Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-16, 18:29   #3421
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też chodze na fitnes,choć wolałabym biegac czy jezdzić na rowerze,ale obecnie brak chętnych,wszyscy wolą siedzieć w domu,a ja sama się bojęTeż mam pierwszą faze i tylko na udach,jak zauważyłam to szybko siostrze się obadać dałam,bo tż i tak by powiedział,że nie mam i głupoty sobie wkręcam
siostra potwierdziła?
i tak późno ci sie pojawił. a fitness jest dobry przynajmniej dla mnie bo wiem że mam zapłacone i ide. jutro chyba z rana pojade na tbc
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 18:35   #3422
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
a ja to bym chciała jakiś lżejszy balsam na codzień bo wszystko mam takie tłuste. a tu jest taki fajny balsam kokosowy.
no i widze że tu jest sesa.
warto kupic tą sese? działa?
Ta sesa w shea będzie dostępna za jakieś 2 tyg.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 18:38   #3423
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

A w domu na cellulit polecam masaże bańką chińską
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 18:41   #3424
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
siostra potwierdziła?
i tak późno ci sie pojawił. a fitness jest dobry przynajmniej dla mnie bo wiem że mam zapłacone i ide. jutro chyba z rana pojade na tbc
Potwierdziła z niemałą siostrzaną satysfakcją,bo młodsza ode mnie,a ma teżJa pewnie dopiero teraz mam,bo wcześniej byłam bardzo aktywna fizycznie,a teraz i mała jest i jakoś czasu mniej tylko dla siebie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 18:54   #3425
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A w domu na cellulit polecam masaże bańką chińską
Ale samemu można???? Czy trzeba posiąść jakieś specjalne umiejętności żeby ich używać?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 19:22   #3426
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ta sesa w shea będzie dostępna za jakieś 2 tyg.
aha dzięki
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 19:24   #3427
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
dzia za odp

a miała któraś z was może te orzechy piorące?
zastanawiam sie co lepsze. te orzechy czy kule do prania
Ja mam te orzechy, ale nie byłam z nich zadowolona. W porównaniu ze zwykłym proszkiem do prania, miałam wrażenie, że ubrania były niedoprane i ten zapach też do mnie nie przemawiał. Jak chcesz to mogę ci wysłać resztę, która mi została
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 19:28   #3428
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ale samemu można???? Czy trzeba posiąść jakieś specjalne umiejętności żeby ich używać?
Można można, tylko z początku najlepiej delikatnie, bo siniaki sobie można zrobić
ja kupowałam na doz. pl koło 30 złotych cały komplet kosztuje
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 19:29   #3429
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja mam te orzechy, ale nie byłam z nich zadowolona. W porównaniu ze zwykłym proszkiem do prania, miałam wrażenie, że ubrania były niedoprane i ten zapach też do mnie nie przemawiał. Jak chcesz to mogę ci wysłać resztę, która mi została
naprawde??? wiesz byłoby super bo chciałabym wypróbować zanim kupie od razu pół kilo..

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Można można, tylko z początku najlepiej delikatnie, bo siniaki sobie można zrobić
ja kupowałam na doz. pl koło 30 złotych cały komplet kosztuje
i pomogło ci?
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 19:30   #3430
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
naprawde??? wiesz byłoby super bo chciałabym wypróbować zanim kupie od razu pół kilo..

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------


i pomogło ci?
To napisz adres na PW i wyślę pewnie jutro
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 19:39   #3431
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ale samemu można???? Czy trzeba posiąść jakieś specjalne umiejętności żeby ich używać?
Tak jak pisała Kotwilka można samemu.Na początku bańka się odrywa ale po jakimś czasie dochodzi się do wprawy
Najpierw oliwką masujesz nogi rozrzewając je, potem trzeba przyssać bańkę(sama musisz sobie dobrać przyssanie)i robić nią kółeczka na nogach.Na udach wewnętrznych boli jak jasna ch******ra.Skóra się robi bardzo czerwona i gorąca ale pomaga taki masaż

A bańki kupiłam w aptece stacjonarnej
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 20:14   #3432
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
dziekuje poczytam



nie nie mydło z dzikiej rózy n&b do ciałą miodzio



O tym mydle mówicie, bo innego z dziką różą nie widzę:
http://shea.pl/?110,mydlo-roza-(100g)-z-maselkiem-shea
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 20:53   #3433
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
holuś mam nadzieję że Ty także będziesz zadowolona z masełka do skórek
pewnie ze będe

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Z sesą różnie - nieraz nakładam na noc, nieraz rano i chodze z nia parę godzin.

a nie mówiłam zapach powala na kolana
ja tez ja moge nakladam sese i chodze

mówilas o mydełku mówiłas

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Zapach powala na kolana Hola i jej rodzina i znajomi szaleją na pukcie tego mydła a ja go jeszcze nie mogę zamówić bo czekam aż mydło z różową glinką będzie dostępnabuuu...
anakazar Ty chcesz z tego sklepu shea ten olejek z shikakai i amlą?
a pytałas kiedy bedzie mydelko z glinką? ja miałam bo miałam nalot rodzinny bab na mój dom i mam tyci kawałek mydełka

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
O tym mydle mówicie, bo innego z dziką różą nie widzę:
http://shea.pl/?110,mydlo-roza-(100g)-z-maselkiem-shea
to

http://biolander.com/produkty/katego...oza-bio-100gr/
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 21:21   #3434
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
a pytałas kiedy bedzie mydelko z glinką? ja miałam bo miałam nalot rodzinny bab na mój dom i mam tyci kawałek mydełka
Jakiś czas temu wysłałam maila ale nie dostałam odp.a na facebooku nie pytałam bo po prostu nie mam

Zaintrygowałyście mnie tymi bańkam - miałam je wcześniej na uwadze ale sobie darowałam bo nie znam nikogo kto by ich używał. Nie mam cellulitu ale prewencja byłaby jak najbardziej wskazanani ech się ktoś jeszcze wypowie kto ma czy działaale znając moje umiejętności cała będę w siniakach łaziła
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 21:41   #3435
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu wysłałam maila ale nie dostałam odp.a na facebooku nie pytałam bo po prostu nie mam

Zaintrygowałyście mnie tymi bańkam - miałam je wcześniej na uwadze ale sobie darowałam bo nie znam nikogo kto by ich używał. Nie mam cellulitu ale prewencja byłaby jak najbardziej wskazanani ech się ktoś jeszcze wypowie kto ma czy działaale znając moje umiejętności cała będę w siniakach łaziła
Ja stosowałam te bańki tylko kilka dni, bo za leniwa byłam, ale jak zrobimy jakiś Bańkowomasażowy Klub, to obiecuję codziennie robić kating
Żadna z moich znajomych tego nie stosowała, ale w internecie dużo osób pisze, że pomaga. Oczywiście przeciwwskazaniem są żylaki, pękające naczynka. No i trzeba się nastawić, że boli jak cholera
Tutaj jedna dziewczyna fajnie tłumaczy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127280&page=74
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 21:52   #3436
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Oluś, a te mydła z N&B nie wysuszają, bo mam z tym problem? Zaciekawiłaś mnie przyznam. Może coś jeszcze do mycia naturalnego, co przetestowałaś już, możesz polecić?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 08:51   #3437
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Czyli dłuuuuga.ZamawiamI nie wiem czy zwróciłyście uwagę,ale to jest 1 sklep gdzie mają tak niskie koszty wysyłkiJa najczęściej biorę pobraniowe i najmniej płacę 18zł,a tutaj tylko 11zł.Super

Biorę sese i kilka mydeł.Miałam złożyć zamówienie na lf,ale się zakochałam w ofercie tego sklepu
Nawet Wam kiedyś pisałam o tych fajnych kosztach przesyłki - dodatkowo bardzo szybko doszło i zapakowane w kartonowe pudełko
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
No właśnie patrzyłam na koszty przesyłki i byłam zaskoczona fajnie że nie zdzierają Ja wezmę chyba sesę przeciwłupieżową bo anula tak zachwala a zwykła niedługo mi się skończy , dudu osun na pewno i może coś z khadi a Ty jakie mydełka jeszcze bierzesz?
Sesa przeciwłupieżowa fajna - coraz bardziej ja lubię! POnosiłam wczoraj na łbie kilka godzin, wieczorem umyłam, a dzisiaj mam strasznie czystą skóre głowy.... Często po olejach mam wrazenie takiej ciężkości na skórze, pomimo, że zawsze po 3 razy myje głowe szamponem Dudu - osun podpasowało mojemu tż a na początku tak marudził....
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Te 2 niedostępne świetnie wyglądają
Dziewuszki doradźcie mi bo chcę zakupić naturalny dezodorant i myślałam o ałunie z crystala ale nie wiem czy nie lepszy będzie ten crystal w aerozolu a może roll on z sanoflore? Wszystkie mają dosyć dobre opinie a mi trudno się zdecydować
Ale wiesz, że ałun jest bezzapachowy - ja mam ałun, ale i tak musze dodatkowo uzyc jakiegoś innego, bo brakuje mi zapachu chyba w krysztale skuteczniejszy jest niż w aerozolu. Ja mam kryształ z alepii, crystal w kulce i aerozolu. Kulka skuteczniejsza niż spray
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zlitujcie się z tymi mydełkami!!! Ja mam zapas myjadeł chyba na rok, a Wy tu tak kusicie Nie mam się w co ubierać, ale umyć, wysmarować i wymalować - jak najbardziej, do wyboru, do koloru
Dostałam z wymianki z Dusią JMO Shine On - na razie wrażenia pozytywne, naprawdę włosy robią wrażenie pogrubionych, zobaczymy co będzie dalej.
Jestem przeziębiona buuu
zdrowia dużo!
Po co bedziesz sie ubierać.....
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Oluś, a te mydła z N&B nie wysuszają, bo mam z tym problem? Zaciekawiłaś mnie przyznam. Może coś jeszcze do mycia naturalnego, co przetestowałaś już, możesz polecić?
Ja miałam kilka z n&b i żadne nie wysuszało
Są fajne, to różane zostawia bardzi fajna, mięciutka i pachnąca skórę świetne do ciała!!

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Poniżej całkiem miło wiadomość z bio-beauty.pl

Specjalnie dla naszych wyjątkowych Klientek przygotowaliśmy rabat - 20% na cały asortyment !!! - skorzystaj z okazji
- rabat o treści - jesien - wpisujemy w dziale kasa po złożeniu zamówienia.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 09:06   #3438
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Nawet Wam kiedyś pisałam o tych fajnych kosztach przesyłki - dodatkowo bardzo szybko doszło i zapakowane w kartonowe pudełko

Sesa przeciwłupieżowa fajna - coraz bardziej ja lubię! POnosiłam wczoraj na łbie kilka godzin, wieczorem umyłam, a dzisiaj mam strasznie czystą skóre głowy.... Często po olejach mam wrazenie takiej ciężkości na skórze, pomimo, że zawsze po 3 razy myje głowe szamponem Dudu - osun podpasowało mojemu tż a na początku tak marudził....
Aniu a Ty dudu-osun myjesz tylko twarz?
Już się swojejpaczuszki doczekać nie mogę.Mam nadzieję,że z helfy dzisiaj przyjdzie.

A ja wczoraj używałam 2 raz shine on JMO i rewelacyjne mam dzisiaj włosy!śliskie takie,błyszczące,zdyscypl inowane,no piękneDotykam ich wciąż i wciąż...3 raz z rzędu jej nie będę miała okazji testować,bo jutro mycie,a do jutra olejek z helfy przyjdzie i on priorytetowo idzie na łepetyne.

Ja się tylko boję dawać oleje na skalpBoję się,że nie wymyje skóry głowy,ale muszę się przełamać,bo szkoda ich tam niedawać z tego co czytam.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 09:27   #3439
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Ale wiesz, że ałun jest bezzapachowy - ja mam ałun, ale i tak musze dodatkowo uzyc jakiegoś innego, bo brakuje mi zapachu chyba w krysztale skuteczniejszy jest niż w aerozolu. Ja mam kryształ z alepii, crystal w kulce i aerozolu. Kulka skuteczniejsza niż spray


Poniżej całkiem miło wiadomość z bio-beauty.pl

Specjalnie dla naszych wyjątkowych Klientek przygotowaliśmy rabat - 20% na cały asortyment !!! - skorzystaj z okazji
- rabat o treści - jesien - wpisujemy w dziale kasa po złożeniu zamówienia.
Dzięki Aniu-w takim razie kupię w krysztale tak tak wiem że jest bezzapachowy
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

A ja wczoraj używałam 2 raz shine on JMO i rewelacyjne mam dzisiaj włosy!śliskie takie,błyszczące,zdyscypl inowane,no piękneDotykam ich wciąż i wciąż...3 raz z rzędu jej nie będę miała okazji testować,bo jutro mycie,a do jutra olejek z helfy przyjdzie i on priorytetowo idzie na łepetyne.

Ja się tylko boję dawać oleje na skalpBoję się,że nie wymyje skóry głowy,ale muszę się przełamać,bo szkoda ich tam niedawać z tego co czytam.
Ojjj zazdroszczę odżywki z JMO...chociaż na swoje kudełki też nei mogę narzekać akcja- rozjaśnianie naturalnymi sposobami nadal trwa i już jakieś efekty widzę szkoda że dopiero teraz zaczełam stosować płukankę z octu na włosy po jak dla mnie to rewelacja! Włosy są miękkie i takie błyszczące
Aniu ja od początku stosowania olei kładłam je także na skórę głowy i nigdy nie miałam uczucia ze się nie domyły a rzeczywiście efekty są lepsze jak się daje też na skórę, bo szybciej włosy rosną, odżywione są cebulki i jednak włsoy rosną mocniejsze
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 09:42   #3440
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Aniu ja od początku stosowania olei kładłam je także na skórę głowy i nigdy nie miałam uczucia ze się nie domyły a rzeczywiście efekty są lepsze jak się daje też na skórę, bo szybciej włosy rosną, odżywione są cebulki i jednak włsoy rosną mocniejsze
Wiem,wiemJutro pokonam strach i nałoże olej równieżna skalp
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 09:52   #3441
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Witam Dziewczynki w nowym tygodniu Jak tam po weekendzie???
Mi się zacząl tydzień bardzo wesoło,użyłam próbki peelingu z jojobą JMO do twarzy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:00   #3442
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki w nowym tygodniu Jak tam po weekendzie???
Mi się zacząl tydzień bardzo wesoło,użyłam próbki peelingu z jojobą JMO do twarzy
I jaki efekt?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:03   #3443
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki w nowym tygodniu Jak tam po weekendzie???
Mi się zacząl tydzień bardzo wesoło,użyłam próbki peelingu z jojobą JMO do twarzy
No tylko nie mów, że Ci nie pasi?1 Śmierdzi trochę, to fakt, ale te kuleczki mi super ścierały suche skórki po kwasach
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:13   #3444
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Nie no,Dziewczyny - dla mnie to śmiech na sali normalnie... Ja nie jestem fanką mocnych zdzieraków Peeling solny Jericho to dla mnie doświadczenie ekstremalne... ale te kuleczki jojoba mydło z glinką lepiej peelinguje,za przeproszeniem
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:14   #3445
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny, wróciłam i było... BOSKO
Fakt, że zimno jak diabli, ale jeśli na powierzchni jest +5, a woda ma 13 stopni, to nawet nieźle się wchodzi A jak minie pierwsze skostnienie i można się zacząć spokojnie rozglądać, to w ogóle baja
Wszystkie ćwiczenia zrobiłam, a tym samym zaliczyłam kurs (chłopaki mieli problemy... he, he, he) i się nie zgubiłam (kolega się nam pod wodą zagubił). I widziałam roślinki, małe rybki i taaaakiego (ok. 60 cm) szczupaka
No i postanowione - w wakacje Egipt albo Chorwacja i nuramy na rafach

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
a ja sie zakochalam w zapachu Ellie Saab - Le Parfum bosze jaki cudny, szukam gdzie by go troszke taniej kupić
Olcia, popatrz na wspólne zakupy na perfumach, jest spora szansa, ze będzie rozbierane, bo wielu dziewczynom się podoba, a ceny zazwyczaj są bardzo korzystne

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
O olejku herbacianym Dziewczyny, ja mam taki nierozcieńczony olejek 100% herbaciany. Na początku używałam go tylko punktowo, ale zauważyłam że nie złuszcza tak skóry jak inne punktowe rzeczy na syfki. Potem wyczytałam gdzieś o nim wiele dobrego, że pomimo, że tak mocno pachnie to jest jeden z delikatniejszych olejków i raz na jakiś czas można się nim posmarować. Nic nie wyżera, przynajmniej nie po 1 użyciu Na twarz całą chyba trochę nie za bardzo, bo ten zapach miętowo-eteryczny wydusza aż łzy...
Ja mam olejek Avicenny i bardzo go sobie chwalę I punktowo na syfki (wysusza), i do maseczek z glinki (bardzo fajnie oczyszcza), i do oleju bazowego na twarz (oczyszcza i podsusza, ale trzeba uważać ze stężeniem, bo może przesuszyć), i do kąpieli... Mąż również chwali, ale on tylko punktowo

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki w nowym tygodniu Jak tam po weekendzie???
Czeeeść
Weekend jak wyżej, a dodatkowo po powrocie gorąca kąpiel z olejkami, które ostatnio pokochałam Mieszam po trzy krople rozmarynowego, z melisy i lawendowego i aaaahh... kąpiel uspokaja, odpręża, a rozmaryn mi dobrze na wszystko robi

A w ogóle, to gdyby jakaś Wrocławianka była chętna na mydełka z LF, to jak tylko więcej "Polnych Ziół" się pojawi, to będę robiła zamówienie
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:24   #3446
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wróciłam i było... BOSKO
Fakt, że zimno jak diabli, ale jeśli na powierzchni jest +5, a woda ma 13 stopni, to nawet nieźle się wchodzi A jak minie pierwsze skostnienie i można się zacząć spokojnie rozglądać, to w ogóle baja
Wszystkie ćwiczenia zrobiłam, a tym samym zaliczyłam kurs (chłopaki mieli problemy... he, he, he) i się nie zgubiłam (kolega się nam pod wodą zagubił). I widziałam roślinki, małe rybki i taaaakiego (ok. 60 cm) szczupaka
No i postanowione - w wakacje Egipt albo Chorwacja i nuramy na rafach
Wowwwwwwale miałaś udany weekend super doświadczenie chciałabym się przemóc i tak ponurkować - tylko ta Twoja temperatura mnie odstrasza ale w egipskim ciepełku to jak najbardziej no i super że pokazałaś chłopakom kto tu rządzi
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:27   #3447
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

No, temperatura była taka, że jak się pierwszy raz woda pod piankę dostawała, to dosłownie sztywniałam - jak na tych wszystkich filmach katastroficznych, jak przychodzi mróz i wszyscy tak... zastygają Ale po chwili woda się ogrzewa pod pianką i uruchamia człowieka Chociaż dzisiaj bolą mnie dosłownie wszystkie mięśnie, normalnie jakbym cały weekend na siłowni spędziła - a to tylko obrona organizmu przed zimną wodą
Ale w ciepłym morzu albo ciepłym jeziorze (bo nasze latem i 22 stopnie mają) to zupełnie insza inszość
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:30   #3448
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie no,Dziewczyny - dla mnie to śmiech na sali normalnie... Ja nie jestem fanką mocnych zdzieraków Peeling solny Jericho to dla mnie doświadczenie ekstremalne... ale te kuleczki jojoba mydło z glinką lepiej peelinguje,za przeproszeniem
Dla mnie to "coś"to również śmiech na sali

Właśnie dostałam swoje zamówienie z helfy i już zdążyłam sobie wylać na spodnie olejek

Dziewczyny czy to normalne,że henna jest zielonaTak się zastanawiam czy dzisiaj sobie nie strzelić jej

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

vea super,zazdroszczę Ci
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:31   #3449
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość


Olcia, popatrz na wspólne zakupy na perfumach, jest spora szansa, ze będzie rozbierane, bo wielu dziewczynom się podoba, a ceny zazwyczaj są bardzo korzystne :ehem
Vea ale masz fajne new hobby
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:32   #3450
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie no,Dziewczyny - dla mnie to śmiech na sali normalnie... Ja nie jestem fanką mocnych zdzieraków Peeling solny Jericho to dla mnie doświadczenie ekstremalne... ale te kuleczki jojoba mydło z glinką lepiej peelinguje,za przeproszeniem
Małgosiu, bo to jest żel złuszczający do codziennego w zasadzie mycia, nie peeling do zdzierania Za delikatny na to jest.

Ja przetestowałam kiedyś próbkę tego żelu, gdy JMO wysyłało próbki bezpłatnie w ramach promocji. Nie był zły, buzię mi naprawdę wygładził, ale bez efektu wysuszenia. Według mnie, to taki delikatny drapciuch codzienny.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.