NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-01, 12:46   #3361
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
kochana
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 17:28   #3362
-kasia-
Raczkowanie
 
Avatar -kasia-
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 150
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Od dłuższego czasu przeglądam Wasze zbiory dlatego dzis korzystajac z chwili wolnego wklejam swoje;]Ilosc nie jest imponujaca,ale mysle ze powoli popadam w kolorowkowy nalog
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 262.jpg (107,3 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zmiana rozmiaruZmiana rozmiaruObraz 256.jpg (68,3 KB, 343 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zmiana rozmiaruObraz 270.jpg (69,4 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zmiana rozmiaruZmiana rozmiaruObraz 265.jpg (49,5 KB, 328 załadowań)
-kasia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 17:35   #3363
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

bardzo fajne zbiory -kasia-
jakbyś miała zestawić meteoryty vs pryzymy??spróbuj
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 17:37   #3364
pączek
Raczkowanie
 
Avatar pączek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 331
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez -kasia- Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu przeglądam Wasze zbiory dlatego dzis korzystajac z chwili wolnego wklejam swoje;]Ilosc nie jest imponujaca,ale mysle ze powoli popadam w kolorowkowy nalog
Ale ilość jest ok taki minimalizm się ceni Widać, że przemyślane i te meteoryty sama eliminuję kosmetyki, które mam bo mam, a nie używam ;D choć uwielbiam dokupować coś nowego ;D ale ostatnio kosztem innych kosmetyków (tych mniej używanych)
ładnie ładnie aha i jeszcze jedno, nie lubisz szminek?
pączek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 17:42   #3365
-kasia-
Raczkowanie
 
Avatar -kasia-
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 150
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Dziekuje Niestety pryzmy to swierzutki nabytek doslownie z wczoraji ale jak pouzywam troche to napewno pokusze sie o porownanie. Meteory bardzo polubilam, to kolor beage chic ktory daje bardzo delikatny efekt- promienistej rozswietlonej cery, miroskopijne drobinki sa prawie nie widoczne, pryzmy tych drobinek nie maja wiec spodziewam sie ze efekt bedzie raczej inny- ale skuszona opiniami wizazanek nie moglam sie oprzec kiedy zobaczylam w sephorze - 30%

szminek faktycznie nie znosze;] blyszczykow uzywam za to bardzo czesto;]
-kasia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 17:44   #3366
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
Idź do urzędu pracy w swoim mieście, to tam wszystko się załatwia. Dostaniesz do wypełnienia wniosek, ja pisałam biznes plan ale słyszałam,że odchodzą od tego. Na początku roku pojawiają się wnioski, my złożyłyśmy jakoś w kwietniu/maju a 29 czerwca zarejestrowałyśmy firmę.
Dziekuję
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 19:52   #3367
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez -kasia- Pokaż wiadomość
Dziekuje Niestety pryzmy to swierzutki nabytek doslownie z wczoraji ale jak pouzywam troche to napewno pokusze sie o porownanie. Meteory bardzo polubilam, to kolor beage chic ktory daje bardzo delikatny efekt- promienistej rozswietlonej cery, miroskopijne drobinki sa prawie nie widoczne, pryzmy tych drobinek nie maja wiec spodziewam sie ze efekt bedzie raczej inny- ale skuszona opiniami wizazanek nie moglam sie oprzec kiedy zobaczylam w sephorze - 30%

szminek faktycznie nie znosze;] blyszczykow uzywam za to bardzo czesto;]
B.ładna kolekcja Aj jak zazdroszczę meteorytów- ja się niestety na pustą półeczkę w ostatni dzień załapałam Jak oceniasz czy ten kolor daje widoczny efekt na samym kremie i ewentualnie sypkim pudrze matującym( clinique 03?)Podkładów używam jedynie od święta a mam jasną buzię i chciałabym ich uzywać do codziennego make up'u dla ożywienia buźki.
Jaki to kolor różu Bourjois?
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 20:42   #3368
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez -kasia- Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu przeglądam Wasze zbiory dlatego dzis korzystajac z chwili wolnego wklejam swoje;]Ilosc nie jest imponujaca,ale mysle ze powoli popadam w kolorowkowy nalog
bardzo ładny zbiórdołączam się do prośby o zestawienie meteorytów i pryzmPryzmy już mam i nie wiem czy zbierać kasę na meteoryty wszelkie uwagi wskazane
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 21:11   #3369
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
bardzo ładny zbiórdołączam się do prośby o zestawienie meteorytów i pryzmPryzmy już mam i nie wiem czy zbierać kasę na meteoryty wszelkie uwagi wskazane
ja znowu mam meteory i nie wiem czy zbierac na pryzmy
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 21:19   #3370
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

można spojrzeć do wątku o pryzmach na wiżażystce tam o ile się nie mylę Dziewczyny kilkakrotnie porównywały i meteoryty i pryzmy.

Ja mam mythic oraz sypkie beige i softy (plus pokusę, której się nie oprę na beige chic i sypkie pastele).

Moim zdaniem są różnice(meteoryty rozświetlają i mają delikatne drobinki pryzmy mnie matują i tworzą taki woal...) i jeśli tylko kogoś stać to polecam i jedne i drugie. Wiem, pomogłam

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2008-01-01 o 21:21 Powód: pomyłka
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 21:22   #3371
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja znowu mam meteory i nie wiem czy zbierac na pryzmy
hehe, ja mam prasowane pryzmy..i jak na razie jest całkiem całkiem ale meteoryty kuszą, oj kuszą....
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 21:26   #3372
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
hehe, ja mam prasowane pryzmy..i jak na razie jest całkiem całkiem ale meteoryty kuszą, oj kuszą....
racja kusza..fajnie rozświetlają,a na zimę w sam raz, bardzo je lubie,ale pryzmy...ciągną mnie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 21:31   #3373
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
B.ładna kolekcja Aj jak zazdroszczę meteorytów- ja się niestety na pustą półeczkę w ostatni dzień załapałam Jak oceniasz czy ten kolor daje widoczny efekt na samym kremie i ewentualnie sypkim pudrze matującym( clinique 03?)Podkładów używam jedynie od święta a mam jasną buzię i chciałabym ich uzywać do codziennego make up'u dla ożywienia buźki.
Jaki to kolor różu Bourjois?
Ja tez Byly wszystkie odcienie tylko nie beige chick
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 21:34   #3374
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Ja tez Byly wszystkie odcienie tylko nie beige chick
To i tak dobrze... Do mnie Pani w Sephorze tylko "krzyknęła" z tłumu, że pudry to już tylko z Givenchy zostały jako takie...
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 21:37   #3375
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Wiem, pomogłam
haha

wiecie co,ja juz Was poprostu nie czytam :P bo robie sie okropna,wszystko chce miec
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 21:43   #3376
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
racja kusza..fajnie rozświetlają,a na zimę w sam raz, bardzo je lubie,ale pryzmy...ciągną mnie
pomęczę Cię myślisz, że to rozświetlenie mogłoby być niewskazane dla cery tłustej, skłonnej do błyszczenia się??
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 21:57   #3377
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Szpilko, jeśli chodzi o prasowane pryzmy to moim zdaniem jest to po prostu bardzo przyjemny puder prasowany, który w zależności od wybranego odcienia może nam posłużyć do "przypudrowania noska", jako brązer lub - wyjątkowo kolor nr 10 pearly satin bodajże - nadać skórze jednolitą, satynową świetlistość (nie: rozświetlenie) i nieco ożywiony koloryt. Nie masz co się obawiać podkreślania porów czy niedoskonałości

Mam trzy pudełeczka prasowanych pryzm: 01, 02 i właśnie nr 10
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pryzmy.JPG (10,0 KB, 227 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 22:18   #3378
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Szpilko, jeśli chodzi o prasowane pryzmy to moim zdaniem jest to po prostu bardzo przyjemny puder prasowany, który w zależności od wybranego odcienia może nam posłużyć do "przypudrowania noska", jako brązer lub - wyjątkowo kolor nr 10 pearly satin bodajże - nadać skórze jednolitą, satynową świetlistość (nie: rozświetlenie) i nieco ożywiony koloryt. Nie masz co się obawiać podkreślania porów czy niedoskonałości

Mam trzy pudełeczka prasowanych pryzm: 01, 02 i właśnie nr 10
w pryzmy już się zaopatrzyłam, wklejałam już zdjęcie, mam nr 05 i zgadzam się, że jest to nawet bardzo przyjemny puder - matujący, pachnący i trwały
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 22:20   #3379
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Nie lubię Was stałam się pazerna i chcę mieć wszystko tu i zaraz
tak strasznie kusicie

czytam tu o pryzmach, meteorkach to wiem co to jest, ale te maczki z sephory? to takie róże czy co?
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 22:25   #3380
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
Nie lubię Was stałam się pazerna i chcę mieć wszystko tu i zaraz
tak strasznie kusicie

czytam tu o pryzmach, meteorkach to wiem co to jest, ale te maczki z sephory? to takie róże czy co?
róże, ale chyba mogę spełniać też inne funkcje...dziewczyny na wątku made in sephora wkleiły zdjęcie, gdzie biały maczek był wykorzystany jako cień
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 22:34   #3381
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

-kasia- a jakiej firmy jest ta paletka z cieniami?
8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 23:01   #3382
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

[1=8130adda5fdf07dc6108f86 8c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f 2a7083;6176403]-kasia- a jakiej firmy jest ta paletka z cieniami?[/quote]
hihi pewnie się mylę bo widze u KASI same super marki, ale ta paletka przypomina mi paletkę Oriflame
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 23:18   #3383
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

dziewczyny, bezbłedne jestescie, zajrzalam zeby spytac sie o pryzmy z sephory a tu cala dyskusja o nich

chcialam kupic sobie te rozowe (bo sa rozowe i zlote,tylko te dwie?) tylko nie bylam pewna, jaki efekt one daja. to sie raczej stosuje jako puder, czy mozna tez jako roz?
bo nie orientuje sie za bardzo
musze wreszcie strzelic fotke mojej kolorowce
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 08:25   #3384
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
pomęczę Cię myślisz, że to rozświetlenie mogłoby być niewskazane dla cery tłustej, skłonnej do błyszczenia się??
wiesz co to co napisałaś jest ważne, bo ja mam cerę mieszaną, na pliczkach normalną,a w strefie T i w okolicach nosa, pod oczami, tłuści się, jednka meteoryty tak rozświetlają delikatnie,to nie jest "agro"bysk, nakładam je bez obaw na dobrze zmatowiona twarz, wtedy niweluję płaskimat i nadaje jakby satynową powłokę, ja jestem zdania że warto mieć meteoryty w kosmetyczceja mam odcień 01najbardziej neutralny
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 08:30   #3385
-kasia-
Raczkowanie
 
Avatar -kasia-
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 150
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
hihi pewnie się mylę bo widze u KASI same super marki, ale ta paletka przypomina mi paletkę Oriflame

Nie mylisz sie kochana;] paletka jest Oriflame;] dla mnie marka nie jest tak wazna jak efekt, wiec raczej tym sie sugeruje, a paletke dostalam w prezencie i calkiem sie dobrze spisuje- wczesniej nie uzywalam cieni oriflame`u- ale sa calkiem ok, chodz moje ukochane to isadora, juz mi sie skonczyly ale napewno do nich wroce;]

Do reszty dziewczyn a pro po dyskusji pryzmy- meteory... Dzis do pracy uzylam pryzm i widze ze daja naprawde ladny efekt- troche mnie matuja i jak juz ktos napisal daja efekt gladkiej poswiaty na twarzy;] ...meteory bardziej rozswietlaja i nie przeszkadza to mojej skonnej do swiecenia skorze.... mysle ze zarowno jedne i drugie warte sa grzechu
-kasia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 08:49   #3386
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

dziewczęta, potrzebuję prasowanego pudru który nie będzie nadawał jako takiego koloru tylko przede wszystkim matowił skórę-czyli jednym słowem puder ''torebkowy'' do poprawek w ciągu dnia. I tu moje pytanie-czy prasowane pryzmy się nadają do tego celu?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 09:34   #3387
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziewczęta, potrzebuję prasowanego pudru który nie będzie nadawał jako takiego koloru tylko przede wszystkim matowił skórę-czyli jednym słowem puder ''torebkowy'' do poprawek w ciągu dnia. I tu moje pytanie-czy prasowane pryzmy się nadają do tego celu?
Nadają; ja mam odcień 03 i praktycznie nie widzę, żeby dawał mocny kolor. Używam go do poprawek w ciągu dnia; skóra jest satynowa i lekko matowa, ale nie płaska.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 09:37   #3388
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

ponawiam pytanie, czy pryzmy mozna uzywac jako róz? czy je w ogole widac?
maznelam ostatnio na ręku i dawaly taki piekny efekt
ale nie wiem na ile jest on widoczny
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 09:41   #3389
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
a oto co przywlekłam z Sephory-miały być dwa maczki ale udało mi się upolować tylko peony (byłam w czterech sephorach !) na pocieszenie kupiłam sobie sypkacza który juz mi sie konczy. Od dzis nie kupuje juz kolorówki
Ładne zakupy.
Jaki masz kolor sypańca Clinique? A balsam do ust Sephory - fajny jest? Mogłabyś porównać do Tissane np?

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
akurat
Ale ładny avatar

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
30% obniżka w Sephorze usprawiedliwia wszystko (już nawet sobie nie obiecuję, że się zmienię i przestanę kupować pudry i rozświetlacze)
Ładna aktualizacja
Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość

A to moja poswiateczna aktualizacja ;-( obiecalam sobie zadnych blyszczykow do konca roku :-( i niestety nie wytrzymalam... Natomiast szalenie zadowolona jestem z pudru Lancome, rewelacja!!! i moje nowe odkrycie zapach Diora....
moniczka2222same cuda! Wielbię MissDior Cherie.
Przepiękne usta, które wkleiłaś. Teraz zachciało mi się Juicy Tubes Lancome, chociaż wcześniej wcale mi się nie podobały. Wizaż jest największym kusicielem.

Chciałam zapytać o puder prasowany Lancome, ale już pojawiło sie to pytanie. Spytam wiec tylko czy nadaje sie do torebki, do poprawek w ciągu dnia? Ma puszek?Pędzelek?
Domyślam się, że odcień 01 nie nadaje koloru i nadaje się do jasnej karnacji?


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość


Piekny Rzeczywiscie brzoskwinia tak wyglada? Ja tu widze dziewczecy roz, idealny kolor. Wiem, ze duzo zalezy tez od barwy ust ale widze, ze blyszczyk i tak dosc konkretnie pokryl wargi.
Moniczka mam prosbe, dasz rade wkleic zdjecia wszystkich blyszczykow na ustach? Albo chociaz tego Miracle Posmarowalam sie dzis Juicy Wear i moze sie jednak przeprosze z blyszczykami Lancome.
Na zdjęciu widzę również dziewczęcy róż a nie brzoskwinię. W dodatku ten róż strasznie ładny jest...



Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Ostatnie szaleństwa
YSL to prezent od TZ
Ta paletka wygląda na bardzo funkcjonalną. W dodatku ma pędzle.

Cytat:
Napisane przez lifka Pokaż wiadomość
To ja też się pochwale moimi zbiorami Może nie są zbyt duże ale mieszkam na końcu świata i jedyne dostępne marki kosmetyków u mnie w mieście to max factor, nivea, lancome i gosh

A pozatym to jestem tu nowa i chciałam przywitać wszystkie forumowiczki
Piękne cienie Gosh
Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
moja grudniowa aktualizacja, w tym roku więcej kolorówki nie kupuje
Ładna aktualizacja

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
To i ja się dołączę. Jako że jestem maniaczką kosmetyczną czuję się w obowiązku Jak wrócą do mnie pozostałe od przyjaciółki to dokleję
( od razu wyjaśnię, że nie maluję tylko siebie )
Ale zbiór!!!!!

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziewczęta, potrzebuję prasowanego pudru który nie będzie nadawał jako takiego koloru tylko przede wszystkim matowił skórę-czyli jednym słowem puder ''torebkowy'' do poprawek w ciągu dnia. I tu moje pytanie-czy prasowane pryzmy się nadają do tego celu?
Ja też jestem w trakcie poszukiwań prasowańca. W perfumerii tesotwałam Clinique i spisywał się świetnie ale nie mogę przemóc sie do tych zielonych opakowań

Mam też prasowane pryzmy elegant beige i one nadają sie do świetnie do poprawek, są bardzo wygodne pod tym względem, ale kolor za ciemny na zimę dla mnie.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 10:02   #3390
-kasia-
Raczkowanie
 
Avatar -kasia-
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 150
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziewczęta, potrzebuję prasowanego pudru który nie będzie nadawał jako takiego koloru tylko przede wszystkim matowił skórę-czyli jednym słowem puder ''torebkowy'' do poprawek w ciągu dnia. I tu moje pytanie-czy prasowane pryzmy się nadają do tego celu?

moje pryzmy idealnie opisuja efekt o jakim piszesz, dlatego polecam;]
-kasia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.