Nie umiem dobrać ubrań do mojej sylwetki:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 19:28   #1
kuuperek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Unhappy

Nie umiem dobrać ubrań do mojej sylwetki:(


Hej dziewczyny!:c mok:
Mam problem z doborem ubrań do siebie. W lutym skończę 20 lat a nadal wyglądam tak jakbym miała 16. Mam 7 miesięcznego Bąbla i nie wyglądam jak młoda mama. :conf used: Na codzień noszę dżinsy, bluzę i adidasy. Po ciąży sporo schudłam waże 52kg przy wzroście 165cm. Nadal noszę te same spodnie, które spadają mi z tyłka. Nawet nie wiem jaki mam kształt sylwetki...:mad :Proszę pomóżcie mi.
kuuperek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 19:35   #2
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Nie umiem dobrać ubrań do mojej sylwetki:(

Sądzę, że najbardziej byśmy mogły Ci pomóc w doborze ubrań do figury gdybyś zamieściła swoje zdjęcie. Nie musi być akurat z głową jeśli nie chcesz się upubliczniać ale takie zdjęcie gdzie mogłybyśmy tak mniej więcej ocenić twoje proporcje i wtedy Ci pomóc .
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 19:35   #3
kuuperek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Nie umiem dobrać ubrań do mojej sylwetki:(

To moje zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif ja i synus.GIF (141,9 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sylwetka.jpg (71,4 KB, 264 załadowań)
Rodzaj pliku: gif twarz.GIF (92,1 KB, 190 załadowań)
kuuperek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 19:36   #4
kuuperek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Nie umiem dobrać ubrań do mojej sylwetki:(

No myślałam, że wgrały się załączniki już zamieściłam zdjęcia
kuuperek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 20:07   #5
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Nie umiem dobrać ubrań do mojej sylwetki:(

Sylwetkę masz dosyć szczupłą, jesteś młodą, fajną dziewczyną, więc odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: Możesz nosić wszystko- jeżeli chodzi o krój ubrań, fason. Oczywiście musisz dobierać ubrania do swojego rozmiaru, ponieważ za duży rozmiar będzie Cię postarzał a za mały będzie wyglądał zawsze śmiesznie. To, że nadal wyglądasz, jakbyś miała 16 lat jest atutem. Lepiej wyglądać młodziej niż starzej jak się jest naprawdę. Jednak jeśli chciałabyś wyglądać doroślej powinnaś wrzucić do swojej szafy ubranie w ciemniejszym kolorze, oczywiście dopasowane do Twojego typu urody. Lat "dodają" również ubrania w kant, żakiety, spódnice do kolan, wizytowe eleganckie bluzki, ostry makijaż.
__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 22:48   #6
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Nie umiem dobrać ubrań do mojej sylwetki:(

Cytat:
Napisane przez babydoll1985 Pokaż wiadomość
Sylwetkę masz dosyć szczupłą, jesteś młodą, fajną dziewczyną, więc odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: Możesz nosić wszystko- jeżeli chodzi o krój ubrań, fason. Oczywiście musisz dobierać ubrania do swojego rozmiaru, ponieważ za duży rozmiar będzie Cię postarzał a za mały będzie wyglądał zawsze śmiesznie. To, że nadal wyglądasz, jakbyś miała 16 lat jest atutem. Lepiej wyglądać młodziej niż starzej jak się jest naprawdę. Jednak jeśli chciałabyś wyglądać doroślej powinnaś wrzucić do swojej szafy ubranie w ciemniejszym kolorze, oczywiście dopasowane do Twojego typu urody. Lat "dodają" również ubrania w kant, żakiety, spódnice do kolan, wizytowe eleganckie bluzki, ostry makijaż.
Jak się jest młodą mamą to niekoniecznie wyglądanie na 16 lat jest atutem :P.

Autorce gratuluję tego Bąbla . Jest uroczy .

Figurę maz bardzo ładną, twarz taką młodziutką rzeczywiście . ja bym postawiła na coś z klasyki, bardziej eleganckiego, ale nie zbyt poważnego. Taka nonszalacja, luźna elegancja . Zaczęłabym od ciemnych dżinsowych rurek, wszelkie t-shirty zmieniła na takie bez nadruków albo jakieś bardziej subtelne, bo te ze zdjęć to rzeczywiście takie młodzieżowe są . I zainwestowałabym w kardigany w ulubionych kolorach. To tak na początek.

Nie wiem też za bardzo jaki styl Ci się podoba, jakie kolory lubisz, czy lubisz spódnice, sukienki, czy wolisz spodnie? Napisz coś więcej o tym co Ci się podoba, to łatwiej będzie poradzić (może przykładowe zdjęcia osoby fajnie ubranej wg Ciebie?).
No i kwestia tego, czy masz budżet na nowe ciuchy, czy chcesz żebyśmy pomogły Ci ułożyć coś z rzeczy, które już masz?

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

P.S. I koniecznie się uśmiechaj na zdjęciach! Masz taki ładny promienny i sympatyczny uśmiech, że nie da się Ciebie nie polubić ;D.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 13:02   #7
kuuperek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Nie umiem dobrać ubrań do mojej sylwetki:(

Dziękuję za porady
Częściej chodzę w spodniach, ale ciężko dobrać odpowiedni rozmiar, czasem po przymierzeniu jednych spodni, które są za długie albo zbyt szerokie w udach nie chce mi się dalej szukać...
Bardzo podobają mi się też urocze, krótkie spódniczki tylko nie wiem jakie buty do nich wkładać. Zaproponujecie mi jakieś?
A i co mogę ubrać do tej spódniczki w takie mroźne dni?
I do czego ubierać ten kardigan?
Chciałabym kupić kilka ciuszków, bo te które mam są za duże, spodnie spadają mi z tyłka, a bluzki wyglądają dziecinnie:conf used:

PS. Jak uśmiecham się na zdjęciach to wyglądam jak chińczyk oczka mi się robią malutkie hehe
A i dziękuję za tego Bąbla
kuuperek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 13:08   #8
kuuperek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Nie umiem dobrać ubrań do mojej sylwetki:(

Podoba mi się coś w tym stylu. Wiecie może w jakim sklepie można kupić ciuszki tego rodzaju??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ncfd88a83ce62c0c3448263f7e3c270d9.jpg (48,8 KB, 123 załadowań)
kuuperek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 14:16   #9
flowerpower2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: Nie umiem dobrać ubrań do mojej sylwetki:(

Witaj. Teraz są wyprzedaże w H&M może tam znajdziesz coś fajnego... 27.12 wyprzedaże ruszają w innych sklepach( Reserved, Stradivarius itd.) Połaź po sklepach, na pewno coś dla siebie wybierzesz. jesteś bardzo zgrabna, ładnie byś wyglądała w spodniach rurkach, jakaś bluzeczka czy dopasowany sweterek w zdecydowanym kolorku jeśli chodzi o kolory to raczej stonowane, zieleń, niebieski, ciemna czerwień. Jasne, jaskrawe kolory jeszcze bardziej odmładzają... I gratuluję Bąbla, przeuroczy
flowerpower2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 14:31   #10
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Nie umiem dobrać ubrań do mojej sylwetki:(

bardzo zgrabna z Ciebie młoda mama no i gratuluję śliczneg bobasa

w kwestii stroju
na codzień - skoro masz problem z doborem rozmiaru normalnych spodni to może kup sobie jeansowe legginsy - ale takie prawdziwie jeansowe a nie takie która udają jeans
można takie dostać obecnie np. w c&a za 59zł w klasycznych kolorach
są dopasowane i elastyczne więc nie ma problemu z "dziwną" rozmiarówką

co do bluzeczek - najlepsze byłyby dopasowane tuniczki zakrywajace pupę
polecam postawić na żywe kolory ale bez dziwanych wzorków - strój jest wtedy wesoły a nie wygląda dziecinnie i nie przytłacza
zresztą - sama zobacza - na zdjeciach na których masz kolorowe pasy, bluzkę we wzorki wyglądasz o wiele dziecinniej niż na ostatnim zdjeciu w jednolitej czerwonej bluzce

pewnie wyglądałabyś świetnie w takim zestawie (apropo spódnic zimą)
- tulipanowa spódnica z wysokim stanem (są np. w h&m) o długośc mini
- zwykły biały, dopasowany t-shirt z krótkim rękawkiem
- zarzucony na wierzch kardigan o długości tuż do bioder, noszony rozpięty
do tego grube, kryjące rajstopy i botki na szpilce bądź przy gorszej pogodzie kozaki do/lekko ponad kolano (masz smukłe nogi więc krzywdy sobie takimi butami nie zrobisz na pewno)

zestaw któy Tobie się podoba też by na Tobie świetnie wyglądał. Takie sukienki można znaleźć na allegro (myślę, że to nie problem zamówić przez internet bo to dość luźny fason więc wystarczy zmierzyć się w biuście), kurteczki - najlepiej poszukać w sklepach typu new yorker, stradivarius etc.

Możesz sobie naprawdę na wiele pozwolić - ja tylko polecam wybierać bardziej stonowane ciuszki - bez dziwnych przetarć, dziecinnych ozódb, nie nosić ciuszków w kolorach całej teczy - co nie znaczy, że bezbarwne bo kolory jak najbardziej (najłatwiej jest ubrać np. ciemne spodnie lub szara spódnica i czarne rajstopy plus kolora góra np. fioletowa/czerwona bluzeczka a na wierzch prosty kardigan) powinnaś nosić
ot co.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 23:13   #11
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Nie umiem dobrać ubrań do mojej sylwetki:(

Czyli odpowiada Ci taki styl, jaki zasugerowałam - coś w stylu takiej elegancji, ale na codzień, nie przesadzonej . No to przede wszystkim polecam sklepy: Zara, Promod.
Takie sukienki były w New Yorkerze, po bazowe rzeczy typu gładkie bluzki, spódnice można się wybrać do H&Mu, Stradivariusa,Pull&Bear'a i Bershki .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 09:24   #12
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Nie umiem dobrać ubrań do mojej sylwetki:(

Polecam wybrac klasyczny plaszcz np. w kolorze czarnym , szarym, bez. bedzie pasowal i do rurek (jeansow) spodni na kantke jak i spodniczek , dobrym rozwiazanie sa kozaki za kolano , nalepsze takie ktore sie podwijaja i pozwalaja na dwie dlugosci(za kolano odwiniete a podwiniete przed kolano w ten sposob masz 2 w 1. Rowniez polecam Ci takie swetry narzutki (bez zamkow/guzikow) ktory musisz zapiac paskiem pasek w talii doda Ci kobiecosci licz sie z tym ze troszke funduszu musisz wydac no coz, w koncu jestesmy kobietami musimy jakos wygladac a wiec taki sewtr pasuje i do rurek, getrow, i do spodniczki takze do zwyklej bluzki jaki i koszuli. zwracaj uwage na ceny zagladaj do zwyklych sklepow jak i na targowsiko mozna tam znalesc czasem fajne tanie rzeczy ja np taka narzutke kupilam na targu za 45 zl a w sieciwoych sklepach byly powyzej 60, zwykly pasek na talie kupilam w taniej odziezy za 10 zl gdzie w sieciowkach placisz od 20 zl , kozaki za kolano udalo mi sie wylowic w zwyklym sklepie za 79, 9 i tutaj juz mam zaoszczedzoone na spodniczke Dodam jeszcze ze nie odradzam Ci galerii teraz beda wyprzedaze wiec jak najbardziej warto sie tam udac ale porostu musisz wiedziec co chcesz kupic. Najlepiej tez gdybys poprostu chodzila po sklepach ogladala ubrania patrzyla jak ubieraja sie inne kobiety , ogladac strony internetowe o modzie wtedy wiesz co ci sie podoba i mozesz sie zastanowic co z czym polaczyc co bedzie pasowalo do czegos co juz masz. Tez jestem bardzo szczupla waze 55 przy 166 cm mam bardzo waskie biodra, chude rece i nogi , takze rowniez wygladam na 16 lat chociaz ja tobie tyle bym nie dala tak z 19 . a jeszcze jak bys ubrala wyzej podana propozycje to ponad 20 ! Male rozmiary spodni maja Big star , lee, americanos - te drozsze. Z tanszych to napewno Bereshka, new yorker(tutaj najlepiej kupywac na wyprzedazy bo spodnie kupisz za 60 z moze nawet taniej).Jesli bardzo Ci zalezy zeby wygladac powazniej warto zainwestowac w kosmetyki tusz, puder, roz. Mam nadziej ze cos pomoglam
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich

Edytowane przez gryzelda
Czas edycji: 2010-12-19 o 09:35 Powód: dopisek
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 20:00   #13
kuuperek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Nie umiem dobrać ubrań do mojej sylwetki:(

Hej dziewczyny teraz chciałabym zapytać o fryzurę i o kolor włosków. Czay pasowałby mi rudy lub jakiś brązik? I czy ta ciemna fryzurka w załaczniku by do mnie pasowała? Proszę o jakieś porady w doborze fryzury i kolorku pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img41393.fryzury-krotkie.896017.jpg (31,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img118937.fryzury-krotkie.1079370.jpg (34,1 KB, 14 załadowań)
kuuperek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 20:03   #14
kuuperek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Nie umiem dobrać ubrań do mojej sylwetki:(

Obecnie wyglądam tak...Nie wiem czy mi pomożecie bo to jest wątek o modzie ale nie chce już zaśmiecać innych wątków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0548.jpg (85,1 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez kuuperek91
Czas edycji: 2011-07-07 o 20:43
kuuperek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.