Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-13, 13:32   #4921
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cristilla Pokaż wiadomość
Gonia, daj znać jak poszło z tym peelingiem kupionym na allegro, też się czaję.
Czy muszę mieć super czystą twarz bez żadnych krostek, aby zrobić taki peeling?
Słyszałam, że kwas migdałowy jest bezpieczny dla naczynkowej skóry, czy wam również nie zaszkodził na naczynka?

paczuszkę odbrałąm dopiero wczoraj z poczty, peeling zrobiłąm sobie przed chwilą i narazie odczucia takie same jak u lekarza, w opakowaniu są 4 preparaty, po 10 ml, po 1 zabiegu moge stwierdzić, że spokojnie wystarczy mi jeszce na 2-3, a koszt to 29 zł plus przesyłka . Dodam, że mój zabieg u lekarza kosztował 150 zł

Kurcze, tylko jak mam powiedzieć mojej lekarce, że odpuszczam sobie nastepne 3 zabiegi, na które jestem już umówiona
a nie chcę sobie u niej palić mostów, bo w grudniu ide znów do niej na botoks na kurze łapki
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2010-11-13 o 13:35
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 17:19   #4922
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
paczuszkę odbrałąm dopiero wczoraj z poczty, peeling zrobiłąm sobie przed chwilą i narazie odczucia takie same jak u lekarza, w opakowaniu są 4 preparaty, po 10 ml, po 1 zabiegu moge stwierdzić, że spokojnie wystarczy mi jeszce na 2-3, a koszt to 29 zł plus przesyłka . Dodam, że mój zabieg u lekarza kosztował 150 zł

Kurcze, tylko jak mam powiedzieć mojej lekarce, że odpuszczam sobie nastepne 3 zabiegi, na które jestem już umówiona
a nie chcę sobie u niej palić mostów, bo w grudniu ide znów do niej na botoks na kurze łapki
To super że taki dobry i tani
A lekarce powiedz że masz teraz inne wydatki i cię nie stać na dalsze peelingi u niej , i kupilaś krem z kwasem migdalowym i dlatego tak świetnie wyglądasz

A na samym peelingu podany jest skład , ph lub cokolwiek pisze ?
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 17:42   #4923
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
To super że taki dobry i tani
A lekarce powiedz że masz teraz inne wydatki i cię nie stać na dalsze peelingi u niej , i kupilaś krem z kwasem migdalowym i dlatego tak świetnie wyglądasz

A na samym peelingu podany jest skład , ph lub cokolwiek pisze ?

wiesz, to są odlewki z dużych butelek, więc nie wiem
http://allegro.pl/natinuel-kwas-peel...294811965.html - to jest link

http://allegro.pl/peeling-kwas-migda...314101292.html - tu jest chyba lepszy opis
trochę się obawaiałm, że może to być coś innego, ale jak sobie przypominam, co robiła lekarka i jak to wyglądało, to myśle, że jest OK
Skóra jest już naciągnięta, dokłądnie tak samo jak przy pierwszym zabiegu u lekarki, odczucia też były takie same....
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2010-11-13 o 17:47
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 18:49   #4924
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

dzięki Gonia , ten drugi link , to nawet ktoś z Krakowa i ma takie fajne pędzelki http://allegro.pl/pedzel-pedzelek-do...297896042.html
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 19:16   #4925
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
o! dziękuję Aaliyah
nie ma za co daj znac jak bedziesz juz po pilingu calej buzi

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
widać Tobie służy ten kwas

ja właśnie nie uzywam serum z wit. C,żeby dodatkowo nie podrażniać skóry teraz stosuję salicyla i jestem zadowolona, ale niestety wygląda się przez tydzień nieciekawie a po glikolowym z tego co piszesz nie straszy się otoczenia skorupą na twarzy, ale 70%to chyba bym już się bała stosować

jak uzywałam kwasu glikolowego 30% to nawet go nie zmywałam z twarzy, bo nic go nie czułam na skórze, może po prostu glikolowy nie dla mnie?

dziękuję

wiesz co a kladlas go na swierzo umyta buzie??naprawde dziwne ,ze nic nie czulas wydaje mi sie ,ze 30% to nie jest az tak malo (moze to jest tak jak pisze Natalia ,ze ph jest nieodpowiednie i kwasik dziala slabiej). Jak nakladasz kwasik to masujesz buzie czy zostawiasz nie dotykajac tak jak jest???

Powiem ci ,ze ja juz od ponad tygodnia uzywam tego serum C i jestem bardzo zadowolona w polaczeniu z tym kwasem fajnie rozjasnil mi buzie i np mialam kilka piegow widze ,ze bledna .Serum C klade rano pod filtr narazie nic mnie nie uczulil )
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2010-11-13 o 19:17
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 19:30   #4926
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

hej, a ja mi po razpierwszy na szyi,u nasady włosów, wylazły takie głębokie bolesne gule..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 20:29   #4927
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

mamoNiny, mnie takie brzydkie podskórne gule wylazły po glikolowym... nigdy wiecej takich przeżyć
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 22:04   #4928
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
mamoNiny, mnie takie brzydkie podskórne gule wylazły po glikolowym... nigdy wiecej takich przeżyć

ojej mnie po kwasie glikolowym nic takiego sie nie robi (dowod na to ,ze co na jednego super dziala na 2-giego moze dzialac zupelnie inaczej ).
Ja ten kwas nalozylam pod oczy i jestem w szoku mam teraz tam taka gladka skore jak dziecko ,nie mialam jakis duzych zmarszczek pod oczami ale jak sie bardzo wpatrywalam z bliska bylo takich kilka delikatnie zarysowanych plyciutkich lini ale nie kurze lapki,teraz skora jest tam gladziutka mam nadzieje ,ze efekt sie utrzyma na dlugo .

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
hej, a ja mi po razpierwszy na szyi,u nasady włosów, wylazły takie głębokie bolesne gule..

po migdale cos takiego ci wyskoczylo??moze po jakims zapychajacym kremie ??bo gdzies wczesniej czytalam ze bylas zadowolona z kwasu migdalowego .
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 09:12   #4929
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

ja po kwasie glikolowym wyglądałąm koszmarnie - bolące gule, mimo, że tradziku to ja już nie mam, po TCA jeszzce gorzej (uczulenie ) , dlatego tak bałam się migdałka, a on okazał się CUDEM
Wczoraj zrobiłąm sobie sama drugi zabieg i dzisiaj buźka pikna
Zobaczymy, czy będzie jakieś łuszzcenie, bo po pierwszym razie, tym u lekarki, nic się nie łuszczyłam, ale buźka jakoś tak ładniej wyglądała i ten żel aplikowany na koniec zabiegu powoduje, że buźka zyskuje piękny kolorek

Póki co jestem zachwycona migdałkiem
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2010-11-14 o 09:13
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 09:24   #4930
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość

wiesz co a kladlas go na swierzo umyta buzie??naprawde dziwne ,ze nic nie czulas wydaje mi sie ,ze 30% to nie jest az tak malo (moze to jest tak jak pisze Natalia ,ze ph jest nieodpowiednie i kwasik dziala slabiej). Jak nakladasz kwasik to masujesz buzie czy zostawiasz nie dotykajac tak jak jest???

Powiem ci ,ze ja juz od ponad tygodnia uzywam tego serum C i jestem bardzo zadowolona w polaczeniu z tym kwasem fajnie rozjasnil mi buzie i np mialam kilka piegow widze ,ze bledna .Serum C klade rano pod filtr narazie nic mnie nie uczulil )
tak,tak na czystą skórę go kładłam i wmasowywałam, ph nie mierzyłam,zaczynałam od 15% i tylko na czoło,ale nie czułam żdanego mrowienia, stopniowo doszłam do 30% prosto z butelki,ale zupełnie nic na mnie działa glikolowy, zostanę chyba przy salicylu tylko niższych stężeniach,żeby nie było tak mocnego łuszczenia

serum z wit. C uzywałam chyba z 2 lata temu,też sobie chwaliłam,ale potem zaczęłam uzywać atrederm i żeby dodatkowo nie podrażniać skóry przestałam stosować serum z wit.C, ale chyba do niego powrócę, tylko do olejowej wersji



---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
ja po kwasie glikolowym wyglądałąm koszmarnie - bolące gule, mimo, że tradziku to ja już nie mam, po TCA jeszzce gorzej (uczulenie ) , dlatego tak bałam się migdałka, a on okazał się CUDEM
Wczoraj zrobiłąm sobie sama drugi zabieg i dzisiaj buźka pikna
Zobaczymy, czy będzie jakieś łuszzcenie, bo po pierwszym razie, tym u lekarki, nic się nie łuszczyłam, ale buźka jakoś tak ładniej wyglądała i ten żel aplikowany na koniec zabiegu powoduje, że buźka zyskuje piękny kolorek

Póki co jestem zachwycona migdałkiem
a Ty stosujesz na rozszerzone pory czy przebarwienia? u mnie niestety się nie sprawdził,od dwóch lat się złuszczam praktycznie, atre, salicyl,toniki i nigdy nie miałam wysypu, bo też z wypryskami nie mam raczej problemu, a tu migdał tak mi pozapychał pory ,że od kilkutygodni walczę z przebarwieniami na policzku po tym eksperymencie, nie mówiąc o potwornym wysuszeniu skóry,teraz skóra wraca do normy dzięki salicylowi i karite
__________________


Edytowane przez alunialunia
Czas edycji: 2010-11-14 o 09:30
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 09:35   #4931
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
tak,tak na czystą skórę go kładłam i wmasowywałam, ph nie mierzyłam,zaczynałam od 15% i tylko na czoło,ale nie czułam żdanego mrowienia, stopniowo doszłam do 30% prosto z butelki,ale zupełnie nic na mnie działa glikolowy, zostanę chyba przy salicylu tylko niższych stężeniach,żeby nie było tak mocnego łuszczenia

serum z wit. C uzywałam chyba z 2 lata temu,też sobie chwaliłam,ale potem zaczęłam uzywać atrederm i żeby dodatkowo nie podrażniać skóry przestałam stosować serum z wit.C, ale chyba do niego powrócę, tylko do olejowej wersji



---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------



a Ty stosujesz na rozszerzone pory czy przebarwienia? u mnie niestety się nie sprawdził,od dwóch lat się złuszczam praktycznie, atre, salicyl,toniki i nigdy nie miałam wysypu, bo też z wypryskami nie mam raczej problemu, a tu migdał tak mi pozapychał pory ,że od kilkutygodni walczę z przebarwieniami na policzku po tym eksperymencie, nie mówiąc o potwornym wysuszeniu skóry,teraz skóra wraca do normy dzięki salicylowi i karite

moją zmorą są rozszerzone pory i kilka blizn potrądzikowych .... kilka przebarwień też mam, ale tu wydaje mi się, że lepiej sprawuje się Atrederm

zobaczymy jak bedzie z tym migdalkiem, narazie jest OK

ja nawilżam skórę kremem Iwostinu Purritin Rehydrin i jestem zadowolona


A tak w ogóle to robiłaś kwas u lekarza , jakie stężenie ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2010-11-14 o 09:39
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 09:36   #4932
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziewczyny dostałyście na PW ofertę przetestowania kwasów jakiejś nowo powstającej firmy? Mi przysłali dwie fiolki-kwas migdałek 20% i mix kwasowy 30% tylko teraz się zastanawiam czy zaryzykować nałożeniem tego na twarz, bo w sumie nie wiem co oni tam nalali
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 09:46   #4933
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałyście na PW ofertę przetestowania kwasów jakiejś nowo powstającej firmy? Mi przysłali dwie fiolki-kwas migdałek 20% i mix kwasowy 30% tylko teraz się zastanawiam czy zaryzykować nałożeniem tego na twarz, bo w sumie nie wiem co oni tam nalali

ja nie dostałam
a to jakaś firma Ci przysłała czy Wizażanka ?

Może zapytaj się jakiegoś moderatora ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 09:56   #4934
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
ja nie dostałam
a to jakaś firma Ci przysłała czy Wizażanka ?

Może zapytaj się jakiegoś moderatora ?
Firma...wygrzebałam kopertę ze śmieci (chyba nikt mnie nie zabije za podanie nazwy)Biocosmetics z Dzierżoniowa
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 10:39   #4935
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
Firma...wygrzebałam kopertę ze śmieci (chyba nikt mnie nie zabije za podanie nazwy)Biocosmetics z Dzierżoniowa
hhmmm.... moim zdaniem skontaktuj się z kimś z Wizażu, czy wydali zgodę na taką formę promocji, może się okazać, że wszystko jest OK
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 10:41   #4936
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
Firma...wygrzebałam kopertę ze śmieci (chyba nikt mnie nie zabije za podanie nazwy)Biocosmetics z Dzierżoniowa
Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałyście na PW ofertę przetestowania kwasów jakiejś nowo powstającej firmy? Mi przysłali dwie fiolki-kwas migdałek 20% i mix kwasowy 30% tylko teraz się zastanawiam czy zaryzykować nałożeniem tego na twarz, bo w sumie nie wiem co oni tam nalali
otrzymalas PW z oferta - tu, na Wizazu?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 10:44   #4937
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałyście na PW ofertę przetestowania kwasów jakiejś nowo powstającej firmy? Mi przysłali dwie fiolki-kwas migdałek 20% i mix kwasowy 30% tylko teraz się zastanawiam czy zaryzykować nałożeniem tego na twarz, bo w sumie nie wiem co oni tam nalali
Ja dostałam takie pw, ale zignorowałam, jakby to była oficjalna akcja to by nie słali na pw, a na stronie normalnie robili(jak to przecież bywa z testowaniem na wizażu). Ja bym tego na twarz nie kładła, bo nie wiadomo co tam nakładli. Nie ryzykuj, bo jeszcze się tym oszpecisz na całe życie.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 10:44   #4938
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Mi wysłali ofertę na PW i na mejla jakiś czas temu i tak się zastanawiałam skąd mają mój adres.
Ja bym nie nakładała tego na twarz, dlatego też nie "zamówiłam" tych próbek kwasów.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 11:47   #4939
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
otrzymalas PW z oferta - tu, na Wizazu?
tak

sprawdzałam nie mają jeszcze str internetowej, a nasze maile mogą mieć właśnie stąd, niektóre z nas podają przecież swoje namiary
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 14:02   #4940
lukis7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja używam kwasu migdałowego INCI Mandelic Acid o stężeniu 50 % ph 1.8
i muszę powiedzieć że jestem z niego zadowolony, lecz na początku stosowania nie widziałem różnicy. Efekty stosowania zauważyłem gdy zacząłem zostawiać kwas na dłuższy czas niż jest to polecane, mówię o miejscach dotkniętych bliznami na policzkach,np. pod oczami i przy brodzie strasznie mnie piecze juz po kilku chwilach i muszę zmyć.
lukis7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 14:45   #4941
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lukis7 Pokaż wiadomość
Ja używam kwasu migdałowego INCI Mandelic Acid o stężeniu 50 % ph 1.8
i muszę powiedzieć że jestem z niego zadowolony, lecz na początku stosowania nie widziałem różnicy. Efekty stosowania zauważyłem gdy zacząłem zostawiać kwas na dłuższy czas niż jest to polecane, mówię o miejscach dotkniętych bliznami na policzkach,np. pod oczami i przy brodzie strasznie mnie piecze juz po kilku chwilach i muszę zmyć.
i jak wygląda u Ciebie łuszczenie ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:46   #4942
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

a ja po migdale, 15% jestem baaardzooo wysuszona, nic kompletnie nie daje sobie z tym rady
nie tak sobie wyobrażałam łuszczenie

w dodatku mam pod okiem wielką podskórną gulę, na która też nie działa nic, co zazwyczaj szybko radziło sobie z takimi cudami... [chociaz nie pamietam kiedy ostatnio mialam cos az takiego ]

i w zasadzie to nie wiem, czy widzę jakikolwiek efekt, raczej żaden
pory się nie zmniejszyły, nic nie zbladło

jestem niezadowolona.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:54   #4943
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
ja po kwasie glikolowym wyglądałąm koszmarnie - bolące gule, mimo, że tradziku to ja już nie mam, po TCA jeszzce gorzej (uczulenie ) , dlatego tak bałam się migdałka, a on okazał się CUDEM
Wczoraj zrobiłąm sobie sama drugi zabieg i dzisiaj buźka pikna
Zobaczymy, czy będzie jakieś łuszzcenie, bo po pierwszym razie, tym u lekarki, nic się nie łuszczyłam, ale buźka jakoś tak ładniej wyglądała i ten żel aplikowany na koniec zabiegu powoduje, że buźka zyskuje piękny kolorek

Póki co jestem zachwycona migdałkiem
czytalam o wtojej przykrej ''przygodzie'' z TCA i wlasnie ten twoj przyklad mnie troszke stopuje zeby kupic ten kwas i sobie go zaaplikowac samej ,narazie bede robic chyba ten glikolowy ewentualnie kupie jeszcze ten 70% g;ikolowego , potem moze ten mlekowy 80% ale chyba bardziej do zaaplikowania na cialo bo nie wiem czy na buzie sie nadaje (rozne opinie czytam) na koncu jesli wszystko bedzie isc ku dobremu to TCA ale chyba jednak to stezenie 25% a nie 50% jak planowalam .Ciesze sie ,ze jestes tak zadowolona z tego migdalka a prosze powiedz mi czy widzisz jakies wyrazne odmlodzenie skory po nim ???

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
a ja po migdale, 15% jestem baaardzooo wysuszona, nic kompletnie nie daje sobie z tym rady
nie tak sobie wyobrażałam łuszczenie

w dodatku mam pod okiem wielką podskórną gulę, na która też nie działa nic, co zazwyczaj szybko radziło sobie z takimi cudami... [chociaz nie pamietam kiedy ostatnio mialam cos az takiego ]

i w zasadzie to nie wiem, czy widzę jakikolwiek efekt, raczej żaden
pory się nie zmniejszyły, nic nie zbladło

jestem niezadowolona.

a nawilzasz dostatecznie buzie???

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałyście na PW ofertę przetestowania kwasów jakiejś nowo powstającej firmy? Mi przysłali dwie fiolki-kwas migdałek 20% i mix kwasowy 30% tylko teraz się zastanawiam czy zaryzykować nałożeniem tego na twarz, bo w sumie nie wiem co oni tam nalali
ja nic nie dostalam , w sumie to bym sie chyba bala nakladac kwasik nieznanego pochodzenia

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
tak,tak na czystą skórę go kładłam i wmasowywałam, ph nie mierzyłam,zaczynałam od 15% i tylko na czoło,ale nie czułam żdanego mrowienia, stopniowo doszłam do 30% prosto z butelki,ale zupełnie nic na mnie działa glikolowy, zostanę chyba przy salicylu tylko niższych stężeniach,żeby nie było tak mocnego łuszczenia

serum z wit. C uzywałam chyba z 2 lata temu,też sobie chwaliłam,ale potem zaczęłam uzywać atrederm i żeby dodatkowo nie podrażniać skóry przestałam stosować serum z wit.C, ale chyba do niego powrócę, tylko do olejowej wersji






wiesz co widocznie kazdemu bedzie sluzylo co innego w sumie to jesli ten twoj pewniak-zestaw dobrze na ciebie dziala to ja bym na twoim miejscu juz nie szukala dalej a ewentualnie zwiekszyla w miare mozliwosci po czasie stezenie i nic wiecej pisza koniecznie o odczuciach bo zawsze warto widziec o innych ewentualnosciach
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2010-11-14 o 20:47
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:14   #4944
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Waszym zdaniem z czego lepiej zrobić peeling migdałowy z produktów zamówionych na mazidłach czy ten gotowiec z allegro, który kupiła Gonia?
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:59   #4945
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cristilla Pokaż wiadomość
Waszym zdaniem z czego lepiej zrobić peeling migdałowy z produktów zamówionych na mazidłach czy ten gotowiec z allegro, który kupiła Gonia?
tego z all się nie robi, bo już jest zrobiony (kupujesz określone stężenie w formie płynu)
to z mazideł trzeba samemu rozrobić, bo dostajesz proszek (tu trzeba się zdać na to forum i własne umiejetności)
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 22:22   #4946
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
mamoNiny, mnie takie brzydkie podskórne gule wylazły po glikolowym... nigdy wiecej takich przeżyć
współczuję...!
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 10:38   #4947
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cristilla Pokaż wiadomość
Waszym zdaniem z czego lepiej zrobić peeling migdałowy z produktów zamówionych na mazidłach czy ten gotowiec z allegro, który kupiła Gonia?

wiesz, ja polecam ten zestaw... masz tam gotowca 40%, płyn z kwasami oczyszczjący, neutralizator i bardzo fajny łagodzacy żel na koniec i cena jest atrakcyjna

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

[QUOTE=Aaliyah1981;2324459 0]czytalam o wtojej przykrej ''przygodzie'' z TCA i wlasnie ten twoj przyklad mnie troszke stopuje zeby kupic ten kwas i sobie go zaaplikowac samej ,narazie bede robic chyba ten glikolowy ewentualnie kupie jeszcze ten 70% g;ikolowego , potem moze ten mlekowy 80% ale chyba bardziej do zaaplikowania na cialo bo nie wiem czy na buzie sie nadaje (rozne opinie czytam) na koncu jesli wszystko bedzie isc ku dobremu to TCA ale chyba jednak to stezenie 25% a nie 50% jak planowalam .Ciesze sie ,ze jestes tak zadowolona z tego migdalka a prosze powiedz mi czy widzisz jakies wyrazne odmlodzenie skory po nim ???

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------
Czy widze odmlodzenie ? Ja robię botoks pod oczy i kwas hial w bruzdy nosowe Efekt to raczej rozświetlenie i minimalnie mniej widoczne pory. C
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 11:03   #4948
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

[QUOTE=Gonia;23250312]wiesz, ja polecam ten zestaw... masz tam gotowca 40%, płyn z kwasami oczyszczjący, neutralizator i bardzo fajny łagodzacy żel na koniec i cena jest atrakcyjna

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
czytalam o wtojej przykrej ''przygodzie'' z TCA i wlasnie ten twoj przyklad mnie troszke stopuje zeby kupic ten kwas i sobie go zaaplikowac samej ,narazie bede robic chyba ten glikolowy ewentualnie kupie jeszcze ten 70% g;ikolowego , potem moze ten mlekowy 80% ale chyba bardziej do zaaplikowania na cialo bo nie wiem czy na buzie sie nadaje (rozne opinie czytam) na koncu jesli wszystko bedzie isc ku dobremu to TCA ale chyba jednak to stezenie 25% a nie 50% jak planowalam .Ciesze sie ,ze jestes tak zadowolona z tego migdalka a prosze powiedz mi czy widzisz jakies wyrazne odmlodzenie skory po nim ???

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------
Czy widze odmlodzenie ? Ja robię botoks pod oczy i kwas hial w bruzdy nosowe Efekt to raczej rozświetlenie i minimalnie mniej widoczne pory. C
aha rozumiem czyli za bardzo nie widzisz czy akurat kwas pomaga np na splycenie zmarszczk bo wczesniej ostrzykiwalas miejsca . Bo ja jak juz pisalam zmarszczek na szczescie jeszcze nie mam jedynie pod oczami mialam kilka takich niteczek cienioutkich i one mi zupelnie znikly po 2-krotnej aplikacji kwasu i jestemw szoku czy to mozliwe wogole aby efekt po pierwsze byl tak szybko strasznie sie ciesze ale z -2-giej strony to az boje ,ze to tylko sen .A mam jeszcze jedno pytanie czy kiedy preparat hialurynowy wchlania ci sie (chodzi mi o bruzdy nosowe)to sa one plytsze ?widzisz poprawe na plus?
dziekuje za odpowiedz

Dziewczyny mozecie mi napisac ktory z tych wszystkich kwasow dziala najsilniej i np ktory ma wieksze dzialanie na usuwanie zmarszczek ?
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 13:25   #4949
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

[QUOTE=Aaliyah1981;2325130 5]
Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
wiesz, ja polecam ten zestaw... masz tam gotowca 40%, płyn z kwasami oczyszczjący, neutralizator i bardzo fajny łagodzacy żel na koniec i cena jest atrakcyjna

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------



aha rozumiem czyli za bardzo nie widzisz czy akurat kwas pomaga np na splycenie zmarszczk bo wczesniej ostrzykiwalas miejsca . Bo ja jak juz pisalam zmarszczek na szczescie jeszcze nie mam jedynie pod oczami mialam kilka takich niteczek cienioutkich i one mi zupelnie znikly po 2-krotnej aplikacji kwasu i jestemw szoku czy to mozliwe wogole aby efekt po pierwsze byl tak szybko strasznie sie ciesze ale z -2-giej strony to az boje ,ze to tylko sen .A mam jeszcze jedno pytanie czy kiedy preparat hialurynowy wchlania ci sie (chodzi mi o bruzdy nosowe)to sa one plytsze ?widzisz poprawe na plus?
dziekuje za odpowiedz

Dziewczyny mozecie mi napisac ktory z tych wszystkich kwasow dziala najsilniej i np ktory ma wieksze dzialanie na usuwanie zmarszczek ?

Kwas hial. mam dopiero 2 miesiąc.... bruzd praktycznie nie widac, jestem bardzo zadowolona z efektów
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 14:10   #4950
helpme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
GG do helpme
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Boze skad wy na to wszystko bierzecie pieniądze Botoks, wypełnianie.. Ahhh Mi też wyskoczyła taka gula pod okiem z boku kolo nosa ni to pryszcz ni bąbel Ropa jest w srodku na bank ale nie dziala nic ani kwas ani spirytus ani benzacne ani nawet pasta do zebow Co to mzoe byc?? Zrobilam dzis maks tonik, czyli wkurzylam sie bo nic na mnie nie dzialalo i dosypalam migdala na oko, podgrzalam zeby sie rozpuscilo i jest git, szczypie - w koncu Mam ropniaka na srodku policzka, gule pod okiem i blizne po pryszczu swieza i spora na drugim policzku - a za tydzien musze byc piekna bo mam wazny dzien... Dam rade?
__________________
www.obsesya.blog.pl
helpme jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.