Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-23, 16:26   #811
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

quesadila dzięki za fotki. Teraz wiem na 100% że Anastasia będzie dla mnie za żółta. To nie moja bajka. Teraz się zastanawiam jeszcze nad Ritą. Ale chyba wezmę Frances.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 18:34   #812
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Uzywal ktos kiedys peelingów EGM ?
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 18:51   #813
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Chyba nikt nigdy do mnie wlasnie leci jeden
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 18:54   #814
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Praniu a nie wiesz może czy do Peaches&cream contour dołączany jest higliter ? Bo tak wynika z opisu ... A Ty masz contour więc może Ci dołączyli.
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 19:04   #815
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Trzeba zamawiac oddzielnie highlighter i oddzielnie contour. Chyba im chodzilo o to, ze to kolorystycznie dobrane zestawy. Zreszta sa osobne ceny przy tych produktach. Ja zamowilam probki w woreczkach, Peaches&Cream highlighter i contour, a dodatkowy zestaw dostalam jako gratis.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 07:21   #816
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mozecie mi polecic jakis zupełnie transparentny bronzer, tylko bez pomaranczy i bez drobinek. Zeby dawal taki efekt delikatnego glow. Podobnie jak Everyday Bronzer EDM tylko odrobinę jaśniejszy, taki zupelnie nie kryjący. Z tych plamek na stronie EGM w życiu nic nie wybiorę
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 12:49   #817
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A jak ten highlighter i contour peaches & cream wyglądają? Highlighter jest satynowy czy ma jakieś drobinki w sobie? A ten do konturowania kolorek matowy jest? Też mnie kuszą próbki przy najbliższym zamówieniu.
Pranie, jesteś pewna że skompletowane kolory trzeba zamawiać osobno? Cena próbek jest podwójna i po kliknięciu na Contour w każdym zestawie kolorystycznym jest napisane że pasujący rozświetlacz jest dołączony. Może po prostu zamówiłaś dwa takie same zestawy a nie dostałaś gratis?
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 13:50   #818
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
A jak ten highlighter i contour peaches & cream wyglądają? Highlighter jest satynowy czy ma jakieś drobinki w sobie? A ten do konturowania kolorek matowy jest? Też mnie kuszą próbki przy najbliższym zamówieniu.
Pranie, jesteś pewna że skompletowane kolory trzeba zamawiać osobno? Cena próbek jest podwójna i po kliknięciu na Contour w każdym zestawie kolorystycznym jest napisane że pasujący rozświetlacz jest dołączony. Może po prostu zamówiłaś dwa takie same zestawy a nie dostałaś gratis?

Highliter jest bardziej satynowy zdecydowanie Właśnie dlatego, że nie jest taki nachalny to go tak lubię

Wydaje mi się, że do Contour dołączają tego highlitera.
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 16:34   #819
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

O kurka, mozliwe! ale juz przy pelnych rozmiarach produktow na pewno wskakuje jeden
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 18:00   #820
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
O kurka, mozliwe! ale juz przy pelnych rozmiarach produktow na pewno wskakuje jeden

lepiej myśleć, że to gratis
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 19:01   #821
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziękuję pięknie za info Foxxy, teraz napaliłam się jeszcze bardziej na ten zestawik bo za drobinkami średnio przepadam. W ramach eksperymentu kliknę sam contour i zobaczę co mi przyślą. Jeśli tylko bronzer to najwyżej zamówi się jeszcze raz, raczej problemu z tym nie będę miała żeby kolejne zakupki zorganizować...
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 16:32   #822
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A do mnie właśnie doszły kosmetyki EGM-opakowania zgrzebne i "ręcznie" robione, takie trochę jak z BU, a ja myślałam, że jak z Ameryki... Ale liczy się wnętrze Krem B&E ma fajną, lekką konsystencję, szybko się wchłania, jest bez zapachu, kolor kremowy, dla skory jest taki treściwy, czuć, że ma dużo w sobie dobrych rzeczy tzn. olejów roślinnych.Mam nadzieję, że sprawdzi się pod minerały, ostatnio Liliputz na moją podrażnioną alergią cerę to za mało. No i ma rozjąsnić moje przebarwienia!!!A jakie wielkie pudłoZipZap to maciupinka, czuć olejek herbaciany i lawendowy, jakbym miała olej neem to bym sama ukręciła. Setting spray green tea - mam nadzieję, że działa, bo po składzie i wyglądzie to sama mogłam zaparzyć zieloną herbatę, dodać do niej sok aloesowy i glicerynę Coż taki skład przynajmniej nie zaszkodzi, tylko czy jest wart tych $7? Wątpię
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 10:25   #823
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mysha, ale sklady przeciez masz podane na stronie Mysle, ze to nie problem ukrecic samemu, ale niektorym (jak mi) zwyczajnie sie nie chce, wole zaplacic..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:50   #824
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Mysha, ale sklady przeciez masz podane na stronie Mysle, ze to nie problem ukrecic samemu, ale niektorym (jak mi) zwyczajnie sie nie chce, wole zaplacic..
No sklad jest ale skąd mam wiedzieć jakie proporcje ? Czy może mogę się dowiedzieć gdzieś ? A skąd składniki ? Mazidła , zrób sobie krem ?
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 14:30   #825
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Mysha, ale sklady przeciez masz podane na stronie Mysle, ze to nie problem ukrecic samemu, ale niektorym (jak mi) zwyczajnie sie nie chce, wole zaplacic..
a gdzie? bo nie mogę znaleźć
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 14:33   #826
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
No sklad jest ale skąd mam wiedzieć jakie proporcje ? Czy może mogę się dowiedzieć gdzieś ? A skąd składniki ? Mazidła , zrób sobie krem ?
Foxxxy- zaraz nas na plotkowy wyrzucą, ale mnie nie kuszą te cuda z EGM, bo własnie dzięki podanym składom w większości można sobie samemu takie cóś ukręcić. A na biochemii naprawdę mnóstwo ciekawych rzeczy można znaleźć..I to tylko na początek takie skomplikowane się wydaje, a wciąga wcale nie mniej niż minerały

Zeby jednak coś w temacie napisać, to ja już się nie mogę doczekać moich rozświetlaczy z EGM, ale to jeszcze trochę potrwa, zanim dojdą
I nie wiem, czy nie wkręcę się w jakieś zamówienie, bo tyloma rzeczami mnie już mnie tutaj kusicie, że moja lista się rozrasta strasznie szybko..

IlonaP- dział "ingredients"

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-05-26 o 14:35
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:41   #827
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Foxxxy- zaraz nas na plotkowy wyrzucą, ale mnie nie kuszą te cuda z EGM, bo własnie dzięki podanym składom w większości można sobie samemu takie cóś ukręcić. A na biochemii naprawdę mnóstwo ciekawych rzeczy można znaleźć..I to tylko na początek takie skomplikowane się wydaje, a wciąga wcale nie mniej niż minerały

Zeby jednak coś w temacie napisać, to ja już się nie mogę doczekać moich rozświetlaczy z EGM, ale to jeszcze trochę potrwa, zanim dojdą
I nie wiem, czy nie wkręcę się w jakieś zamówienie, bo tyloma rzeczami mnie już mnie tutaj kusicie, że moja lista się rozrasta strasznie szybko..

IlonaP- dział "ingredients"
ależ zaskakujące
dziękuję, idę popatrzeć
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 16:55   #828
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dotarło moje zamówionko z Bright & Even (ale ciężki duży słój ) + 2 próbki Sue Jin i Rebecca + 3 gratisowe próbki formuły CM, ale kolorów, których w ogóle w ofercie nie ma Nie rozumiem tej ich polityki, dziwne to dla mnie. A jak mi któryś podpasuje to co
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 17:05   #829
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dotarło moje zamówionko z Bright & Even (ale ciężki duży słój ) + 2 próbki Sue Jin i Rebecca + 3 gratisowe próbki formuły CM, ale kolorów, których w ogóle w ofercie nie ma Nie rozumiem tej ich polityki, dziwne to dla mnie. A jak mi któryś podpasuje to co
Mi odpisali, że nie mają wszystkich odcieni na stronce, bo klientki i tak już teraz się żalą, że zbyt duży wybór odcieni... Dla mnie to nie argument, skoro i tak wciskają je jako gratisy, zamiast ostatecznie wycofać :P Gdzie tu ekonomia!
A jakie to próbki, te spoza regularnej oferty? Może Eurina? Obiecali mi próbkę tego odcienia przy kolejnym zamowieniu, ale wątpię, żeby pamiętali :P

Zamawia sie je w ten sposób, że klikasz inny odcień, a w polu "uwagi" prosisz o zamianę na ten kolor spoza katalogu.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 17:17   #830
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A ja naiwna myślałam, że oni jakieś nowe odcienie testują, a oni się zapasów pozbywają Dostałam Harrisa, Laurę i Nia
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 17:29   #831
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mam dobre wiadomości dla Fanek także Fanek na razie biernych rozwświetlacza. Otóż otóż otóż dostałam dziś odpowiedź, że :


If you buy the full size contour it includes a full size highlighter in that stated price

Czyli, że w cenie $15 mamy pełnowymiarowy highliter i Contourer...Po zniżce 10,5 za dwie najcudowniejsze rzeczy jakie testowałam Hmmm niech mnie ręka boska broni przed kolejnym zamówieniem

foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 17:35   #832
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Mam dobre wiadomości dla Fanek także Fanek na razie biernych rozwświetlacza. Otóż otóż otóż dostałam dziś odpowiedź, że :


If you buy the full size contour it includes a full size highlighter in that stated price

Czyli, że w cenie $15 mamy pełnowymiarowy highliter i Contourer...Po zniżce 10,5 za dwie najcudowniejsze rzeczy jakie testowałam Hmmm niech mnie ręka boska broni przed kolejnym zamówieniem
Fantastisz! Na razie czekam na próbki tego cuda, a mój portfel głośno liczy na to, że mi się ten zestaw nie spodoba
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:10   #833
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ja to kompletnie nie wiem co mam u nich za podkład testowac.
chyba zostaje mi wykupienie wszystkich light medium i medium z yellow i olive powinni jakies dokladniejsze opisy porobic, bo z tym samym przy 15 podkladach to sie nie dziwie, ze sie klientki skarza..
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:12   #834
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

No i tak jak myślałam. Testy paskowe wykazały, że Nia jest za żółty i troszkę za ciemny, Sue Jin za jasny, Harris za jasny i za różowy, ale Laura (niedostępny w normalnej ofercie) w sam raz jak na razie. Jutro testy na całą twarz
Ale dziwne są te ich działania, opisy podkładów nie zgadzają sie z tym co sie odstaje, bardzo ciężko trafić z kolorem (totolotek pełen) i jak pisze JMW - oni są na skraju akceptowalności jeśli chodzi o dizajn strony. brrrr
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:25   #835
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
ja to kompletnie nie wiem co mam u nich za podkład testowac.
chyba zostaje mi wykupienie wszystkich light medium i medium z yellow i olive powinni jakies dokladniejsze opisy porobic, bo z tym samym przy 15 podkladach to sie nie dziwie, ze sie klientki skarza..
zaczynaj od 3 rzędu, no może od polowy drugiego z tego co pamietam z naszej dyskusji o Meow jestes ode mnie ciemniejsza, a dla mnie większośc zamówionych z 2 rzędu (i 1 chyba z 1) była za jasna
mam w każdym razie obczajony odpowiednik Fawn z EDM - Lucy (przynajmniej u mnie taki efekt)

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No i tak jak myślałam. Testy paskowe wykazały, że Nia jest za żółty i troszkę za ciemny, Sue Jin za jasny, Harris za jasny i za różowy, ale Laura (niedostępny w normalnej ofercie) w sam raz jak na razie. Jutro testy na całą twarz
Ale dziwne są te ich działania, opisy podkładów nie zgadzają sie z tym co sie odstaje, bardzo ciężko trafić z kolorem (totolotek pełen) i jak pisze JMW - oni są na skraju akceptowalności jeśli chodzi o dizajn strony. brrrr
ale zeby było smieszniej - mnie kolor w formule CM utrafili własnie oni gratisem nieistniejącym na stronie..
ptrzegladajac YouTobe wyszło mi, że EGM zaczęło działalność we wrzesniu 2008 r., tak mi wynikało z tekstów dwojga recenzentów...wiec może ta -ta strona sie cos poprawi
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:27   #836
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

wazne ze sa niezli
sio mi z konturami
nie powinnam juz nic zamawiac
n0
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:30   #837
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ale zeby było smieszniej - mnie kolor w formule CM utrafili własnie oni gratisem nieistniejącym na stronie..
ptrzegladajac YouTobe wyszło mi, że EGM zaczęło działalność we wrzesniu 2008 r., tak mi wynikało z tekstów dwojga recenzentów...wiec może ta -ta strona sie cos poprawi
no to właśnie teraz ja też tak mam no chyba że jutrzejszy całodniowy test całej twarzy wykaże coś innego
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:33   #838
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
wazne ze sa niezli
sio mi z konturami
nie powinnam juz nic zamawiac
n0
tia, ta dyskusja o highlighterach i contourach jest co najmniej niestosowna , ze jakie sliczne, ze "kumplecik", ze byc może ten drugi gratis - to jest po prostu niehumanitarne!
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:40   #839
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
tia, ta dyskusja o highlighterach i contourach jest co najmniej niestosowna , ze jakie sliczne, ze "kumplecik", ze byc może ten drugi gratis - to jest po prostu niehumanitarne!
No ja nic nie mówię, ale ktoś się tu ostatnio o stanikach nieźle rozpisał szerząc kolejną epidemie

A ten higliter i contourer nie "być może" tylko "na pewno"
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:43   #840
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

tak nawet kategoria sie nazywa set...
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.