Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 21:21   #331
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

TLU zdecydowanie przez kilka lat belle color 112 był moim faworytem, ale ja z natury mam dosc jasne włosy. Po dekoloryzacji.... hmmm miałam chyba taki jasny złocisty blond. Żeby osiągnąc efekt ze zdjęcia musiałam zrobic dwa razy w dostępie 3 tygodniowym. Włosów mi nie zniszczyła wręcz przeciwnie-bardzo delikatna. Potem robiłam tylko odrost. Musiałam z niej zrezygnowac, bo po lecie byłam za jasna, ale cały czas mysle czy do niej nie wrócić
Adzi super że trafiłaś na swoją farbę, ja niestety po tygodniu codziennego mycia głowy miałam w słońcu ,,żółtki'' po tej farbie, szczególnie na odrostach, nawet tego nie zauważałam, dopóki mąz nie zrobił mi fotki z góry. Dlatego przerzuciłam sie o odcień wyżej, kupuje teraz 9.13 Vitality's i mam w końcu kolorek o jakim marzyłam. Mam nadzieję że tobie zółtek nie wyjdzie
Co do mojego kolorku z 3-ego zdjęcia był to kolor z poziomu 7-ego, dlatego wyszedł ciemniej. 800-tka z Palette 10 min jest dużo jasniejsza. Nie żebym Cię namawiała hihi ale zerknij z ciekawości na stronkę:http://www.palette.pl/nasze-produkty...-sredni-blond/ mi wyszło identycznie jak na pudełku i włosy naprawdę były sliczne. Zreszta dziewczyny na wątku tez sobie chwaliły ten 10-cio minutowy odpowiednik excel 10
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 21:25   #332
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
zgadzam się z Tobą w 100% ja generalnie jestem zdania, że tatuaże są fajne tylko na okres wakacji, gdzie wolno prawie wszystko, jest totalny luz i spontaniczne pomysły są na codzien także te z henny jak najbardziej
ale taki na stałe, to jest decyzja w większości przypadków na całe życie, na pewno bym się nie zdecydowała. A taki na stopie to kurcze, idziesz do pracy i jak to by wyglądało w połączeniu z ołówkową spódnicą, elegancką koszulą, czółenkami i pończochami? kosmos





sorry, że zapytam, ale co Twój facet ma do tego, czy chcesz zrobić sobie tatuaż albo kolczyk, bo nie rozumiem?? przecież to Twoje ciało i tylko Ty możesz decydować czy chcesz robić czy nie facet to może co najwyżej wyrazic swoją opinie i tyle a nie mówić że masz robić to czy tamto.
nad tatuażem się jeszcze zastanowię i to porządnie, ale kolczyk chcę zrobic

nie chodzi o to, że mi zabrania tylko właśnie wyraża swoje zdanie i mówi, że jeśli zrobię to zrobię, ale mu się to nie podoba
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 21:57   #333
mycha2307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny pamiętajcie,że każdy szampon przeciwłupieżowy itp. strasznie wypłukuje kolor z włosów.Dlatego jeśli chcecie się szybko pozbyć koloru który obecnie macie to jak najbardziej można go stosować ale do zatrzymania koloru na włosach to stanowczo odradzam
mycha2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 23:00   #334
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi, no to super , że kolor wyszedł OK, nie mogę się już zdjęć doczekać bo okropnie ciekawa jestem jak wygląda ja na zapas kupiłam 2 palette a10 do najwyżej później przyciemnię :P
Efcia90 czy Twoja paletta była pod nazwa ultrapopielaty blond? bo ja dorwałam jeszcze ta stara wersje rozświetlony popielaty blond i zastanawiam czy prócz nazwy nie zmienili może też odcienia hmm..
Ewcia co do kolczyków miałam kiedyś w nosie, ale wyjęłam i po dziurce nie mam teraz nawet śladu, strasznie mi się podoba kolczyk pod wargą, ale niestety nie mogę sobie na niego pozwolić ze względu na pracę standartowo uszy mam przebite, lewe nawet kilkakrotnie, ale kolczyki noszę niezwykle rzadko. Podoba mi się jeszcze kolczyk w chrząstce ucha ale nie tej u góry tylko w połowie ucha przy policzku nie wiem jak to fachowo się nazywa:P no ale ciężko mi się zdecydować bo wydaje mi się, że tam to będzie bolało bardzo i czytałam, że strasznie długo sie goi to miejsce..
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 23:10   #335
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bunny kochana zdradź mi proszę, czy ma znaczenie od jakiej części głowy zaczynam farbowanie włosów?
Chodzi mi o to czy np włosy przy karku ciężej się rozjaśniają niż te przy czubku i należałoby zacząć farbowanie od karku?
Czy to w ogóle nie ma znaczenia?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 01:47   #336
Queen Of The Damned
Zadomowienie
 
Avatar Queen Of The Damned
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 888
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Przepraszam, że nie wrzuciłam zdjęć, ale aparat będę miała dopiero dzisiaj wieczorem Kupiłam szampon z Joanny, ale włosy umyję dopiero w niedzielę, bo mam już wyprostowane i szkoda mi je myć drugi raz, suszyć suszarką i prostować. Wczoraj od razu po farbowaniu zapytałam siostry jak kolor, na co ona, że nie widzi różnicy, może jedyną, że nie mam odrostów
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg
Queen Of The Damned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 06:00   #337
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
enchanted możesz najpierw skandynawskim a potem syncem.
Bunny dziękuję za wszelkie porady i za cierpliwość do moim różnych pomysłów ciekawi mnie ten Sync więc zdecyduję się na niego już ostatecznie


Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
siemka ostatni raz z polskiego internetu stresuje sie coraz bardziej, jeszcze na niebie czarno w ogole dostalam dzis pieniadze za urlop 500zl nawet nie wiedzialam ze mi przysluguje i zgadnijcie co kupilam syoss 9-5 na podroz ofc, bede probowac za jakis czas bo jeszcze nie testowalam a tam tego nie ma podkladu nie kupowalam bo w anglii moge dostac xxl'ki a reszte pieniedzy wymienilam na reszte funtow i to jeszcze mialam znizke jeszcze wieksza niz wczoraj dzis opuscil mi 9groszy a wczoraj 5 a to dlatego ze tata Tża sie zna z kantorowcem ajj stresss ale zaraz jeszcze zegnamy sie z kolegami to wypije jakiegos drineczka na odstresowanie
Wasienka zaglądaj tu do nas w miarę możliwości



Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Przepraszam dziewczyny ze potrzymałam was w niecierpliwości ale tuz po zmyciu farbki poszłam pomóc rodzicom a jak wróciłam to jeszcze prysznic kolacja itd.Ale już jestem co do szoku to był bardzo leciutki,prawie nieodczuwalny choć farbka wyszła dużo ciemniej niż na opakowaniu.Będąc pod prysznicem akurat stal tez nizoral wiec umyłam jeszcze raz,jutro umyje przed wyjazdem i powinny być takie jakie chciałam.Obecnie to muszę przyznać ze świetna ta farbka a ten kolor to po prostu super.Taki nie spotykany.Wiem ze jak się wypuka jeszcze bardziej to będzie super.Jestem zadowolona,włoski lśniące i do tego jak by odżyły.Ja już myślałam jak położę kolejna farbkę to je dobije a tu proszę jeszcze lepiej niż było wcześniej.Teraz odżywianie i maskowanie.A fotki wkleję w niedziele zaraz po przyjeździe.
A to dla ciebie bunny Dziękuje za cierpliwość do mnie i oczywiście za cenne rady.
Adzio no to super, że trafiłaś w farbkę A jak z samopoczuciem? Lepiej w ciemniejszych?

Teraz czekamy niecierpliwie na zdjęcia
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 08:05   #338
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

witam foto w lepszym swietle 1,2 szczerze roznicy nie widze zbyt dużej ... złapało odrost w 15 min , nastepnie na 5 nałozyłam na całośc
jednak do upragnionego koloru daleko foto 4 ... hm farba chyba nie rozjasnie juz bardziej ----------rozjasniacz Londa , krem rozjasniajacy DELIA
HELP


potrzebuje pomocy dziewczynki welle decore! na podkarpaciu nie ma pokryje koszty oczewiscie przesyłki i kremu rozjasniajacego tylko potrzebuje aby któras wizazanka go zakupiła
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 09:13   #339
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Ewcia co do kolczyków miałam kiedyś w nosie, ale wyjęłam i po dziurce nie mam teraz nawet śladu, strasznie mi się podoba kolczyk pod wargą, ale niestety nie mogę sobie na niego pozwolić ze względu na pracę standartowo uszy mam przebite, lewe nawet kilkakrotnie, ale kolczyki noszę niezwykle rzadko. Podoba mi się jeszcze kolczyk w chrząstce ucha ale nie tej u góry tylko w połowie ucha przy policzku nie wiem jak to fachowo się nazywa:P no ale ciężko mi się zdecydować bo wydaje mi się, że tam to będzie bolało bardzo i czytałam, że strasznie długo sie goi to miejsce..
ja już na pewno robię w pępku
no nad wargą też super wygląda
kilkakrotne w uszach mi się nie podobają, niestety

Dziewczyny które mają kolczyk w pępku
powiedzcie czy to bardzo boli, gdzie żeście robiły ile to mniej więcej trwa i jaka cena, jeśli mogłybyście
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-18 o 09:14
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 09:22   #340
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ja już na pewno robię w pępku
no nad wargą też super wygląda
kilkakrotne w uszach mi się nie podobają, niestety

Dziewczyny które mają kolczyk w pępku
powiedzcie czy to bardzo boli, gdzie żeście robiły ile to mniej więcej trwa i jaka cena, jeśli mogłybyście
Ja robilam w salonie kosmetycznym, cena 100zl juz z kolczykiem, samo przebicie trwa sekundy, nawet nie ma czasu pomyslec o bolu no i dostaniesz znieczulenie, u mnie byla to masc.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 09:39   #341
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ja już na pewno robię w pępku
no nad wargą też super wygląda
kilkakrotne w uszach mi się nie podobają, niestety

Dziewczyny które mają kolczyk w pępku
powiedzcie czy to bardzo boli, gdzie żeście robiły ile to mniej więcej trwa i jaka cena, jeśli mogłybyście
ja zapłaciłam 85zł z kolczykiem znieczulenie w formie psikacza nie bolało odrobinę szczypało... a co do przebicia to gojenie się jest gorsze... to tez zalezy od osoby i co sie robi z kolczykiem ja trochę źle zrobiłam bo jak myślałam ze się wygoił to włożyłam zwykły kolczyk i wtedy sie zaczęło ropa krew nie mogłam spać tak bolało... i wtedy sama o to zadbałam i kupiłam kolczyk z tytanu! nie ze stali chirurgicznej! przemywanie gorącym rumiankiem rano i wieczorem i psikacz do odkażania po południu octenisept! i to mnie uratowało! teraz nadal mam z tytanu z www.wildcat.pl i jest super bo myślałam ze już sie nie wygoi... a na stronie wildcata możesz poczytać o przebijaniu i jaki kolczyk jest odpowiedni na swierzą dziurkę... mi dal ze stali... a powinien być tytan!
na szczęście wszystko sie dobrze skończyło ale to tylko dla tego ze z tym wytrwałam i szukałam pomocy bo w salonie tym co przebijałam za bardzo jej nie znalazłam...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 09:57   #342
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja zapłaciłam 85zł z kolczykiem znieczulenie w formie psikacza nie bolało odrobinę szczypało... a co do przebicia to gojenie się jest gorsze... to tez zalezy od osoby i co sie robi z kolczykiem ja trochę źle zrobiłam bo jak myślałam ze się wygoił to włożyłam zwykły kolczyk i wtedy sie zaczęło ropa krew nie mogłam spać tak bolało... i wtedy sama o to zadbałam i kupiłam kolczyk z tytanu! nie ze stali chirurgicznej! przemywanie gorącym rumiankiem rano i wieczorem i psikacz do odkażania po południu octenisept! i to mnie uratowało! teraz nadal mam z tytanu z www.wildcat.pl i jest super bo myślałam ze już sie nie wygoi... a na stronie wildcata możesz poczytać o przebijaniu i jaki kolczyk jest odpowiedni na swierzą dziurkę... mi dal ze stali... a powinien być tytan!
na szczęście wszystko sie dobrze skończyło ale to tylko dla tego ze z tym wytrwałam i szukałam pomocy bo w salonie tym co przebijałam za bardzo jej nie znalazłam...
Zaraz po przebiciu prawie zawsze zakladaja kolczyki ze stali chirurgicznej bo nie uczula, ja do tej pory zawsze takie kupuje bo sa takze trwalsze niz np ze srebra ktore sie odksztalcaja bo srebro jest za miekkie. Jeszcze nie znam osoby ktora narzeka na stal tytan oczywiscie tez ok ale juz drozej ja po przebiciu stosowalam masc z antybiotykiem (nie pamietam nazwy) i przemywalam spirytusem. Nie polecam wody utlenionej bo tylko rozdraznia dziurke przez co dluzej sie goi. Wszystkie dziurki goilam wlasnie w ten sposob i zawsze gojenie trwalo krotko i bez jakichs papran

edit: dziewczynki od dzis juz tak oficjalnie dolaczam do Was do akcji zapuszczanie troche trwalo zanim porzadnie zebralam sie ze wszystkim ale to przez prace i za mala ilosc czasu dla siebie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-09-18 o 10:00
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 10:02   #343
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kotka i Snow a macie jakiś sprawdzony sklep z kolczykami albo ze stali albo z tytanu??

i czy jak go kupię to założą mi go od razu po przekłuciu czy najpierw jakiś od siebie dadzą??
najgorsze, że ja nie bardzo mam gdzie u siebie zrobic, jest chyba tylko jeden zakład typowy tatoo&piercing tak to same salony kosmetyczne
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 10:07   #344
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Zaraz po przebiciu prawie zawsze zakladaja kolczyki ze stali chirurgicznej bo nie uczula, ja do tej pory zawsze takie kupuje bo sa takze trwalsze niz np ze srebra ktore sie odksztalcaja bo srebro jest za miekkie. Jeszcze nie znam osoby ktora narzeka na stal tytan oczywiscie tez ok ale juz drozej ja po przebiciu stosowalam masc z antybiotykiem (nie pamietam nazwy) i przemywalam spirytusem. Nie polecam wody utlenionej bo tylko rozdraznia dziurke przez co dluzej sie goi. Wszystkie dziurki goilam wlasnie w ten sposob i zawsze gojenie trwalo krotko i bez jakichs papran

edit: dziewczynki od dzis juz tak oficjalnie dolaczam do Was do akcji zapuszczanie troche trwalo zanim porzadnie zebralam sie ze wszystkim ale to przez prace i za mala ilosc czasu dla siebie
każdy ma inaczej (ja wygoiłam rumiankiem i octeniseptem) ale na oficialnej stronie wildcata pisze ze stal nie nadaje sie do świerzo przebitej dziurki i porządny prawdziwy piercer o tym powie... ja niestety nie miałam wyboru a wolałabym zapłacić więcej i mieć porządny kolczyk z którym by mi się szybciej goiło!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 10:09   #345
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kotka i Snow a macie jakiś sprawdzony sklep z kolczykami albo ze stali albo z tytanu??

i czy jak go kupię to założą mi go od razu po przekłuciu czy najpierw jakiś od siebie dadzą??
najgorsze, że ja nie bardzo mam gdzie u siebie zrobic, jest chyba tylko jeden zakład typowy tatoo&piercing tak to same salony kosmetyczne
ta strona wildcat ktora podala kotka jest bardzo fajna mozesz spokojnie tam zamowic albo kupic w jakims jubilerskim, w rossmanie i c&a tez sa stoiska z piercingami, tylko patrsz zeby byl ze stali chirurgicznej lub tytanu a nie jakis metalowy/plastikowy czy srebrny. Jak pojdziesz do salonu ze swoim kolczykiem to Ci go wloza i zaplacisz mniej a jak nie masz to maja w salonach. A no i zaraz po przekluciu kolczyk musi byc jak najdluzszy (tzn chodzi mi o dlug sztangi, tego precika) bo pepek Ci napuchnie i zeby mial miejsce sie ladnie zgoic jak masz u siebie typowy salon piercingu to najlepiej tam sie wybierz i wez kolczyk jaki Ci dadza.

Kotka no kazdy ma inaczej,ja przebijalam wiele lat temu, moze teraz sie pozmienialo chociaz warge przebilam 3 lata temu i tez mialam zalozony kolczyk ze stali i wszystko ok
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-09-18 o 10:14
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 10:14   #346
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kotka i Snow a macie jakiś sprawdzony sklep z kolczykami albo ze stali albo z tytanu??

i czy jak go kupię to założą mi go od razu po przekłuciu czy najpierw jakiś od siebie dadzą??
najgorsze, że ja nie bardzo mam gdzie u siebie zrobic, jest chyba tylko jeden zakład typowy tatoo&piercing tak to same salony kosmetyczne
na pewno wildcat! http://www.wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat=5
tu masz tytanowe kolczyki na pierwszy raz kup kolczyk ze sterylizacja bez żadnej zawieszki o długości 10mm a na pewno piercer go użyje! ja jestem mega zadowolona z tytanu jak na pierwszy raz i nadal go nosze teraz serie crystal evolution bo jest śliczna. polecam ze szczerego serduszka

EDIT;
to prawda snow kazdy ma inaczej! najlepiej nie kombinować i nosić kolczyk od założenia przez minimum przez pul roku bez zmieniana ... mi sie zachciało jakiś zawieszek i miałam :-(
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-09-18 o 10:19
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 10:17   #347
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny to milo ze o mnie myślicie.Po odpisuje jutro Wam z każdej z osobna,bo mam urwanie głowy dzisiaj.Meksyk nie ziemski,czas ucieka jak wściekły a ja muszę jeszcze iść się z przyjaciółka pożegnać bo wylatuje na stale do Stanów i nie wiem kiedy teraz się zobaczymy A tu mnie czeka pakowanie.Mam nadzieje ze zdążę ze wszystkim.To do jutra dziewczynki.Trzymajcie się.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 10:18   #348
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dobra dziewczynki, mykam na zakupki, pewnie znowu wroce z jakimis "niezbednymi" mi kosmetykami do wloskow Milego dnia wszystkim
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 10:25   #349
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dzięki dziewczyny, ja też zmykam jak potem będę to jeszcze popytam się Was o kilka rzeczy
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 10:29   #350
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia! tu masz -Tytanowy Navel Bananbells z podwójnym kryształkiem Multicut on akurat jest w promocji daj sobie + sterylizacja,dlugoś prenta 12mm, kolorek sobie wybierzesz sama i jak go zamówisz ta sterylizacja będzie ważna 30 dni... wiec bedziesz miala 30 dni na przebicie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 11:28   #351
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny .. jak się pozbyć zieleni z włosów ? Czy może ona sama się wypłucze ?
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 11:43   #352
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lola nie chce powiedziec "a nie mowilam". No ale każdy musi sie przekonac na wlasnej skorze. Ja szarosc uratowalam Castingiem.

No widzisz. Ale wiesz ja nastawiona na refleksy byłam, a ona mi balejaż
-> 2 jasne, 1 ciemne. i Mam szare włosy.
Refleksy a balejaż to co innego. Nie wiem co to za fryzjerka. Tłumaczyłam jej o co mi chodzi.
A jakim Castingiem? i jak to zrobiłaś ? całe farbowałaś czy pasemka...
Bo ja jednak nie chce całych farbować.... jestem za pasemkami.
Masz może zdjecia przed i po???
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 12:14   #353
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Robiłam cale wlosy numerem 1021. Wklejalam zdjecia, teraz pisze nie ze swojego komputera wiec nie moge wkleic ponownie. Przeszukaj forum, wklejalam zdjecia w poprzedniej częsci i to 2 razy, bo malowalam 2 razy 1021. Szarosc i zielen zeszly po nim od razu
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 12:41   #354
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziewczyny, siedze z farba palette permanent natural colors i cos czuje ze sie do ludzi nie pokaze. perfidnie siwe sa! ostatnio jak robilam ta farba ta starsza edycja to nie bylo takie. mam nadizeje ze jak splucze wlosy to mi to troche zejdzie. juz sie boje;/
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 13:21   #355
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

A ja jak teraz patrzę na włosy to bardzo jasne są, nawet nie wiem czy nie za jasne. Postaram sie juz na pewno o zdjecia wieczorem.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez natasha325 Pokaż wiadomość
dziewczyny, siedze z farba palette permanent natural colors i cos czuje ze sie do ludzi nie pokaze. perfidnie siwe sa! ostatnio jak robilam ta farba ta starsza edycja to nie bylo takie. mam nadizeje ze jak splucze wlosy to mi to troche zejdzie. juz sie boje;/
Jaki kolor kładziesz?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 13:23   #356
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

jednak nie wyszlo zle, kolor wyrownial sie tylko odrosty takie w innym odcieniu. dwa ostatnie farbowania odrostow robilam rozjasniaczem dlatego ten kawalek gorny jest taki jasny. tu sa zdjecia narazie na mokrych wlosach, pokaze pozniej jak wygladaja suche
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 13:25   #357
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja jak teraz patrzę na włosy to bardzo jasne są, nawet nie wiem czy nie za jasne. Postaram sie juz na pewno o zdjecia wieczorem.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------



Jaki kolor kładziesz?
popielaty blond z palette (nr 219) permanent natural colors. mysle, ze po kilku myciach odrost troche zrobi sie jasniejszy, nie bedzie tego rudawego odcienia a Ty jakim kolorem farbowalas, ze mowisz, ze za jasne Ci wyszly?
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 13:48   #358
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Ewcia! tu masz -Tytanowy Navel Bananbells z podwójnym kryształkiem Multicut on akurat jest w promocji daj sobie + sterylizacja,dlugoś prenta 12mm, kolorek sobie wybierzesz sama i jak go zamówisz ta sterylizacja będzie ważna 30 dni... wiec bedziesz miala 30 dni na przebicie
dzwoniłam do tego studia i koleś powiedział, że 80zł+ swój kolczyk ale powiedział, że ze stali chirurgicznej, a na tej stronie, którą Ty podałaś jest tytanowy

ok jest stal chirurgiczna

ale mam dylemat, który
pomoż
-stalowy bananabells z kryształkami w perłowych kulkach(biały)
-stalowy bananabells z podwójnym kryształkiem(liliowy)
-stalowy kolczyk do pępka-crystal clustel

Który??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-18 o 14:07
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 14:15   #359
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ja robilam u fryzjera Chenicem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 15:56   #360
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które mają kolczyk w pępku
powiedzcie czy to bardzo boli, gdzie żeście robiły ile to mniej więcej trwa i jaka cena, jeśli mogłybyście
Ja nie pamiętam zbytnio ceny bo to było bardzo dawno temu
Ale mnie bolało mimo znieczulenia, nie samo przekłucie, tylko, że facet takimi szczypcami (prawie jak do pączków ) chciał złapać kawałek skóry żeby było w co wbić i to bolało bo zero łuszczu same mięśnie miałam.. Pamiętam jakby to było wczoraj

Ale faktycznie później już jak się goi bardziej boli, bo co siadasz to spodnie czy pasek urażają - trzeba na to uważać.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.