Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to??? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-20, 22:46   #121
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

O Matkooo, co za koszmar z tymi filtrami. Zachecilam sie opiniami i kupilam to mleczko Klorane. Lepi sie niemilosiernie, mnie bieli niestety i swieci sie okropnie. Zastanawiam sie czy z tym swieceniem to nie jest wina tego ze go wklepuje zamiast rozsmarowywac, ale boje sie ze przez smarowanie jakos go rozetre a nie wtopie dobrze w skore. U mnie nawet puder nie potrafi tego zmatowic jak sie nalezy, ani zniwelowac lepienia. To chyba nie jest filtr dla mnie, a szkoda bo cena jest bardzo zachecajaca Moze sie jakos poprawi, gdy dojde do wprawy w uzywaniu tego.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 16:59   #122
konstrukt
Raczkowanie
 
Avatar konstrukt
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 81
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Dziewczyny jakiego używacie podkładu na Klorane mleczko ?

Maybelline Wonder Finish - masakra! filtr wyłazi cały spod podkładu, tfu nie wyłazi, bo się go nawet przykryć nie dało
A Oriflame Giordani Gold to już jakieś zupełne nieporozumienie, błysk jak syrena na sygnale

Ogólnie powoli odzwyczajam się od podkładu i wychodzę do ludzi z samym filtrem na twarzy, a że jestem wybitnie blada to lekkie bielenie jest mi nawet na rękę i ładnie wklepany filtr robi mi za cały make-up, no ale czasami chcę wyglądać nieskazitelnie ale Klorane nie potrafi się dogadać z podkładem. Polećcie mi coś
__________________
Monika

konstrukt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 22:16   #123
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Nie używam podkładu, ale mogę ci polecić mój sposób na lepienie się filtru Klorane (akurat u mnie nie ma bielenia).

Ja czekam 15-20 minut aż się wchłonie (trochę), a potem nakładam puder. W tej chwili używam kulek brązujących (arabian glow, czy jakoś tak), które zasypuję pudrem dla niemowląt z Rosmanna . I pędzluję tym buźkę.

Dobrze matowi - nie mam po tej mieszance błyszczącej twarzy ani nie lepie się. Jeden minus jest taki, że jak nie poczekam, aż sie filtr porządnie wchłonie (czyli te 15-20 minut), to po kilku godzinach wyłazi mi spod warstwy pudru.

SPrawdz, może spodoba cie się ten patent
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 22:48   #124
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez konstrukt Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakiego używacie podkładu na Klorane mleczko ?

Maybelline Wonder Finish - masakra! filtr wyłazi cały spod podkładu, tfu nie wyłazi, bo się go nawet przykryć nie dało
A Oriflame Giordani Gold to już jakieś zupełne nieporozumienie, błysk jak syrena na sygnale

Ogólnie powoli odzwyczajam się od podkładu i wychodzę do ludzi z samym filtrem na twarzy, a że jestem wybitnie blada to lekkie bielenie jest mi nawet na rękę i ładnie wklepany filtr robi mi za cały make-up, no ale czasami chcę wyglądać nieskazitelnie ale Klorane nie potrafi się dogadać z podkładem. Polećcie mi coś
U mnie bez problemu mleczko Klorane dogaduje się z podkładami Mary Kay, i z wersją Full Coverage i Medium W sezonie letnim zamiast podkładu używałam kremu brązująco-tonującego Bielenda Sunny Skin i też było super, nawet chyba lepiej niż z tym podkładem A do zmatowienia polecam puder jedwabny Hauschki - nawet w największe upały trzyma fason makijażu Co prawda lekko bieli, ale potem można się przecież przypudrować normalnym sypańcem czy brązerem jakimś.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 14:21   #125
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez konstrukt Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakiego używacie podkładu na Klorane mleczko ?

Maybelline Wonder Finish - masakra! filtr wyłazi cały spod podkładu, tfu nie wyłazi, bo się go nawet przykryć nie dało
A Oriflame Giordani Gold to już jakieś zupełne nieporozumienie, błysk jak syrena na sygnale

Ogólnie powoli odzwyczajam się od podkładu i wychodzę do ludzi z samym filtrem na twarzy, a że jestem wybitnie blada to lekkie bielenie jest mi nawet na rękę i ładnie wklepany filtr robi mi za cały make-up, no ale czasami chcę wyglądać nieskazitelnie ale Klorane nie potrafi się dogadać z podkładem. Polećcie mi coś
Ja nie lubię mieć całkowitego matu na twarzy. Twarz wtedy wydaje mi się bardzo płaska. Ale jeśli Tobie to nie przyszkadza, to polecam matowić skórę mieszanką pudru ze skrobią kukurydzianą.

Ja natomiast trzymam filtr w ryzach za pomocą kompaktu Double Perfection i pudru Lucidity. Bardzo odpowiada mi taka kombinacja.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 21:07   #126
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

To tylko u mnie klorane zachowuje sie tak paskudnie?? Bo bieli mnie koszmarnie, a sam puder nie niweluje lepkosci. Musi byc najpierw skrobia, dopiero puder. Zaczynam go podejrzewac o zapychanie, bo wyskoczyla mi koszmarna gula na brodzie. Z drugiej strony moze gule wyciagnal acnederm. Jak wy dziewczyny rozpoznajecie, czy wypryski sa skutkiem dzialania kwasu czy zapychania.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 13:36   #127
malitka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 33
GG do malitka19
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Hej!!! Stosujecie serum z wit.C pod Klorane?????
Ten filtr zawiera wyciąg roślinny chyba (Calendula Officinalis Flower Extract).A jak mi wiadomo nie wolno łączyć z wit C.To jak to jest??
Mogę się smarować Klorane po serum z rana,bo chcę koniecznie używać tego serum rano (wieczorem kwasy)
malitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 13:46   #128
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez malitka19 Pokaż wiadomość
Hej!!! Stosujecie serum z wit.C pod Klorane?????
Ten filtr zawiera wyciąg roślinny chyba (Calendula Officinalis Flower Extract).A jak mi wiadomo nie wolno łączyć z wit C.To jak to jest??
Mogę się smarować Klorane po serum z rana,bo chcę koniecznie używać tego serum rano (wieczorem kwasy)
To jest wyciag z nagietka.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 21:25   #129
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Jako ze Klorane lekko sie zrehabilitowal, tez jestem zainteresowana odpowiedzia na pytanie kolezanki. To mozna, czy nie mozna
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 22:14   #130
malitka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 33
GG do malitka19
Question Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Wyciąg z nagietka jest przecież wyciągiem roślinnym,więc jak to jest w końcu Czy mogę z rana pod Klorane nałożyc serum z wit. C?
Jestem bardzo ciekawa odpowiedzi, bo właśnie kupiłam Klorane,a serum używam pod filtr ( wcześniej był to Garnier 50+).
Proszę Was bardzo
malitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:23   #131
panna nadobna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Witam i z góry przepraszam za wszelkie niedociągnięcia - to mój "forumowy" debiut ! 3 tygodnie temu zajrzałam na wizaż, żeby przeczytać kilka ciekawostek o Effaclar K i... wciągnęło mnie do reszty! Bo jak kwasy to i filterki i olejki mazidłowe! Ciężko mnie odkleić od komputera, dobrze, że to dopiero początek semestru
Dołączam się z prośbą o wyjaśnienie jak to jest dokładnie z filtrem Klorane i serum z vit. C. Właśnie zakupiłam ten filterek, a nie dalej jak wczoraj stworzyłam swoje pierwsze mazidełko z vit. C właśnie i zastanawiam się, czy mogę używać tego razem. Dziękuję pięknie za wszystkie życzliwe odp!
panna nadobna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 21:52   #132
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Tak jak najbardziej, najpierw naloz wit c odczekaj 10-15min i pozniej filtr. Wit c rowniez pomaga chronic przed sloncem i uv i to b zgrany duet
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 09:27   #133
malitka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 33
GG do malitka19
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Połączenie filtra i wit.C jest bardzo dobre ale mnie wciąż zastanawia ten wyciąg roślinny w Klorane.Gdzieś na forum pisało że nie można łączyć ich z wit.C,gdyż mogą zawierać znikome ilości metali ciężkich i wtedy wit. C zaczyna działać prorodnikowo-czyli nie tak jakbyśmy chcieli.
Może jest ktoś kto używa Klorane i ma podobny problem????
__________________

malitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 12:59   #134
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Witam.
Również jestem (szcześliwą) użytkowniczką tegoż filtra i również jakiś czas temu miałam ten sam problem: łączyć wit. C z tym filtrem (ze względu na wyciąg z nagietka) czy też nie?

Głowiłam się nad tym w wątku "Kosmetyki z wit.C" (http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=124763&page=3) i oto co mi napisała L_V:
Cytat:
Daaawno temu porwadziłśmy zażartą dyskusję - łączyć te wyciągi roślinne z wit c czy nie? Cały trik polega na tym, żeby wyciąg był czysty ekologicznie, tzn bez śladów metali ciężkich. Moim zdaniem, firmy farmaceutyczne dokładają starań, aby używac najczystszych wyciągów - nie zaryzykowali by milionowych strat. Uważam więc, że można łączyć.
Więc ja spokojnie stosuję serum z wit. C pod ten filtr, i póki co ja i mój filtr mamy się dobrze, a nawet Klorane chętniej się wchłania.

Pozdrawiam
ivana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 13:40   #135
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

hmm ja juz mam mętlik w głowie

Edytowane przez Justin Timberlake
Czas edycji: 2008-03-16 o 12:28
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 14:09   #136
malitka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 33
GG do malitka19
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Dzieki za pomoc dziewczyny!!
Czyli tak do końca to nie wiadomo ....
Trudno,i tak nie mam wyjścia i muszę kłaść wit C pod filtr bo nie mam po prostu kiedy (wieczorem kwas albo olej).
__________________

malitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 09:39   #137
panna nadobna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

No to ja też się wypowiem
Początkująca jestem w tych tematach kwasowo-filtrowych, ale wydaje mi się, że nie ma co popadać w paranoję. Jak zaczęłam przeglądać te wątki 2 tygodnie temu, myślałam, że oczopląsu dostanę i zejdę na zawał jeśli będę chciała zastosować się do tych wszystkich (niekiedy strasznie rygorystycznych) reguł . Teraz staram się selekcjonować informacje i chyba zaryzykuję stosowanie witaminy C pod Klorane. Ten filtr naprawdę mi pasuje a serum nie mam kiedy stosować. Wieczorem kładę na buzię Diacneal i nawilżacze. Może ten wyciąg roślinny nie będzie aż tak przeszkadzał, jeśli po serum odczeka się te 15 minut? Naiwnie chcę w to wierzyć
panna nadobna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:45   #138
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Jestem zachwycona tym filtrem Dzisiaj użyłam pierwszy raz ale już zdązyłam sie zakochać Zimą odpuściłam sobie filtrowanie ( tylko iwostin spf 20,czasami spf 40) ale słonko co raz mocniejsze i w dodatku wróciłam do ostrego kwaszenia. Flitr jest naprawdę świetny: nie lepi się, nie bieli, świeci się naprawdę leciutko ( w porównaniu z innymi filtrami to prawie mat ), mam podkład i puder od paru godzin i narazie jest wszystko jak najbardziej ok. Nie czuje żadnego dyskomfortu mając go na sobie, fajnie się rozprowadza... same plusy-narazie oczywiście. teraz trzeba sprawdzić czy nie zapycha i nie podrażnia. Cere mam tłustą, trądzikową.
A co z tą witaminką C? Chciałam ukręcić sobie serum i stosować pod flitr ale teraz to nie wiem
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 17:32   #139
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Rowniez jestem zachwycona tym filtrem. Uzywalam juz chyba wszystkich. ten jest najlepszy dla mnie.
W ogole nie bieli, nie lepi sie, swieci delikatnie. Przysypuje go tylko skrobia kukurydziana z cynamonem. W ogole nie musze sie przypudrowywac w ciagu dnia. Mat totalny.
Na policzki nakladam troche podkladu, zeby ukryc rumience (tak na wszelki wypadek). Najlepszy podklad Eris City matt.
Wierzcie mi przed Biochemia uzywalam tony kosmetykow. Sprawdzilam prawie wszystkie. Przede wszystkim te z najwyzszej polki. I co????
Teraz uzywam tylko filtrow, skrobii (!), a nie koszmarnie drogich pudrow sypkich, City matt za 19zl, a nie za 100 czy wiecej.
I jest super!!!
elaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 22:37   #140
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

U mnie mat przez 12 godzin bez żadnych poprawek... Używam na filtr: Eris City Matt + mąke ziemniaczaną (czekam na paczkę z Dry Flo). Wcześniej gdy położyłam np sam podkład plus zwykły sypki puder musiałam poprawiać i zmatowić się co ok 2 godziny...
I dodam jeszcze że nakładam 2,5 ml na twarz i szyję.
Na razie (odpukać) nie zapowiada się żeby miał zapychać
Cudo...
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 22:33   #141
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Mam prośbę o porównanie mleczka i sprayu Klorane pod względem lekkości.Mam z wymianki próbkę mleczka i niestety jest dla mnie trochę za ciężkie.Nie nadaje się pod makijaż. Czy spray jest lżejszy od mleczka?Z góry dziękuję za pomoc
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:53   #142
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Mam prośbę o porównanie mleczka i sprayu Klorane pod względem lekkości.Mam z wymianki próbkę mleczka i niestety jest dla mnie trochę za ciężkie.Nie nadaje się pod makijaż. Czy spray jest lżejszy od mleczka?Z góry dziękuję za pomoc
Wg mnie spray jest duzo lzejszy niz mleczko,ale to subiektywna opinia fanki Klorane
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 20:23   #143
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wg mnie spray jest duzo lzejszy niz mleczko,ale to subiektywna opinia fanki Klorane
Dziękuję za odpowiedź. Miałam taką nadzieję bo niestety mleczko jest dla mnie za ciężkie.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 13:29   #144
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Mozecie mi napisac gdzie kupujecie to mleczko, albo podac jakas stronke z internetowa apteka ktora je ma? szukam i szukam i nie moge znalezc, na allegro z Klorane same szampony
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 15:44   #145
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

ja rowniez jestem bardzo ciekawa, gdzie mozna zdobyc klorane czy ktos wie, gdzie w krakowie je znajde? w jakiej jest cenie?
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 15:50   #146
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

ktsw a skad jesteś?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 16:31   #147
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Potrzebuję małej odlewki sprayu Klorane na spróbowanie.Może ktoś ma?
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 21:05   #148
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
Mozecie mi napisac gdzie kupujecie to mleczko, albo podac jakas stronke z internetowa apteka ktora je ma? szukam i szukam i nie moge znalezc, na allegro z Klorane same szampony
http://www.aptekawsieci.pl/go/_info/?id=13455
http://www.fabrykazdrowia.pl/go/_inf...6fea97420cd885
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 22:32   #149
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

a ja mam pytanko,tylko proszę nie krzyczcie,bo juz godzinę szukam na forum..czy filtr nałożony raz,rano (7-8godz) w przepisowej ilości chroni caly dzień??czy może powinnam po południu nałożyc raz jeszcze?jak to zrobić na zajęciach? aha dzięki za pomysł z pudrem Rossmana,sprawdza się idealnie
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 23:44   #150
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

fotostabilny filtr chroni caly dzien pod warunkiem, ze nie zostanie starty. jesli pozostanie na twarzy w nienaruszonym stanie, ochrona nie spadnie.
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.