Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-25, 07:50   #1081
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Moja gin stwierdziła, że nie ma sensu wysyłać na badanie poziomu wit. D bo jeszcze ani razu nie zdarzyło się, żeby pacjentka miała poziom w normie, wszystkie mają niedobór.
pewnie ma rację, bo ja miałam niedobór ale moja mi zleciła- bo stweirdziła że i tak robię inne, to warto je zrobić- żeby określić jaką dawkę brać i zaleciła 2000.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:50   #1082
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Moja gin stwierdziła, że nie ma sensu wysyłać na badanie poziomu wit. D bo jeszcze ani razu nie zdarzyło się, żeby pacjentka miała poziom w normie, wszystkie mają niedobór.
i dobrze mówi, w naszej szerokości geograficznej nie ma możliwości by poziom był dostateczny
witaminy są badaniem niestabilnym, najlepiej je pobierać tam, gdzie są od razu oznaczane
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:51   #1083
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja mam zlecone takie badania:
LH, FSH, estradiol, testosteron,DHEAS, Progesteron, Witamina D
te badania miałam robione kilka lat temu, jak lekarz stwierdził u mnie PCO. dziś miałam właśnie pobieraną krew do AMH. mam czekać ok 2 tygodnie na wynik i zgłosić się do szanownego doktora
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:52   #1084
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mnie też lepiej na żołądku a tak to miałam bez przerwy wzdęcia, bóle brzucha, itd.

Można spotkać dobre, miękkie bezglutenowe chlebki, ale za ok. 10zł/malutki bocheneczek. Niemniej jednak, raz na jakiś czas warto



Mnie też się cera bardzo poprawiła
Ostatnio skusiłam się na kulki rumowo-kokosowe i były przepyszne, ale minęlo już 1,5 tygodnia, a jeszcze mam pozostałości po Bogdanach.


Strasznie się bałam odstawienia jogurtów, ale przeżyłam
Nie mogę jedynie zrezygnować z mleka w kawie próbowałam pić kawę z mlekiem kokosowym, ale jakoś mi nie smakowała

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Moja gin stwierdziła, że nie ma sensu wysyłać na badanie poziomu wit. D bo jeszcze ani razu nie zdarzyło się, żeby pacjentka miała poziom w normie, wszystkie mają niedobór.
Też nie miałam badanej tej wit.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:52   #1085
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ale chyba potrafisz sobie wyobrazić co w takiej sytuacji przeżywają sąsiedzi, którzy w domu probują odpocząć czy tak po prostu mieszkać?
to jakby wieczny remont za ścianą, ciekawe czy sama byś to znosiła z uśmiechem, gdy np twoje dziecko by chciało spać a tam za ścianą ktoś wali w kaloryfer, czy tupał nad głową
Sama mam dwoje dzieci i jakoś NIGDY w mieszkaniu nie robiły harmideru, da się

natomiast przezyłam właśnie remont, którego jak dzieci nie da się uciszyć, wracałam z młodą z chemii do mieszkania a piętro niżej młot cały czas młot, młoda wymiotowała, przemęczona była i ona i ja
płakałam z bezsilności i uciekłam do rodziców czekasz kiedy wyjdziesz ze szpitala i się okazuje, że w domu nie jesteś w stanie odpocząć? Z dzieckiem po chemii nie pójdę na plac zabaw, czy do małpiego gaju
wtedy podjęliśmy decyzję o kupnie domu i NIGDY nie wrócę do bloku
Współczuje Jak myślicie, czy mam prawo zadzwonić po Straż Miejską, jeśli ktoś strzelił z wiatrówki ze swojego tarasu? A co w przypadku, gdy pogryzie mnie pies sąsiadki i świadkiem zdarzenia jestem tylko ja i ona?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:53   #1086
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Hej jadę dzisiaj do rodziców i akurat jeszcze ferie to moje perełki przyjadą tez

Odnośnie glutenu - ja nie jadłam i nic a nic nie schudłam niestety od razu mówię że to nie na zasadzie odstaw gluten i jedz wszystko co popadnie
Ja niestety właściwie cały czas mam bardzo podobna wagę ani nie tyje ani nie chudne wybitnie...







Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mój szanowny małżonek zgubił kolejną czapkę młodej
zamiast na głowę do kieszeni jej podobno wsadził i ktoś już sobie czapkę przygarnął, jesoo co za ludzie, zamiast powiesić gdzieś na ławce/gałęzi
jedyna czapka, w której fajnie wyglądała



Ja w tamtym roku w Zarze na stole zostawiłam czapkę jak coś oglądałam, wyszłam z Zary i zaraz się zorientowałam wróciłam i już nie było.... Obsługa nie sprzątnela bo pytałam a nieświadomie nikt nie capnal myśląc że to Zara bo jak był napisane VANS.


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
współczuję przebojów remonty za ścianą to masakra. Wprowadziliśmy się do mieszkania jako jedni z pierwszych mieszkańców nowego bloku i przez to przez pół roku mieliśmy non stop remont pod nami, obok, z drugiej strony . Tragedia - wraca człowiek z pracy wyrypany a tu cały dzień młot i wiertarki. I w sobotę od 6:30
To samo miałam my właściwie byliśmy pierwsi i masakra non stop wiertarka i to nawet w sobotę i niedzielę. Oczywiście w środku dnia nikt nie wiercil bo od czego są wieczory i poranki i całe weekendy
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:53   #1087
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ale chyba potrafisz sobie wyobrazić co w takiej sytuacji przeżywają sąsiedzi, którzy w domu probują odpocząć czy tak po prostu mieszkać?
to jakby wieczny remont za ścianą, ciekawe czy sama byś to znosiła z uśmiechem, gdy np twoje dziecko by chciało spać a tam za ścianą ktoś wali w kaloryfer, czy tupał nad głową
Sama mam dwoje dzieci i jakoś NIGDY w mieszkaniu nie robiły harmideru, da się

natomiast przezyłam właśnie remont, którego jak dzieci nie da się uciszyć, wracałam z młodą z chemii do mieszkania a piętro niżej młot cały czas młot, młoda wymiotowała, przemęczona była i ona i ja
płakałam z bezsilności i uciekłam do rodziców czekasz kiedy wyjdziesz ze szpitala i się okazuje, że w domu nie jesteś w stanie odpocząć? Z dzieckiem po chemii nie pójdę na plac zabaw, czy do małpiego gaju
wtedy podjęliśmy decyzję o kupnie domu i NIGDY nie wrócę do bloku
mam chłopców, Ty dziewczynki chyba? moim zdaniem troche to zmienia
ale ogólnie zgadzam się z Tobą, ich rozbrykanie jest też wynikiem moich zaniedbań, nie tylko ich zywiołowości
a "w domach z betonu nie ma wolnej miłości", nie ma prywatności jaką daje własny dom
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 07:55   #1088
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Hej jadę dzisiaj do rodziców i akurat jeszcze ferie to moje perełki przyjadą tez

Odnośnie glutenu - ja nie jadłam i nic a nic nie schudłam niestety od razu mówię że to nie na zasadzie odstaw gluten i jedz wszystko co popadnie
Ja niestety właściwie cały czas mam bardzo podobna wagę ani nie tyje ani nie chudne wybitnie...
Ja też nie schudłam moja waga się nie zmieniła od lat ale oponka brzuszna zmalała - nie wiem dlaczego może tam tylko woda była
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:55   #1089
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
i to nie byle jaką
YSL


zrobiłam się pudernica
i dobrze mi z tym
to mowisz że szmina ode mnie się nada
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:56   #1090
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Strasznie się bałam odstawienia jogurtów, ale przeżyłam
Nie mogę jedynie zrezygnować z mleka w kawie próbowałam pić kawę z mlekiem kokosowym, ale jakoś mi nie smakowała

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------



Też nie miałam badanej tej wit.
A mleka bez laktozy nie możesz pić?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:56   #1091
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
wróciłam z pobierania krwi. zaraz będzie kurier, byle do przodu

i moje pytanie do wszystkich starających się o dziecko, ponieważ właśnie byłam pobierać krew do badania AMH. czy Wam też lekarze je zalecili?
takiego jeszcze nie mialam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 07:56   #1092
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dzięki, a nie odczepia Ci się bańka od skóry, albo ja wczoraj miałam słaby dzień, albo taka lewa jestem
no pewnie, ale myślę, że to od wprawy zależy, jeszcze trochę i będzie normalnie śmigać choć ta co mnie uczyła mówiła, że są miejsca gdzie bańka się odsysa np koło kolan itp i wtedy normalnie znowu zassać i jazda
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:57   #1093
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jeśli nie tolerujesz kazeiny to i kefiry przyjazne nie są. Mi też o wiele lepiej bez mleka, tylko do kawki żal i co jakiś czas z mlekiem piję z pizzą mam to samo

Dokładnie, teraz łatwiej z dietą i dostępnością produktów

U mnie w bloku jakoś tak odwrotnie, stare dziadki są bardzo uciążliwi w mieszkaniu, ale dojrzewamy do decyzji o domu. Więcej miejsca i spokoju, No poza budową

I mi obrzydziłyście rzodkiewę ale w sumie i tak coś za karty w stacjo nabędę to wiele nie tracę Tylko kiedy ja to zużyję w sumie to box taki meeeh, rzodkiewa taka przyklapnięta i po co ja to brałam jak zużywać i oszczędzać trzeba
Ja chyba nie mam problemów z kazeiną, skoro mleko bez laktozy mi nie szkodzi

A ja nie wiem czy opłacać rzodkiewkę... Po co mi ten sam bronzer, tusz, baza i trupia pomadka? Właśnie, wstawiał ktoś zdjęcia?
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
te badania miałam robione kilka lat temu, jak lekarz stwierdził u mnie PCO. dziś miałam właśnie pobieraną krew do AMH. mam czekać ok 2 tygodnie na wynik i zgłosić się do szanownego doktora
Trzymam
Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też bym tak chciała
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:57   #1094
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
W Borku chyba tylko raz w życiu robiłam zakupy bo tylko tam mieli jeszcze interesujący mnie artykuł. Jakoś nie zapadła mi w pamięci ta wizyta więc chyba bez rewelacji.
Eeee to chyba sobie ją daruje, może kiedyś z ciekawość, ale raczej to nie moje rejony
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:58   #1095
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A mleka bez laktozy nie możesz pić?
Nie próbowałam jeszcze takiego nabędę przy najbliższych zakupach
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:59   #1096
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
J=

A ja nie wiem czy opłacać rzodkiewkę... Po co mi ten sam bronzer, tusz, baza i trupia pomadka? Właśnie, wstawiał ktoś zdjęcia?
Korinka wstawiała
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 08:00   #1097
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
no pewnie, ale myślę, że to od wprawy zależy, jeszcze trochę i będzie normalnie śmigać choć ta co mnie uczyła mówiła, że są miejsca gdzie bańka się odsysa np koło kolan itp i wtedy normalnie znowu zassać i jazda
oki ale robisz masaż: góra, dół i prawa lewa? jak mnie wczoraj bolała wewnetrzna strona ud bosheee dobrze że nie poszłam do tej babki, bo bym umarła na tym łóżku
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 08:01   #1098
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Hej jadę dzisiaj do rodziców i akurat jeszcze ferie to moje perełki przyjadą tez

Odnośnie glutenu - ja nie jadłam i nic a nic nie schudłam niestety od razu mówię że to nie na zasadzie odstaw gluten i jedz wszystko co popadnie
Ja niestety właściwie cały czas mam bardzo podobna wagę ani nie tyje ani nie chudne wybitnie...




To samo miałam my właściwie byliśmy pierwsi i masakra non stop wiertarka i to nawet w sobotę i niedzielę. Oczywiście w środku dnia nikt nie wiercil bo od czego są wieczory i poranki i całe weekendy
zazdroszczę ferii

te weekendowe wiercenia były najgorsze ale przeżyliśmy i teraz spokój
chociaż mieszkają dwa piętra pod nami chyba jacyś studenci którzy non stop palą zielsko i chyba nie zdają sobie sprawy, że wentylacją się to niesie po całym bloku czasem to aż można się naćpać oparami

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-02-25 o 08:02
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 08:01   #1099
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 08:01   #1100
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nie próbowałam jeszcze takiego nabędę przy najbliższych zakupach
w biedrze i w lidlu jest
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 08:02   #1101
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Neath proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1456387337576.jpg (78,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1456387353190.jpg (62,1 KB, 14 załadowań)
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 08:03   #1102
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
oki ale robisz masaż: góra, dół i prawa lewa? jak mnie wczoraj bolała wewnetrzna strona ud bosheee dobrze że nie poszłam do tej babki, bo bym umarła na tym łóżku
Dokładnie tak Mnie też na początku bolała wewnętrzna strona ud i tam zmniejszałam siłę, po co się męczyć
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 08:04   #1103
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Szminki z rzodkiewy nie próbowałam, ale powinna byc fajna - zobaczę dopiero jak zużyję miniaturę Givenchy
Sephora jeszcze nie odpisała w sprawie mniejszego bronzera

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dokładnie tak Mnie też na początku bolała wewnętrzna strona ud i tam zmniejszałam siłę, po co się męczyć
dziękuję za rady
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 08:05   #1104
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to mowisz że szmina ode mnie się nada
r*e*w*e*l*a*c*j*a
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Ja w tamtym roku w Zarze na stole zostawiłam czapkę jak coś oglądałam, wyszłam z Zary i zaraz się zorientowałam wróciłam i już nie było.... Obsługa nie sprzątnela bo pytałam a nieświadomie nikt nie capnal myśląc że to Zara bo jak był napisane VANS.
ehhh
szkoda mi tej czapki, serio
miała świetny komplet szukam jej w necie, ale to kolekcja z zimy 2014, kupiłam ją na wyprzedaży w zeszłym roku, gdy maż wyszedł z młodą z kina bez czapki ( mimo, ze od razu to zauważyłam, przeca młoda włosów nie ma, to już czapki na sali nie było )
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 08:05   #1105
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja też nie schudłam moja waga się nie zmieniła od lat ale oponka brzuszna zmalała - nie wiem dlaczego może tam tylko woda była
Generalnie obstawianie glutenu i nabiału właściwie pomaga głownie na Oponke i wzdęcia (czyli tym samym też na Oponke)

Chudniecie całościowe przy odstawieniu glutenu wiąże się z tym że odstawiamy większość węglowodanów jakie jedliśmy do tej pory. Tylko nie u każdego to będzie działać to raz(mamy conajmniej dwa przykłady już ), a dwa to nie ma sensu przechodzić na bezglutenową dietę tylko w celu schudniecia bo jeśli potem ma sir zamiar znowu jeść chleb itd to będzie jeszcze gorzej bo rozreguluje się trawienie.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 08:06   #1106
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

o w złotym opakowaniu miałam fajna była ale trzeba było na temperaturę otoczenia bardzo uwagę zwracać
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Strasznie się bałam odstawienia jogurtów, ale przeżyłam
Nie mogę jedynie zrezygnować z mleka w kawie próbowałam pić kawę z mlekiem kokosowym, ale jakoś mi nie smakowała

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------



Też nie miałam badanej tej wit.
A sojowe waniliowe? Albo krowie bez laktozy?
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja chyba nie mam problemów z kazeiną, skoro mleko bez laktozy mi nie szkodzi

A ja nie wiem czy opłacać rzodkiewkę... Po co mi ten sam bronzer, tusz, baza i trupia pomadka? Właśnie, wstawiał ktoś zdjęcia?

Trzymam

Też bym tak chciała
To pewnie sama laktoza robi kuku

Mi się tylko baza przyda, bo obecna na wykończeniu, bez kart się raczej nie opłaca. Ale się rozupściłyśmy

O a któraś z Was reklamowała wielkość broznera, że za mały wysłali?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 08:06   #1107
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56316573]Treść usunięta[/QUOTE]

Dzięki Dziewczyny kupie sobie i zobaczę, jak smakuje
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 08:07   #1108
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
r*e*w*e*l*a*c*j*a

ehhh
szkoda mi tej czapki, serio
miała świetny komplet szukam jej w necie, ale to kolekcja z zimy 2014, kupiłam ją na wyprzedaży w zeszłym roku, gdy maż wyszedł z młodą z kina bez czapki ( mimo, ze od razu to zauważyłam, przeca młoda włosów nie ma, to już czapki na sali nie było )
widzisz - ja wiem co dobre
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 08:09   #1109
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Generalnie obstawianie glutenu i nabiału właściwie pomaga głownie na Oponke i wzdęcia (czyli tym samym też na Oponke)

Chudniecie całościowe przy odstawieniu glutenu wiąże się z tym że odstawiamy większość węglowodanów jakie jedliśmy do tej pory. Tylko nie u każdego to będzie działać to raz(mamy conajmniej dwa przykłady już ), a dwa to nie ma sensu przechodzić na bezglutenową dietę tylko w celu schudniecia bo jeśli potem ma sir zamiar znowu jeść chleb itd to będzie jeszcze gorzej bo rozreguluje się trawienie.

Zgadzam się u Tż taka dieta była spowodowane wyłącznie kwestią zdrowotną a ja przy okazji korzystam

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
o w złotym opakowaniu miałam fajna była ale trzeba było na temperaturę otoczenia bardzo uwagę zwracać

A sojowe waniliowe? Albo krowie bez laktozy?


To pewnie sama laktoza robi kuku

Mi się tylko baza przyda, bo obecna na wykończeniu, bez kart się raczej nie opłaca. Ale się rozupściłyśmy

O a któraś z Was reklamowała wielkość broznera, że za mały wysłali?
Sojowe mi nie smakuje mleko bez laktozy kupię
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 08:09   #1110
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
r*e*w*e*l*a*c*j*a

ehhh
szkoda mi tej czapki, serio
miała świetny komplet szukam jej w necie, ale to kolekcja z zimy 2014, kupiłam ją na wyprzedaży w zeszłym roku, gdy maż wyszedł z młodą z kina bez czapki ( mimo, ze od razu to zauważyłam, przeca młoda włosów nie ma, to już czapki na sali nie było )

To teraz jej jeszcze ładniejszy znajdziesz




Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zazdroszczę ferii

te weekendowe wiercenia były najgorsze ale przeżyliśmy i teraz spokój
chociaż mieszkają dwa piętra pod nami chyba jacyś studenci którzy non stop palą zielsko i chyba nie zdają sobie sprawy, że wentylacją się to niesie po całym bloku czasem to aż można się naćpać oparami

dzieciaki ferie mają nie ja





Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nie próbowałam jeszcze takiego nabędę przy najbliższych zakupach
Czekam na lincze bo biedronka nie lubiana Ale ja kupuje mleko bez laktozy z biedronki
Mleko jest na stałe w ofercie ale co jakiś czas pojawiają się serki jakieś bez laktozy itd.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.