Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-08, 13:56   #3001
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Adzio z oliwką to raz że na kursie miałam jako rozwiązywanie pewnych problemów mogących zaistnieć. A dwa z doświadczenia.
Po prostu są klientki problematyczne- które mnóstwo zmywają i piorą bez rękawic oraz używają bez rękawic silnej chemii typu domestosy. U nich pojawiał sie klopot że masa się potrafiła od wybranych pazurków odkleić w niezmienionym stanie albo sie odbarwiała jakby w nalot bialawy- błysk schodził. tłumaczyć można ale nie każda chce nakładać rękawice. pomaga malowanie lakierem bezbarwnym i oliwka.
W naturalach oliwka obowiazkowo- noszę żel długo i widzę co sie robi jak nie oliwkuję. Moje zaczynaja sie zwijac w suchy rulonik- głównie fryzjerki i sprzątaczki są na ten problem narażone bo paznokieć naturalny jest namaczany i wysuszany.
Oczywiście żel zostawia sie do zrośniecia cieniutką warstwę, ale zdarza sie że żel gdzieś zaczyna liftować pod wpływem silnego uderzenia i wtedy trzeba go ściągnąć do końca żeby sie pod nim nic nie zrobiło jak będzie odklejony np. zielenica itp.
Wiedze kursową uzupełniam na warsztatach, szkoleniach i czytając branżowe pisemka. Ostatnio był w którymś nawet przegląd oliwek ze względu na skład i olejki odżywcze. Tam też było o lepszym zachowaniu masy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:00   #3002
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yattamanka
No rzeczywiście myślałam ze będą się bardziej odróżniać kolorem.A mnie najbardziej właśnie wkurzała ta różnica gdzie widać przejście naturalek i clipow.Ale jak tobie nie przeszkadza to ok.Ty musisz się dobrze czuć.


Właśnie wróciłam z zakupkow i kupiłam sobie piękna paletkę cieni i zestaw pędzli.Zaras będę się mazać na probe.Tak długo na to czekałam.
No własnie jak sa rozpuszczone to wyglądają nieszczególnie i widać różnice gdzie clipy, a gdzie moje - w życiu bym tak na ulice nie wyszła

Ale jak mam warkocz to nie widać nic a nic ;P Tak będę sobie chodzić

A co do palety cieni i zestwu pędzli pisałam gdzieś kiedyś, że tez mam ale kiepsko mi idzie to malowanie
Wklejałam nawet taką fajną stronę gdzie dziewczyna na blogu pokazuje krok po kroku jak wykonać makijaże
Może Ci się przyda
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:08   #3003
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

zazwyczaj korzystam z YT jesli chodzi o makijaze czy wlosy mozna podpatrzyc i nauczyc sie wielu ciekawych trikow
moze bys mogla wkleic jeszcze raz linka do tego bloga ( yattamanka)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:15   #3004
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
zazwyczaj korzystam z YT jesli chodzi o makijaze czy wlosy mozna podpatrzyc i nauczyc sie wielu ciekawych trikow
moze bys mogla wkleic jeszcze raz linka do tego bloga ( yattamanka)
proszę bardzo
http://alltheprettyfaces.pinger.pl/

Mam taki duży zestaw pędzelków - ale jest ich tak dużo, że nie wiem który jest do czego I ogromną paletę cieni - której pewnie do cna nie wykorzystam bo na czerwono się raczej malować nie zamierzam
Ale to chyba przydałby mi się jakiś kurs makijażu - bo póki co marnie mi wychodzą te makijaże
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:20   #3005
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
proszę bardzo
http://alltheprettyfaces.pinger.pl/

Mam taki duży zestaw pędzelków - ale jest ich tak dużo, że nie wiem który jest do czego I ogromną paletę cieni - której pewnie do cna nie wykorzystam bo na czerwono się raczej malować nie zamierzam
Ale to chyba przydałby mi się jakiś kurs makijażu - bo póki co marnie mi wychodzą te makijaże
zaraz sobie popatrze co tam jest
ja mam pedzel do pudru do rozu do bronzera oraz kilka malych do cieni na oczy do ust nie uzywam pedzelkow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:22   #3006
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ETAPY PRZEJŚCIA NA BLOND Z CIEMNEGO BRĄZU:
1. MOJE CIEMNE WŁOSY (farbowane)
2. ROZJAŚNIACZ JOANNA
3. KĄPIEL ROZJAŚNIAJĄCA (ROZJAŚNIACZEM LONDA DO PASEMEK)
4. PALETTE A10
5. PALETTE A10 (2 RAZ)
6. PALETTE E20
7. MAJIBLOND 901S
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciemne.jpg (40,6 KB, 486 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rozjaśniacz Joanna.jpg (106,5 KB, 415 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg londa kąpiel.jpg (97,8 KB, 354 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg palette a10.jpg (73,8 KB, 393 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg palette a10 II raz.jpg (60,9 KB, 510 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13922.jpg (49,0 KB, 760 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13970.jpg (64,4 KB, 764 załadowań)

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2010-12-16 o 17:27
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:27   #3007
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ale te clipy super kurcze zebym potrafiła sobie odpowiedni kolor dobrac to bym sobie je zakupiła,bardzo ładnie wyglądaja yatta wstaw link tego sprzedawcy plissss.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-12-08 o 14:28
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 14:29   #3008
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

princeska super poukładane tylko tam edytuj i napisz że to był brąz farbowany bo jeszcze ktoś pomysli że naturalne masz tam i aż tyle zabiegów musiałaś zrobić.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:29   #3009
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Ale te clipy super kurcze zebym potrafiła sobie odpowiedni kolor dobrac to bym sobie je zakupiła,bardzo ładnie wyglądaja yatta wstaw link tego sprzedawcy plissss.
ja tez mam problem z dobraniem odpowiedniego koloru
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:30   #3010
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

princeska, bardzo bardzo dziękuję i przepraszam za kłopot. Tego ostatniego własnie nie mogłam znaleźć! Na zdjeciu z dworu widac troche ciapków, ale na reszcie wcale! Zaintrygowała mnie ta palette.

A mogłabys mi jeszcze powiedziec, czy palette nakładałas jakims specjalnym systemem czy tak normalnie po całosci?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:30   #3011
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzio z oliwką to raz że na kursie miałam jako rozwiązywanie pewnych problemów mogących zaistnieć. A dwa z doświadczenia.
Po prostu są klientki problematyczne- które mnóstwo zmywają i piorą bez rękawic oraz używają bez rękawic silnej chemii typu domestosy. U nich pojawiał sie klopot że masa się potrafiła od wybranych pazurków odkleić w niezmienionym stanie albo sie odbarwiała jakby w nalot bialawy- błysk schodził. tłumaczyć można ale nie każda chce nakładać rękawice. pomaga malowanie lakierem bezbarwnym i oliwka.
W naturalach oliwka obowiazkowo- noszę żel długo i widzę co sie robi jak nie oliwkuję. Moje zaczynaja sie zwijac w suchy rulonik- głównie fryzjerki i sprzątaczki są na ten problem narażone bo paznokieć naturalny jest namaczany i wysuszany.
Oczywiście żel zostawia sie do zrośniecia cieniutką warstwę, ale zdarza sie że żel gdzieś zaczyna liftować pod wpływem silnego uderzenia i wtedy trzeba go ściągnąć do końca żeby sie pod nim nic nie zrobiło jak będzie odklejony np. zielenica itp.
Wiedze kursową uzupełniam na warsztatach, szkoleniach i czytając branżowe pisemka. Ostatnio był w którymś nawet przegląd oliwek ze względu na skład i olejki odżywcze. Tam też było o lepszym zachowaniu masy.
Kochana nie podważam absolutnie Twojej wiedzy.Wiesz jak to jest każdy robi po swojemu i co uważa za stosowne przekazuje dalej.
U mnie klientka ma zakaz mycia rak przed zabiegiem.Zawsze to się miały w lecie z tym bo wiadomo jak to jest chce się najlepiej myc ręce co chwila.Nie można moczyć płytki bo napęcznieje i zwilgotnieje.Wiec lepiej mieć sucha płytkę,a co do oliwkowania to ja tego nie polecam.Fakt miałam może parę takich przypadków ze żel po prostu się nie trzymał płytki bo się przetłuszczała nadmiernie i wydzielała tz.luj jak na włosach.Tyle ze to było prawie nie widoczne.Wiedz lepiej nie narażać na nadmiar nawilżenia.żel tak sobie zrasta wraz z płytką i płytka rośnie nam zdrowa a skorki proszę bardzo.Jak wiadomo im bardziej nawilżone tym lepsze.Jeśli oliwka to proszę bardzo ale tylko na skorki.Najlepsza są takie w pisakach.ja klientce na koniec sama oliwkuje skorki ale nie cala płytkę.
U mnie klientki to miały zakaz grzebania w ziemi.Ziemia to zabójstwo dla zeli.Resztę mogły robić wszystko co możliwe.A miałam tez sprzątaczki i nic się nie działo.No ale tak jak mowie na to się składa wiele czynników aby żel się dobrze trzymał.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 14:35   #3012
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja tez mam problem z dobraniem odpowiedniego koloru
juz kilka razy ogladałam je na all ale nigdy niewiem jaki odcien teraz po obejrzeniu tych u yatty masakra ja tez chceeee sa świetne ale mysle ze najpierw kupie sobie tanie sprawdze co i jak a potem zaszaleje i kupie drozszei bede miała warkocz ale czaddddjuż je chce CZy któras z was ma blisko do h&m....???????potrzebuj e rękawiczki dzieciece takie sweet dla mojej vanessy zgubiła w przedszkolu,w sumie jutro sie okarze czy przyniesie bo jak nie to musze dokupic są od kompletu!
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-12-08 o 14:38
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:35   #3013
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yattamanka
No rzeczywiście myślałam ze będą się bardziej odróżniać kolorem.A mnie najbardziej właśnie wkurzała ta różnica gdzie widać przejście naturalek i clipow.Ale jak tobie nie przeszkadza to ok.Ty musisz się dobrze czuć.

Bunny
No te różowe to u mnie by nigdy nie przeszły.OOooo nie.Ale niebieskie całkiem ladnde.A co do salonu to mogla bym godzinami opowiadać.Ale oddalam tylko na parę lat wiedz chce jeszcze do tego wrócić.A stylistka jestem od 5 lat.Powiedz a gdzie powiedzieli ci ze musisz smarować pazurki oliwka??Pierwsze słyszę.No ale może Ciebie inaczej uczyli.Ja mam inne sposoby aby pazurki cały czas wyglądały jak po wyjściu z salonu.U mnie klientki potrafiły mieć żel na pazurkach do końca pazurka jak chciały odpocząć od zelowania,niektóre nie chciały ich ściągać pilnikiem i zostawiały do zrośnięcia.Umawiały się tylko na skracanie i odświeżanie.Po trzech i pól miesiąca żel sobie zrastał i nawet nie było widzieć różnicy gdzie żel a gdzie płytka naturalna.No ale to trzeba sobie wyrobić dobrze rękę no i duza role odgrywa jednak produkt na którym się pracuje.
Ja nie wyobrażam sobie pracować jednym pilnikiem na wszystkie klientki.Takie rzeczy się jeszcze zdarzają w ogóle???O matko jakie zacofanie.U mnie podstawa maska i rękawiczki.
Ale się rozpisałam,trochę przynudzilam.Sorry

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Właśnie wróciłam z zakupkow i kupiłam sobie piękna paletkę cieni i zestaw pędzli.Zaras będę się mazać na probe.Tak długo na to czekałam.
No ja jak chodziłam 2 lata temu na pazurki to jeszcze sie z tym spotkałam, potem miałam cały czas swoje, bo są ładne i twarde także idzie zrobić z nich jak tipsy, obiecałam że kiedyś wkleję zdjecia swoich naturalnych ale zawsze o tym zapominam
A teraz od czerwca chodziłam właśnie do tego gabinetu co pisałam, 1,5 miesiąca miałam przerwy ale 15.12 idę znów
A możesz sie pochwalić swoja paletką i pędzelkami też sobie kiedyś kupiłam paletkę, ale do pracy zazwyczaj nie mam czasu żeby się malować więc tylko na szybko nakładam jeden cień, rzęsy i kreska i idę ale w weekend albo na jakieś wyjścia lubię się czasem pobawić trochę dłużej, kiedyś chorowałam na paletę z sephory ale jakoś nigdy się jej nie dorobiłam
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:37   #3014
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ja musialabym na zywo dobrac... moze kiedys
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:41   #3015
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
proszę bardzo
http://alltheprettyfaces.pinger.pl/

Mam taki duży zestaw pędzelków - ale jest ich tak dużo, że nie wiem który jest do czego I ogromną paletę cieni - której pewnie do cna nie wykorzystam bo na czerwono się raczej malować nie zamierzam
Ale to chyba przydałby mi się jakiś kurs makijażu - bo póki co marnie mi wychodzą te makijaże
Dzieki za ten blog.Super sprawa.No ja również posiadam mnóstwo pędzli ale zawsze coś wynajdę i później nie mogę spać po nocach i aż kupie.Ja zawsze lubialam się malować i dlatego wiecznie przytacham jakieś cienie do domu.Marzy mi się wszystkie kolory w jednym.Np z Inglota.U mnie bardzo duża role odgrywa oko.Oko musi być bardzo dobrze zrobione.Widz dlatego cienie dla mnie są bardzo ważne.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:42   #3016
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bunny już dopisałam

Mysia
normalnie nakładałam tą farbkę odrazu na całość i nie wiem czemu mam takie ciapki ,a wogole jedna strone mam jasniejsza bez ciapek,a druga z ciapkami

Dziewczyny chciałam zamowić ten zestaw do Majiblondu
http://allegro.pl/loreal-majirel-kol...354643096.html
,ale tam jest gratis 75 ml oxydantu,a ja czytałam,że na 50 ml farby 100 ml wody utlenionej. I co ja mam teraz zrobić??
Orientujecie się w cenie tej farbki w sklepie fryzjerskim??
Czy zamówić z all samą farbkę,a wodę dokupić w sklepie ???
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:51   #3017
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Adzio ja tez nie pozwalam moczyć rąk przed i w czasie zabiegu.
moja sis np. nie oliwkuje ale ona ma taką płytkę że u niej mimo uderzeń, odmaczania itp. żel trzyma mur-beton i nigdy nic się nie dzieje, a odrost nosi do połowy płytki i dopiero przychodzi zresztą w trakcie zabiegu idzie sobie zmyć farbę i nalozyc maske na włosy, bo farbujemy za jednym zamachem i też nic sie nie dzieje
Ale przy żelu na naturalach ja zawsze zalecam oliwkę. Zresztą, nie tylko ja- w pl większość mistrzyń też zaleca, jak sie po ich stronkach rozejrzeć czy wywiadach z nimi.
To nie jest tak że oliwka zatłuści płytkę- oczywiscie lepiej dzień przed kolejną wizytą już nie oliwkować na wszelki wypadek, a na pewno nie przed zabiegiem i kremu też lepiej do rąk przed zabiegiem nie nakładać.
Bo potem nie wiadomo w razie czego na co zgonić winę.
A takim systemem jak coś się dzieje to wiadomo czemu.
Chociaż powiem nieskromnie że przez te 2 lata nie miałam ani jednej reklamacji. Zdarzyła się jedna pani naciągaczka co przycieła pazur drzwiami a potem go oderwala ale przecież to widac jak ktoś dłubie
ja takiej reklamacji nie uznaję. Nie uznaję też jak ktoś przyjdzie i nie ma ani jednego po 3 tyg i gada ze odpadły. Uznaje gdy widzę że np. wisi na kawałeczku ale to też widać czy był uderzony, czy ktos od skórek dłubal itp. ale nie mialam takiej sytuacji.
Oliwka daje też ten plus jeśli sie robi na tipsie że zabezpiecza przed wymywaniem kleju do tipsów i ten tips po 3 miesiacach nie zaczyna sie odklejać na kieszonce od spodu.
Każdy ma inne metody wiadomo

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Princeska ja bym kupiła sama farbę a wodę kupiła najtańszą joanne i z glowy.
W sklepach fryz. drogie te majiblondy nie pamietam juz ile ale spora przebitka była kolo 10zl nawet.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:53   #3018
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny już dopisałam

Mysia
normalnie nakładałam tą farbkę odrazu na całość i nie wiem czemu mam takie ciapki ,a wogole jedna strone mam jasniejsza bez ciapek,a druga z ciapkami

Dziewczyny chciałam zamowić ten zestaw do Majiblondu
http://allegro.pl/loreal-majirel-kol...354643096.html
,ale tam jest gratis 75 ml oxydantu,a ja czytałam,że na 50 ml farby 100 ml wody utlenionej. I co ja mam teraz zrobić??
Orientujecie się w cenie tej farbki w sklepie fryzjerskim??
Czy zamówić z all samą farbkę,a wodę dokupić w sklepie ???
kiedyś kupowałam loreal richesse to placilam za nia ok 43-45zl w sklepie fryzjerskim. Wiec jak juz to zamow sama farbe a wode kup w sklepie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:54   #3019
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
No ja jak chodziłam 2 lata temu na pazurki to jeszcze sie z tym spotkałam, potem miałam cały czas swoje, bo są ładne i twarde także idzie zrobić z nich jak tipsy, obiecałam że kiedyś wkleję zdjecia swoich naturalnych ale zawsze o tym zapominam
A teraz od czerwca chodziłam właśnie do tego gabinetu co pisałam, 1,5 miesiąca miałam przerwy ale 15.12 idę znów
A możesz sie pochwalić swoja paletką i pędzelkami też sobie kiedyś kupiłam paletkę, ale do pracy zazwyczaj nie mam czasu żeby się malować więc tylko na szybko nakładam jeden cień, rzęsy i kreska i idę ale w weekend albo na jakieś wyjścia lubię się czasem pobawić trochę dłużej, kiedyś chorowałam na paletę z sephory ale jakoś nigdy się jej nie dorobiłam
Chętnie bym wam pokazała mój zestaw no i chciałam Wam jeszcze pokazać jaki odrost mega wychodowalam ale zapomniałam aparat naładować i teraz nie mam czym zrobić foto.Z tel.nie umiem zgrywać na komputer i takim sposobem muszę przełożyć te foty a kiedy indziej.
Kurcze zawsze tak jest jak mam wolne to co innego mi staje na drodze.W zeszłym tyg.wizaż nam padł.Zawsze wtedy jak mam wolne coś mi się przydarza.
A w ogóle dziewczyny jestem chora i od trzech dni biorę gripeks ale nie widzę poprawy.Chyba muszę się wziasc za aspirynę.Jestem taka bez sił.Chyba zima dala mi się już we znaki.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 15:00   #3020
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Chętnie bym wam pokazała mój zestaw no i chciałam Wam jeszcze pokazać jaki odrost mega wychodowalam ale zapomniałam aparat naładować i teraz nie mam czym zrobić foto.Z tel.nie umiem zgrywać na komputer i takim sposobem muszę przełożyć te foty a kiedy indziej.
Kurcze zawsze tak jest jak mam wolne to co innego mi staje na drodze.W zeszłym tyg.wizaż nam padł.Zawsze wtedy jak mam wolne coś mi się przydarza.
A w ogóle dziewczyny jestem chora i od trzech dni biorę gripeks ale nie widzę poprawy.Chyba muszę się wziasc za aspirynę.Jestem taka bez sił.Chyba zima dala mi się już we znaki.
a ja znowu na odwrot nie umiem z aparatu w kompa wrzucic wole z telef na kompa przez bluetooth
mi zawsze lepiej pomaga aspiryna C jesli boli mnie glowa to wtedy gripex biore
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:04   #3021
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Gripex to szajs, ja sie np. po nim źle czuję.
Leków nie biorę zwykle dopóki mnie nie rozloży- same witaminy, wapna, multiwitaminy ale jak jest cieżko to leżę w łożku i polopirynka
Dwa dni i po chorobie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:04   #3022
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

No to zmawiam samą farbkę
chociaż w sumie ?? mówicie 10 zł przebitki,a 12 zł przesyłka kosztuje więc to na 1 ch** wychodzi
jeszcze poszukam na all,może jakąs tansza wysylke znajde

edit znalazłam coś takiego....
http://allegro.pl/l-oreal-farba-maji...343085203.html
tylko tutaj z kolei pisze,że 75 ml wody i już nic nie wiem ....

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2010-12-08 o 15:07
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:08   #3023
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Gripex to szajs, ja sie np. po nim źle czuję.
Leków nie biorę zwykle dopóki mnie nie rozloży- same witaminy, wapna, multiwitaminy ale jak jest cieżko to leżę w łożku i polopirynka
Dwa dni i po chorobie.
tak samo mam po aspirynie C
____________
no i siedze sobie z plunkingiem na glowie ...wygladam jak ufo jakies haha dobrze ze mnie nikt nie widzi:p
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:20   #3024
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Ale te clipy super kurcze zebym potrafiła sobie odpowiedni kolor dobrac to bym sobie je zakupiła,bardzo ładnie wyglądaja yatta wstaw link tego sprzedawcy plissss.
Ja nie dobierałam koloru
Podobnie jak Ty bałam się kupować porządnych naturalnych za 150 zanim nie spóbuje i Princeska dała mi link do strony z aukcjami takich zwykłych syntetyków najtańszych. I wybrałam aukcje na której był tylko jeden kolor - całkiem mi się podobał - i pod koniec aukcji (żeby mi nikt nie zdążył podbić) zostało wylicytowane
I za 19 zł mam oto takie włoski - czyli jak tanim kosztem sprawić kobiecie radochę

Wejdź sobie na allegro i zobacz same aukcje syntetyków tak na próbę - jak ja

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Nie używalam dekoloryzatora tylko rozjaśniacz i Agatko mi się wydaje,że duże ma znaczenie ile razy ktos farbował itp.

super
są idelane
a jak Tyn się czujesz???

Dziewczyny chciałam zamowić ten zestaw do Majiblondu
http://allegro.pl/loreal-majirel-kol...354643096.html
,ale tam jest gratis 75 ml oxydantu,a ja czytałam,że na 50 ml farby 100 ml wody utlenionej. I co ja mam teraz zrobić??
Orientujecie się w cenie tej farbki w sklepie fryzjerskim??
Czy zamówić z all samą farbkę,a wodę dokupić w sklepie ???
Sama jeszcze nie wiem Bardzo mi się podobają - trochę wstydzę się wychodzić z tym na dwór - bo to nowość, ale może się przyzwyczaję

A co do majiblondu ja za farbę i utleniacz Joanny zapłaciłam coś koło 40 zł razem.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:23   #3025
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Matko od dzis uzywam najjasniejszego podkladu
Jak wrocilam do domu i zobaczylam moja pomaranczowa twarz to myslalam ze zwymiotuje
fuj i ble koszmar po prostu
Mam nadzieje ,ze bardzo bardzo jasny podklad i puder beda dobrze wygladaly
bo oczy maluje mocno na ciebiesko-czarno

I jeszcze mam cale wlosy biale z daleka wygladam jak pomaranczowa dynia
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:25   #3026
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No to zmawiam samą farbkę
chociaż w sumie ?? mówicie 10 zł przebitki,a 12 zł przesyłka kosztuje więc to na 1 ch** wychodzi
jeszcze poszukam na all,może jakąs tansza wysylke znajde

edit znalazłam coś takiego....
http://allegro.pl/l-oreal-farba-maji...343085203.html
tylko tutaj z kolei pisze,że 75 ml wody i już nic nie wiem ....
Princeska znalazłam w korespondencji swojej jak pisałam do Bunny aproopo majiblondu :

Na ulotce jest napisane, że miesza się na zasadzie 1+2.. Czyli 50 ml farby + 100ml oksydantu.


EDIT:
http://www.hairstore.pl/Loreal_Majib...25ml-1806.html

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-08 o 15:32
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:31   #3027
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja nie dobierałam koloru
Podobnie jak Ty bałam się kupować porządnych naturalnych za 150 zanim nie spóbuje i Princeska dała mi link do strony z aukcjami takich zwykłych syntetyków najtańszych. I wybrałam aukcje na której był tylko jeden kolor - całkiem mi się podobał - i pod koniec aukcji (żeby mi nikt nie zdążył podbić) zostało wylicytowane
I za 19 zł mam oto takie włoski - czyli jak tanim kosztem sprawić kobiecie radochę

Wejdź sobie na allegro i zobacz same aukcje syntetyków tak na próbę - jak ja



Sama jeszcze nie wiem Bardzo mi się podobają - trochę wstydzę się wychodzić z tym na dwór - bo to nowość, ale może się przyzwyczaję

A co do majiblondu ja za farbę i utleniacz Joanny zapłaciłam coś koło 40 zł razem.
a ile dawałaś wody utlenionej?? 75 ml czy 100??
Kurde byłam dzis kolo sklepu fryzjerskiego,ale nie mialam gdzie zaparkowac i pojechalam dalej

a dzis wogole mialam przygody... TŻ zostawil mi auto,bo mialam duzo spraw do zalatwienia na miescie itp.
Wraclam juz do domku i zajechalam jeszcze do zoologicznego po zarcie dla mojej swinki morskiej, wracam do samochodu i nie moglam drzwi otworzyc !! Stalam pod tym samochodem jakas godzine probojac otworzyc drzwi z kazdej strony,nawet przez bagaznik probowalam ale niz z tego....
i poszlam w koncu do domu na pieszo,jeszcze dzis u mnie straszna pogoda,snieg caly czas sypie,ale bylam zla....
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:33   #3028
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Matko od dzis uzywam najjasniejszego podkladu
Jak wrocilam do domu i zobaczylam moja pomaranczowa twarz to myslalam ze zwymiotuje
fuj i ble koszmar po prostu
Mam nadzieje ,ze bardzo bardzo jasny podklad i puder beda dobrze wygladaly
bo oczy maluje mocno na ciebiesko-czarno

I jeszcze mam cale wlosy biale z daleka wygladam jak pomaranczowa dynia
no tak przy bialych wlosach z cera szaro lub mleczna latwo o wpadke z podkladem
tez mam problem z doborem koloru zeby nie bylo czerwono lub pomaranczowo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:34   #3029
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Princeska znalazłam w korespondencji swojej jak pisałam do Bunny aproopo majiblondu :

Na ulotce jest napisane, że miesza się na zasadzie 1+2.. Czyli 50 ml farby + 100ml oksydantu.


EDIT:
http://www.hairstore.pl/Loreal_Majib...25ml-1806.html
ok to chyba podjade jeszcze dzisiaj do sklepu fryzjerskiego i zapytam
dziękuję
tzn podjade jak TŻ przyjedzie i otworzy mi auto
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:37   #3030
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

princeska caly czas zapominam zapytac czy na avku to ty?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.