makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-24, 16:51   #511
Marma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: makijaż permanentny brwi

Nie ma sprawy
Tu przedzwoń sobie do tych Czechowic skoro maja nawet dobrą opinię.
Powodzenia
Marma
Marma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 15:31   #512
komediopisarka81
Raczkowanie
 
Avatar komediopisarka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 149
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczyny i do ekspertek jezeli ktoras by mi mogla pomoc te brwi zostaly wykonane w sposob bardzo naturalny moze ktoras z was wei jaki
numer barwnika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi ladne permanentny.JPG (10,7 KB, 821 załadowań)
__________________
komediopisarka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 17:43   #513
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez komediopisarka81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i do ekspertek jezeli ktoras by mi mogla pomoc te brwi zostaly wykonane w sposob bardzo naturalny moze ktoras z was wei jaki
numer barwnika
raz ze trzeba byloby sie przyjrzec z bardzo bliska a nie na tak malym zdjeciu - a dwa ze nikt nie poda Ci numeru barwnika bo jest ich zbyt wiele i na kazdej skorze identyczny barwnik moze wygladac zupelnie inaczej bo kazdy ma inna skore i inny koloryt

wyglada to na jakis szary z brazem
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 21:55   #514
ewaus38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Dot.: makijaż permanentny brwi-KRAKÓW

A ktoras z Was moze mi polecic jakies sprawdzone miejsce w Krakowie na makijaz? Grzebie po necie i w sumie nic takiego pewnego nie znalazlam.
ewaus38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 17:35   #515
Marma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: makijaż permanentny brwi

.
Marma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 19:46   #516
gosinka_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam
Po 10 latach codziennej męki z malowaniem brwi kredką, w końcu zdecydowałam się na makijaż permanentny. Ze względu na wiele pozytywnych opinii zdecydowałam się na salon Vini w Czechowicach. Co tu dużo pisać-jestem zachwycona. Pani Viola- bardzo fajna, serdeczna kobieta. Na początku wybrałyśmy wspólnie kształt brwi. Nic nie narzuca, spokojnie wybierałyśmy aż w końcu uzyskałyśmy optymalny. Później dobierałyśmy kolor. Miał być brąz ale zaproponowałam brąz złamany grafitem. Zasugerowałam się jedną z opinii z forum. Następnie brwi zostały posmarowane środkiem znieczulającym. Po godzinie rozpoczął się zabieg. trwał ok. godziny. Czuć było lekkie ukłucia, ale to żaden ból. Po miesiącu była korekta. Trwała ok. pół godziny. Po zabiegu brwi są trochę opuchnięte, ale spokojnie można się pokazać ludziom. Strupki zeszły mi po 5 dniach. Są małe i delikatne-w zasadzie ich nie widać. Brwi smaruje się maścią-aby je nawilżyć i przez parę dni nie wolno myć ich wodą, najlepiej używać mleczka. Bardzo się bałam efektu ,ale według mnie jest ok. Budzę się rano i mam brwi-coś niesamowitego. Nie każdy to rozumie, ale myślę, że dziewczyny męczące się codziennie z brwiami wiedzą co to za udręka. Z czystym sumieniem polecam panią Violę- profesjonalistka w każdym calu.

W załączniku są zdjęcia - przed zabiegiem, po oraz po korekcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (6,6 KB, 607 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po zabiegu.jpg (13,3 KB, 671 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po korekcie.jpg (12,9 KB, 801 załadowań)
gosinka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 14:36   #517
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam serdecznie. W Żywcu miesci się autoryzowany gabinet LONG TIME LINER - makijazu Trwałego. Zabieg wykonuje dyplomowany linergistka i każda osoba dostaje tam umowe pisemna, ktora gwarantuje jakosc zabiegu i uzycie naturalnych, oryginalnych produktow. Ta kobitka to chodzacy talent, przyjezdzaja do niej klientki z calej polski.
Pozdrawiam D.
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 19:09   #518
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez gosinka_p Pokaż wiadomość
Witam
Po 10 latach codziennej męki z malowaniem brwi kredką, w końcu zdecydowałam się na makijaż permanentny. Ze względu na wiele pozytywnych opinii zdecydowałam się na salon Vini w Czechowicach. Co tu dużo pisać-jestem zachwycona. Pani Viola- bardzo fajna, serdeczna kobieta. Na początku wybrałyśmy wspólnie kształt brwi. Nic nie narzuca, spokojnie wybierałyśmy aż w końcu uzyskałyśmy optymalny. Później dobierałyśmy kolor. Miał być brąz ale zaproponowałam brąz złamany grafitem. Zasugerowałam się jedną z opinii z forum. Następnie brwi zostały posmarowane środkiem znieczulającym. Po godzinie rozpoczął się zabieg. trwał ok. godziny. Czuć było lekkie ukłucia, ale to żaden ból. Po miesiącu była korekta. Trwała ok. pół godziny. Po zabiegu brwi są trochę opuchnięte, ale spokojnie można się pokazać ludziom. Strupki zeszły mi po 5 dniach. Są małe i delikatne-w zasadzie ich nie widać. Brwi smaruje się maścią-aby je nawilżyć i przez parę dni nie wolno myć ich wodą, najlepiej używać mleczka. Bardzo się bałam efektu ,ale według mnie jest ok. Budzę się rano i mam brwi-coś niesamowitego. Nie każdy to rozumie, ale myślę, że dziewczyny męczące się codziennie z brwiami wiedzą co to za udręka. Z czystym sumieniem polecam panią Violę- profesjonalistka w każdym calu.

W załączniku są zdjęcia - przed zabiegiem, po oraz po korekcie.
Spoko ale można lepiej...
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 19:10   #519
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Spoko ale można lepiej..
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 19:17   #520
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez gosinka_p Pokaż wiadomość
Witam
Po 10 latach codziennej męki z malowaniem brwi kredką, w końcu zdecydowałam się na makijaż permanentny. Ze względu na wiele pozytywnych opinii zdecydowałam się na salon Vini w Czechowicach. Co tu dużo pisać-jestem zachwycona. Pani Viola- bardzo fajna, serdeczna kobieta. Na początku wybrałyśmy wspólnie kształt brwi. Nic nie narzuca, spokojnie wybierałyśmy aż w końcu uzyskałyśmy optymalny. Później dobierałyśmy kolor. Miał być brąz ale zaproponowałam brąz złamany grafitem. Zasugerowałam się jedną z opinii z forum. Następnie brwi zostały posmarowane środkiem znieczulającym. Po godzinie rozpoczął się zabieg. trwał ok. godziny. Czuć było lekkie ukłucia, ale to żaden ból. Po miesiącu była korekta. Trwała ok. pół godziny. Po zabiegu brwi są trochę opuchnięte, ale spokojnie można się pokazać ludziom. Strupki zeszły mi po 5 dniach. Są małe i delikatne-w zasadzie ich nie widać. Brwi smaruje się maścią-aby je nawilżyć i przez parę dni nie wolno myć ich wodą, najlepiej używać mleczka. Bardzo się bałam efektu ,ale według mnie jest ok. Budzę się rano i mam brwi-coś niesamowitego. Nie każdy to rozumie, ale myślę, że dziewczyny męczące się codziennie z brwiami wiedzą co to za udręka. Z czystym sumieniem polecam panią Violę- profesjonalistka w każdym calu.

W załączniku są zdjęcia - przed zabiegiem, po oraz po korekcie.

Gosinka, bardzo ładny masz ksztalt! zaraz inaczej twarz wygląda, prawda? ja tez długo meczyłam sie ze swoimi brwiami (a raczej ich brakiem).. makijaż permanentny to super sprawa
Pozdrawiam!
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 19:43   #521
gosinka_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziękuję Kate za miłe słowa. Nie ukrywam, że zdjęcia Twoich bardzo ładnych brwi w dużym stopniu wpłynęły na moją decyzję. Teraz obie możemy cieszyć się brwiami o każdej porze dnia i nocy Teraz już wiem, że warto zainwestować w taki makijaż. Cudownie mieć brwi cały czas, nie martwić się, że się rozmażą albo że rano nie wyrobię się z malowaniem. Polecam go każdej kobiecie, ale pod warunkiem, że wybierze sprawdzoną linergistkę.Pozdrawiam

Edytowane przez gosinka_p
Czas edycji: 2008-08-01 o 20:04
gosinka_p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 20:13   #522
Aurella
Przyczajenie
 
Avatar Aurella
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez gosinka_p Pokaż wiadomość
Dziękuję Kate za miłe słowa. Nie ukrywam, że zdjęcia Twoich bardzo ładnych brwi w dużym stopniu wpłynęły na moją decyzję. Teraz obie możemy cieszyć się brwiami o każdej porze dnia i nocy Teraz już wiem, że warto zainwestować w taki makijaż. Cudownie mieć brwi cały czas, nie martwić się, że się rozmażą albo że rano nie wyrobię się z malowaniem. Polecam go każdej kobiecie, ale pod warunkiem, że wybierze sprawdzoną linergistkę.Pozdrawiam
mam pytanie jaka jest cena takiego makijażu...?
Aurella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 20:35   #523
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Aurella Pokaż wiadomość
mam pytanie jaka jest cena takiego makijażu...?
To zależy, brwi zazwyczaj 700zł, kreski na górnej powiece 400zł na dolnej tak samo
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 22:50   #524
gosinka_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny brwi

W salonie Vini w Czechowicach brwi kosztują 660 zł. Ja zapłaciłam 560 zl zł ze względu na małą ilość zużytego do makijażu pigmentu. Przez okres 3 lat korekty są darmowe - gwarantuje to pisemna umowa.
gosinka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 20:44   #525
lucyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cześć wszystkim! Czy któraś z Was korzystała i może polecić linergistke w Gdańsku?
lucyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 09:16   #526
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez mirella102 Pokaż wiadomość
Jeżeli możesz to proszę napisz w jakim gabinecie twoja koleżanka robiła makijaż dziękuję.
Cześc. Gdzies tutaj wyczytalam ze w salonie W Czechowicach brwi sa robione za 560 zł i w tej cenie sa uzupelnienie przez 3 lata.... Cena ta swiadczy o kiepskim pigmencie-prowdopodobnie sztuczny barwnik, ktory trzeba zamalowywac co roku bo sie odbarwia na zielono lub niebiesko. Ja tak mialam jak mi taka lipe zrobila Pani w Bielsku Bialej w Orchidei. Uratowali moje brwi w autoryzowanym gabinecie Long Time Liner w Żywcu ale brwi tam kosztuje 900 zl w tym 1 uzupelnienie po miesiacu, kazde nastepne kosztuje 50% ceny. Ale to sa barwniki naturalne i z biegiem czasu nie odbarwiaja sie lecz pomalu zanikaja, jak sie nie poprawi to po 5 latach nie ma po nich sladu!!!
Pozdrawiam
Danka
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 09:23   #527
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Danuska1979 Pokaż wiadomość
Cześc. Gdzies tutaj wyczytalam ze w salonie W Czechowicach brwi sa robione za 560 zł i w tej cenie sa uzupelnienie przez 3 lata.... Cena ta swiadczy o kiepskim pigmencie-prowdopodobnie sztuczny barwnik, ktory trzeba zamalowywac co roku bo sie odbarwia na zielono lub niebiesko. Ja tak mialam jak mi taka lipe zrobila Pani w Bielsku Bialej w Orchidei. Uratowali moje brwi w autoryzowanym gabinecie Long Time Liner w Żywcu ale brwi tam kosztuje 900 zl w tym 1 uzupelnienie po miesiacu, kazde nastepne kosztuje 50% ceny. Ale to sa barwniki naturalne i z biegiem czasu nie odbarwiaja sie lecz pomalu zanikaja, jak sie nie poprawi to po 5 latach nie ma po nich sladu!!!

Pozdrawiam
Danka
W załączniku sa moje brwi...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0799.jpg (82,4 KB, 789 załadowań)
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 13:22   #528
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Danuska1979 Pokaż wiadomość
W załączniku sa moje brwi...
Brewki super.A co z kreską na powiece górnej?Też trzeba odpłatnie po miesiącu poprawiać??Mogę dostać jakieś namiary?
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 13:50   #529
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez gosinka_p Pokaż wiadomość
Witam
Po 10 latach codziennej męki z malowaniem brwi kredką, w końcu zdecydowałam się na makijaż permanentny. Ze względu na wiele pozytywnych opinii zdecydowałam się na salon Vini w Czechowicach. Co tu dużo pisać-jestem zachwycona. Pani Viola- bardzo fajna, serdeczna kobieta. Na początku wybrałyśmy wspólnie kształt brwi. Nic nie narzuca, spokojnie wybierałyśmy aż w końcu uzyskałyśmy optymalny. Później dobierałyśmy kolor. Miał być brąz ale zaproponowałam brąz złamany grafitem. Zasugerowałam się jedną z opinii z forum. Następnie brwi zostały posmarowane środkiem znieczulającym. Po godzinie rozpoczął się zabieg. trwał ok. godziny. Czuć było lekkie ukłucia, ale to żaden ból. Po miesiącu była korekta. Trwała ok. pół godziny. Po zabiegu brwi są trochę opuchnięte, ale spokojnie można się pokazać ludziom. Strupki zeszły mi po 5 dniach. Są małe i delikatne-w zasadzie ich nie widać. Brwi smaruje się maścią-aby je nawilżyć i przez parę dni nie wolno myć ich wodą, najlepiej używać mleczka. Bardzo się bałam efektu ,ale według mnie jest ok. Budzę się rano i mam brwi-coś niesamowitego. Nie każdy to rozumie, ale myślę, że dziewczyny męczące się codziennie z brwiami wiedzą co to za udręka. Z czystym sumieniem polecam panią Violę- profesjonalistka w każdym calu.

W załączniku są zdjęcia - przed zabiegiem, po oraz po korekcie.
Podpisuję się pod tym
Dla dziewczyn z okolic - Czechowice jak najbardziej.
Niedawno byłam na drugiej poprawce i jest naprawdę super. A co do cen... Może i barwnik jest sztuczny? Nie wiem. Nie znam się. Przekonamy się za x czasu. Ale cena nie jest znów jakoś śmiesznie niska, logiczne że np. Warszawa sobie inaczej skasuje za taki makijaż.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 16:07   #530
gosinka_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny brwi

Danuska 1979 - cudownie, że udało Ci się trafić na fantastyczny salon z Żywca. Na pewno tylko TAM mają naturalne barwniki,a my wszystkie, które robiłyśmy brwi gdzie indziej, zapewne za parę lat będziemy mieć je zielone. Nie bądź śmieszna.... Tak jak pisałam barwniki w Vini są natualne. Przed zabiegiem oglądałam całą ich paletę oraz certyfikat świadczący o tym, że są one naturalne. W umowie jest zagwarantowane, że brwi z biegiem czasu będą blednąć, właśnie ze względu na skład barwników. Cena 560 czy 660 zł - wcale nie jest taka mała. Pytałam w kilku salonach kosmetycznych, znajdujących się na terenie woj. śląskiego i małopolskiego i ceny kształtowały się od 500 do 700 zł.
gosinka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 16:30   #531
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez gosinka_p Pokaż wiadomość
Danuska 1979 - cudownie, że udało Ci się trafić na fantastyczny salon z Żywca. Na pewno tylko TAM mają naturalne barwniki,a my wszystkie, które robiłyśmy brwi gdzie indziej, zapewne za parę lat będziemy mieć je zielone. Nie bądź śmieszna.... Tak jak pisałam barwniki w Vini są natualne. Przed zabiegiem oglądałam całą ich paletę oraz certyfikat świadczący o tym, że są one naturalne. W umowie jest zagwarantowane, że brwi z biegiem czasu będą blednąć, właśnie ze względu na skład barwników. Cena 560 czy 660 zł - wcale nie jest taka mała. Pytałam w kilku salonach kosmetycznych, znajdujących się na terenie woj. śląskiego i małopolskiego i ceny kształtowały się od 500 do 700 zł.
Właśnie...
Poza tym.. Nie chciałam się czepiać, bo wiem, że to może nie jest miłe a nie chodzi tu o jakieś docinki itp. ale jednak napiszę, że zdanie typu "spoko, ale można lepiej" napisane przez Danuska 1979 też nie należy do super przyjemnych. Owszem może i można lepiej... ale z całym szacunkiem.... te LEPIEJ to niby te brwi załączone poniżej przez nią?! Hmmmm.....
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 17:52   #532
gosinka_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny brwi

Nie będę komentowała brwi Danuski1979. Owszem moje może i mogłyby być lepsze, ale według mnie są w porządku. Dobrze się z nimi czuję i przede wszystkim nareszcie je mam. Danuska1979 napisała do mnie wiadomość i stwierdziła, że "masz zrobione tak zwane pałki z nienaturalnymi krawędziami.... i moim zdaniem Twoje brwi wymagają korekty". Jej brwi zapewne wyglądają całkowicie naturalnie. Nie upieram się, że moje są super, ale biorąc pod uwagę jak wyglądałam przed zabiegiem, różnica jest kolosalna. Danuska1979 chce po prostu zrobić darmową reklamę salonu z Żywca poprzez krytykę brwi wykonanych gdzie indziej.

Edytowane przez gosinka_p
Czas edycji: 2008-08-07 o 21:21
gosinka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 09:34   #533
Ramonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam wszystkich!Jestem juz umówiona na makijaż brwi.Ale mam pytanko do was.Czy zna może ktos salon Anny Zaiślańskiej w Gryficach?Jesli tak to napiszcie swoje opinie,czy warto tam pójsc???Pozdrowienia dla wszystkich
Ramonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 09:45   #534
Ramonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny brwi

Gosinka mam pytanie,jaki miałas uzyty kolor barwnika?
Ramonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 13:25   #535
gosinka_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny brwi

To są zmieszane dwa kolory - grafit i brąz (brąz złamany grafitem). Powodzenia
gosinka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 13:29   #536
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja pod koniec sierpnia jadę do Żywca do tego long coś tam będe robiła kreski na górnych powiekach,zabaczymy jak wyjdą
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 13:39   #537
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: makijaż permanentny brwi

A ja czekam na te zdjęcia makijażu brwi po jakimś czasie

Wkrótce planuję dołączyć do grona zadowolonych.

Jeszcze mam pytania: czy kolory się miesza, czy tylko stosuje podstawowe?
Czy makijaż to jedna linia, czy inny sposób by wyglądało naturalniej?
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 18:34   #538
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
A ja czekam na te zdjęcia makijażu brwi po jakimś czasie

Wkrótce planuję dołączyć do grona zadowolonych.

Jeszcze mam pytania: czy kolory się miesza, czy tylko stosuje podstawowe?
Czy makijaż to jedna linia, czy inny sposób by wyglądało naturalniej?
zdjecia wstawie zaraz (jesli mam )

kolory mozna mieszac

sa rozne sposoby wykonywania makijazu, ja mialam robione kreseczkami, czyli malowane jakby wloski
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 19:02   #539
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny brwi

znalazlam ale od razu zaznaczam ze sa to brwi wyciete z normalnych zdjec wiec moga byc dobrze nieujete - niestety tylko takie mam

pierwsze trzy przed makijazem (tragedia mimo iz zawsze robilam henne)

reszta z makijazem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC0fd1320.JPG (29,2 KB, 595 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02783.JPG (13,2 KB, 466 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCgg02180.JPG (14,1 KB, 492 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03yj302.JPG (10,3 KB, 700 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC0325fd4.JPG (28,0 KB, 839 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC0334rte4.JPG (19,1 KB, 701 załadowań)
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 19:03   #540
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny brwi

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCre3249.JPG (33,1 KB, 600 załadowań)
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.