśnie dopiero co ten krem kolagenowy dostał trzecie miejsce w japońskim rankingu cosme za pierwsze półrocze 2014

nie wiem kto glosuje w cosme, ale czesto buble podaja. podpytalan wcziraj w drogerii i ten krem u dowiedzialam sie ze jest made in Vietnam( co powinno mnie ostateczne wg pani odrzucic), zapycha, w sumie do ry do stop, ale sa lepsze. babka bardzo mi piprawila humor-nowa jest widac ze jeszcze sie stara mowic co napraede mysli.


odterazwjaponii.blogspot. com

Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
djprinzesin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 09:28   #2037
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez djprinzesin Pokaż wiadomość
nie wiem kto glosuje w cosme, ale czesto buble podaja. podpytalan wcziraj w drogerii i ten krem u dowiedzialam sie ze jest made in Vietnam( co powinno mnie ostateczne wg pani odrzucic), zapycha, w sumie do ry do stop, ale sa lepsze. babka bardzo mi piprawila humor-nowa jest widac ze jeszcze sie stara mowic co napraede mysli.


odterazwjaponii.blogspot. com

Sent from my iPhone using Tapatalk
Haha Ja już chyba drugiej miniaturki kremu nie kupię bo używam tylko pod oczy i za gęsty chyba jest. Faktycznie zapycha, jak raz nałożyłam na noc na całą twarz. Chcę kupić lżejszą emulsję z tej serii, tylko made in Taiwan, do tej nie miałabym żadnych zastrzeżeń. Tylko nigdzie nie widziałam miniaturek.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 12:44   #2038
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Znacie może jakieś godne polecenia smarowidło do ciała o działaniu ujędrniającym [ew. antycellulitowym]?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 13:03   #2039
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy używał ktoś może lotionu VC /serum White Lady firmy Haba? Kusi mnie koszmarnie, a że nie jest tanie to próbuję zrobić rekonesans
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 23:14   #2040
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Możecie polecic coś zbliżonego do Golda ze skin79, tylko nieco mocniej kryjącego? Zalezy mi na tym, by było do suchej skóry
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.