Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 17:31   #4621
Kasiamarta120
Raczkowanie
 
Avatar Kasiamarta120
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 151
GG do Kasiamarta120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
ZT, Mokotów.
dziękuje.
Kasiamarta120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 17:42   #4622
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kasiamarta120 Pokaż wiadomość
dziękuje.
A tak na przyszłość - warto czasem zerknąć w pierwszy post danego wątku bo takie informacje zwykle są w nim zawarte.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 18:17   #4623
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
ZT, Mokotów.
+ Arkadia
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 18:36   #4624
natalia_ff
Raczkowanie
 
Avatar natalia_ff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Tak, są w Złotych Tarasach, Arkadii i w Galerii Mokotów

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Trochę się spóźniłam z tym postem

Przy okazji chciałam przekazać Kasi, że popieram jej działania na rzecz praworządności w naszym kraju Serio, ta odpowiedź od Allegro mnie rozwaliła

Im więcej oglądam Quite Cute, tym mniej mi się podoba i niezmiernie mnie to cieszy, bo wishlista na kolejne kolekcje jest coraz dłuższa. Czy wiemy coś na temat kiedy wchodzą Bronze Everyday i Surf Baby?
natalia_ff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 18:37   #4625
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
możesz wypróbować na twarzy - panie zawsze chętnie pomalują
tylko Twoje wątpliwości może rozwiązać tylko gdy jeden policzek pomalujesz fioletowym, a drugi brzoskwiniowym różem żartuję chociaż jeżeli ktoś się później nie wstydzi tak przeparadować przez galerię, to całkiem dobry pomysł.

Ja tez mam chłody typ urody i już nigdy takiej czystek brzoskwini/moreli/beżu i innych w tej gamie nie wezmę - może i fajnie ożywia, ale mam wrażenie, że nie wygląda na mnie naturalnie; jeśli już brzoskwinia to tylko z domieszką różu.
Hmm ja używam często A bite of an apple i on jest taki koralowy i w sumie wygląda całkiem ładnie hmm.
Chyba tak zrobię Wybiorę się poprostu do MACa nie umalowana różem

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
niekoniecznie nawet trzeba iść przez galerię, bo przecież mogą róż zetrzeć i pomalować tym który się bardziej spodoba )) a to chyba najlepszy pomysł.

Mnie jakoś te róże na swatchach nie zachwycają... sama nie wiem
Czyli mówicie ,że panie bez niczego pomalują?
Bo nie chcialabym się 'prosić' jeśli mialby to byc problem
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 18:43   #4626
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A w "moim" outlecie widzialam ostatnio Lustre dropsy, dwa kolory, chyba nie bylo więcej i na pewno mniej kosztowały niż gdy wyszły, nie pamietam tylko ile. Ale ja mam fajne rozswietlacze z Revlon, dlatego się tymi z Maca nie interesowalam, a to chyba bład, patrząc na to jak się nimi zachwycacie. Muszę obadac. Swoją drogą strasznie poźno je do tego outletu wrzucili...
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 18:47   #4627
sheepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość

Czyli mówicie ,że panie bez niczego pomalują?
Bo nie chcialabym się 'prosić' jeśli mialby to byc problem

Powinni bez problemu w Krakowie pan sam zaproponował sprawdzenie jak na buzi będzie wyglądać róż
sheepi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 18:47   #4628
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny przytrafiła mi się dość dziwna sytuacja. Dokładnie miesiąc temu kupiłam cień z MACa (wkład do paletki, nazwy odcienia nie pamiętam, ale jest to jasny brudny róż), użyłam go zaledwie kilka razy i dosłownie jakby skamieniał, w ogóle nie daje koloru, nie da się go używać. Miałyście kiedyś taki problem? Szczerze mówiąc jestem mocno zdziwiona i rozczarowana i planuję go zareklamować. Może był przeterminowany?
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 18:54   #4629
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość

Czyli mówicie ,że panie bez niczego pomalują?
Bo nie chcialabym się 'prosić' jeśli mialby to byc problem
nie wiem jak w KRK, ale we WRO nie ma z tym problemu a jak jeszcze powiesz że planujesz kupno i chcesz dobrać - to juz w ogóle luuuuuuuz ))
Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przytrafiła mi się dość dziwna sytuacja. Dokładnie miesiąc temu kupiłam cień z MACa (wkład do paletki, nazwy odcienia nie pamiętam, ale jest to jasny brudny róż), użyłam go zaledwie kilka razy i dosłownie jakby skamieniał, w ogóle nie daje koloru, nie da się go używać. Miałyście kiedyś taki problem? Szczerze mówiąc jestem mocno zdziwiona i rozczarowana i planuję go zareklamować. Może był przeterminowany?
Szczerze mówiąc nie wiem jak to możliwe... Jaki ma kod pod spodem? Czym go używasz? pędzlem? pacynką? cienie w sklepie czasem tak mają bo ludzie np mokrymi czy zatłuszczonymi palcami po nich maziają (nie mam na myśli nieestetycznie brudnych palców, tylko np testując krem czy ccb niedokłądnie wycierają ręce i trochę tłuszczu zostaje).
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:16   #4630
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Szczerze mówiąc nie wiem jak to możliwe... Jaki ma kod pod spodem? Czym go używasz? pędzlem? pacynką? cienie w sklepie czasem tak mają bo ludzie np mokrymi czy zatłuszczonymi palcami po nich maziają (nie mam na myśli nieestetycznie brudnych palców, tylko np testując krem czy ccb niedokłądnie wycierają ręce i trochę tłuszczu zostaje).
Zawsze aplikuję cienie pędzlem . Nie stosuję cieni na mokro, więc tym bardziej nie rozumiem co mogło się stać. Odcień Malt, A60, jest jeszcze oznaczenie M259, nie wiem, czy ma ono jakieś znaczenie?
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:18   #4631
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przytrafiła mi się dość dziwna sytuacja. Dokładnie miesiąc temu kupiłam cień z MACa (wkład do paletki, nazwy odcienia nie pamiętam, ale jest to jasny brudny róż), użyłam go zaledwie kilka razy i dosłownie jakby skamieniał, w ogóle nie daje koloru, nie da się go używać. Miałyście kiedyś taki problem? Szczerze mówiąc jestem mocno zdziwiona i rozczarowana i planuję go zareklamować. Może był przeterminowany?
Dziwne... Jeżeli kupiłas w salonie i masz paragon to reklamuj.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 19:24   #4632
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Dziwne... Jeżeli kupiłas w salonie i masz paragon to reklamuj.
Tak, akurat wtedy robiłam większe zakupy w MACu w Krakowie i całe szczęście zatrzymałam paragon.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:26   #4633
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Tak, akurat wtedy robiłam większe zakupy w MACu w Krakowie i całe szczęście zatrzymałam paragon.
Kochana to się nie zastanawiaj tylko wymieniaj czasami się zdarzają felerne egzemplarze.
Ja jestem paragonową maniaczką, trzymam wszystkie, a potem hurtowo niepotrzebne niszczę

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-03-23 o 19:27
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:33   #4634
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Zawsze aplikuję cienie pędzlem . Nie stosuję cieni na mokro, więc tym bardziej nie rozumiem co mogło się stać. Odcień Malt, A60, jest jeszcze oznaczenie M259, nie wiem, czy ma ono jakieś znaczenie?
nie wiem za bardzo co to za drugie oznaczenie...?
może ktoś wie?
kod A60 czyli wyprodukowany w 2010... powinno z nim być dobrze.
Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Tak, akurat wtedy robiłam większe zakupy w MACu w Krakowie i całe szczęście zatrzymałam paragon.
Dokładnie, ja bym poszła przede wszystkim do salonu i spytała u tzw źródła - o co chodzi... Może wytłumaczą...i oby uznali w takim razie reklamację!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:38   #4635
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Kochana to się nie zastanawiaj tylko wymieniaj czasami się zdarzają felerne egzemplarze.
Ja jestem paragonową maniaczką, trzymam wszystkie, a potem hurtowo niepotrzebne niszczę
Tak zrobię . Rozumiem, gdybym używała go kilka miesięcy, pomyślałabym, że stracił ważność, ale tak naprawdę minęło kilkanaście dni . Zobaczymy, co powiedzą w MACu!

Przybij piątkę , mam segregator "organizacyjny", a w nim dwie koszulki z paragonami, raz na pół roku robię remanent . Akurat paragonów z zakupów kosmetycznych nie trzymałam (teraz zacznę!), całe szczęście, że ten zawieruszył się pomiędzy "Zarowymi".
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 20:12   #4636
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Tak zrobię . Rozumiem, gdybym używała go kilka miesięcy, pomyślałabym, że stracił ważność, ale tak naprawdę minęło kilkanaście dni . Zobaczymy, co powiedzą w MACu!

Przybij piątkę , mam segregator "organizacyjny", a w nim dwie koszulki z paragonami, raz na pół roku robię remanent . Akurat paragonów z zakupów kosmetycznych nie trzymałam (teraz zacznę!), całe szczęście, że ten zawieruszył się pomiędzy "Zarowymi".
Kasia rozszyfrowała date produkcji, skoro nie przeterminowany to może rzeczywiście po prostu wadliwy...
Przybijam Hihi ja mam przepastny portfel TŻa juz zaraziłam. Mamy wielgachny segregator i tam lądują jakieś ważniejsze rachunki, a reszta do portfela. Czasmi ciężko znaleźć kartę;P

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-03-23 o 20:21
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 20:49   #4637
Nat2706
Raczkowanie
 
Avatar Nat2706
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 174
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

wróciłam godzinę temu z mojego pierwszego MACowego makijażu i oczywiście przepadłam na dobre bo do mojej listy doszło "parę" produktów...
Pani Maja, która mnie malowała absolutnie przekonała mnie do Mineralize Founation Loose w tym śmiesznym pudełeczku- niesamowite krycie przy mojej naczynkowo- problemowej cerze z przebarwieniami. Aż pani Maja pokazywała koleżankom jak to wygląda :P
A oprócz tego użyła na mnie produktów pielęgnacyjnych: Mineralize All Over Lotion i bazy Face Protect z SPF50.
Makijaż piękny, ale trochę żałuję,że nie zdecydowała się na coś odważniejszego
Moja buźka jest tak gładziutka,że aż nie wierzę!
Jakbyście miały jakieś przemyślenia w sprawie ww produktów to chętnie poczytam

A jeśli chodzi o QC to p. Maja powiedziała że wchodzi 2.04 (nie wiem czy się pomyliła,czy co?). Leżała na stole sama tekturka i podpytałam i pani powiedziała,że to na zachętę :P :P :P

(mówię oczywiście o wrocławskim MACu)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nat2706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 21:10   #4638
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny - ile w Polsce dokładnie kosztuje teraz róż ? Mam w planach well dressed i nie wiem czy kupować na miejscu czy przez internet.
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 21:43   #4639
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez ansheen Pokaż wiadomość
dziewczyny - ile w polsce dokładnie kosztuje teraz róż ? Mam w planach well dressed i nie wiem czy kupować na miejscu czy przez internet.
89
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 21:43   #4640
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Hmm ja używam często A bite of an apple i on jest taki koralowy i w sumie wygląda całkiem ładnie hmm.
Chyba tak zrobię Wybiorę się poprostu do MACa nie umalowana różem
Czyli mówicie ,że panie bez niczego pomalują?
Bo nie chcialabym się 'prosić' jeśli mialby to byc problem
umalują albo dadzą pędzel i bedziesz sobie mogła po swojemu próbować
ja tam dla siebie nigdy nie kupiłam różu/beauty powder bez przetestowania na buzi, a nawet kilka razy testowałam i nie kupiłam i nie było problemu.
Raz nawet jak się wahałam nad pigmentem, to pani stwierdziła, ze skoro mam tylko mascarę, to ona mi pokaże jak wyjdzie na powiekach pigment oczywiście kupiłam, bo efekt był
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 22:40   #4641
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez gogo29 Pokaż wiadomość
Witam ja sama jestem początkującą MACocholiczką, na dodatek wogóle raczkującą jeszcze w robieniu makijażu, dlatego zdałam sie na panią w Arkadii. Dobrala mi cienie idealnie do mojej cery i osobowości. poradziła jak ich używać. Przyznam, że po zrobieniu makijażu nie byłam zbyt zadowolona, wydawało mi się, że nie pasuje do mnie. Zaproponowala, żebym sie z nim przeszła po galerii, pooglądała w różnym świetle. Nie miałam czasu i zdecydowałam sie na zaproponowaną paletę i nie żałuję!! Uważam, że jest to jeden z najlepszych moich zakupów MAC-owych Dlatego też proponuje Ci poprostu wizytę w sklepie i poproszenie jednej z miłych i kompetentnych pań o pomoc w doborze koloru cieni, tak jak ja to zrobiłam i jestem mega zadowolona.
Tylko ja nie mam Maca kolo siebie i jedyne zakupy to robie przez internet dla tego przyszlam na forum po porade,dzieki
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 22:57   #4642
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A ja jestem ciekawa czy i na ile szminka Candy Yum-Yum z QC jest podobna do Girl About Town
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 00:35   #4643
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nat2706 Pokaż wiadomość
wróciłam godzinę temu z mojego pierwszego MACowego makijażu i oczywiście przepadłam na dobre bo do mojej listy doszło "parę" produktów...
Pani Maja, która mnie malowała absolutnie przekonała mnie do Mineralize Founation Loose w tym śmiesznym pudełeczku- niesamowite krycie przy mojej naczynkowo- problemowej cerze z przebarwieniami. Aż pani Maja pokazywała koleżankom jak to wygląda :P
A oprócz tego użyła na mnie produktów pielęgnacyjnych: Mineralize All Over Lotion i bazy Face Protect z SPF50.
Makijaż piękny, ale trochę żałuję,że nie zdecydowała się na coś odważniejszego
Moja buźka jest tak gładziutka,że aż nie wierzę!
Jakbyście miały jakieś przemyślenia w sprawie ww produktów to chętnie poczytam

A jeśli chodzi o QC to p. Maja powiedziała że wchodzi 2.04 (nie wiem czy się pomyliła,czy co?). Leżała na stole sama tekturka i podpytałam i pani powiedziała,że to na zachętę :P :P :P

(mówię oczywiście o wrocławskim MACu)
Ty niedobra, kusisz! :P
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 09:19   #4644
Nat2706
Raczkowanie
 
Avatar Nat2706
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 174
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ty niedobra, kusisz! :P
a czym konkretnie?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nat2706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 09:42   #4645
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A ja się cieszę, ze dałam się wam skusić na Marquise'd - dzięki waszym zachwytom
To naprawde najpiękniejszy nudziak ze szminek macowych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 13:26   #4646
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nat2706 Pokaż wiadomość
wróciłam godzinę temu z mojego pierwszego MACowego makijażu i oczywiście przepadłam na dobre bo do mojej listy doszło "parę" produktów...
Pani Maja, która mnie malowała absolutnie przekonała mnie do Mineralize Founation Loose w tym śmiesznym pudełeczku- niesamowite krycie przy mojej naczynkowo- problemowej cerze z przebarwieniami. Aż pani Maja pokazywała koleżankom jak to wygląda :P
A oprócz tego użyła na mnie produktów pielęgnacyjnych: Mineralize All Over Lotion i bazy Face Protect z SPF50.
Makijaż piękny, ale trochę żałuję,że nie zdecydowała się na coś odważniejszego
Moja buźka jest tak gładziutka,że aż nie wierzę!
Jakbyście miały jakieś przemyślenia w sprawie ww produktów to chętnie poczytam

A jeśli chodzi o QC to p. Maja powiedziała że wchodzi 2.04 (nie wiem czy się pomyliła,czy co?). Leżała na stole sama tekturka i podpytałam i pani powiedziała,że to na zachętę :P :P :P

(mówię oczywiście o wrocławskim MACu)
Ja jeszcze będę dzownic do MACa w przyszlym tygodniu i pytac kiedy na 100% wchodzi QC - pierwszy wypada w piątek, a w sumie dziewczyny pisały, że ma wejść w pierwszy tydzień kwietnia, wiec teoretycznie możliwe ze drugiego.
Mi pani powiedziala, że pierwszego, ale wyraziła się dokladnie że ''zwykle wchodzą pierwszego" także ja się jeszcze na wszelki wypadek dopytam

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
umalują albo dadzą pędzel i bedziesz sobie mogła po swojemu próbować
ja tam dla siebie nigdy nie kupiłam różu/beauty powder bez przetestowania na buzi, a nawet kilka razy testowałam i nie kupiłam i nie było problemu.
Raz nawet jak się wahałam nad pigmentem, to pani stwierdziła, ze skoro mam tylko mascarę, to ona mi pokaże jak wyjdzie na powiekach pigment oczywiście kupiłam, bo efekt był
no to super Ja zwykle na oko kupuję i w miarę trafiam, ale w przypadku tych róży to akurat zupelnie nie wiem co będzie pasować, bo w sumie te dwa kolorki takie nietypowe trochę.
Moze akurat trafię na jakąs miłą panią

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja się cieszę, ze dałam się wam skusić na Marquise'd - dzięki waszym zachwytom
To naprawde najpiękniejszy nudziak ze szminek macowych
Ja też podzielam zachwyty nad Marquise'd Mialam jej nie brać, bo średnio wyglądam w jasnych cielistych kolorkach i też średnio takie lubię a po testach w domu stwierdzilam że jest genialna i bardzo twarzowa
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 13:46   #4647
natalia_ff
Raczkowanie
 
Avatar natalia_ff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja się cieszę, ze dałam się wam skusić na Marquise'd - dzięki waszym zachwytom
To naprawde najpiękniejszy nudziak ze szminek macowych
To jest teraz moja ukochana szminka. Mam nadzieję, że wejdzie do stałej kolekcji, bo odkąd kupiłam używam jej prawie codziennie.
natalia_ff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 13:49   #4648
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez natalia_ff Pokaż wiadomość
To jest teraz moja ukochana szminka. Mam nadzieję, że wejdzie do stałej kolekcji, bo odkąd kupiłam używam jej prawie codziennie.
Codziennie to jej nie używam, ale tylko dlatego, ze mam dużo inncyh szminek Ale fakt, jedna z bardziej udanych szminek maca
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 13:55   #4649
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Ja jeszcze będę dzownic do MACa w przyszlym tygodniu i pytac kiedy na 100% wchodzi QC - pierwszy wypada w piątek, a w sumie dziewczyny pisały, że ma wejść w pierwszy tydzień kwietnia, wiec teoretycznie możliwe ze drugiego.
Mi pani powiedziala, że pierwszego, ale wyraziła się dokladnie że ''zwykle wchodzą pierwszego" także ja się jeszcze na wszelki wypadek dopytam
No właśnie, ja słyszałam, że następne dwie kolekcje wchodzą w pierwszy czwartek danego miesiąca, czyli Quite Cute wchodziła by 7.04 i ta data też mi się kilka razy przewinęła.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:58   #4650
sheepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Czy jest możliwość stwierdzenia, że któraś z czerwieni będzie pasować dla większości osób? Wiem, że tego typu pomadki najlepiej jest przymierzyć, ale to ma być prezent dla pewnej osóbki, która uwielbia czerwony kolor. Przeglądałam parę zdjęć i wątków i najbardziej interesujące wydaje mi się Lady Danger i osławiona Russian Red. Dodam, że osoba dla której jest pomadka to platynowa blondynka o bardzo jasnej cerze.
sheepi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.