DIOR - kolorówka - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-05, 19:45   #2101
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny nie wiem czy któraś z Was nie szukała piątek Golds, bo jest na Allegro w atrakcyjnej cenie
http://www.allegro.pl/item432760926_...ds_unikat.html
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 11:10   #2102
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ktoras z Was moze mi cos powiedziec o tym nowym tuszu Iconic Diorshow?? Zamierzam kupic, ale nie wiem jak sie sprawuje, i czy warto? Niestety na KWC jeszcze nie ma zadnych komentarzy ale jak dla mnie wyglada dosc ciekawie
Nie lubie klasycznego Diorshow, ale ta szczoteczka wyglada mi na gumowa? Jesli tak, czuje sie skuszona
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 12:49   #2103
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: DIOR - kolorówka

Czy rozświetlacz Skinflasch jest warty zakupu ? Czy rozświetla spojrzenie i nie włazi w zmarszczki ? Jak z kolorystyką ? Czy coś ala 02 Magic HR to będzie nr 2 Skinflasch ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 22:35   #2104
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Nie lubie klasycznego Diorshow, ale ta szczoteczka wyglada mi na gumowa? Jesli tak, czuje sie skuszona
Szczoteczka zrobiona jest chyba z czegos na granicy gumy i plastiku, dokladnie nie wiem. Iconic daje calkiem naturalny efekt, fajnie podkreca i wydluza, nie pogrubia i nie jest dostepna w brazie, co ja dla mnie dyskwalifikuje. W kazdym badz razie maskarka jest warta sprobowania!

A tak btw. to sie chcialam pochwalic moim najnowszym zakupem - lakierem do paznokci dior vernis z kolekcji jesien 2008 Wybralam kolorek Red Ebony (tak jak ten na zdjeciu obok szminki: http://beautifulwithbrains.wordpress.com/tag/dior/ ) i jestem zachwycona. Co prawda nie moge sie jeszcze wypowiedziec na temat trwalosci (dopiero co go zaaplikowalam), ale kolor, polysk, efekt jest boski.

Dziewczyny, czy ktoras z Was ma drugi kolor z tej kolekcji (violin mistique) ? Widzialam go tylko "z zewnatrz" i jestem bardzo ciekawa jak wyglada na pazurkach ...
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 16:38   #2105
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Nie lubie klasycznego Diorshow, ale ta szczoteczka wyglada mi na gumowa? Jesli tak, czuje sie skuszona
Ja tez klasycznego Diora nie lubie ale dzis wyprobowalam ta nowa maskare. Jest bardzo dobra, gumowa szczoteczka, pieknie rozdziela rzesy, co w klasycznym Diorze nie udawalo mi sie a tylko sklejala mi rzesy, ladnie podkreca, nie osypuje sie, ladna gleboka czern. Ladny efekt nawet juz po pierwszej warstwie, ale ze ja lubie mocniejsze podkreslenie oczu, stosowalam 2x i tez nie skleila mi rzes.Nie uczulila mnie, a oczka mam wrazliwe, wiec jest niezle. Nie wiem jeszcze jak sie zmywa, bo nadal mam ja na oczach , ale jak zmyje dam znac Podsumowujac naprawde warto sprobowac, dla mnie jest super, i zamierzam kupic pelnowymiarowe opakowanie.
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 23:24   #2106
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a miała któraś z was rozświetlacz skin flasz oo2? nie wiecie ile kosztuje w douglasie i czy jest dobry?
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czy rozświetlacz Skinflasch jest warty zakupu ? Czy rozświetla spojrzenie i nie włazi w zmarszczki ? Jak z kolorystyką ? Czy coś ala 02 Magic HR to będzie nr 2 Skinflasch ?
To ja Wam odpowiem

Mam Dior Skinflash 002 i 003. Ten drugi ma taki beżowo/różowy odcień, nieciekawy. 002 jest śliczny dla jasnej karnacji, ja używałam go zimą (wtedy jestem dość jasna ). Daje bardzo delikatny kolor.
Właśnie głównie rozświetla i robi to rzeczywiście dobrze Ale nic więcej. Ja nie kupię ponownie bo wysusza skórę pod oczami A to jest najgorsze co kosmetyk może robić, bo wtedy zmarszczki gwarantowane. Jednak cienie do oczu świetnie się na nim trzymały i nie zbierał się.

Kolor 002 jest duuużo jaśniejszy od nr2 z Magic'a Heleny Rubinstein. Za to 003 jest nie za fajny bo ten kolor podkreśla zmęczenie i lepiej go nie kupuj. Kolorystyka z tych rozświetlaczy Diora jest tragiczna.

Ja szukałam dość długo idealnego, lekkiego korektora pod oczy. Kupiłam Dior Sculpt Concealer- ideał! Więcej o nim w mojej recenzji na KWC:
Christian Dior, Diorskin, Sculpt Concealer (Korektor liftingujący)


Podsumowując: Skinflash raczej nie polecam...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 00:09   #2107
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Do mnie wreszcie przyszły cienie Iridescent Leather,piękne,takie czekoladowe brązy,przynajmniej na ręce,bo na powiekach jeszcze nie testowałam
Jutro odbieram Impression Cuir,dziś mi nie chciano wydać
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 00:26   #2108
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: DIOR - kolorówka

Czy Leather maja inna kolorystyke od Earth ? bo kusz mnie bardzo, ale podobne mi sie wydaja do siebie.
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 07:58   #2109
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Do mnie wreszcie przyszły cienie Iridescent Leather,piękne,takie czekoladowe brązy,przynajmniej na ręce,bo na powiekach jeszcze nie testowałam
Jutro odbieram Impression Cuir,dziś mi nie chciano wydać
o! jak czekoladowe to piękne Aneta, jak wypróbujesz, to koniecznie daj znać, jak efekt
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 09:44   #2110
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Ja tez klasycznego Diora nie lubie ale dzis wyprobowalam ta nowa maskare. Jest bardzo dobra, gumowa szczoteczka, pieknie rozdziela rzesy, co w klasycznym Diorze nie udawalo mi sie a tylko sklejala mi rzesy, ladnie podkreca, nie osypuje sie, ladna gleboka czern. Ladny efekt nawet juz po pierwszej warstwie, ale ze ja lubie mocniejsze podkreslenie oczu, stosowalam 2x i tez nie skleila mi rzes.Nie uczulila mnie, a oczka mam wrazliwe, wiec jest niezle. Nie wiem jeszcze jak sie zmywa, bo nadal mam ja na oczach , ale jak zmyje dam znac Podsumowujac naprawde warto sprobowac, dla mnie jest super, i zamierzam kupic pelnowymiarowe opakowanie.
ehm i pewnie i ja sie skusze przez Ciebie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 10:10   #2111
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: DIOR - kolorówka

Czy ktoś chciałby się pozbyć piątek Earth Reflection? Może komuś nie podpasowały? Ja szukam takich ciut używanych
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 10:21   #2112
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Do mnie wreszcie przyszły cienie Iridescent Leather,piękne,takie czekoladowe brązy,przynajmniej na ręce,bo na powiekach jeszcze nie testowałam
Jutro odbieram Impression Cuir,dziś mi nie chciano wydać
czekam na recenzje z niecierpliwością

Cytat:
Napisane przez angel23 Pokaż wiadomość
Czy Leather maja inna kolorystyke od Earth ? bo kusz mnie bardzo, ale podobne mi sie wydaja do siebie.
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
o! jak czekoladowe to piękne Aneta, jak wypróbujesz, to koniecznie daj znać, jak efekt
Pytałam o opinie Wizażanke która je ma no i podobno te najjaśniejsze odcienie nie różnia się wcale od siebie na powiece I generalnie bardzo podobne do ER Zniechęciłam się do nich a tak bardzo chciałam je mieć



SisleyS a ten korektor w odcieniu 02 nie wpada w róż? a 01 widziałaś? Chyba musze iść je obmacać
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 10:35   #2113
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
To ja Wam odpowiem

Mam Dior Skinflash 002 i 003. Ten drugi ma taki beżowo/różowy odcień, nieciekawy. 002 jest śliczny dla jasnej karnacji, ja używałam go zimą (wtedy jestem dość jasna ). Daje bardzo delikatny kolor.
Właśnie głównie rozświetla i robi to rzeczywiście dobrze Ale nic więcej. Ja nie kupię ponownie bo wysusza skórę pod oczami A to jest najgorsze co kosmetyk może robić, bo wtedy zmarszczki gwarantowane. Jednak cienie do oczu świetnie się na nim trzymały i nie zbierał się.

Kolor 002 jest duuużo jaśniejszy od nr2 z Magic'a Heleny Rubinstein. Za to 003 jest nie za fajny bo ten kolor podkreśla zmęczenie i lepiej go nie kupuj. Kolorystyka z tych rozświetlaczy Diora jest tragiczna.

Ja szukałam dość długo idealnego, lekkiego korektora pod oczy. Kupiłam Dior Sculpt Concealer- ideał! Więcej o nim w mojej recenzji na KWC:
Christian Dior, Diorskin, Sculpt Concealer (Korektor liftingujący)


Podsumowując: Skinflash raczej nie polecam...
Uff jak dobrze, że się na niego nie skusiłam Tak się czaiłam, który z nich wziąć i zwięłam Sculpt-a i widzę, że dobrze zrobiłam Wzięłam 002 - mam nadzieję, że dobry kolor wybrałam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 12:13   #2114
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
SisleyS a ten korektor w odcieniu 02 nie wpada w róż? a 01 widziałaś? Chyba musze iść je obmacać
002 jest naprawdę ładny w porównaniu do 001 i 003 (oba mocno wpadają w róż). Ten 002 opisałabym jako kolor mleczno-beżowy, nie ma jakiegoś widocznego różu w sobie (może delikatną poświatę).


EDIT
(powyżej pisałam o tym Skinflash a Ty chyba pytałaś o Diorskin Sculpt)

Ten nr002 ze Sculpt nie wpada w róż Jest ślicznym, naturalnym beżowym kolorem. Takim pośrednim, ani jasnym ani ciemnym.
Nie znam dokładnie 001 (jest dość jasny!), ale 003 trochę wpada w róż i jest już znacznie ciemniejszy. Mi pasowałby na samo lato gdy jestem już mocniej opalona (twarzy nie tykam słońcem więc muszę sobie domalowywać kolorek ).

Te kolory korektorów mają pomiędzy sobą dość znaczną różnicę- o kilka tonów.


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Uff jak dobrze, że się na niego nie skusiłam Tak się czaiłam, który z nich wziąć i zwięłam Sculpt-a i widzę, że dobrze zrobiłam Wzięłam 002 - mam nadzieję, że dobry kolor wybrałam
Wybrałaś piękny kolor Odpowiada nr2 z Magica HR. Mnie ten Diorskin Sculpt 002 pasuje na wszystkie pory roku (jedynie przez jakieś 1,5mies. latem jest ciut za jasny).

Jest naprawdę super!
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 12:25   #2115
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
002 jest naprawdę ładny w porównaniu do 001 i 003 (oba mocno wpadają w róż). Ten 002 opisałabym jako kolor mleczno-beżowy, nie ma jakiegoś widocznego różu w sobie (może delikatną poświatę).

EDIT
(powyżej pisałam o tym Skinflash a Ty chyba pytałaś o Diorskin Sculpt)
Ten nr002 ze Sculpt nie wpada w róż Jest ślicznym, naturalnym beżowym kolorem. Takim pośrednim, ani jasnym ani ciemnym. Nie znam 001, ale 003 trochę wpada w róż i jest już znacznie ciemniejszy. Mi pasowałby na samo lato gdy jestem już mocniej opalona (twarzy nie tykam słońcem więc muszę sobie domalowywać kolorek ).



Wybrałaś piękny kolor Odpowiada nr2 z Magica HR. Mnie ten Diorskin Sculpt 002 pasuje na wszystkie pory roku (jedynie przez jakieś 1,5mies. latem jest ciut za jasny).

Jest naprawdę super!
tak, ja pytałam o Diorskin Sculpt

Skoro 002 odpowiada HR 02 to dla mnie za ciemny Musze iść obadać 001
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 13:55   #2116
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Użyłam dziś trzech najciemniejszych kolorów.I niestety,na oczach wcale takie czekoladowe nie są.Ale bardzo mi się podobają,są cieplejsze od Earth Reflectiom,inne,bardziej porównałabym je do Goldfever,ale są znacznie intensywniejsze.Myślałam, że to będą zimne brązy,no ale nie.Jeśli dla kogoś Golfever były zbyt delikatne,te mogą się spodobać.Ja jestem zadowolona
Odebrałam tez Impression,ale nie użyłam ich,postaram się je jeszcze sprzedać,bo myślę,że już mam podobne kolory
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 07:12   #2117
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
Hej mam skore normalna ,22 lata i chcialabym kiedys sprobowac kremow nawilzajacych diora. Mozecie cos polecic??Warto wydawac taka kase na ich kremy?
W Douglasie bardzo polecali mi serię Hydro... Sama się nad nią zastanawiam...


Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
To ja Wam odpowiem

Mam Dior Skinflash 002 i 003. Ten drugi ma taki beżowo/różowy odcień, nieciekawy. 002 jest śliczny dla jasnej karnacji, ja używałam go zimą (wtedy jestem dość jasna ). Daje bardzo delikatny kolor.
Właśnie głównie rozświetla i robi to rzeczywiście dobrze Ale nic więcej. Ja nie kupię ponownie bo wysusza skórę pod oczami A to jest najgorsze co kosmetyk może robić, bo wtedy zmarszczki gwarantowane. Jednak cienie do oczu świetnie się na nim trzymały i nie zbierał się.

Kolor 002 jest duuużo jaśniejszy od nr2 z Magic'a Heleny Rubinstein. Za to 003 jest nie za fajny bo ten kolor podkreśla zmęczenie i lepiej go nie kupuj. Kolorystyka z tych rozświetlaczy Diora jest tragiczna.

Ja szukałam dość długo idealnego, lekkiego korektora pod oczy. Kupiłam Dior Sculpt Concealer- ideał! Więcej o nim w mojej recenzji na KWC:
Christian Dior, Diorskin, Sculpt Concealer (Korektor liftingujący)


Podsumowując: Skinflash raczej nie polecam...
A ja ostatnio bardzo zastanawiałam się nad jakimś korektorem...
Skoro tak chwalisz ten to przy najbliższej okazji w Douglasie sprawdzę i zamówię na Tru, bo skoro cena w necie ok. 75zł to w drogerii pewnie 120zł?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 14:17   #2118
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
A ja ostatnio bardzo zastanawiałam się nad jakimś korektorem...
Skoro tak chwalisz ten to przy najbliższej okazji w Douglasie sprawdzę i zamówię na Tru, bo skoro cena w necie ok. 75zł to w drogerii pewnie 120zł?
Poproś o próbkę. Ja kompletnie go nie chciałam, ale babka w perfumerii uparła się i dała mi do wypróbowania w domu. Potem jej podziękowałam

On właśnie kosztuje ok.120zł.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 14:19   #2119
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Poproś o próbkę. Ja kompletnie go nie chciałam, ale babka w perfumerii uparła się i dała mi do wypróbowania w domu. Potem jej podziękowałam

On właśnie kosztuje ok.120zł.
A widzisz... Ciekawe tylko czy maja próbki... W Olsztyńskim Douglasie to niestety ostatnio jeśli chodzi o próbki to tragedia. Nic "nie mają" Jasne!
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 14:22   #2120
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
A widzisz... Ciekawe tylko czy maja próbki... W Olsztyńskim Douglasie to niestety ostatnio jeśli chodzi o próbki to tragedia. Nic "nie mają" Jasne!
A tam próbki. Niech zrobią z testera
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 14:37   #2121
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
A tam próbki. Niech zrobią z testera
Dobry pomysł Zobaczymy czy się uda. Dzięki
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 15:28   #2122
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: DIOR - kolorówka

mi tez kiedys w Sephorze zrobili probke z testera
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 23:53   #2123
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mi tez kiedys w Sephorze zrobili probke z testera
Moje 70% próbek to właśnie te z testerów
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 08:01   #2124
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Moje 70% próbek to właśnie te z testerów
moje też - trudno wydać pieniądze bez wcześniejszego testowania

dziewczyny nie wstydźcie się - proście o próbki, a unikniecie zakupu wielu bubli
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:10   #2125
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: DIOR - kolorówka

Przeglądałam nasze forum szukając jakiegoś makijażu z cieniami 609 earth reflection i nie mogę nic znaleźć. Jeśli taki był to podajcie mi nr strony albo posta.
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:17   #2126
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
Przeglądałam nasze forum szukając jakiegoś makijażu z cieniami 609 earth reflection i nie mogę nic znaleźć. Jeśli taki był to podajcie mi nr strony albo posta.
ta wizazanka zrobiła makijaz Eart Reflection (napisała o tym kilka postów niżej)


http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=271210
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:28   #2127
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
Przeglądałam nasze forum szukając jakiegoś makijażu z cieniami 609 earth reflection i nie mogę nic znaleźć. Jeśli taki był to podajcie mi nr strony albo posta.

Pozwolę sobie wkleić link do wątku magsch. Jest tam zdjęcie /ostatnie/ na które nie mogę przestać patrzeć i to właśnie skłoniło mnie do zakupu Earth Reflection


magsch, cudeńko!

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rth+reflection
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:42   #2128
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: DIOR - kolorówka

Rzeczywiście bardzo ładny makijaż. Ja sama mam od niedawna dwie paletki ( 609 i tropical light, chyba 409 ale nie jestem pewna) i niedługo zabiorę się do eksperymentow ,bo to moje pierwsze cienie tej firmy.Mysle jeszcze nad ewentualnym zakupem paletki Iridescent Leather 539 bo uwielbiam brazy, aczkolwiek nie jestem pewna czy one nie sa za bardzo podobne do earth refelction. Jeśli tak to po co dublować? Mam niebiesko-szare oczy i ciepłą oliwkowa cerę ale nie za ciemna. Używam podkładu Diora forever, nr 030.Chyba jestem już uzależniona tak jak wy
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:48   #2129
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
Rzeczywiście bardzo ładny makijaż. Ja sama mam od niedawna dwie paletki ( 609 i tropical light, chyba 409 ale nie jestem pewna) i niedługo zabiorę się do eksperymentow ,bo to moje pierwsze cienie tej firmy.Mysle jeszcze nad ewentualnym zakupem paletki Iridescent Leather 539 bo uwielbiam brazy, aczkolwiek nie jestem pewna czy one nie sa za bardzo podobne do earth refelction. Jeśli tak to po co dublować? Mam niebiesko-szare oczy i ciepłą oliwkowa cerę ale nie za ciemna. Używam podkładu Diora forever, nr 030.Chyba jestem już uzależniona tak jak wy
Aneta pisała, że Iridescent Leather podobne, ale ja chyba im się nie oprę
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 14:15   #2130
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: DIOR - kolorówka

jak myslicie ten nowy shimmer pojawi sie na Tru?
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.