Czarne brwi i jasne w³osy? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2004-07-23, 18:50   #1
bootla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 4
GG do bootla

Czarne brwi i jasne w³osy?


Jak my¶licie, czy czarne brwi bêd± ¼le wygl±daæ z blond w³osami? Cze lepiej poja¶niæ brwi na br±z, albo ¶ciemniæ w³osy?
bootla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-07-23, 19:59   #2
jenny007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomo¶ci: 20
Re: Czarne brwi i jasne w³osy?

to zalezy od rysow twarzy , mam kolezanke ktora jest blondynka i ma czarne brwi - u niej wyglada to normalnie , w kazdym razie nie razi natomiast kiedy ja tak dla zabawy pomalowalam moje brwi na czarno ( tez jestem blondynka ) to wygladalo to troche nienaturalnie , chociaz moze to byc tez kwestia przyzwyczajenia pozdrawiam
jenny007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-07-23, 20:08   #3
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 7 258
Re: Czarne brwi i jasne w³osy?

jenny007 napisa³(a):
> to zalezy od rysow twarzy , mam kolezanke ktora jest blondynka i ma czarne brwi - u niej wyglada to normalnie , w kazdym razie nie razi natomiast kiedy ja tak dla zabawy pomalowalam moje brwi na czarno ( tez jestem blondynka ) to wygladalo to troche nienaturalnie , chociaz moze to byc tez kwestia przyzwyczajenia pozdrawiam


tak jak napisa³a jenny007 wszystko zale¿y od rysów, karnacji, koloru w³osów. Ja mam naturalne, do¶æ jasne(¶redni, z³oty blond) w³osy i do tego bardzo ciemne brwi i rzêsy - prawie czarne. Wygl±da to bardzo naturalnie i nie wyobra¿am sobie samej siebie w ja¶niejszych brwiach.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-07-23, 21:56   #4
bootla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 4
GG do bootla
Re: Czarne brwi i jasne w³osy?

Ja równie¿ mam naturalnie czarne brwi, jednak co do rzês - potrzebujê pomocy tuszu. W³osy mam koloru blond z tendencj± do ¶ciemniania zim± i rozja¶niania w lecie. Nie s± one jasnymi, ale mam w planie baleja¿ z jasnych blondów. Dlatego bojê siê, ¿e jasny kolor bêdzie kolidowaæ z czarnymi brawiami. Widzia³am dzi¶ w telewizji kobietê, która zrobi³a sobie baleja¿ i zafarbowa³a brwi henn± > Ogólnie przychylam siê do zdania kole¿anek.
bootla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-10, 22:21   #5
Falthanna
Przyczajenie
 
Avatar Falthanna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 8
GG do Falthanna
Dot.: Re: Czarne brwi i jasne w³osy?

Dziewczyny proszê pomó¿cie mi! Muszê zrobiæ co¶ z moimi brwiami, bardzo podobaj± mnie siê wyraziste brwi, takie jakie mo¿na zaobserwowaæ u aktorek w braylijskich serialach. Ale czy mnie bêdzie w takich dobrze? Jestem z natury szatynk±, mam piwne oczy, ciemne brwi i rzêsy nie wymagaj±ce henny. Ale w³osy mam bardzo bardzo jasny blond, prawie ¿e bia³e ;p kszta³t twarzy mam prostok±tny a mój typ urody to wiosna...czy dobrze mi bêdzie w takich podkre¶lonych brwiach przez henne? czy powinna ona byæ czekoladowa czy czarna? prosze porad¼cie co¶!
__________________
Falthanna
Falthanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-10, 22:25   #6
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomo¶ci: 3 570
Dot.: Re: Czarne brwi i jasne w³osy?

Cytat:
Napisane przez Falthanna Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny proszê pomó¿cie mi! Muszê zrobiæ co¶ z moimi brwiami, bardzo podobaj± mnie siê wyraziste brwi, takie jakie mo¿na zaobserwowaæ u aktorek w braylijskich serialach. Ale czy mnie bêdzie w takich dobrze? Jestem z natury szatynk±, mam piwne oczy, ciemne brwi i rzêsy nie wymagaj±ce henny. Ale w³osy mam bardzo bardzo jasny blond, prawie ¿e bia³e ;p kszta³t twarzy mam prostok±tny a mój typ urody to wiosna...czy dobrze mi bêdzie w takich podkre¶lonych brwiach przez henne? czy powinna ona byæ czekoladowa czy czarna? prosze porad¼cie co¶!
pokombinuj z ró¿nymi kolorami cieni. Zobaczysz jaki kolor Ci pasuje i wtedy mo¿esz robiæ hennê.
diamentowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-11, 00:00   #7
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 107
Dot.: Re: Czarne brwi i jasne w³osy?

Moja siostra jest z natury jasna blondynk± i ma bardzo ciemne brwi, a wygl±da to ³adnie Najwazniejsze chyba ¿eby brwi byly ladnie wyregulowane, bo takie krzaczaste mog± nie wygl±daæ imponuj±co
pandulek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 23:00   #8
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarne brwi i jasne w³osy?

Trzeba jednak podkre¶liæ jeden fakt ciemne brwi do blondu mo¿e i siê zgodzê ale nie do platyny bo to wygl±da komicznie na pewno nie czarne czy ciemny br±z ale br±z raczej pasujê.
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-07, 21:23   #9
johnw57
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 414
Dot.: Re: Czarne brwi i jasne w³osy?

Cytat:
Napisane przez Falthanna Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny proszê pomó¿cie mi! Muszê zrobiæ co¶ z moimi brwiami, bardzo podobaj± mnie siê wyraziste brwi, takie jakie mo¿na zaobserwowaæ u aktorek w braylijskich serialach. Ale czy mnie bêdzie w takich dobrze? Jestem z natury szatynk±, mam piwne oczy, ciemne brwi i rzêsy nie wymagaj±ce henny. Ale w³osy mam bardzo bardzo jasny blond, prawie ¿e bia³e ;p kszta³t twarzy mam prostok±tny a mój typ urody to wiosna...czy dobrze mi bêdzie w takich podkre¶lonych brwiach przez henne? czy powinna ona byæ czekoladowa czy czarna? prosze porad¼cie co¶!

Je¶li masz bardzo jasny blond naturalny to nie mo¿esz byæ szatynk±.
johnw57 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-21, 16:35   #10
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 174
Dot.: Czarne brwi i jasne w³osy?

Widzê, ¿e to bardzo stary w±tek, ale mo¿e kto¶ odpowie.
Jak do moich blond w³osów mam niestety za ciemne brwi ( czarne) czy ta henna kiedy¶ zejdzie ca³kowicie i bêdê mieæ swój stary kolor brwi czy ta czerñ bêdzie siê ci±gle utrzymywa³a tylko, ze bêdzie bledsza? Wcze¶niej mia³am br±zow± hennê i ona nie zesz³a ca³kowicie tylko trochê zosta³a na brwiach.
Marien jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-05, 22:10   #11
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 225
Dot.: Czarne brwi i jasne w³osy?

nie wiem, a Marien!! jak zrobi³a¶ henn± brazowa to jak one wyszly i nie zmyly Ci sie? bo ja z reguly jestem szatynka mam cimne brwi niebieksie oczy ale farbe na glowie mm blond i boje sie ze mi sie zmyj±, odrosna czarne czy cos takiego;d
karolcia017 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.