Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-27, 14:29   #4741
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez keri87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie do Was jako ekspertek chciałam zaopatrzyć się w cień All that glitters ale nie mam możliwości zobaczyć go na żywo i wypróbować, niestety zaczęłam się obawiać czy będzie mi pasować, bo mam raczej chłodny typ urody. Z tego, co widzę na swatchach to cień cieplutki więc chyba nie bardzo dla mnie. Co Wy na to?
NIe wiemy za wiele o Tobie, jakie masz oczy, jakie włosy, a tak w ciemno to trudno powiedzieć co i jak. Poprzeglądaj w necie swatche i makijaże z użyciem tego cienia, może na YT ktoś wpuścił filmik, zobacz jakie typy urody najczęściej go używają. ponadto na makeupalley.com można ustawić sobie recenzje danego produktu wg. typu urody...

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Chce sobie kupić jakąś koralową szmineczkę, myślałam o Costa Chick ale wydaje mi się za bardzo nachalna, macie może jakieś własne typy koralowych szminek?

I jeszcze jedno, ile teraz po podwyżce kosztują szminki w MAC'u?
było jakieś 2-3 strony temu o koralowych szminkach szminki o ile dobrze myślę kosztują aktualnie 79zł.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 16:57   #4742
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
widziałem QC piekne pomadki - będzie mozna brać w B2M, błyszczyki też śliczne takie w typie cremesheenów transparentne wiec spokojnie do noszenie na codzien nie zrobia trupich ust, jak dla mnie hitem sa idealne jasne konturóki do ust których w Mac brakowało, róże z serduszkiem ładne ale ten jasny prawie nie widoczny na skórze, tzn będzi pewnie idealny dla bladziochów quad jak dla mnie średni - pigmentacja nie powala. generalnie kolekcja udana jak ktos lubi takie kolory, wybieram sie w piatek na zakupy jak ktoś chce to moge złapać cos komus bo z tego co wiem nie dostali jakichś powalających ilości, szczególnie w pomadkach jakby cos pisać PW prosze

i domku szuka nowy wkłąd rózu Taupe i połowa paint pota Fresco Rose w zastępczym opakowaniu - tak długo na niego polowałem i mi się nie podoba
Bardzo mnie ucieszyłeś tą wiadomością . W takim wypadku mogę się szykować na jasny róż i na konturówkę. Która będzie najbardziej uniwersalna?
I btw. widziałeś te eyelinery w pisaku? Myślisz, że dobry pomysł na początek, dla kogoś kto się uczy kreski rysować ?

Cytat:
Napisane przez indywidumm Pokaż wiadomość
Chce sobie kupić jakąś koralową szmineczkę, myślałam o Costa Chic ale wydaje mi się za bardzo nachalna, macie może jakieś własne typy koralowych szminek?

I jeszcze jedno, ile teraz po podwyżce kosztują szminki w MAC'u?
Dopiero co było .
Jak chcesz coś na codzien, subtelnego to Shy Girl albo Ravishing polecam .
Kosztują 79zł.


Ma ktoś może http://www.maccosmetics.co.uk/produc...T_ID=PROD73582 ten balsam do ust? Nie widziałam takich nigdy w MACu . A ten koralowy mnie oczarował! Wie ktoś może w jakiej jest cenie?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:11   #4743
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

czy szminki: Costa Chic i Milan Mode sa w stałej kolekcji?
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:17   #4744
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
I btw. widziałeś te eyelinery w pisaku? Myślisz, że dobry pomysł na początek, dla kogoś kto się uczy kreski rysować ?
Mówisz o Superslickach?
Jesli tak to ja je polecam bardzo - dla mnie to bardzo wygodny sposób aplikacji linera. No i nie potrzeba dodatkowego osprzętowania w postaci pędzla No i jeszcze jedno - one są niesamowicie trwałe, na moich przetłuszczających się powiekach wytrzymują praktycznie do zmycia w niezmienionym stanie
Cytat:
Ma ktoś może http://www.maccosmetics.co.uk/produc...T_ID=PROD73582 ten balsam do ust? Nie widziałam takich nigdy w MACu . A ten koralowy mnie oczarował! Wie ktoś może w jakiej jest cenie?
Mam jeden tinted, generalnie zakupu raczej nie powtórzę, bo mimo, że balsamik jest przyzwoity i dość dobrze odżywia usta to jednak wolę po pierwsze mocniejsze kolorki na ustach a po drugie jednak pielęgnacje w sztyfcie. Nie przepadam za grzebaniem paluchami w produktach doustnych.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:30   #4745
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mówisz o Superslickach?
Jesli tak to ja je polecam bardzo - dla mnie to bardzo wygodny sposób aplikacji linera. No i nie potrzeba dodatkowego osprzętowania w postaci pędzla No i jeszcze jedno - one są niesamowicie trwałe, na moich przetłuszczających się powiekach wytrzymują praktycznie do zmycia w niezmienionym stanie
Mówię o : Penultimate Eyeliner in Rapid Black (zdjęcie w załączniku, oczywiście trzeci od prawej )
Cytat:
Mam jeden tinted, generalnie zakupu raczej nie powtórzę, bo mimo, że balsamik jest przyzwoity i dość dobrze odżywia usta to jednak wolę po pierwsze mocniejsze kolorki na ustach a po drugie jednak pielęgnacje w sztyfcie. Nie przepadam za grzebaniem paluchami w produktach doustnych.
Ja myślałam o nim jako czymś na codzień, raczej nie oczekując mocnego koloru, tylko lekkiego zabarwienia . Zresztą ja mam bardzo jasne usta, więc u mnie zawsze kolor jest bardziej intensywny. Chciałam po prostu coś, co nie wysuszy mi ust, a wręcz przeciwnie, może im trochę pomoże. Taką alternatywę dla pomadki ochronnej nivea, której używam od ho ho . Nada się?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAC-Quite-Cute-Eyes-Allura.jpg (38,9 KB, 16 załadowań)
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:32   #4746
keri87
Raczkowanie
 
Avatar keri87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 180
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

[QUOTE=kasiaj85;25991684]NIe wiemy za wiele o Tobie, jakie masz oczy, jakie włosy, a tak w ciemno to trudno powiedzieć co i jak. Poprzeglądaj w necie swatche i makijaże z użyciem tego cienia, może na YT ktoś wpuścił filmik, zobacz jakie typy urody najczęściej go używają. ponadto na makeupalley.com można ustawić sobie recenzje danego produktu wg. typu urody...


Chodziło mi tylko o to czy to ciepły kolorek, bo takie raczej nie dla mnie. Włosów i oczu nie opisywałam, gdyż uznałam to za zbędne- zimowy typ urody jak nic (więc raczej wiadomo jakie włosy, oczy i cera). Nadziałam się już na okropny (jak dla mnie) cień Patina i nie chcę popełnić błędu, a do najbliższego maca 220km
keri87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:33   #4747
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Rarrka90 Pokaż wiadomość
czy szminki: Costa Chic i Milan Mode sa w stałej kolekcji?
Przy odrobinie wysiłku można to sprawdzić na stronie MAC. Tak są.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 18:06   #4748
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

[/COLOR]

jasne nie ma sprawy [/QUOTE]

Bardzo Ci dziekuje . Juz pisze PW
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 18:27   #4749
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Mówię o : Penultimate Eyeliner in Rapid Black (zdjęcie w załączniku, oczywiście trzeci od prawej )
a to z penultimate nie pomogę. Ale naprawdę szczerze polecam Supeslicki.

Cytat:
Ja myślałam o nim jako czymś na codzień, raczej nie oczekując mocnego koloru, tylko lekkiego zabarwienia . Zresztą ja mam bardzo jasne usta, więc u mnie zawsze kolor jest bardziej intensywny. Chciałam po prostu coś, co nie wysuszy mi ust, a wręcz przeciwnie, może im trochę pomoże. Taką alternatywę dla pomadki ochronnej nivea, której używam od ho ho . Nada się?
powiem w ten sposób, jeśli nie przeszkadza Ci sposób aplikacji, a naprawdę delikatny kolorek Ci się podoba i tego oczekujesz - Tinted będzie ok

Cytat:
Napisane przez keri87 Pokaż wiadomość

Chodziło mi tylko o to czy to ciepły kolorek, bo takie raczej nie dla mnie. Włosów i oczu nie opisywałam, gdyż uznałam to za zbędne- zimowy typ urody jak nic (więc raczej wiadomo jakie włosy, oczy i cera). Nadziałam się już na okropny (jak dla mnie) cień Patina i nie chcę popełnić błędu, a do najbliższego maca 220km
All That Glitters to złoto, więc raczej ciepły kolor... ja się generalnie na typach urody nie znam, znaczy, nigdy się w to nie wgłębiałam, a poza tym na nic mi się to nie zda bo lubię łamać zasady makijażowe jeśli nie lubisz u siebie złota - złoty cień będzie Ci niepotrzebny mam nadzieję że pomogłam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 18:51   #4750
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Mówię o : Penultimate Eyeliner in Rapid Black (zdjęcie w załączniku, oczywiście trzeci od prawej )

Ja myślałam o nim jako czymś na codzień, raczej nie oczekując mocnego koloru, tylko lekkiego zabarwienia . Zresztą ja mam bardzo jasne usta, więc u mnie zawsze kolor jest bardziej intensywny. Chciałam po prostu coś, co nie wysuszy mi ust, a wręcz przeciwnie, może im trochę pomoże. Taką alternatywę dla pomadki ochronnej nivea, której używam od ho ho . Nada się?

Penultimate jest w stałej ofercie, jakby co
ale czytałam kiedyś wywiad z jakimś MACowym makijażystą, który uważał, że ten liner jest dobry dla osób niewprawnych w rysowaniu kresek (sama mam na niego ochotę, ale staram sie póki co inne najpierw zużyć)

A ten balsam do ust jest bardzo dobry, ja polecam, dobrze nawilża (choć na zimę był za lekki), ma filtr i naprawdę delikatnie koloryzuje (ja go czasem nawet w policzki wklepałam ) - tylko minusem jet opakowanie - ja też nie lubię grzebać w jakimkolwiek kosmetyku paluchami (zwłaszcza jak się cały dzień biega po mieście) ale dokupiłam sobie na takie "okazje" wysuwany/składany pędzelek z Inglota - mały, lekki, poręczny i kosztuje grosze
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 18:58   #4751
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a to z penultimate nie pomogę. Ale naprawdę szczerze polecam Supeslicki.


powiem w ten sposób, jeśli nie przeszkadza Ci sposób aplikacji, a naprawdę delikatny kolorek Ci się podoba i tego oczekujesz - Tinted będzie ok
Dzięki, przyjrzę się i superslickom .
Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Penultimate jest w stałej ofercie, jakby co
ale czytałam kiedyś wywiad z jakimś MACowym makijażystą, który uważał, że ten liner jest dobry dla osób niewprawnych w rysowaniu kresek (sama mam na niego ochotę, ale staram sie póki co inne najpierw zużyć)

A ten balsam do ust jest bardzo dobry, ja polecam, dobrze nawilża (choć na zimę był za lekki), ma filtr i naprawdę delikatnie koloryzuje (ja go czasem nawet w policzki wklepałam ) - tylko minusem jet opakowanie - ja też nie lubię grzebać w jakimkolwiek kosmetyku paluchami (zwłaszcza jak się cały dzień biega po mieście) ale dokupiłam sobie na takie "okazje" wysuwany/składany pędzelek z Inglota - mały, lekki, poręczny i kosztuje grosze
Balsam w takim razie kupię na 100% teraz , natomiast co do wszelkich eyelinerów się zastanowię, skoro jest w permanentnej kolekcji .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 18:58   #4752
keri87
Raczkowanie
 
Avatar keri87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 180
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
All That Glitters to złoto, więc raczej ciepły kolor... ja się generalnie na typach urody nie znam, znaczy, nigdy się w to nie wgłębiałam, a poza tym na nic mi się to nie zda bo lubię łamać zasady makijażowe jeśli nie lubisz u siebie złota - złoty cień będzie Ci niepotrzebny mam nadzieję że pomogłam
Dzięki! już wykreślam z mojej listy macowych życzeń
keri87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 19:46   #4753
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ja myślałam o nim jako czymś na codzień, raczej nie oczekując mocnego koloru, tylko lekkiego zabarwienia . Zresztą ja mam bardzo jasne usta, więc u mnie zawsze kolor jest bardziej intensywny. Chciałam po prostu coś, co nie wysuszy mi ust, a wręcz przeciwnie, może im trochę pomoże. Taką alternatywę dla pomadki ochronnej nivea, której używam od ho ho . Nada się?
Ja mam takowy z kolekcji Cham Pale w kolorze delikatnego jasnego rózu i jak dla mnie rewelacja. Super nawilża, pięknie pachnie, nadaje ładny koloryt i delikatny połysk. Nie przeszkadza mi nakładanie palcami.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 23:08   #4754
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A do mnie żadne rzeczowe argumenty o quadzie nie trafiają i nadal go chcę

Balasam o którym mówcie mam z jakiejś kolekcji (Feelin' Good) i tez go bardzo polecam
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 08:44   #4755
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

mam nadzieję, że nikt jeszcze tego nie wstawiał (jeśli tak, to darujcie Kochani, ale wystarczy, ze mnie nie ma przez weekend, a potem cięzko przebrnąć przez posty i coś nie uronić), ale gryby ktoś sie zastanawiał nad cieniem Club (zresztą jak ja) , to tu bardzo fajny filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=JWGu6...&feature=feedu

bardzo lubię cienie, które sa uniwersalne i można nimi zrobić cały makijaż oka (idealne zwłaszcza na wyjazdy).
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 10:04   #4756
jaPieknoscDniaBlog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 95
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Zgadzam się,Russian Red to uniwersalna czerwień, jedna z najpiękniejszych czerwonych szminek. Uwielbiam ją. Fajnie wygląda w połączeniu z bezbarwnym błyszczykiem Efekt ekstremalny
jaPieknoscDniaBlog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 10:21   #4757
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

wczoraj oglądałam ten filmik i dziś zrobiłam bardzo podobny makijaż
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 11:38   #4758
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Pamiętacie mój wadliwy cień? Wczoraj odwiedziłam MACa i dostałam nowy , przyjęli reklamację bez mrugnięcia okiem.

Przy okazji wreszcie przeglądnęłam kolekcję WW, choć nie bardzo było co oglądać, w Krakowie zostały już same "resztki". Kupiłam sobie róż w odcieniu Melba, chciałam jakiś brzoskwiniowy, ale nie w mocno pomarańczowej tonacji.

Mam ochotę na jakąś pomadkę w beżu, jasnym różu, dlatego chciałam Was spytać, czy MACowe nadają się do suchych ust? Nie wysuszają?
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 11:48   #4759
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez jaPieknoscDniaBlog Pokaż wiadomość
Zgadzam się,Russian Red to uniwersalna czerwień, jedna z najpiękniejszych czerwonych szminek. Uwielbiam ją. Fajnie wygląda w połączeniu z bezbarwnym błyszczykiem Efekt ekstremalny
hej pięknośćdnia )) witamy!
RR zamierzam chyba w końcu nabyć bo odkąd ostatnio pomalowałam sobie nią usta w MACu to jakoś nie mogę nad efektem przejść do porządku... oszołomił mnie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 11:58   #4760
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że nikt jeszcze tego nie wstawiał (jeśli tak, to darujcie Kochani, ale wystarczy, ze mnie nie ma przez weekend, a potem cięzko przebrnąć przez posty i coś nie uronić), ale gryby ktoś sie zastanawiał nad cieniem Club (zresztą jak ja) , to tu bardzo fajny filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=JWGu6...&feature=feedu

bardzo lubię cienie, które sa uniwersalne i można nimi zrobić cały makijaż oka (idealne zwłaszcza na wyjazdy).
Nie ma się nad czym zastanawiać tylko brać!
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 12:47   #4761
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Pamiętacie mój wadliwy cień? Wczoraj odwiedziłam MACa i dostałam nowy , przyjęli reklamację bez mrugnięcia okiem.

Przy okazji wreszcie przeglądnęłam kolekcję WW, choć nie bardzo było co oglądać, w Krakowie zostały już same "resztki". Kupiłam sobie róż w odcieniu Melba, chciałam jakiś brzoskwiniowy, ale nie w mocno pomarańczowej tonacji.

Mam ochotę na jakąś pomadkę w beżu, jasnym różu, dlatego chciałam Was spytać, czy MACowe nadają się do suchych ust? Nie wysuszają?
o no to widzisz jak ładnie!
Bardzo miło z ich strony!
wiesz, szminki MACowe mają różne wykończenia, najfajniejsze dla suchych ust są Lustre bo one są takie bardziej transparentne, błyszczykowe... Fajne odżywcze są też Amplified. Te z kolei mocno kryją ) najlepiej iść i potestowac. Nałożyć na usta. Przejść się. Zobaczyć jak się będzie sprawowała taka szmina. W MACu można - odkażasz sobie w alko i po kłopocie.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:06   #4762
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

jestem bardzo ciekawa tego produktu

http://www.temptalia.com/mac-prep-pr...eview-swatches
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:23   #4763
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jestem bardzo ciekawa tego produktu

http://www.temptalia.com/mac-prep-pr...eview-swatches
Jak dla mnie ma podobne działanie jak YSL Touch Eclat, który uważam nie do zastąpienia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:33   #4764
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jestem bardzo ciekawa tego produktu

http://www.temptalia.com/mac-prep-pr...eview-swatches
mnie też one zaciekawiły! ten środkowy lekko żółtawy moze być fajny!

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ma podobne działanie jak YSL Touch Eclat, który uważam nie do zastąpienia
oo a próbowałaś go już? Tego MACowego?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:35   #4765
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

hym ale jest napisane ze wchodzi dopiero 7 kwietnia wiec raczej go jeszcze nie ma?

no wlasnie ten srodkowy odcien moze byc calkiem calkiem

mi nie sluzy YSL - zreszta szybko zaczyna smierdziec
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:42   #4766
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
hym ale jest napisane ze wchodzi dopiero 7 kwietnia wiec raczej go jeszcze nie ma?

no wlasnie ten srodkowy odcien moze byc calkiem calkiem

mi nie sluzy YSL - zreszta szybko zaczyna smierdziec
no ale wiesz, z różnych źródeł czasem dziewczyny miewają coś wcześniej, to pomyślałam, że może Corii testowała, tak wynika z wypowiedzi
Ja właśnei pierwsze co to pomyślałam o YSL że fajnie jakby to był MACowy zamiennik ))
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:58   #4767
jouka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 292
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Witajcie dziewczyny! Jestem nowa w wątku i mam pytanie do Was - obeznanych w temacie. Czy w sklepach MAC zdarzają się promocje (kosmetyki taniej albo jakieś gratisy przy zakupach)? Czasem zaglądam do sklepu w ZT w Wawie i na razie się nie natknęłam, a trochę mi głupio zapytać...
Jestem zainteresowana bazą pod makijaż z SPF 50, tylko najchętniej w jakiejś promocji cenowej - ale z pewnego źródła, żebym wiedziała że kosmetyk jest świeży i nie podrobiony (do allegro nie mam zaufania). Gdzie polecacie kupić tę bazę aby nie zbankrutować, a mieć pewność że wszystko z nią jest ok?
I - na koniec - jakie macie doświadczenia z tą bazą? Czy jest fajna na lato aby makijaż nie spływał ze spoconej twarzy, i czy jednocześnie chroni przed słońcem?
Z góry dzięki za pomoc!
jouka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:00   #4768
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Pamiętacie mój wadliwy cień? Wczoraj odwiedziłam MACa i dostałam nowy , przyjęli reklamację bez mrugnięcia okiem.
No i tak ma byc


Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Mam ochotę na jakąś pomadkę w beżu, jasnym różu, dlatego chciałam Was spytać, czy MACowe nadają się do suchych ust? Nie wysuszają?
Mnie matowe wysuszają, ale inne już nie. Piling (dzieki Kasiu) i jakies dobre smarowidlo do
ustek i jest git

A na mnie TE nie dzialal, ale Mamusie i Siostrze pasuje, ale ja mam co ukrywac pod gałakam ja potzrebuję cięższego kalibru, nie tylko rozświetlenia, ale te Macowe i tak spróbuję

Cytat:
Napisane przez jouka2 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Jestem nowa w wątku i mam pytanie do Was - obeznanych w temacie. Czy w sklepach MAC zdarzają się promocje (kosmetyki taniej albo jakieś gratisy przy zakupach)? Czasem zaglądam do sklepu w ZT w Wawie i na razie się nie natknęłam, a trochę mi głupio zapytać...
Jestem zainteresowana bazą pod makijaż z SPF 50, tylko najchętniej w jakiejś promocji cenowej - ale z pewnego źródła, żebym wiedziała że kosmetyk jest świeży i nie podrobiony (do allegro nie mam zaufania). Gdzie polecacie kupić tę bazę aby nie zbankrutować, a mieć pewność że wszystko z nią jest ok?
I - na koniec - jakie macie doświadczenia z tą bazą? Czy jest fajna na lato aby makijaż nie spływał ze spoconej twarzy, i czy jednocześnie chroni przed słońcem?
Z góry dzięki za pomoc!
Z tego co wiem Mac nie robi jako takich promocji, w moim brytyjskim zdarzają się dość często, ale to wynika z tego ze jest on w domu handlowym debenhams i to wlasnie ta sieć handlowa organizuje jakies akcje.
Podobnie jest w polskich. Na przyklad jakies "noce zakupów" czy Dzien Kobiet i wtedy w całej galerii sa jakieś promocje.
Inna mozliwośc to karta znizkowa, ale to tylko dla wizażystów.
A bazy nie mialam i nie ocenię.

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-03-28 o 14:13
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:13   #4769
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez jouka2 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Jestem nowa w wątku i mam pytanie do Was - obeznanych w temacie. Czy w sklepach MAC zdarzają się promocje (kosmetyki taniej albo jakieś gratisy przy zakupach)? Czasem zaglądam do sklepu w ZT w Wawie i na razie się nie natknęłam, a trochę mi głupio zapytać...
Jestem zainteresowana bazą pod makijaż z SPF 50, tylko najchętniej w jakiejś promocji cenowej - ale z pewnego źródła, żebym wiedziała że kosmetyk jest świeży i nie podrobiony (do allegro nie mam zaufania). Gdzie polecacie kupić tę bazę aby nie zbankrutować, a mieć pewność że wszystko z nią jest ok?
I - na koniec - jakie macie doświadczenia z tą bazą? Czy jest fajna na lato aby makijaż nie spływał ze spoconej twarzy, i czy jednocześnie chroni przed słońcem?
Z góry dzięki za pomoc!
w MACu raczej promocji nie ma. Czasem są akcje przy okazji jakichś nocy zakupów albo urodzin galerii w której akurat MAC jest. Ale raczej nie zniżkowe a bardziej jakiś gratis do zakupów np.
Wyszukaj sobie opinie o tej bazie na tym i poprzednich wątkach MAC. Było o niej już wielokrotnie pisane. poza tym ta baza ma 38 recenzji w KWC -
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 15:43   #4770
jouka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 292
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Z tego co wiem Mac nie robi jako takich promocji, w moim brytyjskim zdarzają się dość często, ale to wynika z tego ze jest on w domu handlowym debenhams i to wlasnie ta sieć handlowa organizuje jakies akcje.
Podobnie jest w polskich. Na przyklad jakies "noce zakupów" czy Dzien Kobiet i wtedy w całej galerii sa jakieś promocje.
Inna mozliwośc to karta znizkowa, ale to tylko dla wizażystów.
A bazy nie mialam i nie ocenię.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
w MACu raczej promocji nie ma. Czasem są akcje przy okazji jakichś nocy zakupów albo urodzin galerii w której akurat MAC jest. Ale raczej nie zniżkowe a bardziej jakiś gratis do zakupów np.
Wyszukaj sobie opinie o tej bazie na tym i poprzednich wątkach MAC. Było o niej już wielokrotnie pisane. poza tym ta baza ma 38 recenzji w KWC -
Dziękuję bardzo za odpowiedzi!
Gdzie zatem polecacie kupić tę bazę - w sklepie za normalną cenę (bo chyba jakieś noce zakupów się w najbliższym czasie nie szykują), w necie czy nawet w UK (mogę poprosić koleżankę, jeśli tam w tej chwili są atrakcyjne promocje, np. w Debenhams)?
jouka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.