Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 23:46   #2581
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
A ta odżywka to taka do spłukiwania czy nie? Mogę to zostawić na noc czy za długo? Mogę tak robić np. co drugie olejowanie? Na wiosnę i latem to pewnie rzadziej...

Czyli w dużym uproszczeniu dla laika i początkującej w tym temacie :
odżywka do spłukania(?) -> olej -> mycie -> odżywka bez spłukiwania


Jutro idę do fryzjera, to jutro wieczorem wypróbuje
Całe szczęście, że nie mam przetłuszczających się włosków, bo nie chce mi się myć
Tak, odżywka do spłukiwania jakaś na noc bym się bała...najpierw spróbuj na godzinę czy 2. Ja tak robię przed każdym myciem, co drugi dzień.

Dokładnie, ale odżywka b/s to opcjonalnie
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 23:54   #2582
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość


W ciągu dwóch dni dorobiłam się siedmiu lakierów, podnosząc ich ilość ogólną do ponad dziewięćdziesięciu. Zgińcie.
Poooka
Łaknę zdjęć lakierów, dzisiaj byłam w drogerii i nic mi się nie podobało, kobiety ratujcie, gdyż błądzę okrutnie
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 00:17   #2583
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Medea - a spróbuj TUTA! poczytać to bardzo rzetelny post o wykonczeniach
lolli, pięknie dziękuję za linka

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Mmedeah88 - pisałaś, ze nie byłaś zadowlona z nudziaka z Eveline Colour Instant, pamiętasz numerek? Albo mogłabyś jakoś przybliżyć ten kolor, bo u mnie był w biedrze jeden nudziak i niestety spodobał mi się
Poleciałam sprawdzić numerek i się przy okazji okazało, że narobiłam zamieszania, bo to nie jest Eveline Colour Instant, ale Eveline Colour Show
Ja mam TEN

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Poooka
Łaknę zdjęć lakierów, dzisiaj byłam w drogerii i nic mi się nie podobało, kobiety ratujcie, gdyż błądzę okrutnie
Kup Geniusa- najpopularniejszy lakier minionego tygodnia Ruda wklejała wczoraj foto.
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 01:32   #2584
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Dziewczyny a co myślicie o zamawianiu lakierów China Glaze z allegro ?
Albo gdzie je mogę dostać w miarę tanio?
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 01:41   #2585
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Co to za czarny lakier? Dobrze kryje? Moj sie skonczyl i potrzebuje jakis dobrze kryjacy
to jest Joko ten z szerokim pędzelkiem Cairo night matowy, pokryłam jedną grubszą warstwą i byłam mega zdiwiona ze to w ogóle możliwe

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Mgiełka, czy Ty zawsze musisz mieć takie idealne paznokcie?
hmmm musze bo by mnie paznokcie denerwowały... w zyciu nie mam takiej nerwicy natręctw tylko co do paznokci

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja widziałam dzisiaj, ale jakoś nic mnie nie skusiło Może byłam za bardzo przejęta faktem, ze pod półką Essence potrzaskałam Glittera, którego trzymałam w ręce i nie byłam pewna, czy będzie jeszcze jeden
juz masz te nowe! jaaaaaaaa chceeee. nie mam kasy ale chceeeeeeeeee!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ysz, gadałam dzisiaj z listonoszem i jest prawie pewne, że komuś na poczcie się łapy przykleiły do przesyłki dla mnie.
ja zamawiam lakiery ze znajomymi ze stanów i aż się boję... ostatnio nagminnie giną paczki ze stanów, kanady i chyba australii... prawdopodobnie na rozdzielni w PL już.... nagminnie czyli co druga dziewczyna zostaje pozbawiona lakierów... którejś zniknęło zamówienie lynnderelli masakra... mam nadzieje, że moje dotrą....

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jak zwykle grubooo przesadzone!
wiem wiem marudzę trochę... ale ja mam zawsze wrażenie, ze nie bardzo coś jest...

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
mgiełka- jak zawsze pięknie. chciałabym zobaczyć na twoich pazurkach coś innego, coś fajnego ale bez użycia brokatów tych wszystkich kropeczek i wgl, podejmujesz sie takiego wyzwania?? ( ale nie odbierz tego tak ze mi sie nie podobaja twoje brokaty - są śliczne)
wiesz tak szczerze mówiąc najczęsciej taki jest zamiar pierwotny - zwykły krem.... a potem wyłażą bąble... nie wiem już tak mam ze paznokcie mi generują bąble na wszystkim bez względu na przerwy czasowe między warstwami/ ilosc warstw itp... wku**a mnie to strasznie więc jadę mgiełką/brokatem i już tego nie widać

Ale postaram się coś zmalować w kremie następnym razem

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mgielka - za przeproszeniem, co Tyy pieprzysz? Chyba sie pochwal domagasz :P masz o wiele bardzeij zadbane, dopieszczone i kształtne paznokcie od moich, przed skroceniem Twoje migdalki byly zjawiskowe, a teraz sa bardzo podobne do moich, wiec skoro uwazasz ze sa brzydkie to znaczy ze moje tez A malujesz zawsze pieknie i zawsze bede Ci to powtarzac!
ojjjj kochana, nawet nie chodzi o pochwały bardziej o to zeby ktoś obiektywnie powiedział ze jest ok bo ja jak patrzę to na prawdę mam wrażenie, ze nie są równe/podobne kształtem.
Ty masz wszystkie pazurki od nasady do końcówki takie same a ja mam wskazujące całkiem całkiem inne okrągłe. A resztę serdeczny/srodkowy bardziej rozszerzające się przy końcówkach... stąd moje dylematy kształtowe
i dlatego tak wzdycham do twoich migdałków!

A moje dłuższe jak były ostatnio to zgubiły tą różnicę właśnie. Jednej parafi były, smukłe i równe - przynajmniej wydaje mi się, ze bardziej równe niż teraz

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
A widziałyście na "żywo" już nowości essence?
o nieeeeeeee teraz to musze mieć co najmniej z 5 sztuk to jest regularna kolekcja nie? Tylko, ze nowości. Nie jakaś limitka czy inny wymysł

uffff nadrobiłam

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o zamawianiu lakierów China Glaze z allegro ?
Albo gdzie je mogę dostać w miarę tanio?
ja zdaję się zamawiałam kilka sztuk, nawet po 9 zł kiedyś kiedys były ale kolorki takie sobie niestety w tej cenie. Nie narzekałam. A tak to znajome kupowały mi w KrK w sklepie z paznokciowymi rzeczami po 18/19zł. to normalna cena...

Jest też chyba temat na wizazu z zakupami ze stanów czy coś.

Z alphanailstylist.pl zamawiałam też kiedyś.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 08:08   #2586
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

ja chce toppera disco disco !<mom please>.Ale...blizaja sie urodziny wiec 'Mammmmooooooooo! bo wiesz..."
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:46   #2587
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
hejoo a tu znowu ja z lakierem hean
ładne

BabozMiasta ano musimy czy to źle być z Wrocławia?
a numerki to: 605, 421, 570
na drugim zdjęciu widać, specjalnie zrobiłam zdjęcia naklejek na pudełeczkach

bry
spaććććć
lewo siedzę w tej pracy
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 10:23   #2588
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ysz, gadałam dzisiaj z listonoszem i jest prawie pewne, że komuś na poczcie się łapy przykleiły do przesyłki dla mnie.
Wygrałam w konkursie, dziewczyna wysłała mi zestaw kosmetyków Vipery, ale popełniła błąd: poszło ekonomicznym.
Dwie pozostałe dziewczyny już dawno swoje paczuszki dostały, moja nie dotarła.
Listonosz powiedział, ze skoro jej nie awizował (a awizowałby, jeśli by ją dostał, bo nie zmieści się do skrzynki na listy), to musiała "zaginąć gdzieś po drodze".

Czyli ktoś cieszy się zestawem kosmetyków, a mnie trafia szlag, bo to już drugi przypadek.
Może następnym razem dopłać do ubezpieczenia paczki?


Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
mnie to nie boli tylko taka dziura się zrobiła i tam sie robi strup a jak to nacisne to wyłazi ropa... mam żółtego palucha od rywanolu i jeszcze robie sobie opatrunek z takim antybiotykiem ( mama sie zmieje, że zostanie mi 9 paznokci do malowania na żółto bo już jeden mam ;D)

Auć.....

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
No wiesz.....
Nie znasz się i tyle

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Wyjdź za drzwi :P

Swoją drogą jesteś jedną z niewielu osób jakie znam, że nie lubią czosnku. Choć miałem też kumpla co nie lubił kukurydzy i jej nie jadł. Ja np nie lubię brokułów i brukselki... ale jak są w zupie krem to już tak Ale jestem dziwnym człowiekiem.
Nie znasz mojej córki.... Ona dopiero jest dziwna.
Uwielbia sok porzeczkowy nie lubi dżemu....

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
-> DMkAnia
No właśnie Rudej się bać? Takiego pociesznego stworzonka? No co Ty
Ojjjj..... Chyba przecholowałeś.....

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
hejoo a tu znowu ja z lakierem hean
Sliczności

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
A widzisz - nie zawisnę Bo niby za co? Za słodkie i pocieszne stworzonko? ;D Przecież to takie słodkie i urocze ^^ Taki mały odwecik za robaczka xD
No i się wydało. Taki mały ten robaczek, że nie ma za co wieszać
Mały słodki i uroczy pocieszny robaczek.

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
bry
spaććććć
lewo siedzę w tej pracy
Ja też.... Normalnie rano się na budzik obraziłam i go pod poduszkę na pół godziny wrzuciłam.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:29   #2589
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

FOCH! xD
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:41   #2590
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

robaczek robaczkowi nie równy


kawa może postawi mnie na nogi
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:59   #2591
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
FOCH! xD
Znaczy Fachowa Obsługa CH... instrumentu

No... ok.

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
robaczek robaczkowi nie równy


kawa może postawi mnie na nogi
hahahah

Może z kawa to nie taki zły pomysł....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 11:13   #2592
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Znaczy Fachowa Obsługa CH... instrumentu
padłam.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 11:30   #2593
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Przemilczę to :P z wami rozmawiać czasem to jest problem :P Idę zrobić porządną kawę. Taką dobrą, mocną czarną bez mleka i cukru...
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 11:47   #2594
descentrada
Rozeznanie
 
Avatar descentrada
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 521
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Śliczne kolory Chcę takie!
Wiecie co, nigdy nie sądziłam, ze ja to powiem, ale... tęsknię za egzaminami!
mogę Ci kilka przy następnej sesji odstąpić, nie ma problemu
__________________
descentrada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:01   #2595
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Przemilczę to :P z wami rozmawiać czasem to jest problem :P Idę zrobić porządną kawę. Taką dobrą, mocną czarną bez mleka i cukru...
Hehehe To zrób i dla mnie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:08   #2596
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
to jaki zmywacz polecacz i nie mów że z Lidla bo mam daleko?
Najbardziej lubię owocowe zmywacze w dużych butlach z Eurofashion (które są trochę nieporęczne, ale można przelewać do mniejszych butelek). Mają też darmową wysyłkę w ostatni weekend każdego miesiąca, więc cenowo wychodzi sporo. A zmywacz szybko zmywa, nie zostawia osadu/tłustej powłoki, dla mnie najlepszy. Powinny też być dostępne w hurtowniach z bajerami do paznokci, może masz taką w mieście.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:23   #2597
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

-> Śniegowa
Ale uprzedzam, że leję z czubkiem, lolli wie do czego jestem zdolny i jak leję ;D

Rozkręciłem sprawny magnetofon żeby się dowiedzieć że w zasadzie jest sprawny, tylko jedna gumka od licznika czasu ze starości się wyciągnęła... ale cały mechanizm i pierdoły są sprawne wieczorem uruchomienie i regulacja pewnie, ale to już szybko pójdzie
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 13:02   #2598
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
-> Śniegowa
Ale uprzedzam, że leję z czubkiem, lolli wie do czego jestem zdolny i jak leję ;D
Ty mi tu o takich bezeceństwach nie pisz... "Lolli wie do czego jestem zdolny jak leję...."
To lejesz we wzorki? I nie "z czbkiem" tylko "z czubka"
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 13:31   #2599
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
nie widac drobiiineeek wybaczcie, ale nie mam sily zmniejszac zdjec. holo golden rose 102
najs
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
a mnie chyba coś ominęło bo za cholerę nie wiem o co chodzi a przecież wszystko czytałam!
ja też nie wiem
ahaaaa ok następnym razem będę pamiętać o kresce na dole... zazwyczaj robię którymś z kolorów z górnej powieki bo jakoś tak "do pary" chcę.
A cieniowanie w górę to zobaczymy boję się, ze mi nie wyjdzie a to trudno odratowac już. Ale dopiero zaczynam, a teraz mam duuuużo nowych pędzli więc będę się maziac dużo
próbuj ,próbuj i dojdziesz do takiej wprawy że będziesz śmigać i wygrywać konkursy wizażowe

I tyle ze mnie po złamaniu kciuka mojego biednego mani jak w załączniku... jakieś takie koślawe, a już były takie ładne
co to za top?
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Dobra, macie Geniusza z butelki. Po pierwsze, mało nie dostałam zawału, jak zobaczyłam pędzelek. Takie wieeelgachny
Lakier na żywo wygląda dużo lepiej, ładniej się mieni. Starałam się ująć te zmiany kolorów, ale do końca wyszło.

A teraz tak. Przepraszam za:
-uwalone skórki
-suche skórki (nocne oliwkowanie będzie, bo się nie do wytrzymania zrobiły)
-złamanego malucha (w lewej ręce złamas wyglada jeszcze gorzej )
-tło w postaci zadania dla potworków
-aparat-daltonistę

Więcej grzechów nie pamiętam
wierzę,że wygląda lepiej na żywo jak ci się maluch złamał? mi się jeszcze w życiu nie złamał

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Geniusz na żywo się o wiele lepiej prezentuje (lolli się nim mi chwaliła zaraz po zakupie ). Zdjęcia nie oddają tego efektu
ten jak się zna

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
w dodatku muszę się pochwalić, że zakończyłam ten wczorajszy dzień wygranym zestawem moich wymarzonych kolorów z wiosennej kolekcji Orly

o tym:
gratulacje

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32628154]Hej.Nie było m nie dzis w szkole, i pewnie we czwartek oraz piatek nie bedzie.Boje sie ze nie nadrobie wszystkiego :/ Sprawdzian z religi,fizyki,kartkówka z francuskiego.Ehh...[/QUOTE]
wypisz się z religii
Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Czy są jakieś kolory CG jakie możecie szczególnie polecić? xd
Truskawki
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilar - jesteś fantastyczna! Baaardzo Ci dziękuję za paczkę, wszystko jest boskie i jest tego TYLE O.O

Tylko dlaczego tak niewyraźnie napisałaś adres nadawcy?

Jestem Ci bardzo wdzięczna za pomoc i wszystkie prezenty, trafiłaś w kosmetyki których jeszcze nie używałam, więc z przyjemnością je przetestuję. A róż już wytestowałam i zostawiam go na wakacje - kolor ma piękny, ale ciut za ciepły na zimę

Jeśli tylko będę mogła kiedyś Ci się odwdzięczyć - wal do mnie jak w dym!
To super że już dotarła róż to mój ukochany mineralny z Edm, wybrałam najchłodniejszy z tych co miałam bo ja generalnie uwielbiam pomarańczowe róże i mam same ciepłe kolory co do adresu to tak w zasadzie to nie ja go pisałam, bo akurat nie miałam koperty w domu a że znajomy szedł na pocztę to mu wcisnęłam to w bąbelkach i kazałam wysłać, dałam mu Twój adres na kartce więc to nie ja tak brzydko piszę chociaż w zasadzie i tak brzydko piszę
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 13:52   #2600
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Dziękuję Wam za pomoc dzisiaj w ramach ucieczki od problemów, nie poszłam na dwie ostatnie lekcje i z tej okazji mogłam iść do rosmana i kupiałam sobie eveline na poprawe humoru, nastroju, ale jakoś chyba nie zadziałał ..
Może jak nim pomaluje i zobacze efekty ...

BabaZMiasta wiesz Kochana, że ja ciągle myśle o tym co napisałaś, że masz coś dla mnie ... To dla mnie takie ważne. W ogóle wow.
Ale nie wiem, nie spodziewam się, bo przecież jakoś specjalnie się tutaj nie wkradłam w wasze łaski. I jak tylko bede miała czas to zrobie zdjęcia i napisze co mam do oddania.
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:14   #2601
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

dmka, dzięki Dziś wypróbuję Albo nie... Jutro rano

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Poleciałam sprawdzić numerek i się przy okazji okazało, że narobiłam zamieszania, bo to nie jest Eveline Colour Instant, ale Eveline Colour Show
Ja mam TEN

Kup Geniusa- najpopularniejszy lakier minionego tygodnia Ruda wklejała wczoraj foto.
On też znajduje się na mojej liście Ale po tym co piszesz, to wypada. Chyba skuszę się na jeszcze jeden z Colour Instant, na nudziaka. Tylko po co mi kolejny nudziak Ale co tam, raz się zyje

A może ktoś widział u siebie w biedrze wrzosowy? Bo nie wiem czy w tym roku jest ten kolor.
Ten Catrice kryje po jednej warstwie?



Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
ładne

BabozMiasta ano musimy czy to źle być z Wrocławia?
a numerki to: 605, 421, 570
na drugim zdjęciu widać, specjalnie zrobiłam zdjęcia naklejek na pudełeczkach
Dobrze jest być z Wrocławia, ale żeby wszyscy
Ja ślepa jestem Wybacz, musiałam nie zauważyć.
Ja wzięłam 421 i 601. Ale w buteleczkach podobają mi się bardziej chyba. Sama nie wiem co o nich myśleć Teraz mam fiolet w ramach testów wytrzymałości I raz mi się podoba, raz nie. Jak wypróbujesz to czekamy na fotki

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Przemilczę to :P z wami rozmawiać czasem to jest problem :P Idę zrobić porządną kawę. Taką dobrą, mocną czarną bez mleka i cukru...
A fuuuuj!

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
mogę Ci kilka przy następnej sesji odstąpić, nie ma problemu
Chętnie przygarnę, tęsknię ta tymi czasami
Chociaż nie tak dawno się skończyły

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za pomoc dzisiaj w ramach ucieczki od problemów, nie poszłam na dwie ostatnie lekcje i z tej okazji mogłam iść do rosmana i kupiałam sobie eveline na poprawe humoru, nastroju, ale jakoś chyba nie zadziałał ..
Może jak nim pomaluje i zobacze efekty ...

BabaZMiasta wiesz Kochana, że ja ciągle myśle o tym co napisałaś, że masz coś dla mnie ... To dla mnie takie ważne. W ogóle wow.
Ale nie wiem, nie spodziewam się, bo przecież jakoś specjalnie się tutaj nie wkradłam w wasze łaski. I jak tylko bede miała czas to zrobie zdjęcia i napisze co mam do oddania.
Ja też się nie wkradłam w łaski W ogóle się wcisnęłam na siłę w wątek.
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:14   #2602
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

eh poczytałam was zaraz wychodze więc tylko

Pilar to Circus Confetti
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:18   #2603
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

BabaZMiasta to tak jak ja a mogę wiedzieć coś więcej na ten temat ? Nie mogę czekać na niespodzianki... ;(
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:21   #2604
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
BabaZMiasta to tak jak ja a mogę wiedzieć coś więcej na ten temat ? Nie mogę czekać na niespodzianki... ;(
Miałam nie mówić... bo jeszcze tego nie odebrałam od koleżanki. Jakoś nie mozemy się zgadać co do wspólnego terminu
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:54   #2605
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

lubie religie i sie z niej nie moge juz wypisac :d ale z checia wypisalabym sie z francuskiego,fizyki,polsk iego,matmy...
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:08   #2606
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

BabaZMiasta ... może to infantylne, ale się popłakałam... ze szczęścia, że robisz coś dla mnie, jAKAŚ niespodzianka. Ale się ciesze, matko. Ale za co ? I jak będę mogła Ci się odwdzięczyć ?
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:12   #2607
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

moja silna wola czyli paznockie tańczą jezioro łabędzie (dance the swan lake z ballerina backstage) ile można tej lakierowej abstynencji 8d a póki jest VNL to mogę pilnować czy je dobrze traktuję ^^

Jako, że wiele z Was jest tutaj w temacie włosów, to poradźcie włosowemu laikowi Boję się zapytać na forum włosowym, bo zaraz będzie, że "poszukaj w starych wątkach" itp itd a jak dla mnie to tam jest za duży natłok informacji na których się nie znam. Sprawa wyglada tak, że potrzebuje odżywki/jakiegoś maziadła/czegokolwiek do włosów, żeby mi szybciej urosły ^^ Problem jest taki, że często nie mam czasu nawet na umycie głowy rano, co jeszcze mówić o spłukiwaniu stu masek. Byłabym wdzięczna za każde pomocne info
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:14   #2608
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Jantar
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:17   #2609
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Najbardziej lubię owocowe zmywacze w dużych butlach z Eurofashion (które są trochę nieporęczne, ale można przelewać do mniejszych butelek). Mają też darmową wysyłkę w ostatni weekend każdego miesiąca, więc cenowo wychodzi sporo. A zmywacz szybko zmywa, nie zostawia osadu/tłustej powłoki, dla mnie najlepszy. Powinny też być dostępne w hurtowniach z bajerami do paznokci, może masz taką w mieście.
dzięki za odp nie wiedziałam że jest darmowa przesyłka,a ostatnio zamaweiałam od nich jest jakiś kod na to?
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
eh poczytałam was zaraz wychodze więc tylko

Pilar to Circus Confetti
aaaaaaa bo jakiś taki blady jak na circus wyglądał
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:23   #2610
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jantar
Właśnie o tym czytałam, ale trochę mnie przerażają te silikony
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.