Jestem kobietą Bi i mam z tym problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-26, 21:55   #1
Asia_2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4

Jestem kobietą Bi i mam z tym problem


Całkiem niedawno odkryłam, że przyjemność sprawiają mi zarówno zbliżenia z mężczyzną (mężem) jak i kobietą. Po kilku razach moja "pierwsza" wyszła za mąż i się skończyło. Zaczęłam szukać innej w ogłoszeniach towarzyskich, ale tam albo zgłaszają się bardzo bardzo młode, ja ma 40 lat, albo faceci podszywający sie pod kobiety. Te pierwsze z reguły chcą pieniędzy a ja nie chcę tak po prostu płacić gotówki za seks. Moim zdaniem mogłoby wystarczyć, że zabierzemy ją do Paryża, Rzymu albo jeszcze gdzie indziej, możemy czasami też jakoś pomóc nawet finansowo, jesteśmy "ustawieni" więc takie wydatki to przyjemność, ale ustaloną stawkę za numerek to biorą w agencjach. Spróbowałam też fora bezz i kobietybi, tam aktywność polega na dodawaniu do znajomych, a to nie to! Nie szukam wirtualnej koleżanki (do końca też nie wiadomo czy to jest kobieta), szukam realnej dziewczyny. Takich kobiet/par jak ja/my jest dużo, wydaje mi się, że inni też mają ten problem.
Asia_2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-26 22:55:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.