Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-20, 18:19   #2701
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Cena podobna ale wysyłka chyba 20 euro dlatego lepiej by było w kilka osób zrobić .
Wzięłam dzisiaj próbkę i jak się u mnie sprawdzi, to też będę się pisała na 12
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 18:19   #2702
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
De- Slicka polecam gorąco za James To naprawdę świetny puder. Zarówno do wykonczenia makijażu, jak i własnie poprawek I nie robi krzywydy. Nie ciastuje, nie jest widoczny, nie włazi gdzie nie trzeba. No jest bardzo OK i tyle Tylko go wykończę, a kupuję nowy jednak, bo jest mi niezbędny

Wiesz, też myslałam, ze potetsuję najpierw te przymy, ale to tak sie nie da Raz przyszłam bez pudru z podkładem tylko na buzi, ale jeden dzien testów to za mało, nie było zbyt miarodajnie. A trudno mi przychodzic parę razy do S na wykończenie makiajazu
Powiem tyle, ze o ile kolorową wersje pusciłam w swiat, tak ta jest dużo lepsza
Dogłębny test faktycznie nie wchodzi w grę, chyba obsługa by w końcu taką klientkę pogoniła. Jednak pomacać zawsze warto. Chyba odkurzę swoje kolorowe pryzmy, choć wiadomo, że to nie to samo. Ale jakoś mnie naszła chęć na ich użycie po tym całym dumaniu nad pryzmami.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Mogę Ci zrobić fotki tej, którą mam nie mam porównania, bo dotąd miałam torebki skórzane, a moją ukochaną była z korka przywieziona z Portugalii, ale się zniszczyła i nie mam jej jak kupić , ale ta PS wygląda solidnie. Ona nie jest taka delikatniutka.
To dobra wiadomość, że nie jest delikatna. Przyznam, że na co dzień niespecjalnie się pieszczę z torebkami. Ładuję do nich co się da, więc muszą trochę wytrzymać. Z fotkami nie ma pośpiechu, ale jeśli będziesz miała wolną chwilę, to poproszę. Będę bardzo wdzięczna.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 18:25   #2703
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polećcie trwałą szminkę w kolorze brudnego różu. Cena obojętna, marka też. Marzy mi się idealny, brudny róż, lekko wpadający w fiolet do ciemnego smoky, na co dzień. Nie mogę trafić na perfekcyjny odcień.
Sprawdź Rimmel Vintage Pink, o którym pisałam nieco wyżej, a który poleciła Vine. Ma doskonały odcień brudnego różu z lekko wrzosowym odcieniem.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 18:30   #2704
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wzięłam dzisiaj próbkę i jak się u mnie sprawdzi, to też będę się pisała na 12
No to czekamy Mi się nei spieszy. Będę miała 2 flaszki najwyzej z dwoma kolorami i tak wiem, ze zuzyje

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dogłębny test faktycznie nie wchodzi w grę, chyba obsługa by w końcu taką klientkę pogoniła. Jednak pomacać zawsze warto. Chyba odkurzę swoje kolorowe pryzmy, choć wiadomo, że to nie to samo. Ale jakoś mnie naszła chęć na ich użycie po tym całym dumaniu nad pryzmami.
He he, wyobraziłam sobie, jak poganiaja taka klientke

Kolorowe a białe naprawde nie ma porównania
Ale rozumiem Twoją nagła potrzebę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 18:34   #2705
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Nie. Odcien 31 (tonacja Guerlain to: 31, 01, 32, 02, 33, 03, 04, 05 itp) byl o kilka odcieni na mnie za ciemny.

Tak wygladam w Guerlain. Usta mam jednak dosc cieple i nie najjasniejsze. Nosze wyraziste szminke, bo w standardowych nudziakach wygladam nieco "umarlo". Julian to moja najjasniejsza pomadka. Nie wiem czy Ci to pomoze cos .
W swojej kolekcji mam dużo ciemnych i odważnych odcieni. Ukochane szminki to Rebel MAC i Chanel 47 L'Amoureuse. Lubię jak fiolet wybija nawet z tych jasnych szminek. No ale do ciemnych oczu nie mogę nosić ciągle Rebel przecie no W tych typowych nude też wyglądam jak trup. Wystarczy, że podkłady są na mnie białe.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 18:35   #2706
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Też uwielbiam chłodne szminki, tym bardziej, że to jedyne, które mi pasują do karnacji i typu urody Żeby nosić jakiś cieplejszy odcień, muszę naprawdę zręcznie przykręcić resztę makijażu, a i tak nie wygląda to tak dobrze jak chłodne barwy. I fakt, do ciemnych włosów (którymi mnie natura obdarzyła i której nie poprawiam ) bardzo ładnie takie kolory wyglądają

Julian Toma Forda, przy okazji którego właśnie wspomniałam o tej szmince Rimmel, to moja największa szminkowa miłość w tym roku, zdecydowanie. Nie dość, że kolor piękny, to jeszcze trwałość u mnie baaaardzo fajna i komfort noszenia świetny. To chyba jedyny kosmetyk, przy którym nie pluję sobie w brodę, że po cholerę robiłam backup, bo ten backup na bank się przyda

A co do zapachu Rimmela to aż wyciągnęłam tę szminkę i rzeczywiście, ona tak nie wani dramatycznie - to seria Lasting Finish ma ten mega intensywny zapach
Ja też noszę przeważnie chłodne szminki, ewentualnie neutralne Widzę, że moja szalona opalenizna (NC13) zaczyna schodzić i Macowa Pink Plaid zaczęła mi lepiej pasować
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wzięłam dzisiaj próbkę i jak się u mnie sprawdzi, to też będę się pisała na 12
To może ja też się dołączę? 10 jest chyba za jasna i za różowa, ale nie mam pewności, bo nie nakładałam na całą twarz, może jutro się odważę.
Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Sprawdź Rimmel Vintage Pink, o którym pisałam nieco wyżej, a który poleciła Vine. Ma doskonały odcień brudnego różu z lekko wrzosowym odcieniem.
Też sprawdzę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 18:37   #2707
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
W swojej kolekcji mam dużo ciemnych i odważnych odcieni. Ukochane szminki to Rebel MAC i Chanel 47 L'Amoureuse. Lubię jak fiolet wybija nawet z tych jasnych szminek. No ale do ciemnych oczu nie mogę nosić ciągle Rebel przecie no W tych typowych nude też wyglądam jak trup. Wystarczy, że podkłady są na mnie białe.
Ja ostatnio skusiłam sie na prawdziwy gotyk - Instigator maca - jest moc

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To może ja też się dołączę? 10 jest chyba za jasna i za różowa, ale nie mam pewności, bo nie nakładałam na całą twarz, może jutro się odważę.
O fajnie, to jakby Miss tez, to już byłoby nas 4, co daje 5 ojro wysyłki na jedna, całkiem w porzo suma
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-20, 18:40   #2708
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polećcie trwałą szminkę w kolorze brudnego różu. Cena obojętna, marka też. Marzy mi się idealny, brudny róż, lekko wpadający w fiolet do ciemnego smoky, na co dzień. Nie mogę trafić na perfekcyjny odcień.
Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Sprawdź Rimmel Vintage Pink, o którym pisałam nieco wyżej, a który poleciła Vine. Ma doskonały odcień brudnego różu z lekko wrzosowym odcieniem.
Dodam tylko od siebie jeszcze, że Vintage Pink ma praktycznie identyczny odcień jak Julian TF, a można ją dostać bez problemu, w przeciwieństwie do Juliana, który w Polsce już chyba w ogóle nie jest dostępny. Ja kupowałam go (tj. Juliana) jeszcze jak normalnie był dostępny w Douglasie w sporych ilościach, ale teraz już chyba "wyszedł" całkowicie. Tylko z trwałością u Rimmelowych szminek na pewno jest gorzej niż u TF, to jasne.

A Pussycat z powodzeniem mogą nosić osoby blade - ja jestem bardzo blada i normalnie w niej śmigam Tylko oczywiście przy bladej cerze będzie to odcień bardziej mocny i wyrazisty, ale nadal piękny Załączam zdjęcie Pussycat na moich ustach, które kiedyś tu już postowałam. Ale jeśli szukasz koloru "na co dzień" to dla bladej osoby rzeczywiście Pussycat może być zbyt wyrazisty. U mnie na pewno ten odcień nie wypada jakoś subtelnie i "codzienniakowo". Mimo to uważam, że to prześliczny, taki szlachetny kolor, a do tego szminka jest supertrwała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pussycat.jpg (59,7 KB, 64 załadowań)
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 18:42   #2709
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja ostatnio skusiłam sie na prawdziwy gotyk - Instigator maca - jest moc

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------



O fajnie, to jakby Miss tez, to już byłoby nas 4, co daje 5 ojro wysyłki na jedna, całkiem w porzo suma
Jest moc Ja tam z hardcorów mam Media z MAC, ale sprzedam chyba
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 18:43   #2710
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Jest moc Ja tam z hardcorów mam Media z MAC, ale sprzedam chyba
Czemu? Media akurat niezbyt odcien dla mnie był, ale np. Dark Side, Hang Up, Smoky Purple, Dramatic Encounter i pewno jeszcze jakieś już przerabiałam i chętnie wracam do niektórych:rolleyes :
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 18:47   #2711
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dodam tylko od siebie jeszcze, że Vintage Pink ma praktycznie identyczny odcień jak Julian TF, a można ją dostać bez problemu, w przeciwieństwie do Juliana, który w Polsce już chyba w ogóle nie jest dostępny. Ja kupowałam go (tj. Juliana) jeszcze jak normalnie był dostępny w Douglasie w sporych ilościach, ale teraz już chyba "wyszedł" całkowicie. Tylko z trwałością u Rimmelowych szminek na pewno jest gorzej niż u TF, to jasne.

A Pussycat z powodzeniem mogą nosić osoby blade - ja jestem bardzo blada i normalnie w niej śmigam Tylko oczywiście przy bladej cerze będzie to odcień bardziej mocny i wyrazisty, ale nadal piękny Załączam zdjęcie Pussycat na moich ustach, które kiedyś tu już postowałam. Ale jeśli szukasz koloru "na co dzień" to dla bladej osoby rzeczywiście Pussycat może być zbyt wyrazisty. U mnie na pewno ten odcień nie wypada jakoś subtelnie i "codzienniakowo". Mimo to uważam, że to prześliczny, taki szlachetny kolor, a do tego szminka jest supertrwała.
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Masz piękne usta i mnie nimi skusiłaś na Pussycat No jestem bardzo blada, ale jasnych szminek nie znoszę. Wyglądam w nich jak topielica. Ciemniejsze usta lepiej mnie wyrażają Sprawdzę Vintage Pink z Rimmela, jeśli nie znajdę Julka. No cóż, Pussycat pięknie wygląda i wcale niewulgarnie.

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czemu? Media akurat niezbyt odcien dla mnie był, ale np. Dark Side, Hang Up, Smoky Purple, Dramatic Encounter i pewno jeszcze jakieś już przerabiałam i chętnie wracam do niektórych:rolleyes :
Chyba wyglądam w nim zbyt wulgarnie. TŻ jest zachwycony, a ja czuję się w niej kiepsko. No ale ja to się do ciemnych szminek przekonałam trzy lata temu i wtedy to nawet Rebel była zbyt hardcorowa. Teraz kocham miłością wielką
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-20, 18:49   #2712
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czemu? Media akurat niezbyt odcien dla mnie był, ale np. Dark Side, Hang Up, Smoky Purple, Dramatic Encounter i pewno jeszcze jakieś już przerabiałam i chętnie wracam do niektórych:rolleyes :
Ja lubie Dashing Jacobsa z Rebelem mieszac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 18:50   #2713
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość

Chyba wyglądam w nim zbyt wulgarnie. TŻ jest zachwycony, a ja czuję się w niej kiepsko. No ale ja to się do ciemnych szminek przekonałam trzy lata temu i wtedy to nawet Rebel była zbyt hardcorowa. Teraz kocham miłością wielką
Może tak Ci się wydaje, często człowiek tak mysli, zwłaszcza w tak ciemnych kolorach na ustach
Sama widzisz, że z czasem się zmienia

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52834803]Ja lubie Dashing Jacobsa z Rebelem mieszac.[/QUOTE]

Jaki kolor wychodzi ?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 18:54   #2714
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Masz piękne usta i mnie nimi skusiłaś na Pussycat No jestem bardzo blada, ale jasnych szminek nie znoszę. Wyglądam w nich jak topielica. Ciemniejsze usta lepiej mnie wyrażają Sprawdzę Vintage Pink z Rimmela, jeśli nie znajdę Julka. No cóż, Pussycat pięknie wygląda i wcale niewulgarnie.
Dziękuję bardzo
A co do bladości to zrozumiałam właśnie, że z tego powodu wolisz coś jaśniejszego i że obawiasz się, ze Pussycat będzie dla Ciebie za ciemna Ale jeśli nie znosisz jasnych szminek to tym bardziej lepsza będzie Pussycat. Tym bardziej, że zależało Ci na trwałości, a tu ona wygrywa zdecydowanie i z Vintage Pink, i z Julkiem, bo to mat, i to świetnej jakości. A kolor wygląda naprawdę pięknie i właśnie niewulgarnie, a do tego moim zdaniem dość nietuzinkowo, więc ja ze swojej strony bardzo polecam
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 18:58   #2715
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Może tak Ci się wydaje, często człowiek tak mysli, zwłaszcza w tak ciemnych kolorach na ustach
Sama widzisz, że z czasem się zmienia

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------



Jaki kolor wychodzi ?
Może jesienią się przekonam do niej. Kurde, Julka nigdzie nie ma, a mam ochotę kliknąć Pussycat i Juliana :P

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo
A co do bladości to zrozumiałam właśnie, że z tego powodu wolisz coś jaśniejszego i że obawiasz się, ze Pussycat będzie dla Ciebie za ciemna Ale jeśli nie znosisz jasnych szminek to tym bardziej lepsza będzie Pussycat. Tym bardziej, że zależało Ci na trwałości, a tu ona wygrywa zdecydowanie i z Vintage Pink, i z Julkiem, bo to mat, i to świetnej jakości. A kolor wygląda naprawdę pięknie i właśnie niewulgarnie, a do tego moim zdaniem dość nietuzinkowo, więc ja ze swojej strony bardzo polecam
A jak się zachowuje schodząc? Retro Matty z MACa brzydko mi się zbierają i schodzą okropnie podczas jedzenia. Wyglądają bardzo nieestetycznie. Mimo że kolory piękne Girl About Town natomiast schodzi pięknie i trzyma się u mnie dłużej niż maty.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 18:58   #2716
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Jaki kolor wychodzi ?
Trudno to opisac. W zaleznosci jak i w jakiej ilosci mieszam warstwy kolory nieco roznica sie od siebie. Dashing nalozony na Rebel podbija kolor Rebela. Rebel nalozony na Dashing przypomina nieco zaschnieta krew na ktora nalozono krope swiezej krwi z delikatna, prawie niewidoczna nuta fioletu. Laze tak czasami wieczorem, wiec nie wiem jak wyglada w sloncu. Obie wersje sa jednak bardziej nasycone niz kolory nalozone solo.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2015-09-20 o 19:05
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 19:01   #2717
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
A jak się zachowuje schodząc? Retro Matty z MACa brzydko mi się zbierają i schodzą okropnie podczas jedzenia. Wyglądają bardzo nieestetycznie. Mimo że kolory piękne Girl About Town natomiast schodzi pięknie i trzyma się u mnie dłużej niż maty.
Raz nałożyłam jej za dużo, kilka warstw, i wtedy faktycznie trochę robiła skorupkę. Ale jak się rozsądne ilości nałoży to nic się nie dzieje i nie ma wysuszu/skorupy. Za to kolor trzyma się jak beton
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 19:03   #2718
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52834908]Trudno to opisac. W zaleznosci jak i w jakiej ilosci mieszam warstwy kolory nieco roznica sie od siebie. Dashing nalozony na Rebel podbija kolor Rebela. Rebal nalozony na Dashing przypomina nieco zaschnieta krew na ktora nalozono krope swiezej krwi z delikatna, prawie niewidoczna nuta fioletu. Laze tak czasami wieczorem, wiec nie wiem jak wyglada w sloncu. Obie wersje sa jednak bardziej nasycone niz kolory nalozone solo.[/QUOTE]

Opis do mnie przemawia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 19:14   #2719
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Raz nałożyłam jej za dużo, kilka warstw, i wtedy faktycznie trochę robiła skorupkę. Ale jak się rozsądne ilości nałoży to nic się nie dzieje i nie ma wysuszu/skorupy. Za to kolor trzyma się jak beton
Dzięki Ci bardzo Czekam na jakiś kodzik rabatowy do D. i zamawiam
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-20, 19:20   #2720
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez corii Pokaż wiadomość
opis do mnie przemawia
:d
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 19:23   #2721
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja ostatnio skusiłam sie na prawdziwy gotyk - Instigator maca - jest moc

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------



O fajnie, to jakby Miss tez, to już byłoby nas 4, co daje 5 ojro wysyłki na jedna, całkiem w porzo suma
Ja się jeszcze nie odważyłam testować takich kolorów

Ciekawe czy są jakieś francuskie Vipy
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 19:24   #2722
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja się jeszcze nie odważyłam testować takich kolorów

Ciekawe czy są jakieś francuskie Vipy
Kiedyś dla mnie tez były takie kolory nie do pomyślenia

Pewno są, ale pewno dla tamtejszych tylko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 19:54   #2723
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

A propos zmian w upodobaniach i pomadek; poradźcie proszę jakiś bezbarwny błyszczyk, kremowy i w miarę trwały. Nigdy nie kupowałam blyszczykow, ale moje licznie napoczęte pomadki nagle zrobiły się dla mnie za suche... (to efekt tego, że ostatnio przez pół roku używałam diorowych l'extreme :/
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 19:57   #2724
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A propos zmian w upodobaniach i pomadek; poradźcie proszę jakiś bezbarwny błyszczyk, kremowy i w miarę trwały. Nigdy nie kupowałam blyszczykow, ale moje licznie napoczęte pomadki nagle zrobiły się dla mnie za suche... (to efekt tego, że ostatnio przez pół roku używałam diorowych l'extreme :/
Lip Balm Bobbi? Lip Conditioner MAC? Lip Lock MJ?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 20:05   #2725
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A propos zmian w upodobaniach i pomadek; poradźcie proszę jakiś bezbarwny błyszczyk, kremowy i w miarę trwały. Nigdy nie kupowałam blyszczykow, ale moje licznie napoczęte pomadki nagle zrobiły się dla mnie za suche... (to efekt tego, że ostatnio przez pół roku używałam diorowych l'extreme :/
Mazidlo Palmersa w tubce.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Dziewczeta piekne, poprzedni klub grubasa umarl smiercia naturalna a i obecny sklad pewnie inny. Ma ktoras ochote dolaczyc do nowego? Potrzebuje motywacji i towarzystwa w tej materii. Dzis cwiczylam pierwszy raz od liceum. Co prawda tylko 10 minut, ale i tak jestem z siebie dumna jakbym maraton przebiegla.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2015-09-20 o 20:08
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 20:12   #2726
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Dziękuję za propozycję, mam nadzieję, że nie wymyśliłam czegoś głupiego z tym dokładaniem na pomadkę

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52835729]
[/COLOR]Dziewczeta piekne, poprzedni klub grubasa umarl smiercia naturalna a i obecny sklad pewnie inny. Ma ktoras ochote dolaczyc do nowego? Potrzebuje motywacji i towarzystwa w tej materii. Dzis cwiczylam pierwszy raz od liceum. Co prawda tylko 10 minut, ale i tak jestem z siebie dumna jakbym maraton przebiegla.[/QUOTE]

Ja się nie nadaję, nienawidzę się męczyć
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 20:22   #2727
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Ja się nie nadaję, nienawidzę się męczyć
Ja tez. Ale w obecnej chwili bardziej nienawidze swojego wygladu. Mam ochote zwymiotowac, gdy patrze na siebie w lustrze. Mialam wiec wybor: albo bulimia, albo wziac sie za siebie. Zartuje oczywiscie, ale po prostu mam dosc. Mowiac szczerze to nie moge uwierzyc co z siebie zrobilam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 20:54   #2728
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52835986]Ja tez. Ale w obecnej chwili bardziej nienawidze swojego wygladu. Mam ochote zwymiotowac, gdy patrze na siebie w lustrze. Mialam wiec wybor: albo bulimia, albo wziac sie za siebie. Zartuje oczywiscie, ale po prostu mam dosc. Mowiac szczerze to nie moge uwierzyc co z siebie zrobilam.[/QUOTE]

może zapisz się na jakiś fitnes... ja kiedyś chodziłam, jak się już człowiek wkręci to jest to fajna sprawa
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 21:11   #2729
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52831919]Ponoc jakosc jest zachwycajaca, ale z ciekawosci pytam o te marke tutaj. Jak sie uda wszystko to do pol roku bede miala okazje obadac ja osobiscie i wtedy wezme.

Na liscie mam jeszcze te, te i te (pierwszy Kors, ktorego zarzucilabym sobie bez oporu na ramie).[/QUOTE]

Mi się Kors tu najbardziej podoba. Fajny kolor

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Cena podobna ale wysyłka chyba 20 euro dlatego lepiej by było w kilka osób zrobić .
Ja bym może była chetna, ale musze najpierw wzias próbasa i obadac jak z tym najjaśniejszym dostępnym u nas odcieniem. On jakie ma podtony?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52835729]Mazidlo Palmersa w tubce.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Dziewczeta piekne, poprzedni klub grubasa umarl smiercia naturalna a i obecny sklad pewnie inny. Ma ktoras ochote dolaczyc do nowego? Potrzebuje motywacji i towarzystwa w tej materii. Dzis cwiczylam pierwszy raz od liceum. Co prawda tylko 10 minut, ale i tak jestem z siebie dumna jakbym maraton przebiegla.[/QUOTE]

Ja bym może i dołączyła, bo mam plany aktualnie zabrać się nieco za siebie. Ale co z tego wyjdzie, to kto wie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 21:16   #2730
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
może zapisz się na jakiś fitnes... ja kiedyś chodziłam, jak się już człowiek wkręci to jest to fajna sprawa
To nie dla mnie .

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość

Ja bym może i dołączyła, bo mam plany aktualnie zabrać się nieco za siebie. Ale co z tego wyjdzie, to kto wie
No to poszlo zaproszenie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.