jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-02, 16:04   #241
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;65935616]Nie napisałem że nie zmienię

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]
A co zmienisz? Co z rzeczy doradzanych przez dziewczyny już zmieniłeś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 16:09   #242
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

hej, powiem krótko, po pobieżnym,acz uważnym przeczytaniu wątku:

1. ZMIEŃ PRACĘ, KONIECZNIE JUŻ SZUKAJ NOWEJ.zlecenie- niech sami sobie pracują na zlecenie! Musisz zdobyć inne doświadczenie! na umowę o pracę
2. Masz nie brzydką twarz, normalną. Jednak dość staro wyglądasz, lub inaczej-dojrzale. Ja w Twoim wieku bym nosiła bluzy z kapturem+ dżinsy, na luzie- to Cię odmładza!
3.Ciuchy kup sobie w szmatexie, jest ich masa. Tam chodzi mnóstwo kobiet!Podpytaj jakąś czy Ci dobrze będzie w takim fasonie-kobiety to plotkary- a w takim miejscu doradzą- podniosą Cię na duchu
4. Wysoki to super, że chudy ,to trudno.
5. Portal randkowy daruj sobie, umawiaj się przez czata-szybko i możesz spotkać przyszłą żonę. Tam też są normalni samotni ludzie.
6. O przeszłej lasce zapomnij, kombinatorka jakaś
7. może zacznij chodzić do kościoła, na spotkania jakieś np. kółek fotograficznych?


To moje i tylko moje sugestie
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 16:14   #243
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;65930836]

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------


Ide w np niedzielę 24h 7-7 wracam w poniedziałek po 9/10 rano idę spać wstaje po 18/19 i na drugi dzień czyli wtorek wstaje o 8/9 a o 15 godz idę na autobus który jest o 16 gdzie do pracy mam na 17 ale ze mam super szefa to mogę się te 15 minut spóźnić ( w Rzeszowie jestem o 16 55 a na miejscu e pracy o 17 10/15. I tak cały czas

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]

Równie dobrze we wtorek możesz wyjść na autobus o 13/14, w Rzeszowie będziesz miał tę godzinę, półtorej dla siebie, możesz iść na szybkie zakupy do centrum handlowego, do fryzjera, cokolwiek.
Po drugie wracając z pracy o 9 idziesz spać na 10h (do 19), żeby późniejszym wieczorem znów położyć się i spać do rana? Zarwanej nocki nigdy nie odespisz. Co mają powiedzieć kobiety (lub i mężczyźni, choć to rzadszy przypadek) pracujące na 2 etaty, żeby utrzymać rodzinę, gdy wracają po nocce i mają do ogarnięcia dom, obiad, zakupy i dzieci? Przeprowadz się do miasta i skończ biadolić, że masz zmarnowane życie, bo musisz dojeżdżać do pracy 2h, znajdź inną pracę, cokolwiek.
panthher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 16:30   #244
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
hej, powiem krótko, po pobieżnym,acz uważnym przeczytaniu wątku:

1. ZMIEŃ PRACĘ, KONIECZNIE JUŻ SZUKAJ NOWEJ.zlecenie- niech sami sobie pracują na zlecenie! Musisz zdobyć inne doświadczenie! na umowę o pracę
2. Masz nie brzydką twarz, normalną. Jednak dość staro wyglądasz, lub inaczej-dojrzale. Ja w Twoim wieku bym nosiła bluzy z kapturem+ dżinsy, na luzie- to Cię odmładza!
3.Ciuchy kup sobie w szmatexie, jest ich masa. Tam chodzi mnóstwo kobiet!Podpytaj jakąś czy Ci dobrze będzie w takim fasonie-kobiety to plotkary- a w takim miejscu doradzą- podniosą Cię na duchu
4. Wysoki to super, że chudy ,to trudno.
5. Portal randkowy daruj sobie, umawiaj się przez czata-szybko i możesz spotkać przyszłą żonę. Tam też są normalni samotni ludzie.
6. O przeszłej lasce zapomnij, kombinatorka jakaś
7. może zacznij chodzić do kościoła, na spotkania jakieś np. kółek fotograficznych?


To moje i tylko moje sugestie


1 wiem o tym ale jak i tak wyślę to albo nie ma odzewu albo że chudy ( tak raz to usłyszałem) albo im nie pasuje że daleko ( gość na info że 50km mam do rzesz dał txt że ' to na bilet nie zarobisz ')

2 mqm takie bluzy chodzę w takich to twoje koleżanki uznały że nie pasują do mnie

3 i tu jest dla mnie blokada bo nie potrafię tak po prostu do. Obcej sie odezwać

4 chudy przez chorobę między innymi i takie geny i braku ćwiczeń na wf przez chorobę

5 na czacie właśnie poznałem tą co tak klamala

6 ciężko jest tak po prostu bo u mnie to zawsze zajmuje dużo miesięcy

7 chodzę a kółka to nie u mnie we wsi a w Rzeszowie jak są to albo wtedy praca albo odsypianie pracy

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez panthher Pokaż wiadomość
wracając z pracy o 9 idziesz spać na 10h (do 19), żeby późniejszym wieczorem znów położyć się i spać do rana?
Tak

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 16:36   #245
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;65918056]inaczej nie mam jak pokazać

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]

Moim zdaniem też zdecydowanie za dużo takich samych zdjęć.
Wybierz jedno z każdej serii. Na portalach zawsze odstraszają mnie profile, gdzie facet ma kilka takich całych sesyjek "sweet foci z rąsi" Ogólnie raczej unikaj takich zdjęć. Lepiej jedno zrobione przez kogoś, z jakimś fajnym tłem, w ciekawym miejscu, niż 10, które sam sobie zrobisz

Po przeczytaniu Twojego opisu, na pewno bym Ci nie odpisała. Dlaczego?
1. Brak jakichkolwiek zasad pisowni. Tak trudno dać wielką literę na początku zdania i kropkę na jego końcu? O przecinkach nie wspominając...
2. Jakże popularne, a jednocześnie bezsensowne zdanie na tego typu portalach - żeby nie oceniać po wyglądzie... A po czym niby ktoś ma oceniać? Charakter poznaje się później, kiedy dochodzi do spotkań, czy nawet już podczas wymiany wiadomości, ale na portalach randkowych to jednak zdjęcia są kluczowe.
3. Wzmianka o tym, że strona blokuje Ci dysk... Do wrzucania setów, mashup'ów i tego typu rzeczy są specjalne serwisy. Na randkowym raczej nikt nie ma ochoty tego słuchać, a napisałeś to w takiej formie, jakby wszyscy mieli płakać tego powodu Wystarczyło wspomnieć, że się tym zajmujesz.
4. Wolisz się spotkać, niż pisać rok smsy. Ja muszę wymienić kilka wiadomości, żeby w ogóle móc stwierdzić, czy się chcę z daną osobą spotkać.
5. Ogólnie negatywne nastawienie do świata i ludzi, które bije z Twojego opisu...
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 19:28   #246
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Ja również odebrałam prezentację negatywnie! Musisz koniecznie pomyśleć nad inną, bardziej zachęcającą i optymistyczną. Zgadzam się z opiniami w poprzednich postach, żebyś wywalił do kosza większość zdjęć a zostawił jedno konkretne i pozytywne.
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 22:23   #247
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 225
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Dziewczyny, czy wy nie przesadzacie z tymi ciuchami? http://static.wizaz.pl/forum/images/...s/rolleyes.gif
Chcecie zrobić z chłopaka kogoś kim nie jest, rozumiem zasugerowanie czegoś, ale jak on mówi, że siebie w tym nie widzi, to na prawde nic na siłe.
Ludzie mają różne gusta i różnie się ubierają.
Wyobraźcie sobie odwrotną sytuacje, wchodzi samotna dziewczyna na męskie forum i pyta się o sugestie dotyczące ubioru. A tam najczęstsze odpowiedzi to oczywiście kobiece przylegające ubrania, mile widziane dekolty czy odsłonięte nogi.... No na prawde nie tędy droga...
Bez sensu robić z autora 'modnisia' skoro on tego nie chce i z resztą pewnie sam takiej dziewczyny nie szuka i nie celuje w ten, że tak powiem 'target' jakkolwiek by to nie brzmiało.


Rozejrzyjcie się dookoła:
faceci którzy codziennie noszą dresy i sportowe bluzy - mają dziewczyny.
faceci którzy noszą się zwyczajnie - dżinsy i t-shirt - też mają dziewczyny
mój sąsiad hipster, który nosi różowe skarpetki do przykrótkich spodni od luźnego garnituru (żeby specjalnie było widać te skarpetki) - ma dziewczyne
itd. To wszystko jest jedynie kwestią preferencji


Mieszkam w dużym mieście , faceci normalnie się ubierają na sportowo, niezależnie w jakim wieku i niezależnie od wykonywanej profesji


Autorze, z tych dżinsów które pokazałeś , 3 pozycja jest najlepsza według mnie, ew. 2, pierwsza i ostatnia para - okropne.
Koszula nie dla Ciebie, bo te białe paski po bokach optycznie wyszczuplają
Bluza, jak bluza, wygląda ok, chyba mój kolega ma podobną
Bezrękawnik? Nigdy nie widziałam sensu w tym wynalazku, ani to ładne ani praktyczne. Po co kupować cos bez rękawów? http://static.wizaz.pl/forum/images/...we/brzydal.gif
Kurtka wygląda w porządku
Buty NIE NIE NIE chyba że do biegania
ten t-shirt biały ok, ale ta koszulka z czaszką jest niby ładna ale bardziej pasuje do gimnazjalisty
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 04:54   #248
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wy nie przesadzacie z tymi ciuchami? http://static.wizaz.pl/forum/images/...s/rolleyes.gif
Chcecie zrobić z chłopaka kogoś kim nie jest, rozumiem zasugerowanie czegoś, ale jak on mówi, że siebie w tym nie widzi, to na prawde nic na siłe.
Ludzie mają różne gusta i różnie się ubierają.
Wyobraźcie sobie odwrotną sytuacje, wchodzi samotna dziewczyna na męskie forum i pyta się o sugestie dotyczące ubioru. A tam najczęstsze odpowiedzi to oczywiście kobiece przylegające ubrania, mile widziane dekolty czy odsłonięte nogi.... No na prawde nie tędy droga...
Bez sensu robić z autora 'modnisia' skoro on tego nie chce i z resztą pewnie sam takiej dziewczyny nie szuka i nie celuje w ten, że tak powiem 'target' jakkolwiek by to nie brzmiało.


Rozejrzyjcie się dookoła:
faceci którzy codziennie noszą dresy i sportowe bluzy - mają dziewczyny.
faceci którzy noszą się zwyczajnie - dżinsy i t-shirt - też mają dziewczyny
mój sąsiad hipster, który nosi różowe skarpetki do przykrótkich spodni od luźnego garnituru (żeby specjalnie było widać te skarpetki) - ma dziewczyne
itd. To wszystko jest jedynie kwestią preferencji


Mieszkam w dużym mieście , faceci normalnie się ubierają na sportowo, niezależnie w jakim wieku i niezależnie od wykonywanej profesji


Autorze, z tych dżinsów które pokazałeś , 3 pozycja jest najlepsza według mnie, ew. 2, pierwsza i ostatnia para - okropne.
Koszula nie dla Ciebie, bo te białe paski po bokach optycznie wyszczuplają
Bluza, jak bluza, wygląda ok, chyba mój kolega ma podobną
Bezrękawnik? Nigdy nie widziałam sensu w tym wynalazku, ani to ładne ani praktyczne. Po co kupować cos bez rękawów? http://static.wizaz.pl/forum/images/...we/brzydal.gif
Kurtka wygląda w porządku
Buty NIE NIE NIE chyba że do biegania
ten t-shirt biały ok, ale ta koszulka z czaszką jest niby ładna ale bardziej pasuje do gimnazjalisty
Dobre podsumowane. Jeszcze dodam cos co zapomialen. Robię w Rzeszowie 5 msce i dawniej dużo tu jeździłem i NIGDY NIE WIDZIAŁEM kogoś kto byłby tak ubrany jak podały zwłaszcza ten płaszcz. Dlatego tak się mi wydaje ze one to takie ' modne z klasą ' i tak chciały by każdego widzieć ubranego . Tak jakby kazać tej lasce z przykładu kazać założyć np mini żeby było Pół dupy widać bo tak się będzie podobać a ona ze woli np dłuższą sukienkę ( czy tam spódnice bądź spodnie bo nie lubi takich mini ) to na siłę swoje ładować.


Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:54 ---------- Poprzedni post napisano o 05:51 ----------

A co do ' modnisia ' to owszem łaski z takim stylem albo szukają bogatego przy kasie co jest top model albo mają pusto w głowie
Nie wiem może nie wszystkie ja trafiłem na zdecydowanie duża większość tych pierwszych dwóch

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 05:10   #249
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;65950241]Dobre podsumowane. Jeszcze dodam cos co zapomialen. Robię w Rzeszowie 5 msce i dawniej dużo tu jeździłem i NIGDY NIE WIDZIAŁEM kogoś kto byłby tak ubrany jak podały zwłaszcza ten płaszcz. Dlatego tak się mi wydaje ze one to takie ' modne z klasą ' i tak chciały by każdego widzieć ubranego . Tak jakby kazać tej lasce z przykładu kazać założyć np mini żeby było Pół dupy widać bo tak się będzie podobać a ona ze woli np dłuższą sukienkę ( czy tam spódnice bądź spodnie bo nie lubi takich mini ) to na siłę swoje ładować.


Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:54 ---------- Poprzedni post napisano o 05:51 ----------

A co do ' modnisia ' to owszem łaski z takim stylem albo szukają bogatego przy kasie co jest top model albo mają pusto w głowie
Nie wiem może nie wszystkie ja trafiłem na zdecydowanie duża większość tych pierwszych dwóch

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Nigdy nie widziałeś mężczyzny w jasnym płaszczu i jeansach?
Uważasz, że wszystkie kobiety dbajace o swój wygląd i ubiór szukają kogoś "przy kasie"?
panthher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 05:11   #250
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Nigdy nie widziałem w płaszczu. Nie mówię że wszystkie ale tym jakie spotkałem mogę mieć swoje zdanie że większość

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 05:32   #251
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

O matko.
Autorze, to czy ktos leci na kase czy nie to nie twoja sprawa, natomiast takie komentarze w stosunku do dziewczyn, ktore chcialy ci pomoc, sa bardzo slabe.
Nikt nie lubi stękających ludzi, gdybym poznala faceta, ktory by na wszystko jojczył i zwalał wine na innych to bym wiała. W szkole wyśmiewali, miasto za daleko, zle godziny pracy, kobiety zle. Masakra. Ty jestes jednym z tych ludzi, ktorzy mysla ze zwiazek naprawi ich wszystkie problemy - tak nie bedzie, bo dziewczyna to nie jest prywatny psycholog. Ona tez bedzie miala gorszy dzien i co jej wtedy powiesz? 'Oj wez, ja mam gorzej!!!!'?

Co do ubran - sa po prostu tandetne. Istnieja ubrania sportowe, w ktorych wyglada sie ok, ale takich ubran nie kupisz na bazarku.
Nikt, naprawde NIKT nie wyglada dobrze w okularach bez oprawek, wiem, bo kiedys nosilam, bo taka moda byla. Wygladalam beznadziejnie. Zmienilam na ladne oprawki i wszyscy sie zachwycaja.

No i tu nie chodzi o zmienianie na sile stylu, tylko np. zamiast jeansow z zameczkami, brokacikiem i fajerwerkami strzelajacymi z kieszeni, wybieraj jednokolorowe (bez przetarc i dziur). Serio takie spodnie to totalny kicz i brak gustu. Ale pewnie mowie tak dlatego, ze lece na kase

A i co do opisu na portalu. Napisz cos normalnego. Bo na razie to podyktowales liste warunkow 'ja, krol, mowie, ze mamy sie od razu spotkac, zadnych smsow' - serio? Nigdy w zyciu bym nie poszla z gosciem, z ktorym nie pisalam. Szkoda mi mojego czasu na spotkanie, ktore moze okazac sie nudne i bez sensu. Smsy czy telefony to super opcja, zeby kogos troche poznac.
Potem znowu, ze portal ci nie pozwala wrzucic linka - no klody pod nogi wszedzie rzucaja.

I naprawde, idz do psychologa - nie mowie tego zlosliwie, po prostu wiem, ze dopoki naprawde nie poczujesz sie dobrze sam ze soba, to nie poczujesz sie tak tez z nikim innym. Zwiazek to nie jest rozwiazanie problemow.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 06:02   #252
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wy nie przesadzacie z tymi ciuchami? http://static.wizaz.pl/forum/images/...s/rolleyes.gif
Chcecie zrobić z chłopaka kogoś kim nie jest, rozumiem zasugerowanie czegoś, ale jak on mówi, że siebie w tym nie widzi, to na prawde nic na siłe.
Ludzie mają różne gusta i różnie się ubierają.
Sama przecież skrytykowałaś praktycznie wszystko, co pokazał

Poza tym ja tam mu nie mówię wcale, by chodził w płaszczu i materiałowych spodniach, niech chodzi w jeansach, tshirtach i innych sportowych ubraniach, ale te jeansy i tshirty też mogą nie być tandetne. Te, które on pokazuje, tandetne są.

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;65950241]Dlatego tak się mi wydaje ze one to takie ' modne z klasą ' i tak chciały by każdego widzieć ubranego . Tak jakby kazać tej lasce z przykładu kazać założyć np mini żeby było Pół dupy widać bo tak się będzie podobać a ona ze woli np dłuższą sukienkę ( czy tam spódnice bądź spodnie bo nie lubi takich mini ) to na siłę swoje ładować. [/quote]

Aha. Jasne, polecić mężczyźnie proste jeansy bez dziur i przetarć, to dokładnie tak samo, jak polecać kobiecie obcisłą sukienkę odsłaniającą "pół dupy".

Cytat:
A co do ' modnisia ' to owszem łaski z takim stylem albo szukają bogatego przy kasie co jest top model albo mają pusto w głowie
Nie wiem może nie wszystkie ja trafiłem na zdecydowanie duża większość tych pierwszych dwóch
Ło rany, to z iloma dziewczynami się umawiałeś, że na tak liczne materialistki lecące na kasę udało się trafić?

Wybitnie słabe jest to, że obrażasz tu dziewczyny, które Ci chciały pomóc. Nie zdziwię się, jak im teraz ta chęć minie.

Wybacz, ale jeśli jesteś ochroniarzem zarabiającym minimalną krajową, mieszkającym z rodzicami, bez perspektywy na wyprowadzkę czy zmianę pracy, to wiele kobiet uzna, że po prostu nie rokujesz na poważny związek (ten, którego niby chcesz), wspólne mieszkanie, zakładanie rodziny, którą trzeba utrzymać. I to nie znaczy, że masz do czynienia z materialistką, tylko z myślącą istotą. Niestety, nie da się opłacać rachunków miłością

Poza tym nawet w tym wątku pokazujesz, że nie masz żadnych ambicji, nie chcesz nic zmieniać w swoim życiu, polepszać jego poziomu, nie chcesz się kształcić ani szukać innej roboty, każdą sugestię odrzucasz od razu. Nie chcesz zmian tak naprawdę.

Więc tak szczerze, co chcesz tej potencjalnej kobiecie zaoferować?

Nie masz czasu iść do fryzjera, bo grafik, bo dojazdy, bo to, bo tamto. A na spotkania z dziewczyną nagle byś miał czas?
Nie chcesz nawet szukać innej roboty, nie mówiąc o kształceniu się, więc jak miałbyś np. zamieszkać z kobietą? Skoro Cię nie stać na to po prostu?
Jesteś nastawiony na "nie", pracy nie zmienisz, nie przeprowadzisz się, nawet nowe ubranie to problem. A powiedzmy, że dziewczyna by chciała pojechać na wakacje. Nie wierzę, że nie byłoby tu setki problemów. Z finansowym, zapewne, na czele.

Twój brak ambicji jest związany z Twoim największym problemem, czyli z charakterem. Prezentujesz się tu jako człowiek bez dążeń, bez chęci jakiegokolwiek rozwoju czy poprawiania sobie stopy życia, szukający ciągle wymówek, marudzący i narzekający, nastawiony negatywnie, "na nie", nieporadny, bezradny w kwestii własnego życia, szukający wiecznie winy gdzieś poza sobą.

To wszystko jest totalnie odstraszające, nie tylko w relacji damsko-męskiej, ale też w koleżeńskich relacjach. Serio serio, lubię się kolegować z facetami, ale z Tobą bym nie mogła. Musisz zrozumieć, że takie nastawienie, jakie prezentujesz, jest prawdopodobnie męczące dla otoczenia, negatywność wylewająca się każdą drogą nie jest fajna.

Ogólnie ludzie zwykle wolą się zakolegować z kimś, kto ma energię, optymizmu trochę, pomysł na siebie i spędzanie czasu, ma coś ciekawego do opowiedzenia, bo coś ciekawego robi. Ty swoje życie ograniczyłeś do pracy, domu i spania. Nie spotykasz nowych ludzi, a nawet gdybyś spotykał, to nie miałbyś za bardzo o czym pogadać na dłuższą metę, po wyczerpaniu początkowych tematów. Bo niewiele nowego się u Ciebie dzieje.

Weź się zastanów nad sobą, bo to, że masz problem ze znalezieniem kobiety nie ma nic wspólnego z Twoim wyglądem. Przykrywasz sobie prawdziwy problem szukaniem nowych spodni albo myśleniem sobie, że kobiety to wredne materialistki, a olewasz to, co wiele osób tu napisało - musiałbyś zmienić swoje nastawienie do życia i siebie, by cokolwiek się zmieniło.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 06:55   #253
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez Lexie Pokaż wiadomość
Sama przecież skrytykowałaś praktycznie wszystko, co pokazał

Poza tym ja tam mu nie mówię wcale, by chodził w płaszczu i materiałowych spodniach, niech chodzi w jeansach, tshirtach i innych sportowych ubraniach, ale te jeansy i tshirty też mogą nie być tandetne. Te, które on pokazuje, tandetne są.



Aha. Jasne, polecić mężczyźnie proste jeansy bez dziur i przetarć, to dokładnie tak samo, jak polecać kobiecie obcisłą sukienkę odsłaniającą "pół dupy".



Ło rany, to z iloma dziewczynami się umawiałeś, że na tak liczne materialistki lecące na kasę udało się trafić?

Wybitnie słabe jest to, że obrażasz tu dziewczyny, które Ci chciały pomóc. Nie zdziwię się, jak im teraz ta chęć minie.

Wybacz, ale jeśli jesteś ochroniarzem zarabiającym minimalną krajową, mieszkającym z rodzicami, bez perspektywy na wyprowadzkę czy zmianę pracy, to wiele kobiet uzna, że po prostu nie rokujesz na poważny związek (ten, którego niby chcesz), wspólne mieszkanie, zakładanie rodziny, którą trzeba utrzymać. I to nie znaczy, że masz do czynienia z materialistką, tylko z myślącą istotą. Niestety, nie da się opłacać rachunków miłością

Poza tym nawet w tym wątku pokazujesz, że nie masz żadnych ambicji, nie chcesz nic zmieniać w swoim życiu, polepszać jego poziomu, nie chcesz się kształcić ani szukać innej roboty, każdą sugestię odrzucasz od razu. Nie chcesz zmian tak naprawdę.

Więc tak szczerze, co chcesz tej potencjalnej kobiecie zaoferować?

Nie masz czasu iść do fryzjera, bo grafik, bo dojazdy, bo to, bo tamto. A na spotkania z dziewczyną nagle byś miał czas?
Nie chcesz nawet szukać innej roboty, nie mówiąc o kształceniu się, więc jak miałbyś np. zamieszkać z kobietą? Skoro Cię nie stać na to po prostu?
Jesteś nastawiony na "nie", pracy nie zmienisz, nie przeprowadzisz się, nawet nowe ubranie to problem. A powiedzmy, że dziewczyna by chciała pojechać na wakacje. Nie wierzę, że nie byłoby tu setki problemów. Z finansowym, zapewne, na czele.

Twój brak ambicji jest związany z Twoim największym problemem, czyli z charakterem. Prezentujesz się tu jako człowiek bez dążeń, bez chęci jakiegokolwiek rozwoju czy poprawiania sobie stopy życia, szukający ciągle wymówek, marudzący i narzekający, nastawiony negatywnie, "na nie", nieporadny, bezradny w kwestii własnego życia, szukający wiecznie winy gdzieś poza sobą.

To wszystko jest totalnie odstraszające, nie tylko w relacji damsko-męskiej, ale też w koleżeńskich relacjach. Serio serio, lubię się kolegować z facetami, ale z Tobą bym nie mogła. Musisz zrozumieć, że takie nastawienie, jakie prezentujesz, jest prawdopodobnie męczące dla otoczenia, negatywność wylewająca się każdą drogą nie jest fajna.

Ogólnie ludzie zwykle wolą się zakolegować z kimś, kto ma energię, optymizmu trochę, pomysł na siebie i spędzanie czasu, ma coś ciekawego do opowiedzenia, bo coś ciekawego robi. Ty swoje życie ograniczyłeś do pracy, domu i spania. Nie spotykasz nowych ludzi, a nawet gdybyś spotykał, to nie miałbyś za bardzo o czym pogadać na dłuższą metę, po wyczerpaniu początkowych tematów. Bo niewiele nowego się u Ciebie dzieje.

Weź się zastanów nad sobą, bo to, że masz problem ze znalezieniem kobiety nie ma nic wspólnego z Twoim wyglądem. Przykrywasz sobie prawdziwy problem szukaniem nowych spodni albo myśleniem sobie, że kobiety to wredne materialistki, a olewasz to, co wiele osób tu napisało - musiałbyś zmienić swoje nastawienie do życia i siebie, by cokolwiek się zmieniło.
Brawo! Najlepsze podsumowanie autora.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 07:29   #254
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Owszem jestem pesymistyczne nastawiony bo wolę tak niż się rozczarować. To dziwne bo według paru osób mam podobno za☠☠☠isty charakter. Jak napisałem że powoli będę coś robił to powoli.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 08:32   #255
AmandaBraun
Raczkowanie
 
Avatar AmandaBraun
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez Lexie Pokaż wiadomość
Sama przecież skrytykowałaś praktycznie wszystko, co pokazał

Poza tym ja tam mu nie mówię wcale, by chodził w płaszczu i materiałowych spodniach, niech chodzi w jeansach, tshirtach i innych sportowych ubraniach, ale te jeansy i tshirty też mogą nie być tandetne. Te, które on pokazuje, tandetne są.



Aha. Jasne, polecić mężczyźnie proste jeansy bez dziur i przetarć, to dokładnie tak samo, jak polecać kobiecie obcisłą sukienkę odsłaniającą "pół dupy".



Ło rany, to z iloma dziewczynami się umawiałeś, że na tak liczne materialistki lecące na kasę udało się trafić?

Wybitnie słabe jest to, że obrażasz tu dziewczyny, które Ci chciały pomóc. Nie zdziwię się, jak im teraz ta chęć minie.

Wybacz, ale jeśli jesteś ochroniarzem zarabiającym minimalną krajową, mieszkającym z rodzicami, bez perspektywy na wyprowadzkę czy zmianę pracy, to wiele kobiet uzna, że po prostu nie rokujesz na poważny związek (ten, którego niby chcesz), wspólne mieszkanie, zakładanie rodziny, którą trzeba utrzymać. I to nie znaczy, że masz do czynienia z materialistką, tylko z myślącą istotą. Niestety, nie da się opłacać rachunków miłością

Poza tym nawet w tym wątku pokazujesz, że nie masz żadnych ambicji, nie chcesz nic zmieniać w swoim życiu, polepszać jego poziomu, nie chcesz się kształcić ani szukać innej roboty, każdą sugestię odrzucasz od razu. Nie chcesz zmian tak naprawdę.

Więc tak szczerze, co chcesz tej potencjalnej kobiecie zaoferować?

Nie masz czasu iść do fryzjera, bo grafik, bo dojazdy, bo to, bo tamto. A na spotkania z dziewczyną nagle byś miał czas?
Nie chcesz nawet szukać innej roboty, nie mówiąc o kształceniu się, więc jak miałbyś np. zamieszkać z kobietą? Skoro Cię nie stać na to po prostu?
Jesteś nastawiony na "nie", pracy nie zmienisz, nie przeprowadzisz się, nawet nowe ubranie to problem. A powiedzmy, że dziewczyna by chciała pojechać na wakacje. Nie wierzę, że nie byłoby tu setki problemów. Z finansowym, zapewne, na czele.

Twój brak ambicji jest związany z Twoim największym problemem, czyli z charakterem. Prezentujesz się tu jako człowiek bez dążeń, bez chęci jakiegokolwiek rozwoju czy poprawiania sobie stopy życia, szukający ciągle wymówek, marudzący i narzekający, nastawiony negatywnie, "na nie", nieporadny, bezradny w kwestii własnego życia, szukający wiecznie winy gdzieś poza sobą.

To wszystko jest totalnie odstraszające, nie tylko w relacji damsko-męskiej, ale też w koleżeńskich relacjach. Serio serio, lubię się kolegować z facetami, ale z Tobą bym nie mogła. Musisz zrozumieć, że takie nastawienie, jakie prezentujesz, jest prawdopodobnie męczące dla otoczenia, negatywność wylewająca się każdą drogą nie jest fajna.

Ogólnie ludzie zwykle wolą się zakolegować z kimś, kto ma energię, optymizmu trochę, pomysł na siebie i spędzanie czasu, ma coś ciekawego do opowiedzenia, bo coś ciekawego robi. Ty swoje życie ograniczyłeś do pracy, domu i spania. Nie spotykasz nowych ludzi, a nawet gdybyś spotykał, to nie miałbyś za bardzo o czym pogadać na dłuższą metę, po wyczerpaniu początkowych tematów. Bo niewiele nowego się u Ciebie dzieje.

Weź się zastanów nad sobą, bo to, że masz problem ze znalezieniem kobiety nie ma nic wspólnego z Twoim wyglądem. Przykrywasz sobie prawdziwy problem szukaniem nowych spodni albo myśleniem sobie, że kobiety to wredne materialistki, a olewasz to, co wiele osób tu napisało - musiałbyś zmienić swoje nastawienie do życia i siebie, by cokolwiek się zmieniło.

Jak się odniesiesz autorze do tego posta?? I co masz do zaoferowania kobiecie???

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;65952471 To dziwne bo według paru osób mam podobno za☠☠☠isty charakter. Jak napisałem że powoli będę coś robił to powoli.
[/QUOTE]

To czemu piszesz że nie masz znajomych ani się nie masz z kim spotkać skoro masz taki super charakter??:rol leyes:


Ja już pisałam , im dalej w las tym gorzej dziewczyny Nigdy nie spotkałam tak żałosnego i beznadziejnego przypadku . Nawet przy wyglądzie "Adonisa" nikt by nie chciał utrzymywać kontaktu z osobą z takim charakterem i podejściem do życia . Ja tylko radzę już nie wciągać się z nim w rozmowę bo po jego następnych postach aż nie wierzę że tacy ludzie istnieją na świecie....
AmandaBraun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 08:40   #256
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

No i wsio zostało napisane. Opinie znam.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 10:11   #257
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Lexie brawo, świetnie podsumowanie.

A Ty drogi autorze powinieneś sobie wydrukować to, co ta mądra kobieta napisała i wziąć sobie to do serca i potraktować jak punkt wyjścia jeśli chcesz jakiejkolwiek zmiany w swoim życiu.

Na koniec dodam jeszcze, że sama mieszkam w Rzeszowie i owszem facetów w płaszczach widuję oraz że denerwuje mnie już trochę to, że tyle masz do powiedzenia o tym mieście a wcale go nie znasz, bo przecież tylko tu dojeżdżasz do pracy i z powrotem. Rzeszów jest naprawdę bardzo fajnym miastem, które ma wiele do zaoferowania, trzeba tylko umieć to dostrzec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 10:31   #258
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Ally5, podejrzewam, że gdyby autor pracował w Warszawie, to też nie umiałby wykorzystać możliwości, jakie daje to miasto. On żyje za bardzo w swoim świecie, nie chce z niego wychodzić. To nie wina Rzeszowa

Autorze, pisanie, że zamierzasz wprowadzić jakąś zmianę, nie wiadomo jaką i nie wiadomo kiedy, byle POWOLI, wskazuje, że tak naprawdę nic nie zmienisz albo zmienisz rzeczy mało istotne, bo te zmienić najłatwiej. Nie masz do tego motywacji i to widać. Ja Ci naprawdę dobrze życzę, ale z nastawieniem pesymistycznym sam sobie odbierasz szanse na sukces i tyle. Jesteś tu swoim własnym, największym wrogiem.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 14:10   #259
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;65952471]Owszem jestem pesymistyczne nastawiony bo wolę tak niż się rozczarować. To dziwne bo według paru osób mam podobno za☠☠☠isty charakter. Jak napisałem że powoli będę coś robił to powoli.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Według jakich osób, skoro podobno nie masz znajomych? A może twierdziła tak ta dziewczyna, która napisała Ci, że umarła, żeby się z Tobą nie spotkać?
Niedługo puknie Ci trzydziestka, z Twoim tempem to Ty do grobu pójdziesz w tych dzinsach z zameczkami
panthher jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 15:39   #260
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

To róbcie jak chcecie. Ja już mam dość wszystkiego pp tym co od Suki teraz dostałem esem

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 16:33   #261
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;65971236]To róbcie jak chcecie. Ja już mam dość wszystkiego pp tym co od Suki teraz dostałem esem

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
A przecież nie interesują się znajomości smsowe...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 18:54   #262
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Autorze, wyglad i ubrania to Twoj najmniejszy problem. Wedlug mnie Twoj strach przed ludzmi i negatywne podejscie kwalifikuja sie na terapie u psychologa. To nie strasznego, wiele osob leczy sie u psychologow i psychiatrow, trzeba tylko wiciagnac reke po pomoc powodzenia!
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 19:09   #263
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

sory ze się wam tu zalilem itp

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 20:29   #264
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;65971236]To róbcie jak chcecie. Ja już mam dość wszystkiego pp tym co od Suki teraz dostałem esem

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

możesz napisać co napisała Ci Twoja ex? zaciekawiłeś mnie
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 20:56   #265
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
możesz napisać co napisała Ci Twoja ex? zaciekawiłeś mnie
masz na pw

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 21:06   #266
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;65983861]masz na pw

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

dzięki, odetnij się od tej osoby, tracisz czas. Zajmij się sobą i własnym szczęściem. Powodzenia
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 21:06   #267
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
dzięki, odetnij się od tej osoby, tracisz czas. Zajmij się sobą i własnym szczęściem. Powodzenia
ciężko mi

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 09:06   #268
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

według znajomej ( oczywiście z netu) co robi jako fryzjerka taki fryz By był ok bo patrzy tak żeby dobrać do kształtu twarzy http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...2edf2fd391.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 09:13   #269
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Ale Ty nie masz kreconych wlosow z tego co widzialam...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 09:14   #270
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

bo moje się lekko kręcą

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

foty robione w nocy

http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...165a9f3d2e.jpg

http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...2c9f15a00c.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...5944c59305.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-17 21:02:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.