Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-02-29, 10:57   #2881
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
kochana,na³o¿y³am wczoraj wieczorem onyks nic wczoraj nie pisa³am bo nikogo nie by³o na forum,ale widzê,¿e jeste¶ teraz wiêc Cie informujê,¿e pofarbowa³am W³osy s± w dobrym stanie,farba nie ¶mierdzi,od¿ywka za to jest tragiczna i dzisiaj rano umy³am w³osy i na³o¿y³am Biovax dodajê zdjêcie moich k³aków po myciu,jeszcze by³y lekko wilgotne .Zdjêcia z twarz± nie robi³am,bo bez makija¿u straszê

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

tutaj masz link http://fotoo.pl/show.php/113781_onyksowa-czern.bmp.html
aj tam straszysz
ju¿ patrze

co do od¿ywki to kiedy¶ pisa³am ze podobno jest tragiczna i widaæ to prawda

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

aga, u mnie na kompie kolor wyglada jak bardzo ciemny br±z a nie taki czarny jak na próbniku
a jak jest w rzeczywistosci??
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-29, 11:03   #2882
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
aj tam straszysz
ju¿ patrze

co do od¿ywki to kiedy¶ pisa³am ze podobno jest tragiczna i widaæ to prawda

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

aga, u mnie na kompie kolor wyglada jak bardzo ciemny br±z a nie taki czarny jak na próbniku
a jak jest w rzeczywistosci??
czarna czern po prostu,ale w³a¶nie u mojej kole¿anki po d³u¿szym czasie kolor zrobi³ siê bardzo ciemno br±zowy.Na razie jest intensywny bo jestem dopiero po jednym myciu w³osów.Ale jestem bardzo zadowolona têskni³am za ciemnym kolorem,bez rudo¶ci,bez dziwnych refleksów...postaram siê zrobiæ jeszcze jakie¶ zdjêcie ale ciê¿ko jest znale¼æ dobre ¶wiat³o bo u mnie dzi¶ bardzo pochmurnie.No i za jakie¶ mo¿e 2-3 tygodnie na³o¿ê na to fiolet,na razie nacieszê siê czerni±Tobie pozazdro¶ci³am

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-02-29 o 11:05
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-29, 11:07   #2883
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
czarna czern po prostu,ale w³a¶nie u mojej kole¿anki po d³u¿szym czasie kolor zrobi³ siê bardzo ciemno br±zowy.Na razie jest intensywny bo jestem dopiero po jednym myciu w³osów.Ale jestem bardzo zadowolona têskni³am za ciemnym kolorem,bez rudo¶ci,bez dziwnych refleksów...postaram siê zrobiæ jeszcze jakie¶ zdjêcie ale ciê¿ko jest znale¼æ dobre ¶wiat³o bo u mnie dzi¶ bardzo pochmurnie.No i za jakie¶ mo¿e 2-3 tygodnie na³o¿ê na to fiolet,na razie nacieszê siê czerni±Tobie pozazdro¶ci³am
a u mnie ¶wieci s³oñce
moje w³osy s± teraz bardzo ciemno br±zowe ale kusi mnie co¶ ciemniejszego
zobaczymy jakie bêd± po amli
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-29, 11:37   #2884
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 207
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Ja przez ostatnie pó³ roku u¿ywa³am londy kolorów 6/73 i 7/73 z wod± 6 i wychodzi³ m piêkny l¶ni±cy br±z jak Kate Middlton mia³a na zarêczynach, jednak postanowia³am co¶ zmieniæ i zastosowa³am Perfect Mousse- Orzech laskowy, po pierwszym myciu s± rudo br±zowe no có¿....
ksenawojowniczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-29, 11:46   #2885
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ksenawojowniczka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja przez ostatnie pó³ roku u¿ywa³am londy kolorów 6/73 i 7/73 z wod± 6 i wychodzi³ m piêkny l¶ni±cy br±z jak Kate Middlton mia³a na zarêczynach, jednak postanowia³am co¶ zmieniæ i zastosowa³am Perfect Mousse- Orzech laskowy, po pierwszym myciu s± rudo br±zowe no có¿....
tak to jest z drogeryjnymi farbami :/
wychodz± ró¿nie
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-29, 13:34   #2886
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
kochana,na³o¿y³am wczoraj wieczorem onyks nic wczoraj nie pisa³am bo nikogo nie by³o na forum,ale widzê,¿e jeste¶ teraz wiêc Cie informujê,¿e pofarbowa³am W³osy s± w dobrym stanie,farba nie ¶mierdzi,od¿ywka za to jest tragiczna i dzisiaj rano umy³am w³osy i na³o¿y³am Biovax dodajê zdjêcie moich k³aków po myciu,jeszcze by³y lekko wilgotne .Zdjêcia z twarz± nie robi³am,bo bez makija¿u straszê

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

tutaj masz link http://fotoo.pl/show.php/113781_onyksowa-czern.bmp.html
ale czarno

hm... metaxa mówisz,¿e tamten kolorek to orzech??? robi³am 2 razy orzechem i jako¶ tak nie by³ ten kolor podobny... nawet ten orzech z Multi Cream nie by³ podobny... teraz jeszcze drugi raz zrobiê toffee i zobaczymy, ale jeszcze muszê trochê zmyc ten kolorek co mam
a potem to juz chyba kupie jaka¶ profesjonalna farbê, bo chce mi siê po³ysku...
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-29, 13:53   #2887
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ale czarno

hm... metaxa mówisz,¿e tamten kolorek to orzech??? robi³am 2 razy orzechem i jako¶ tak nie by³ ten kolor podobny... nawet ten orzech z Multi Cream nie by³ podobny... teraz jeszcze drugi raz zrobiê toffee i zobaczymy, ale jeszcze muszê trochê zmyc ten kolorek co mam
a potem to juz chyba kupie jaka¶ profesjonalna farbê, bo chce mi siê po³ysku...
o to mi w³a¶nie chodzi³o ¿eby wkoncu mieæ gleboki ciemny kolor,a nie wyp³owia³y ciemny br±z,albo czekoladê która robi siê ruda po paru myciachNiestety mi rudo¶ci nie pasuj±

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-02-29 o 13:54
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 13:59   #2888
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ale czarno

hm... metaxa mówisz,¿e tamten kolorek to orzech??? robi³am 2 razy orzechem i jako¶ tak nie by³ ten kolor podobny... nawet ten orzech z Multi Cream nie by³ podobny... teraz jeszcze drugi raz zrobiê toffee i zobaczymy, ale jeszcze muszê trochê zmyc ten kolorek co mam
a potem to juz chyba kupie jaka¶ profesjonalna farbê, bo chce mi siê po³ysku...
nic innego nie przysz³o mi do g³owy

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

orzech orzechowi nie równy

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

ja chyba w przysz³ym miesi±cu zamówiê Richesske g³eboki fiolet
prawie jestem tego pewna
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-29, 14:00   #2889
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
nic innego nie przysz³o mi do g³owy

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

orzech orzechowi nie równy

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

ja chyba w przysz³ym miesi±cu zamówiê Richesske g³eboki fiolet
prawie jestem tego pewna
super
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-29, 15:16   #2890
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

hej mama mi pisala, ze juz przyszedl moj podklad
Dziewczyny, odkrylam mega krem- ziaja med kuracja nawilzajaca krem na dzien zmniejszajacy podraznienia. Leciutki, dlatego tez jest super baza pod podlad, jest taki sliski mrrr :P
bylam dzisiaj znowu w rossmanie i znowu nie kupilam farby, nie moglam sie zdecydowac... Garniery nowe sa na promocji, ale skoro tak wysuszaja wlosy to sie boje-moje to i tak ostatnio sianowate.

Agatka, az mi sie zatesknilo do czerni :P
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-29, 15:28   #2891
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
hej mama mi pisala, ze juz przyszedl moj podklad
Dziewczyny, odkrylam mega krem- ziaja med kuracja nawilzajaca krem na dzien zmniejszajacy podraznienia. Leciutki, dlatego tez jest super baza pod podlad, jest taki sliski mrrr :P
bylam dzisiaj znowu w rossmanie i znowu nie kupilam farby, nie moglam sie zdecydowac... Garniery nowe sa na promocji, ale skoro tak wysuszaja wlosy to sie boje-moje to i tak ostatnio sianowate.

Agatka, az mi sie zatesknilo do czerni :P

kiedy wypróbujesz podk³ad ?
__________________
,, Kiedy¶ tam bêdziesz mia³ doros³± duszê,
Kiedy¶ tam, kiedy¶ tam ...
A dzi¶ jeste¶ ma³y jak okruszek,
Który Los rzuci³ nam... "


Nasza Ksiê¿niczka !
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 16:29   #2892
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
hej mama mi pisala, ze juz przyszedl moj podklad
Dziewczyny, odkrylam mega krem- ziaja med kuracja nawilzajaca krem na dzien zmniejszajacy podraznienia. Leciutki, dlatego tez jest super baza pod podlad, jest taki sliski mrrr :P
bylam dzisiaj znowu w rossmanie i znowu nie kupilam farby, nie moglam sie zdecydowac... Garniery nowe sa na promocji, ale skoro tak wysuszaja wlosy to sie boje-moje to i tak ostatnio sianowate.

Agatka, az mi sie zatesknilo do czerni :P
, za gadanie takich g³upot zostañ ze mn± na placu boju o jasniejsze kolorki
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-29, 17:11   #2893
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
hej mama mi pisala, ze juz przyszedl moj podklad
Dziewczyny, odkrylam mega krem- ziaja med kuracja nawilzajaca krem na dzien zmniejszajacy podraznienia. Leciutki, dlatego tez jest super baza pod podlad, jest taki sliski mrrr :P
bylam dzisiaj znowu w rossmanie i znowu nie kupilam farby, nie moglam sie zdecydowac... Garniery nowe sa na promocji, ale skoro tak wysuszaja wlosy to sie boje-moje to i tak ostatnio sianowate.

Agatka, az mi sie zatesknilo do czerni :P
kocham kosmetyki Ziaji do twarzy ca³kiem nie dawno odkry³am ich kremy,s± genialnetanie i bardzo dobre muszê spróbowaæ tego o którym piszesz co do czerni to ju¿ Twoja decyzja ja o niej my¶la³am od d³u¿szego czasu a¿ w koñcu wczoraj mi odbi³o i bez zastanowienia pofarbowa³am

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-02-29 o 17:12
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-29, 17:15   #2894
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
kiedy wypróbujesz podk³ad ?
Wypróbowa³am przed chwil±
Jest ja¶niutki, ale troszkê mi siê nie podoba, ¿e ma ró¿owe podtony... Ja mam szyjê raczej w kieurnku ¿ó³tego, ale jeszcze nie wiem jak siê bêdzie utlenia³. Na³o¿y³am na twarz, ale jest ju¿ ciemno i nie wiem jak to dok³adnie wygl±da. Widzê tylko, ¿e szyja mi siê nie odcina jasno¶ci± od twarzy, wiêc to du¿y plus i baaardzo fajnie kryje, dobrze siê rozprowadza, nie ¶mierdzi.

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
, za gadanie takich g³upot zostañ ze mn± na placu boju o jasniejsze kolorki
Wst±pi³am jeszcze u siebie w mie¶cie do sklepu i kupi³am jasny br±z z revii (piêêêêkny kolor na pude³eczku), czerni nie bêdzie :P
Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
kocham kosmetyki Ziaji do twarzy ca³kiem nie dawno odkry³am ich kremy,s± genialnetanie i bardzo dobre muszê spróbowaæ tego o którym piszesz co do czerni to ju¿ Twoja decyzja ja o niej my¶la³am od d³u¿szego czasu a¿ w koñcu wczoraj mi odbi³o i bez zastanowienia pofarbowa³am
Czerñ jest piêkna, dopóki cz³owiekowi nie chce siê zmieniæ koloru...
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-29, 17:24   #2895
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Wypróbowa³am przed chwil±
Jest ja¶niutki, ale troszkê mi siê nie podoba, ¿e ma ró¿owe podtony... Ja mam szyjê raczej w kieurnku ¿ó³tego, ale jeszcze nie wiem jak siê bêdzie utlenia³. Na³o¿y³am na twarz, ale jest ju¿ ciemno i nie wiem jak to dok³adnie wygl±da. Widzê tylko, ¿e szyja mi siê nie odcina jasno¶ci± od twarzy, wiêc to du¿y plus i baaardzo fajnie kryje, dobrze siê rozprowadza, nie ¶mierdzi.


Wst±pi³am jeszcze u siebie w mie¶cie do sklepu i kupi³am jasny br±z z revii (piêêêêkny kolor na pude³eczku), czerni nie bêdzie :P

Czerñ jest piêkna, dopóki cz³owiekowi nie chce siê zmieniæ koloru...
masz racjê,farbowanie na czern trzeba dobrze przemy¶leæ,ale mnie ju¿ kusi³o od miesiêcy tym bardziej,¿e wszelkie br±zy robi± mi siê rude i ju¿ mnie to wkurza³o mog³a by¶ wkleiæ zdjêcie tego kremiku,albo dac jaki¶ link który to dok³adnie?ooo jasny br±z Revii mój ukochany rudzielec hehe

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

kiedy¶ na rude w³osy po dekoloryzacji na³o¿y³am jasny br±z Revii,to jeszcze stara wersja by³a chyba ju¿ ich nie ma.... http://www.powidlo.pl/1001-758-large...jasny-braz.jpg w ka¿dym razie w ogole mi nie z³apa³o i dalej by³am ruda.Nowa Revia ma ³adne kolorki,oby dobrze Ci wysz³o mi siê np dzika ¶liwka podoba

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-02-29 o 17:19
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-29, 17:25   #2896
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
masz racjê,farbowanie na czern trzeba dobrze przemy¶leæ,ale mnie ju¿ kusi³o od miesiêcy tym bardziej,¿e wszelkie br±zy robi± mi siê rude i ju¿ mnie to wkurza³o mog³a by¶ wkleiæ zdjêcie tego kremiku,albo dac jaki¶ link który to dok³adnie?ooo jasny br±z Revii mój ukochany rudzielec hehe

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

kiedy¶ na rude w³osy po dekoloryzacji na³o¿y³am jasny br±z Revii,to jeszcze stara wersja by³a chyba ju¿ ich nie ma.... http://www.powidlo.pl/1001-758-large...jasny-braz.jpg w ka¿dym razie w ogole mi nie z³apa³o i dalej by³am ruda.Nowa Revia ma ³adne kolorki,oby dobrze Ci wysz³o mi siê np dzika ¶liwka podoba
No nie gadaj, ¿e rudzieleeeeeeeeeeeeeeeeee c!
Na opakowaniu taki piêkny popiel ;(
http://www.veronavpp.eu/product/jasny-braz.jpg Nawet bardziej ch³odny ni¿ na tym zdjêciu ;( Nigdy nie nauczê siê nie wierzyæ w zdjêcia na tych farbach xD


Kremik o ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-na-dzien.html
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-02-29 o 17:37
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-29, 17:37   #2897
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Wypróbowa³am przed chwil±
Jest ja¶niutki, ale troszkê mi siê nie podoba, ¿e ma ró¿owe podtony... Ja mam szyjê raczej w kieurnku ¿ó³tego, ale jeszcze nie wiem jak siê bêdzie utlenia³. Na³o¿y³am na twarz, ale jest ju¿ ciemno i nie wiem jak to dok³adnie wygl±da. Widzê tylko, ¿e szyja mi siê nie odcina jasno¶ci± od twarzy, wiêc to du¿y plus i baaardzo fajnie kryje, dobrze siê rozprowadza, nie ¶mierdzi.

...

w³a¶ne lubie podk³ady kryj±ce ale które wygl±daja do¶æ naturalnie
mi zawsze ciê¿ko dobraæ odpowiedni odcieñ
w Rimmelu znalazlam 103 True Ivory
mysle ze 100 Ivory tez ylby fajny
bo nie jest a¿ tak strasznie jasny
bo np Ivory z podk³adów Avonu jest dla mnie zbyt jasny i wygl±dam w nim jak osypana m±k±
__________________
,, Kiedy¶ tam bêdziesz mia³ doros³± duszê,
Kiedy¶ tam, kiedy¶ tam ...
A dzi¶ jeste¶ ma³y jak okruszek,
Który Los rzuci³ nam... "


Nasza Ksiê¿niczka !
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-29, 17:44   #2898
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

A stare revie s± dzisiaj widzia³am w sklepiku na maja wesz³am nawet do ¶rodka, ¿eby je poogl±daæ (to by³ sklep wszystko po 5 z³, czy co¶ takiego) i zanim dotar³am do farb trafi³am na stoisko z naszyjnikami i sobie 2 kupi³am. Prze¶liczne s±, a ka¿dy kosztowa³ zawrotne 5,98 :P

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
w³a¶ne lubie podk³ady kryj±ce ale które wygl±daja do¶æ naturalnie
mi zawsze ciê¿ko dobraæ odpowiedni odcieñ
w Rimmelu znalazlam 103 True Ivory
mysle ze 100 Ivory tez ylby fajny
bo nie jest a¿ tak strasznie jasny
bo np Ivory z podk³adów Avonu jest dla mnie zbyt jasny i wygl±dam w nim jak osypana m±k±
Ja nie lubiê takich gêstych podk³adów, które potem mo¿na paznokciami zdzieraæ. W³a¶nie ten max factor jest konsystencji fluidu bell multi mineral, czyli jest rzadki i lekki, ale ma lepsze krycie I wiêkszy wybór odcieni oczywi¶cie
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-02-29 o 17:49
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-29, 18:02   #2899
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
No nie gadaj, ¿e rudzieleeeeeeeeeeeeeeeeee c!
Na opakowaniu taki piêkny popiel ;(
http://www.veronavpp.eu/product/jasny-braz.jpg Nawet bardziej ch³odny ni¿ na tym zdjêciu ;( Nigdy nie nauczê siê nie wierzyæ w zdjêcia na tych farbach xD


Kremik o ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-na-dzien.html
kochana,nie mam pojêcia jak Ci wyjdzie ja u¿ywa³am tej farby jakie¶ 3 lata temu,jeszcze tej starej wersji to tak jak pisa³am:/ w ogóle mi nie z³apa³o:/ pamiêtam jak z kapturem na g³owie lecia³am po ciemny br±z Garniera hehe ale byæ mo¿e przez ten czas co¶ siê zmieni³o i kolorek Ci wyjdzie.Ja np ten jasny br±z nak³ada³am na w³osy zaraz po k±pieli rozja¶niaj±cej a podobno od razu po rozja¶nianiu kolory nie ³api± wiêc to móg³ byæ mój b³±d

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

a krem na pewno bêdzie mój
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 22:07   #2900
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzñ
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Farbowalam dzis wlosy pianka L'oreala Sublime Mousse i chcialam zrobic sam odrost, a reszte zmalaksowac, ale albo cos schrzanilam, albo tej farby sie nie da zmalaksowac Czytalam, ze malaksowanie polega na tym, ze niby nalezy ta farbe bedaca na odroscie zwilzyc i utworzyc piane/emulsje, ktora przeciaga sie po calosci. Jednak nic takiego nie powstalo, nie bylo czym przeciagac, macie pomysl co zrobilam zle? Albo moze malaksuje sie inaczej?? Dodam, ze mam dlugie wlosy. Pomozcie kochane
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:27   #2901
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Piankê chcia³a¶ jeszcze spieniæ?



Agata, mia³a¶ racjê. Rudy br±z A ju¿ psychicznie nastawi³am siê na piêkny ch³odny br±z W dodatku prawie mnie udusi³ smrodek tej farby
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-01, 08:47   #2902
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
hej mama mi pisala, ze juz przyszedl moj podklad
Dziewczyny, odkrylam mega krem- ziaja med kuracja nawilzajaca krem na dzien zmniejszajacy podraznienia. Leciutki, dlatego tez jest super baza pod podlad, jest taki sliski mrrr :P
bylam dzisiaj znowu w rossmanie i znowu nie kupilam farby, nie moglam sie zdecydowac... Garniery nowe sa na promocji, ale skoro tak wysuszaja wlosy to sie boje-moje to i tak ostatnio sianowate.

Agatka, az mi sie zatesknilo do czerni :P
hihi czerñ jest kusz±ca nie ma co

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
, za gadanie takich g³upot zostañ ze mn± na placu boju o jasniejsze kolorki
hihi

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Piankê chcia³a¶ jeszcze spieniæ?



Agata, mia³a¶ racjê. Rudy br±z A ju¿ psychicznie nastawi³am siê na piêkny ch³odny br±z W dodatku prawie mnie udusi³ smrodek tej farby
ech, no szkoda :/
mo¿e nastêpnym razem uda Ci sie osi±gn±æ wymarzony kolor

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka¿ wiadomo¶æ
Farbowalam dzis wlosy pianka L'oreala Sublime Mousse i chcialam zrobic sam odrost, a reszte zmalaksowac, ale albo cos schrzanilam, albo tej farby sie nie da zmalaksowac Czytalam, ze malaksowanie polega na tym, ze niby nalezy ta farbe bedaca na odroscie zwilzyc i utworzyc piane/emulsje, ktora przeciaga sie po calosci. Jednak nic takiego nie powstalo, nie bylo czym przeciagac, macie pomysl co zrobilam zle? Albo moze malaksuje sie inaczej?? Dodam, ze mam dlugie wlosy. Pomozcie kochane
no ja nie wiem czy z piank± malaksowanie jest mo¿liwe
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:31   #2903
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

DontSaySorry szkoda,¿e wysz³o Ci rudo.Trudno jest uzyskaæ ch³odny br±z,mi siê to uda³o jedynie szatynami Garniera,ale one s± bardzo ciemne zreszt± Ty chyba Garniera nie lubisz?
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:32   #2904
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 207
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
tak to jest z drogeryjnymi farbami :/
wychodz± ró¿nie
Teraz mi siê marz± refleksy ciekawe - ale jak samemu je zrobiæ?
ksenawojowniczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:37   #2905
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ksenawojowniczka Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz mi siê marz± refleksy ciekawe - ale jak samemu je zrobiæ?
ale jakie refleksy ?
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:16   #2906
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Piankê chcia³a¶ jeszcze spieniæ?



Agata, mia³a¶ racjê. Rudy br±z A ju¿ psychicznie nastawi³am siê na piêkny ch³odny br±z W dodatku prawie mnie udusi³ smrodek tej farby

niestety ciê¿ko jest trafiæ na ³adny kolorek ;(
ja ju¿ te¿ mam odrosty ale naprawde nie chce mi siê nic robiæ z w³osami , zobaczymy ile wytrzymam bez farbowania
sprawdza³a¶ dzi¶ w ¶wietle dziennym ten podk³ad?
kiedy¶ o nim intensywnie my¶la³am , teraz Ty znów mi o nim przypomnia³a¶
__________________
,, Kiedy¶ tam bêdziesz mia³ doros³± duszê,
Kiedy¶ tam, kiedy¶ tam ...
A dzi¶ jeste¶ ma³y jak okruszek,
Który Los rzuci³ nam... "


Nasza Ksiê¿niczka !
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-01, 11:55   #2907
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

tê Amle to chyba przetestujê dzis
moje w³osy kwalifikuja siê do umycia po wczorajszym treningu
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:14   #2908
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

przyszed³ mi dzi¶ rano tej olej,rzeczywi¶cie zapach nie jest zbyt przyjemny ale do prze¿ycia wa¿ne,¿eby dobrze dzia³a³
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:39   #2909
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
przyszed³ mi dzi¶ rano tej olej,rzeczywi¶cie zapach nie jest zbyt przyjemny ale do prze¿ycia wa¿ne,¿eby dobrze dzia³a³
czyli jedno jest pewne, mój nie jest zepsuty
mo¿e jak siê go na³o¿y na w³osy to nie bedzie tak capi³
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:53   #2910
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

a wiecie co jak psika³am tym sprayem to teraz tak syzbko mi sie zmywa farba i jua mam wiekszosc wlosow takich ciemno brazowych w sloncu z czerwonawo- kasztanowym polyskiem
__________________
,, Kiedy¶ tam bêdziesz mia³ doros³± duszê,
Kiedy¶ tam, kiedy¶ tam ...
A dzi¶ jeste¶ ma³y jak okruszek,
Który Los rzuci³ nam... "


Nasza Ksiê¿niczka !
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.